Bill Gates nás naučí, jak zabránit další pandemii

Bill Gates, miliardář, zakladatel Microsoftu, začal na svém blogu propagovat svou knihu How to Prevent the Next Pandemic, která má vyjít v květnu 2022:

„V knize uvádím konkrétní kroky, které můžeme podniknout, abychom nejen zastavili budoucí pandemie, ale zároveň zlepšili zdravotní péči pro všechny lidi na celém světě. Zdůrazňuji lekce, které si můžeme vzít z této pandemie, inovace, které potřebujeme k záchraně životů.“

Oznámení o vydání knihy vypadá slušně a seriózně: starost o zdraví lidstva. Tato slova by však mohla být zavádějící. Podle otevřených zdrojů byl koronavirus SARS-CoV-2 u první osoby, obyvatele čínského města Wu-chan, detekován 17. listopadu 2019.

Nicméně měsíc před tímto datem, 18. října 2019, se v New Yorku konalo pandemické cvičení na vysoké úrovni s názvem “Event 201”. Organizátoři tohoto cvičení: Centrum pro zdravotní bezpečnost Univerzity Johnse Hopkinse, Světové ekonomické fórum a Nadace Billa a Melindy Gatesových.

Podle scénáře pandemického cvičení “Event 201” došlo k „propuknutí nového zoonotického koronaviru přenášeného z netopýrů na prasata a dále na člověka, který se pak nakonec účinně přenáší z člověka na člověka, což vede k vážné pandemii“.

Závěr:

pokud Bill Gates mluví o budoucí pandemii, pak s největší pravděpodobností bude. Zde nehovoříme o daru věštění, ale o plánování.

Elena Panina
https://bit.ly/3soM0mG

sdíletj na

4.8 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ZRX1200
9. 2. 2022 23:56

Když vidím obrázek této zrůdy, je mi jasné, kdo byl tím mezičlánkem mezi netopýrem a člověkem a kdo je zodpovědný za tzv. pandemii. A pevně doufám, že už další příležitost nedostane.

Frank
10. 2. 2022 00:53

Ten šmejd je tady také hodně přesčas stejně jako Soros.

Milan
10. 2. 2022 09:15

Nebylo by rozumné mu ten ksicht přejet žehličkou? Kdo se má na TO koukat…

Michal47
10. 2. 2022 09:55

Tuto ? by bylo nejlépe “naočkovat” pořádnou dávkou z kalašnikova a nemusel by se žádný normální a rozumně uvažující člověk na světě na tento pr….. ksicht více dívat.