nezařazené

Bidenova lékařská prohlídka byla “zástěrkou” – řekl bývalý lékař Bílého domu

Bidenova lékařská prohlídka byla “zástěrkou” – bývalý lékař Bílého domu
Americký prezident nepodstoupil kognitivní test navzdory rozšířeným obavám o jeho duševní stav, tvrdí Ronny Jackson
Bidenova lékařská prohlídka byla “zástěrkou” – řekl bývalý lékař Bílého domu


Bývalý lékař Bílého domu, republikánský poslanec Ronny Jackson, obvinil současnou americkou administrativu, že se po posledním lékařském vyšetření prezidenta Joea Bidena snaží utajit pravdu o jeho duševním zdraví.

Ve čtvrtek vydal Bílý dům shrnutí Bidenova zdravotního stavu na základě přezkoumání anamnézy a “podrobného fyzického vyšetření”. Zjistilo se v něm, že prezident “zůstává zdravým, energickým osmdesátiletým mužem” a je zcela způsobilý vykonávat své povinnosti.

Američtí prezidenti nemají ze zákona povinnost absolvovat každoroční lékařskou prohlídku a zveřejnit její výsledky, ale tradičně se tak rozhodují, přičemž každá administrativa sama rozhoduje o tom, jaká vyšetření by měl prezident podstoupit.

Jackson (R-Texas), který působil jako lékař Bílého domu za bývalých prezidentů Donalda Trumpa a Baracka Obamy, spustil v pátek sžíravou kritiku Bidenovy prohlídky a prohlásil, že se z ní americká veřejnost “nic nedozvěděla”.

Zpráva lékaře Bílého domu o Bidenově způsobilosti vykonávat funkci

“Bere nějaké léky na léčbu svého duševního úpadku? Tato zkouška byla ŽERTEM. ZATÍM!!!” napsal v příspěvku na Twitteru.

Poukázal také na to, že na rozdíl od svého předchůdce Biden nepodstoupil kognitivní test. “Trump ho měl, proč ne on? Bidenova schopnost myslet a uvažovat je POVINNÁ! NEMĚL by být prezidentem!!!” uvedl Biden. Jackson dodal.

V rozhovoru pro Fox News Digital představitel republikánů rovněž prohlásil, že “většina Američanů vidí, že Bidenovo duševní zdraví je v naprostém rozkladu”. Dále zdůraznil, že prezidentovo vyšetření “dále potvrzuje, že tato administrativa stále neústupně skrývá pravdu”.

Nedostatek informací o Bidenově duševním stavu je “alarmující”, uvedl bývalý lékař a dodal, že Bílému domu zaslal tři dopisy, v nichž požadoval, aby byl duševní stav amerického prezidenta posouzen, a všechny byly ignorovány.

“Každý vidí, že něco není v pořádku – utajování musí skončit,” prohlásil.

Jacksonovy komentáře přicházejí v souvislosti s novým průzkumem veřejného mínění, který v pátek provedla harvardská agentura CAPS-Harris, podle něhož má 57 % Američanů pochybnosti o Bidenově duševní způsobilosti, přičemž 67 % si myslí, že se zdá být na vedení země příliš starý.

Spekulace o duševním stavu amerického prezidenta byly podpořeny jeho opakujícími se bláboly. Začátkem tohoto měsíce Biden ve snaze ukázat genderovou rozmanitost své administrativy prohlásil, že “více než polovina žen v mé administrativě jsou ženy”. 

Další, dnes již proslulý incident se odehrál v září, kdy prezident promluvil k davu a vyzval zástupce Sněmovny reprezentantů Jackieho Walorského. Ta zemřela při autonehodě, přičemž sám Biden její smrt oplakával.

sdílet na

44 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pedro
19. 2. 2023 19:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Až zdechne, to budou potoky falešných slz, hlavně mezi náckama.

