nezařazené

Bill Gates: Čeká nás pandemie 2.0. Nejprve ale simulace

Nemysleli jste si snad, že COVID-19 byla poslední pandemie v historii lidstva, že?

“Jakmile si všichni mysleli, že jsme se ho zbavili, je tady zpátky,” komentoval americký novinář James Corbett právě vydanou knihu Billa Gatese How to Prevent the Next Pandemic (Jak zabránit další pandemii).

Ano, ano, zakladatel Microsoftu se opět stará o zdraví lidstva – a transparentně naznačuje nový COVID, verze 2.0.

V zásadě jeden čtenář jeho nového díla vyjádřil postoj veřejnosti k pokusům Gatese v plném rozsahu: “Tento muž není schopen ochránit můj počítač před viry, ale myslí si, že zastaví koronaviry!”

Corbett, který přečetl knihu celou, jde však dále. Upozorňuje na řadu kuriózních výroků (vedle směšných výmluv a neprokázaných hypotéz) jednoho z nejbohatších lidí planety.

Gates nejenže vnucuje světu svůj „záchranný plán“ prostřednictvím vytvoření 3000 nadnárodní „skupiny expertů“ ve WHO s názvem Global Epidemic Response and Mobilization (GERM) – (Globální reakce na epidemii a mobilizace) s ročním financováním 1 miliardy dolarů.

Trvá na tom, že zbavit se budoucích pandemií spočívá v „nových testech a nových vakcínách“ (zde je zájem miliardáře pochopitelný), v „nové digitalizaci“ (tady také nic nového) a také v nových vládních simulacích pandemií na úrovni vojenských cvičení.

Jde o to, aby úřady různých zemí za účasti GERM provedly „simulaci situací, které mohou nastat při budoucích pandemiích“ – například po vzoru „Události 201“, https://youtu.be/AoLw-Q8X174. Tak se jmenovalo cvičení, které provedla Johns Hopkins University v říjnu 2019 v New Yorku za účasti Nadace Billa a Melindy Gatesových a Světového ekonomického fóra.

Na tomto cvičení jen pár týdnů před začátkem COVID-19 simulovali šíření určitého „koronaviru z Brazílie“, který se přenáší z netopýrů na prasata a následně na člověka. V této simulaci pandemie trvala 18 měsíců a vyžádala si životy 65 milionů obyvatel země.

Nyní, jak je možno vidět, bychom měli očekávat nové simulace. 

A také, soudě podle posledních kapitol z Gatesovy knihy, nová represivní opatření „ve jménu veřejného zdraví“, vedoucí ke snížení porodnosti na planetě a vývoji stále sofistikovanějších nástrojů pro ovládání lidí, upozorňuje James Corbett.

No a jak jinak? Nemysleli jste si snad, že COVID-19 byla poslední pandemie v historii lidstva, že?


https://bit.ly/3G9irfz

sdíletj na

17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
All
18. 5. 2022 00:40

Ten mezinárodní zločinec z USA ještě žije ?

Albi
18. 5. 2022 09:38
Odpovědět  All

I kdyby nežil, těch mezinárodních zločinců je tolik, že neexistence jednoho z nich nic nezmění.

PepeAlex
18. 5. 2022 20:25
Odpovědět  Albi

Aspoň oslabí

ijn
18. 5. 2022 04:45

jak je na tom Grand Jury a soudy už konají???

skylla
18. 5. 2022 06:42

covidgates se osvědčil…tak proč ne verze 2.0? lidi jsou vovce budou jen bečet a potáhnou podle pastýře

Albi
18. 5. 2022 09:53
Odpovědět  skylla

Pokrok nezastavíš.
Všechno se musí pilovat, dolaďovat inovovat. Tak jako se vývoj nezastavil, když nějaký génius vynalezl kolo a lidstvo se dopracovalo až k letadlům, raketám a jaderným bombám, i zločin se stává složitějším a rafinovaně skrytějším. V tomhle případě se vydává za dobro pro celé lidstvo.
A protože není nic divného na tom, že se lidé běžně bojí nemocí a smrti, pole působnosti je široké a z hlediska osobní bezpečnosti aktérů trestně nepostižitelné a do budoucnosti stále otevřené.

