nezařazené

Bereme si vlajku zpět! Pekarová se přidala k akci. Pobouření. Vše rozsekl Fiala

28.10.2022 21:06 | Ze sítí

Zpěvem státní hymny skončila po více než třech hodinách protivládní demonstrace v Praze. Lidé při ní zaplnili horní polovinu Václavského náměstí, směrem k tramvajovým kolejím dav už ale nebyl tak hustý. Mnozí lidé měli české vlajky, drželi transparenty proti vládě, proti válce i proti Evropské unii. Podle odhadů policie se zúčastnily „nižší desítky tisíc“ lidí. Po demonstraci vznikly před Národním muzeem potyčky mezi jejími příznivci a odpůrci. Někteří demonstranti se střetli i s policií, jež podle zpravodajky ČTK minimálně proti třem zasáhla. K demonstraci se vyjádřili také mnozí politici na sociálních sítích.

„Na Václavském nám. se sešla ruská pátá kolona s naší pátou kolonou. Našinci plivli na státní svátek země, která vznikla s ideou svobody, suverenity a demokracie. Ruští parchanti žijící v ČR se oklepali a rozkládají naši společnost. Protože jsme je včas nevyhodili,“ vyjádřila svůj názor senátorka za ODS Miroslava Němcová.

Šéfka Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) sdílela fotografii, na níž je kromě ní také busta prvního československého prezidenta T. G. Masaryka a česká vlajka. Spolu s tím sdílela hashtag Bereme si vlajku zpět. Tato výzva od včerejšího večera kolovala sociálními sítěmi a vyzývala všechny, aby si dnes na sociální profil umístili českou vlajku. Ta se v minulých měsících stávala často symbolem těch, kteří vyjadřovali protiukrajinské postoje.

Na tu ale ihned reagoval místopředseda Svobodných Luboš Zálom, který byl 28. října také jedním z řečníků na demonstraci na Václavském náměstí. Toho v příspěvku Pekarové zarazilo označení “my”. Šéfka TOP 09 tak podle něho dává najevo, že nevnímá českou společnost jako jeden celek. 

K symbolice vlajek pak reagoval první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek. „Logika podle Nerudové: Tím, že na Václavák přijdete s českými vlajkami a voláte po míru, podporujete Rusko a válku,“ zmínil sarkasticky.

„V den, kdy si máme připomínat demokratické hodnoty, na kterých náš stát stojí, si prostor uzurpují obchodníci se strachem a prodavači nenávisti. Je nepřípustné a ostudné, že opět zaznívají výroky o vystoupení ze společenství demokratických států a o ukončení pomoci Ukrajině,“ píše na svém profilu spolek Milion chvilek.

„Obchodníci se strachem opět přivábili na Václavské náměstí desetitisíce lidí a těží z jejich obav. Musíme společně odpovědět a ukázat, kolika lidem na demokracii záleží. Přijďte v neděli v 16:00 na akci Česko proti strachu,“ dodávají aktivisté spolku v rámci jejich opět pokračující kampaně Milion chvilek pro demokracii.

„Ladislav Vrabel z pódia znovu promluvil o nutnosti zastavení ‚plánovaného ředění národa‘. Rétorika jak vyšitá z nacistického Německa jenom dokládá, že na této demonstraci opravdu nejde o pomoc lidem a dodání naděje v nejisté době. Tohle je naprosto přes čáru!“ píše také aktivisté spolku Milion chvilek.

„‘Nebudeme zatím používat žádné násilí‘, vyhrožuje na pódiu demonstrace Česko na 1. místě Pavel Matějka, jeden z řečníků,“ zmiňuje také Milion chvilek.