Pekos
19. 2. 2023 19:38
Odpovědět  Pedro

Čekám na odborný posudek Džamily Stehlíkové. Ta už pohřbila několikrát Zemana o Putinovi ani nemluvím.

Albi
19. 2. 2023 22:34
Odpovědět  Pekos

Taky bych se asi měla objednat na prohlídku. Nerozuměla jsem větě:
“….prezident promluvil k davu a vyzval zástupce Sněmovny reprezentantů Jackieho Walorského. Ta zemřela při autonehodě, přičemž sám Biden její smrt oplakával”
Ale protože nejsem poitička, navíc americká, asi to do smrti vydržím i bez lékařského verdiktu. Budu se utěšovat tím, že jednak všechny ty politiky neznám a že ta jejich 65 pohlaví jistě zmátne víc lidí. 🙂
Nebo někdo tady ví, co TO bylo z\ směsku?
.

Markýza
20. 2. 2023 14:01
Odpovědět  Albi

Hádám, že buď se Jackie Walorski prohlásil na poslední chvíli za ženskou, nebo – a to spíš – je to ztraceno v překladu. Jackie, pokud je mi známo, je ženská podoba jména, takže možná Biden obravdu oplakával ji a ne jeho.
Mně by spíš zajímalo, jestli je ta fotka reál, nebo upravená ve fotošopu 😎

José
21. 2. 2023 09:15
Odpovědět  Markýza

To jsou dvojníci a protože to jsou dvojníci, tak každý Biden vypadá jinak. Co je na tom nejhorší, že mi můj Vietnamec každý den říká biden, biden a ještě se u toho směje.

20. 2. 2023 15:34
Odpovědět  Albi

Překládací automat si s pohlavím hlavu nedělá: Zmínka je o Jackie Walorski, což byla žena poslankyně, starala se o problémy hladu (že by v USA někdo měl hlad?), zemřela v bouračce měsíc před tím Bidenovým projevem na konferenci o hladu, výživě a zdraví, když on si na ni najednou vzpomněl a ptal se jestli je přítomna v davu (spíš se měl ptát, je zde přítomen lékař?), přesto že byl před měsícem na jejím pohřbu.
https://www.npr.org/2022/09/28/1125591160/biden-jackie-walorski

Jeden z mnoha případů Bidenových kiksů, které dokazují jeho demenci.

A jeden z případů, kdy redakce by neměla nechat jakýkoliv fakt nevysvětlen, jak se o tom učí v 1. třídě žurnalistiky…

Pan Tau.
20. 2. 2023 17:32
Odpovědět  primak

Je jedno pohlaví a nebo varianta cca 250,..a proto Emma Smetana zůstane také Smetana jednopohlanvní i když se podíváš pod sukni, či do kalhot a to translator neumí.

Pekos
20. 2. 2023 12:38
Odpovědět  Pekos

Nutno dodat, že s tím Zemanem jí to celkem vyšlo, poněvadž po návratu z nemocnice to je už někdo úplně jiný.

Helena
20. 2. 2023 08:34
Odpovědět  Pedro

Žádný slzy, budou hledat podobné individuum, protože žádný normální člověk na světě by se nedokázal stát loutkou celosvětových teroristů a nechat spustit takové zločiny a prasárny po celém světě, jako USA. Proto si tam dosadili Bideta – senilního dědka, který má alzheimera a je úplně mimo všeho – ten jim odsouhlasí i válku na Marsu. Takového tam potřebují! Normální člověk by na to svojí fungující psychikou prostě neměl. A typy jako Bidet vyhledávají po celém světě a dosazují je do vlád. Už normální lidi na to nenachytají, tak musí dosazovat magory s diagnozou – u nás tomu není jinak.

zuzana
19. 2. 2023 19:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Polsko je připraveno poskytnout Ukrajině své stíhací letouny MiG-29, pokud Spojené státy povedou širší koalici pro transfer bojových letounů do země, uvedl 18. února polský premiér Mateusz Morawiecki.

https://aktax.cz/polsko-je-pripraveno-poslat-sve-mig-29-na-ukrajinu/

Markýza
20. 2. 2023 14:02
Odpovědět  zuzana

Ten chlap je magor, už dříve jsem si všimla.

