nezařazené

Biden klopýtl na schodech do Air Force One, když opouštěl Polsko

Pozor na krok, Joe!

Prezident Biden měl ve středu opět problémy s udržením rovnováhy, když cestou domů z Polska zakopl na schodech Air Force One .

Biden, 80 let, spadl dopředu asi v polovině schodiště do letadla, když se pokoušel nastoupit na varšavském letišti Chopin. Prezident brzy vstal a pokračoval ke dveřím a před vstupem do kabiny letadla rychle zamával.

JOE BIDEN
Prezident Biden odjíždí z Polska po oslavě prvního výročí ukrajinské invaze.

Je to nejméně potřetí, co prezident upadl při pokusu nastoupit do letadla Air Force One. V březnu 2021 Biden  dvakrát klopýtl, než narazil  na palubu při pokusu o odlet do Gruzie. Tehdejší zástupkyně tiskového tajemníka Bílého domu Karine Jean-Pierreová tehdy  obvinila  z prezidentského pádu špatně načasovaný poryv větru .

V květnu loňského roku  se zdálo, že Biden nakrátko ztratil rovnováhu  , když šel po schodech Air Force One na Andrewsově letecké základně na cestě do Illinois. Při té příležitosti se vrchní velitel přistihl včas, aby zabránil pádu, a při chůzi k letadlu pevně sevřel madlo pravou rukou. 

Následující měsíc  se prezident znovu zapotácel  , když nastupoval do schodů, než odletěl do Los Angeles, aby se zúčastnil Summit of the Americas – a nahrál rozhovor s „Jimmy Kimmel Live“.

JOE BIDEN
Prezident po pádu rychle zamával.

Biden se měl vrátit do Washingtonu ve středu večer po třídenní návštěvě východní Evropy u příležitosti výročí ruské invaze do Evropy, zvýrazněné pondělní  překvapivou návštěvou Kyjeva .

Jako nejstaršího prezidenta v historii Bidenova klopýtnutí využili republikáni jako důkaz, že není ani fyzicky, ani duševně způsobilý pro tento úřad. Poté, co se Biden  minulý týden podrobil fyzické prohlídce , lékař Bílého domu Kevin O’Connnor v pětistránkové zprávě poznamenal, že prezident má ztuhlou chůzi kvůli „významné artritidě páteře, mírné artritidě po zlomenině nohy a mírné senzorické periferní neuropatii. chodidlo.”649Co myslíš? Odeslat komentář.

O’Connor, který nebyl k dispozici pro dotazy z médií, ve své zprávě o kognitivním stavu prezidenta, kterou   v posledních měsících  požadovalo několik republikánů v Kongresu, nijak nehodnotil.


sdílet na

26 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
unor 2022
22. 2. 2023 20:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to uz dost starsi clovek. Takze smat se tomu nebudeme. Nejsme jako oni,

Editor
22. 2. 2023 20:16
Odpovědět  unor 2022

Souhlas, tím bychom se dostali na úroveň těch, kterým vadí Zeman na vozíku. Na vozíku byl i Roosevelt.

Spam Bety
23. 2. 2023 21:33
Odpovědět  scipio

Víte, že mu v jeho věku neslouží nohy není důležité. Důležité by mělo být, že i na jeho hlavu už zřejmě není plné spolehnutí. A to je u člověka, za kterým nosí kufřík s červeným
tlačítkem opravdu na pováženou.
Nehledě na to, že ho v žádném případě nelze ani v nejmenším označit za dobrého člověka.

Spam Bety
23. 2. 2023 21:46
Odpovědět  Spam Bety

Dodatek. Někdy si myslím, že si ho tam drží jako alibi pro případ, až za něj
to červené tlačítko zmáčknou. Něco jako: “My nic, my muzikanti, přece nás nemůžete
vinit za to, že náš prezident sklouzl do demence !”

Markýza
22. 2. 2023 20:17
Odpovědět  unor 2022

Jemu ne i přesto, že si koleduje. Čemu já se budu smát jsou ty hlubokomyslné úvahy o tom, jak je Putin na pokraji smrti, protože má “nervní nohy” Už desítky let, mimochodem.