„Rozumím tomu, že mnozí občané mají obavy z budoucnosti. Poslední roky nejsou pro nikoho jednoduché. Dva roky jsme zde měli velmi přísná omezení kvůli covidové pandemii. Když už to začalo vypadat, že se vrátíme k normálnímu životu, zaútočil Vladimir Putin na Ukrajinu a svět se znovu změnil. Drahé energie, vysoká inflace a největší uprchlická vlna od 2. světové války – to všechno jsou faktory, které oslabují jistoty, na které jsme byli zvyklí. Věci, které jsme ještě nedávno považovali za samozřejmé, jsou ohroženy. Čelíme novým nebezpečím a výzvám,“ zmiňuje k demonstraci premiér Petr Fiala na facebookovém profilu.

„Jako vláda děláme maximum možného. Zajistili jsme dostatek energií a zastropovali jsme jejich ceny, zlepšili jsme přístupnost do sociálního systému. Jednoduše řečeno, kdo potřebuje pomoc a požádá o ni, dostane ji. To vše nad rámec plošných opatření. Nenecháme nikoho padnout. Obavám lidí v této neklidné době rozumím. Když ale vidím, kdo organizuje demonstrace na Václavském náměstí, nemohu k tomu mlčet. Organizátoři říkají, že je pro ně důležitá Česká republika na 1. místě. Pak ale nemohou požadovat to, po čem tak hlasitě volají. Neexistuje žádná ‚třetí cesta‘, jakási nezávislost na Východu i na Západu. My patříme na Západ, konečně jsme jeho nedílnou součástí. Pokud by se zde tito lidé dostali k moci, naše země by velmi rychle skončila jak v EU, tak v NATO. Jinými slovy: udělali by nás opět státem závislým na Rusku,“ dodává Fiala.

„Byli bychom možná na ‚prvním místě‘, ale jen na seznamu spojenců Kremlu. Jinak to totiž nemůže dopadnout. Žádná cesta někudy uprostřed neexistuje. Spojenectví s demokratickými zeměmi Západu chrání naši svobodu, nezávislost a prosperitu. Ti, kteří nás posunují na východ, nehájí naše národní zájmy. Uvrhli by nás do područí východní diktatury. A s tím už máme své historické zkušenosti. Je třeba znovu a znovu nahlas opakovat, že jsme součástí demokratického a svobodného světa, který respektuje důstojnost člověka a staví se proti zlu a nespravedlnosti. Svoboda, demokracie, úcta k člověku, to jsou základní hodnoty, na kterých byl náš moderní stát založen. V tomto nemůžeme ustupovat, protože není kam,“ uzavřel Fiala.

„Děkujeme, paní soudkyně Markéto Bitterová. Ruská pátá kolona v České republice…“ napsal pak ke snímku Jakuba Netíka publicista Zdeněk Šarapatka. Netík v minulosti stanul u soudu kvůli šíření údajných dezinformací o očkování. Litoměřický soud však konstatoval, že se jedná o názor, nikoliv trestný čin. 

Parlamentní listy

sdílet na

57 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Buchtík
28. 10. 2022 22:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Vlajka s velkým V byla jistá kapela. Třeba se Markétě líbila a vzpomněla si.
Markéto, chceme Vlajku zpět!

Gales
29. 10. 2022 09:38
Odpovědět  Buchtík

Tfuj.Demokradi zas-raní.

František
29. 10. 2022 10:58
Odpovědět  Buchtík

Tohle sem nepatří, ale je to důležité. Pravda o covidu. Posílejte dál.

mail.centrum.cz/download.php?msg_id=0000000003e30003b4fc009d1e3d&idx=1.2&filename=Neuv%C4%9B%C5%99iteln%C3%A9%20sd%C4%9Blen%C3%AD%20n%C3%A1m%C4%9Bstkyn%EF%BF%BD%EF%BF%BD%20ministra%20zdravotnictv%C3%AD%20.mp4&r=91.85109851422388

jiří
29. 10. 2022 17:04
Odpovědět  Buchtík

comment image

esorimr
28. 10. 2022 22:10
Ohodnotit příspěvek :
     

nemcova,neruduva,pekarová ,odporny šarapatka,vyloženě hledají cestu k sjednocení společnosti

sizok
28. 10. 2022 22:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Zmetci.