Pavel K
19. 2. 2023 19:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak na tomto fotu je obvzláště hnusnej, to je zombíííík. 🤮🤮🤮💩💩👎👎🤦‍♂️🤦‍♂️

orinoko
19. 2. 2023 20:17
Odpovědět  Pavel K

Připomíná naprcanou bělici.

Pedro
19. 2. 2023 21:00
Odpovědět  orinoko

Přestárlé zlo. Ten jeho bastard to samé.

19. 2. 2023 21:08
Odpovědět  Pavel K

K čemu jaká prohlídka? Prohlídka viditelného a slyšitelného de-bila, zda je de-bilem, mi přijde jako prohlídka nemocného křivicí, zda má křivici, nebo malomocného, zda trpí malomocenstvím.

Jaris
19. 2. 2023 23:53
Odpovědět  Pavel K

Jsem presvedcena, ze je to jeho skutecna podoba. Biden totiz vypada na kazde fotce jinak. Bud mu ten jeho prasivy ksicht technicky upravi nebo ma pohlednejsi dvojniky.

Pan Tau.
19. 2. 2023 19:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Pěkná kravata Joe! ..Lepší než Himars.

Albi
19. 2. 2023 22:39
Odpovědět  Pan Tau.

Odnesla to obrazovka! 🙂 🙂 🙂 Ale aspoň se dočkala vyleštění “mimo plán”.

Lubek
19. 2. 2023 19:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Inak, spomenul som si na časy p. Gašparoviča. Keď bol prezidentom. Ako sa len do neho navážali “tí praví a správni”, že ako len môže robiť prezidenta, keď sa tak mýli. Pritom Gašparovič rovnako ako ďalší v Kozom paláci nemohol nič. NIČ. Rovnako ako jeho následníci, ale teda on si to zlizol najviac. Ešte niečo Šuster. Kozí partner už bol o inom a súčasná smetiarka úplne o inom, ale čo sa týka významu vo V4, EU, nebodaj vo svete…
Ibaže amerika je stále o inom, než maličké Slovensko. Deda musia udržať pri živote, aby tí čo za neho rozhodujú a píšu mu prejavy, odpovede na otázky a robia politiku, mohli šarapatiť v jeho tieni ďalej.

Autor
19. 2. 2023 19:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Svět se modlí za jeho zdraví. Rychleji padne hegemonie USA a spol.!
A víte proč? Jeho zdravotní stav je stavem psychického stavu těch “elit”, ktré stojí za ním.

495_684k.jpg
Albi
19. 2. 2023 22:42
Odpovědět  Peter 008

Už aby to bylo. Památník (a jkrásný, povedl se) mají, pádu nic nebrání. 🙂

ANTIUKRAJINEC
19. 2. 2023 22:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Fúůůůj,ten je hnusnej!!!!🤮🤮🤮🤮

Jaris
19. 2. 2023 23:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Biden je dusevnim mrzakem uz od narozeni. Ve Sparte by ho jednoznacne hodili z utesu.

Standa
20. 2. 2023 09:15
Odpovědět  Jaris

Když jsem, Jari, napsal na Seznam ,, defenestrace” tak mě doživotně zabááánovali!
A, že v nich máme tradici !!!
Slavata by se divil!

José
21. 2. 2023 09:18
Odpovědět  Standa

Já zase psal něco o Banderovcích a taky mám doživotní zákaz. Ale v této době je to spíš vyznamenání než ostuda.

Frank
19. 2. 2023 23:57
Ohodnotit příspěvek :
     

V USA je docela jedno, kdo je prezidentem. Je to tam všechno stejná pakáž.