Jaroslav
23. 2. 2023 15:39
Odpovědět  Markýza

“Restless leg syndrome”,když jsem o tom poprvé slyšel nemohl jsem se vynadivit jaké všemožné nemoci v těch USA vymyslí, a jací my jsme žabaři. Doslova je to syndrom nepokojných nohou, ten mám po přílišném množství panáků, někdy i “face hitting road syndrome”- tj silnice vyskočí a uhodí mne do obličeje, svině

Markýza
23. 2. 2023 21:08
Odpovědět  Jaroslav

Óó! No tak to vidíte. Já to pobrala od jedné diskutující, která se právě naprdla, co to všichni “odborníci” melou o smrtelných chorobách, když je to tenhle syndrom. A prý že to má její brácha, tak to řešil a dověděl se, že to mají velice aktivní jedinci, kteří se musejí držet zpátky. Nejspíš něco jako “sakra, běžel bych vpřed a nemůžu”. Takže konečně diagnóza, která zřejmě sedí….o tom asi Džamila v životě neslyšela, co.

Boomer
25. 2. 2023 15:48
Odpovědět  Markýza

..hrouda jim nohy víže, hrdobcům!

Markýza
23. 2. 2023 21:09
Odpovědět  Jaroslav

Mimochodem, ten váš road syndrome mě báječně pobavil na dobrou noc, díky :-)))

Pavel K
22. 2. 2023 20:23
Odpovědět  unor 2022

Únor přesně tak, je to už starý chlap. Může mít třeba i polyneuropatii a to člověk zakopne i na rovině. Já jsem mladší a o dost a ne jednou jsem šel po tlamě dopředu.

Boomer
23. 2. 2023 10:07
Odpovědět  Pavel K

.. no já vám už několikrát doporučoval, ať se naučíte parakotoul, tím kinetickou energii těla rozložíte při pádu do delší dráhy a máte vyhráno. Také můžete zkusit mae ukemi, to bude mládež čubrnět, jakej je děda bourák.

Autor
22. 2. 2023 21:13
Odpovědět  unor 2022

No, já osobně se tomu sice nesměji, není proč, ale posloucháte se, co říkáte?
Je to tak a proto musíme být tolerantní!
A on je tolerantní? Zajímá ho kdokoliv z těch třeba jen “jeho” chudých Američanů? On letěl podkuřovat válku a doma má dnes již několik případů velkých chemických škod, které ohrožují životy lidí. Copak jej někdy zajímalo, jak se žije těm, kterým on a jemu podobní ničí i přímo životy, zdraví. Zajímá jej něco jiného než moc a peníze? S věkem má přicházet moudrost, ale je on opravdu moudrým starcem? Zajímalo ho někdy jak se žije těm, kterým on osobně s jeho kamarillou “zařídil” třeba invalidní vozík, nebo berle, protézy?
Jeho rodina je zapletena do tvorby biozbraní, i do drog. Mám ho litovat? Mám se mu dokonce omluvit? Za to, že jsem si řekl – dědku, co tam lezeš a děláš ze sebe taky klauna, šaška, pitomce?
Tak proč redakce takový článek zveřejnila?
Když už tak mluvit pravdu. Pokud možno celou v souvislostech.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pedro
22. 2. 2023 21:19
Odpovědět  Peter 008

Souhlas

Pan Tau.
22. 2. 2023 21:46
Odpovědět  Peter 008

Článek správně poukazuje na tragédii amerických voleb elitami a uvědomění i úmyslu zmanipulovaných voleb, kdy se nedalo ani nic jiného předpokládat. U nás si lidé zvolili vojáka a čas ukáže.

Markýza
23. 2. 2023 09:09
Odpovědět  Peter 008

Zaprvé i pravda (raději bych říkala skutečnosti) se dají říkat různě. Zadruhé – všichni víme, že on tolerantní není. No a? To se tu startují nějaké závody v tom, kdo bude větší svině, nebo co? A nepletťe si ale toleranci s nějakým tím impísmentem.

