Bidenův nejnovější zaměstnanec vede otevřeně deviantní životní styl. Je to známka pokroku, nebo morálního úpadku?

Jmenování Sama Brintona do nejvyšší jaderné funkce v USA vyvolává oprávněné otázky vzhledem k jeho přiznaným bizarním sexuálním sklonům.

Nový barvitý zaměstnanec Bidenovy administrativy, “queer aktivista” Sam Brinton, vyvolává na sociálních sítích vlny kvůli svému podivnému vzhledu a otevřeně deviantnímu životnímu stylu.

Brinton, který je hrdým drag queen a “pup handler” – jinými slovy někdo, kdo vodí gaye oblečené ve fetišistickém oblečení, kteří předstírají, že jsou psi, a pak s nimi má sex – byl jmenován do vysoké funkce v Úřadu pro jadernou energii ministerstva energetiky.

Na papíře by se zdálo, že kandidát s dvojím magisterským titulem z jaderného a strojního inženýrství z MIT je pro tuto funkci ideální. Brinton má také zkušenosti z chodeb moci, neboť v minulosti radil Obamovu Bílému domu v otázkách LGBTQ+ a spolupracoval s Kongresem na jaderné politice. Z jeho životopisu je zřejmé, že má solidní odborné zázemí.

Brintonův veřejný životní styl však neodpovídá nárokům na vysokou veřejnou vládní funkci.

Zastávat důležitou funkci v ministerstvu energetiky by od něj údajně vyžadovalo, aby komunikoval se svými zahraničními protějšky v Číně, Rusku a Íránu – nebo v jakékoli jiné zemi, kde panuje zdání normálnosti. V případě Íránu, fundamentalistické muslimské země s jadernými ambicemi, by přítomnost otevřeně deviantního transvestity nepochybně napínala rozhovory, protože by mu tam hrozilo pronásledování za jeho sexuální sklony.

Zaměstnání Brintona je příkladem probuzených iniciativ Bidenovy administrativy směřujících k “rozmanitosti, rovnosti a inkluzi” (Diversity, Equity, and Inclusion – DEI), mezi něž patřilo i jmenování Dr. Rachel Levinové, transgenderové zdravotnice na ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb. Levineová složila přísahu jako první čtyřhvězdičková admirálka v zemi.

Nemělo by nás překvapovat, že Bidenova administrativa umožňuje lidem trpícím woke hysterií a uvolněnou morálkou, aby se dostali do vysokých vládních funkcí, protože i viceprezidentka Kamala Harrisová se připojila svým přijetím zájmenných rituálů.

Jak podrobně popsal Colin Wright pro Wall Street Journal: “Účastí na zájmenných rituálech se stáváte spoluviníky regresivního systému víry genderové ideologie a legitimizujete ji. Zdaleka nejde o neškodný akt, ale o implicitní podporu genderové ideologie a všech jejích radikálních principů.”

Pro ty, kteří nejsou v obraze, je zájmenný rituál součástí progresivní rutiny identifikovat se při představování takzvanými “preferovanými zájmeny”, jako jsou “they/them” a “xe/xer” – spolu s dalšími bizarními rituály a frázemi jako “trigger warning” a “check your privilege”, které se poprvé objevily na Tumblru a liberálních amerických univerzitách.

Nejnovější náměstek Bidenovy administrativy pro jaderný odpad se za své úchylky nestydí. Článek v týdeníku Metro ukazuje Brintonův životní styl manipulátora v “komunitě štěňat”. Brinton se v něm až překvapivě podrobně rozepisuje o různých technikách, které se týkají jeho úchylky, a také o sexuálních sklonech dalších queer subjektů. Pokud máte chuť, klikněte na odkaz, ale varujeme vás – není to zrovna poučné čtení.

Tento člověk (identifikuje se jako genderqueer se zájmeny oni/oni, jeho zálibou je zvířecí sexualita a BDSM "gay strýček") má nyní na starosti dohled nad americkými jadernými elektrárnami. Takhle končí impéria. Ne s třeskem, ale s tím, co to sakra je pic.twitter.com/KvA6Q5VHwE
- Ian Miles Cheong (@stillgray) 10. února 2022

Brinton také přednášel o “zvráceném životním stylu” na univerzitních kampusech, včetně kurzu pro University of Wisconsin-Stout Gender and Sexuality Alliance na téma “Fyzika zvrácenosti”.

V příspěvku na Instagramu se uvádí, že sezení zahrnovalo “živé ukázky o napínacích silách bondáže, termodynamice voskových hrátek, fyzice nárazů a obvodech elektrohry!”.

Brinton také vedl přednášku “Kink 101” na Nebraské univerzitě v Omaze, přičemž příspěvek na Instagramu ukazuje Brintona v šatech a na podpatcích, jak stojí nad třemi klečícími muži v koženém bondážním vybavení.

Pokračující snaha levicového establishmentu o prosazování “tolerance” se stala více než skluzem do morálního úpadku – “probuzená” levice sprintuje na plné obrátky a urychluje ničení konzervativních amerických hodnot a tradic prostřednictvím přijímání zvrhlosti.