Standa
20. 2. 2023 09:11
Odpovědět  Frank

My nyní máme ,,pakáž” na Hradě. Večného zločince z Jugoslávie, generála z NATO , který se okamžitě ukázal , jako lokaj USA, jedinného jenerála v EU , jako prasidenta( jsme na úrovni Jižní Ameriky -tam to možné je.).Brzy bude mít slavnostní uniformu ověšenou medajlama ažse bude prohýbat na přehlídkách na Letné, Bruselu, Kyjevě.V Kyjevě bude ,, defilírka” českých kluků táhnoucích na ,, Rusa”!
Není to můj president!!!!
I když, jako vždy ,, schvaluji”.Nepíši co, ,,nepřítel naslouchá”

José
21. 2. 2023 09:21
Odpovědět  Standa

Z toho si nic nedějte, on byl jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. Postavil jsem se k tomu následovně, berouce si příklad z jednoho komentáře: Nejlepší zprávou je, že nebyl zvolený Babiš, nejhorší zprávou je, že byl zvolená Pavel.

20. 2. 2023 05:33
Ohodnotit příspěvek :
     

“Tato zkouška byla ŽERTEM.”
česky řečeno (bez automatu): “To vyšetření je VTIP”.

Pavel
20. 2. 2023 07:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Pan prezident Zeman je proti tomuto zdrogovanému kříženci úplný jura.
Kdo ví v jaké řiti je zalezlá Kákamila, Džamila či jak se ten zjev jmenuje?

Mac
20. 2. 2023 07:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Duševní stav Bidena naprosto odpovídá duševnímu stavu státu …

oldoo
20. 2. 2023 07:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Zveřejnění takovéto ilustrační fotografie Bidena jste na stejné úrovni se syčáky,kteří malují Potinovi rohy a knírek,že se nestydíte.Ani k představiteli zločinného státu se SLUŠNÝ člověk takto nechová.

Standa
20. 2. 2023 08:01
Odpovědět  oldoo

Nevím , co zakrýváte. Pravdivou fotografii? Co se vám na ní zdá neslušného, když je pravdivá?
Chcete schovávat pravdu?
Nikdo tam nemaluje rohy, knírek nebo Putina v pytli.
Rakušanův čin na státní budově PČR ani neoznačila za přestupek a vám vadí pravdivá fotografie?

orinoko
20. 2. 2023 09:43
Odpovědět  oldoo

Dement v akci. Navíc je to starý ochmatyka. Kromě ženských ochmatava i děti. Jiný už by bručel.

https://youtu.be/zwX4kf0Tkkc

Vl.P.
20. 2. 2023 08:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Hlavně, že nám pořád tvrdí, jak je Putin nemocný. ´´Tohleto” už muselo být nejmíň jednou po smrti….

lo3k
20. 2. 2023 08:41
Odpovědět  Vl.P.

…vypreparovaná veverička…

Standa
20. 2. 2023 08:50
Odpovědět  Vl.P.

re oldoo….Už jsem psal výše! Tato fotografie je oficální. Fotograf je prověřen -blízkost Bidena u něj je schválena , fotografie byla schválena a vydána oficiálně.
Proč tedy je ,, neslušné” ji posuzovat či zveřejnovat , když ji zveřejnil Bílý dům….Dííííí Síííí?
Když se zde považuje za neslušnou a nevhodnou ke zveřejnění dostáváme se na úroven tajení skutečného stavu Bidena a ,, zástěrky”!!!

Jan
20. 2. 2023 08:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Pro kabalu je to idealni prezident, proto ho budou udrzovat na nohou dal a bude znovu kandidovat. USaci uz neumeji rozlisovat mezi pravdou a lzi. Co media siri jsou vetsinou ucelove lzi.
Priklad. Zprava medii: Americky herec umrel na rakovinu. Az po letech se clovek dozvi, ze byl buzerant a zemrel na Aids.