Pavel K
23. 2. 2023 09:09
Odpovědět  Peter 008

No vidíš, to je taky pravda. To je ta naše slovanská holubičí povaha.

Pekos
22. 2. 2023 21:16
Odpovědět  unor 2022

Dobře si pamatuji na presidentské volby, kdy se známý houslista Pavlica dost stupidně a nevkusně navážel do tehdejšího kandidáta Zemana, dělal z něj mrzáka a neskutečným způsobem lezl do řiti unylému Drahošovi. No a brněnská noblesa se mohla smíchy potrhat a utleskat.
Co z toho vyplývá ? Já už si ho budu jednou provždy pamatovat jako bezvýznamného blba.

Pedro
22. 2. 2023 21:17
Odpovědět  unor 2022

To jo, ale ať nevyhrožuje a jde se posrávat na Ldéenku. Pak na něj sere punťa.

zuza
22. 2. 2023 21:21
Odpovědět  unor 2022

starší síce je, ale s človekom onen jedinec nemá nič spoločné. A asi ani nikdy nemal.

22. 2. 2023 21:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak upad, no. A co jako?

zuza
22. 2. 2023 21:25

nič, len škoda, že vstal….

skeptik
22. 2. 2023 21:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Ono ani tak není problém že je starý, ale že je jenom loutka na špagátku bez špetky respektu.
Na vlastní myšlenku a rozhodnutí se už nezmůže.

Autor
22. 2. 2023 22:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Americký prezident Joe Biden přijel do Polska, kde se choval poněkud podivně, informoval americký novinář Geoff Mordock.
Joe Biden se 21. února setkal s polským vůdcem Andrzejem Dudou; během rozhovoru americký prezident několikrát odvedl pozornost od cizích témat a také čtyřikrát pronesl frázi “vtipy stranou”. Podle Jeffa Mordocka měl šéf Bílého domu veřejně vyjádřit podporu Polsku a Ukrajině, ale místo toho si z nějakého důvodu vzpomněl na papeže a své dětství. Informoval o tom deník The Washington Times. ”
“Biden změnil téma a hovořil o svém setkání s papežem Janem Pavlem II. v 80. letech a také o svém dětství. Svůj komentář doplnil tím, že čtyřikrát zopakoval frázi ‘vtipy stranou’,” uvedl americký autor publikace.
Americký prezident vyprávěl o tom, jak se jako senátor v 80. letech setkal s Janem Pavlem II. a sám se po setkání smál. Po “vtipech stranou” Biden opět odbočil od hlavní linie rozhovoru, když začal hovořit o svém dětství. Jak poznamenal sloupkař listu The Washington Times, šéf Bílého domu vyprávěl poněkud matoucí informace z dávné minulosti.
“Prezident vyprávěl rozvláčný příběh o svém mládí v Delaware a poznamenal, že byl jedním z mála irských katolíků ve své oblasti,” uvádí Jeff Mordock.
Americký prezident vzpomínal, že se s rodinou přestěhoval do městečka Claymont v Delaware. V posledně jmenovaném městě žili převážně Poláci a Italové. Podle Bidenova přiznání se tam cítil poněkud nesvůj, protože jeho příjmení nekončilo na slabiku “ski”.

ANTIUKRAJINEC
23. 2. 2023 04:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Tady tenhle americkej kokot,tahle zombie,to je jen parodie na člověka-prej “nejmocnější muž na světě”😂…Je mi z něj na blití🤮

Markýza
23. 2. 2023 09:11
Odpovědět  ANTIUKRAJINEC

Vždyť je to jedině dobře. Kdyby měla ve svém čele Donalda, těžko by se na druhou stranu zbavovala své role hegemona, nemyslíte? Kdo by tomu tak asi věřil?

25. 2. 2023 14:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Oni ty Amíci neumí chodit všichni…z druhého konce letadla vypadl nějaký podržtaška po držce místo Bideta,když vystupovali 😀