Gales
18. 5. 2022 08:33

Všechno se to připravuje na podzim. Další tlak na očkování. A samozřejmně jedinná spása Pfájzr. Ať chcípnou.

Pavel
18. 5. 2022 09:49
Odpovědět  Gales

Tito parchanti prostě chtějí vládnout nad světem. Pokud se přeformátovanci nepostaví proti všem pokusům je likvidovat, tak si tito grázlové budou dělat co chtějí. A jestli si někdo chce vstříknout do svého těla tyto sajrajty, ať si dá třeba deset dávek. Mne by museli zabít, aby to do mne narvali. Já na jejich jediné pravdy, kterými tady krmí zfanatizované davy seru. Tato idiocie zde na západě nemá hranic a těch idiotů co zde pobíhá a dobře se živí na strachu lidí, to je panečku síla. Vím, že když budou chtít, tak mne ti ukňouranci jedné jediné pravdy zlikvidují, i tak na ně se-ru.
.

Pavel
18. 5. 2022 10:00
Odpovědět  Pavel

Člověk má svůj rozum, byl mu dán k tomu, aby přemýšlel, aby si vytvářel z dostupných info a svého vnitřního tušení svůj názor na různé záležitosti. O panovníku Ladislavu Jagelonském se říkalo, že co mu předhodí( tedy informaci), to sezobne jako holub. Stále totiž měnil názory. Tito chytrolíni, co nás tady chtějí krmit tou svojí jednou jedinou pravdou si určitě žili za socialismu jako prasata v žitě. Prackama určitě nemakali, ti využívali vyčuraně všech výhod socialismu. Seru na jejich pravdy o 150 pohlavích, genderu, klima změnách a očkovacích sajrajtech. Teď se mi sakra ulevilo.

Milan h
18. 5. 2022 11:10
Odpovědět  Pavel

jinak se mu rikalo kral bene tedy dobre

Helena2
18. 5. 2022 09:59
Odpovědět  Gales

Samozřejmě: tlak na ovce nesmí ustat. Jakmile zevšední mediální válka na ukr, vrhnou se na novou variantu kovidu, očkování, lokdauny atd. Tlak na ovce a jejich zničení nesmí ustat. Poslední 3 roky-neustálý tlak střídá tlak bez přestávky. Přemýšlejte proč a proč bez přestávky!!! Přemýšlejte, kdo z toho má zisk!!

janle57
18. 5. 2022 11:22

Tenhle psychopat nepřestane,dokud nebudou všichni lidi na světě naočkovaní
a předělaní na poslušné roboty,ve světě,kde bude vládnout jen on a pár jeho
despotických oblíbenců,pak Amerika nebude nepotřebovat vyvíjet zbraně,ve
kterých žalostně dnes zaostává a zmocní se strategických surovin,které nutně
potřebuje,nedej Bože,aby se mu tahle představa vyplnila a snad se již najde
někdo,kdo svět téhle stvůry zbaví !!

Frank
18. 5. 2022 12:17

Jak zabránit další pandemii? Eliminovat takové zmetky jako je Gates.

Helena2
18. 5. 2022 12:27
Odpovědět  Frank

Ne, takový Gejtsové zblblí z hromad jejich peněz, budou vždy! Eliminovat je třeba takové zmetky, který za mrzký peníz prodají třeba vlastní děti. Ty je třeba odstraňovat! Vzor toho máme denně na očích, tj. naše “vláda”.

ankmorpo
18. 5. 2022 12:48
Odpovědět  Helena2

v usa je prý 300 000 000 zbraní mezi lidmi, oni si to musí vyřídit s různými kill bill na svém vlastním dvorku sami, není jiné cesty

Pavel K
18. 5. 2022 17:23
Odpovědět  ankmorpo

? ? ?
Přesně, ani za nás to nikdo nevyřeší.

Honza
19. 5. 2022 19:48

Psychopat bez morálky, prokazuje to celý svůj život. Šmejd bez konkurence.