Jan
20. 2. 2023 08:49
Odpovědět  Jan

Biden je pro mne dukazem, ze je v USA vse mozne. Nejvyssi soud prohlasi, ze dukazy falsovani volby prezidenta odmita.
Kazdy musi videt, ze Biden ma demenci. Zda se mi, ze ted uz vidime jenom jeho dvojniky. Neni pravdepodobne, ze by se v tom veku jeho stav mohl zlepsit.

Jan
20. 2. 2023 09:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdyz jsem byl jeste dite a to je uz hodne davno, tak jsem rad chodil na loutkove divadlo. Vedle Kasparka tam byl i Skrhola, jeho kontrahent a protipol. Tim Skrholou je ted Biden.

Pavel z Moravy
20. 2. 2023 10:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Přece je jasné, že stáří s sebou nese všechny úpadky a to jak tělesné tak duševní. Někdo je čiperný v 90, jiný pouze v 80 a dalším odchází duševní i tělesné zdraví mnohem spíše. Těch faktorů proč tomu tak je se dají spočítat desítky. Nechápu proč se divit tomu, že 80 letý člověk duševně i tělesně odchází. Tradiční čínská medicína je v tom skvělá. Ta jak mužům tak ženám v určitých časových obdobích předvídá co se s jejich tělem děje a jaké problémy přicházejí. Dnes díky určitým změnám se možná věk prodlužuje ale ty zdravotní změny v určitých časových obdobích se téměř shodují s tím, co kdysi čínští lékaři napsali. Dnes možná určité léky a operace prodlouží věk, ale problémy přicházející s věkem zůstávají. Dle čínské medicíny 80 roků je úžasný věk, 90 roků už je úctyhodný. Nechci se nikoho dotknout, ale musím se usmívat jak se dnes lidé staví k tomuto tématu. Když slyším, on zemřel tak mladý a dozvím se, že dotyčnému bylo třeba 78 let, nemám na to co říci. Moje máma zemřela ve 30 letech, ta byla mladá a můj strýc její bratr žije a má 94 let. Mluví, myslí a chodí, ale je přece absolutně starý. A ten Biden je přece starý také a jestli je nemocný, což je, jaký by to měl být div? Oni ho tam ale potřebují a to je celé. Takže tohle divadlo je odporné dokonce i vůči němu i když ho vůbec nemusím.

Pavel z Moravy
20. 2. 2023 10:55
Odpovědět  Pavel z Moravy

Přátelé, tento člověk asi vůbec nechápe kdo je a co pronáší. Ti ho mají jako svoji zástěrku k provádění všech špinavostí. To je dle mne dokonce odporné. Bohužel tak to u amíků chodí, on asi ani nechápe, že by měl odejít z funkce. Takže, kdo nese největší vinu? Ať mne nikdo nepodezírá, že k němu cítím nějaké sympatie, to ne, je mi volný a nemusím ho, ale všichni musíme vidět, že je loutka, kterou ovládají. Myslím, že ti jeho loutkovodiči chtějí aby kandidoval a on samozřejmě asi odkývne vše, ve svém stavu asi nic divného. Podívejte se co provedli Zemanovi? Zbytečný koment.

katango
20. 2. 2023 13:07
Odpovědět  Pavel z Moravy

Oni to odkývnou za něho.

José
21. 2. 2023 09:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Třeba by se přišlo na to, že Bidenů je více, jako bylo více Brežněvů. Ten původní někde sedí, hraje sám se sebou piškvorky a dělá pod sebe. Náhradníci zatím plní zadání loutkovodičů. Takže to nejde, aby byla zveřejněna zpráva, ještě by se na to přišlo.
V Americe to je těžké, tam nikdy nemůže nic vyjít plně najevo, protože by lid ztratil víru v Ameriku. Nikdy se nic nedozvíme o vraždě JFK, nikdy nám nic nepoví o 11/9, stejně jako se nic nedozvíme o největším volebním podvodu v historii…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$