Zaměstnání Brintona je symbolem společenského úpadku země.
https://bit.ly/3gGX8pBsdíletj na

4 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Frank
12. 2. 2022 10:42

Podle mně Američané jsou naprosto zločinný a vyj.ebaný národ a na tom trvám.

Pavel
12. 2. 2022 11:11

Amíci a koneckonců asi celý západ musí skončit tak jako antická Římská říše. Morální rozpad společnosti je tak zřejmý, že to již nejde zachránit. Bohužel i nás chtějí zatáhnout do tohoto morálního marasmu, protože nechtějí zůstat v tomto úpadku sami. Právě o to jim jde, aby co nejvíce národů infikovali tímto stylem života.

Albi
12. 2. 2022 11:28
Odpovědět  Pavel

Tak jsem si říkala, že taková osoba na tak pravděpodobně vysokém postu – co znamená “nejvyšší jaderné funkce v USA” (?) – musí Putina spíš urazit než pobavit.

Něco takového chce VÁLČIT? Chtějí tím snad naznačit, že ruskou armádu porazí takový kabaretní sbor do týdne?

Albi
12. 2. 2022 11:42
Odpovědět  Albi

Ještě bych doplnila:
Pokud ruská 5. kolona dodává Západu takové informace, které jsou uvedeny v článku

https://pravyprostor.cz/v-pripade-valky-s-ukrajinou-rusko-jako-stat-skonci-rusky-general-varuje-putina/

kde jakýsi “generálporučík Leonid Ivašov známý svými prosovětskými vyjádřeními a aktuální předseda spolku důstojníků ve výslužbě obvinil Putina z příprav války a vyzval ho k odstoupení”, pak není divu, že USA to všechno berou jako víkendovou zábavní akci.

Michal47
12. 2. 2022 15:39
Odpovědět  Albi

Leonid Ivašov je zrádce, který se jistě za velmi dobrý peníz nechal zverbovat 5. kolonou ruského oligarchátu?! Za svoje dnešní prozápadní postoje buďto vystoupil z KSRF sám, nebo byl z ní “vystoupen” jejím příslušným orgánem. Voloďa to doma nemá vůbec jednoduché, vnitřní nepřítel je v každém státě ta pověstná dýka do zad! Proto je mnohem nebezpečnější, než ta západní, politicky, ekonomicky a hlavně morálně zdegenerovaná verbež, jejíž počínání je předvídatelné, ale u vnitřních zrádců nikdy člověk neví, kdy a v kterém okamžiku ti podrazí nohy?!

Milan
12. 2. 2022 11:34

Amíci zapomněli, že status zavazuje? Ale on si tu v anglosaském světě málokdo uvědomuje.
Pak se diví, že z nich mají normální lidé srandu. Ale u nás vlastně taky, i když těchto met jsme zatím ještě nedosáhli. Ale on stačí takový Lipavský, Vystrčil, řeporyjské čuně, Pekarová, Čoudelka, Válek, a další a další srandisti. Mají snad status komiků?

Rony
12. 2. 2022 11:51

krásný, krásná, krásné,..
comment image

Chrudoš
12. 2. 2022 23:25
Odpovědět  Rony

Sodoma Gomora! Jen ať to jde v USA ,všechny tyto zvrácené amorální procesy,rychleji aby se celá ta feudální,zločinná,valecnicka společnost zhroutila v sebe sama a odešla navždy k satanovi kam bezpochybně patří!a oni chtějí být vzorem světu!!!!!

Michal47
12. 2. 2022 12:11

A tohle sexuálně deviantní “ono”, zřejmě i s totálně vylízaným mozkem (pokud vůbec tohle “ono” nějaký má?!?) má s tím dementním šaškem v bílé barabizně prst na jaderné spoušti?! To je opravdu děs!! Asi i naše generace (je mi 75 let) si zažije válečné běsnění, proti kterému byla druhá světová válka “čajíčkem o páté”

Pavel
12. 2. 2022 13:22
Odpovědět  Michal47

Asi si to válečné běsnění zažijeme, stále více a více se mi to zdá pravděpodobnější. Ono, když dostoupí degenerace vrcholu, tak to většinou tak končí. Nyní by muselo nastat celosvětové probuzení národů, ale k tomu je fakt daleko. Když vládnou grázlové a lid je stále volí a nepoučí se, tak to ani jinak nemůže dopadnout.

Rony
12. 2. 2022 13:30
Odpovědět  Pavel

Otázka zní. Co by se stalo, kdyby Rusko stáhlo svoji armádu…?????

Milan
12. 2. 2022 14:21

Ta záliba ve zvířecí sexualitě mě nenechává v klidu. Co tomu namazat
dupu feromony z vaginy orangutanky a šoupnout to na hraní Richardovi
(dominantní gorilák pražské zoo) do klece?

Anonymní jméno komentáře
12. 2. 2022 18:13

OD RÁNA TUTO FOTKU S ČLÁNKEM ROZESÍLÁM VŠEM ZNÁMÝM- JE TO HIT !!!
—# nojó pacičky—-#