Editor
28. 10. 2022 22:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Za protektorátu existovala organizace Vlajka. Tu si bere Milka Mirka zpět?

sergej
28. 10. 2022 23:00
Ohodnotit příspěvek :
     

To už se předhánějí s akcelerací retardátů. 🙂

Aleš
28. 10. 2022 23:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Temnota má strach, nedivím se.
Byl jsem tam, byla tam řečena jen PRAVDA.

28. 10. 2022 23:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Bohužel mám stále více pocit, že pokojnou cestou tyhle dezoláty vyhodit nepůjde.

Jaris
29. 10. 2022 01:37
Odpovědět  pavelpe

To mate naprostou pravdu. Tuhle vladu pomatencu pokojnou cestou vyhodit nepujde.

29. 10. 2022 07:23
Odpovědět  pavelpe

Hlavně až se půjde na to, tak se nesmí zapomenout že mají tajné tunely… aby krysáci nezdrhli jako v USA.

Gales
29. 10. 2022 09:41
Odpovědět  Veny232

Na konci tunelu nebude světlo ale statní deratizátoři.

Eva
29. 10. 2022 12:00
Odpovědět  Veny232

Tohle už mají bohužel ošéfované. Polky v práci vykládaly, že polská vláda platí letenky některým, patrně důležitých Ukrajincům, do Kanady.
Tam byli vlastně uklízeni Banderovci v 50.letech z Německa, bo se jim nedařilo je chránit před pomstou SSSR. No spíše před pomstou Ukrajinců.
Oni totiž ti Ukrajinci mysleli, že jim vojska Wehrmachtu přinášejí svobodu, jenže ti je nahnali do stodol a ty podpálily a ti co z nich utíkali, stříleli. Před Němci utekli do lesů pouze komunisté a ti jediní přežili.
Tohle dělali i v Bělorusku, tam zemřela násilnou smrtí víc než třetina obyvatel, prakticky je Dojčlandi z poloviny vyhladili.
Tam zmizely celé vesnice, do kterých se ani neměl kdo vrátit.

Burák
28. 10. 2022 23:24
Ohodnotit příspěvek :
     

No to si snad dělají prdel. Tady je přímo vidět, že tito psychopati žijí ve vlastních bublinách a nevnímají realitu kolem. Vyházet je z oken málo. Každý z nich myslí zásadně jen na svou kariéru a koryto ale v tom případě ať se jdou živit rukama a nezastupují lidí, kteří jim jsou naprosto ukradení. Kopou kolem sebe, protože jim naše vzpoura kazí kariéru a vlastní blahobyt. O stát a lidi v něm jim vůbec nejde.

ZMann
29. 10. 2022 08:42
Odpovědět  Burák

Ty moc dobře vědí co dělají mají za úkol od svých chazarsatanistických páníčků to tady přivést k totálnímu rozkladu a nastolit ten jejich zkur… velký reset.

anbar
29. 10. 2022 08:53
Odpovědět  Burák

a co těch 55 % nevoličů, probudí se ?

jiří
28. 10. 2022 23:24
Ohodnotit příspěvek :
     

comment image

Albi
29. 10. 2022 00:21
Ohodnotit příspěvek :
     

“Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) – Bereme si vlajku zpět.

Jak bereme? Je její? Koho se ptala, kdo jim jí daroval. Pro republiku nehnuli ani prstem – krádeže, rozdávání a tunelování se nepočítá, naopak.

Vlajka je NAŠE – občanů, ať to jsou ruští trollové trolů nebo rusobijci – ale v žádném případě ne vládních hulvátů.

Markýza
29. 10. 2022 08:59
Odpovědět  Albi

Tohle mě taky vytočilo, jak jsem to zahlídla. Paní MPA ať si vezme maximálně ty své tři svetry, vlajka není její, kurwa!! A ještě má tu troufalost citovat Masaryka o tom, co je a není vlastenectví……hele, Albi, celá svazačka mladá, že?

jiří
29. 10. 2022 09:22
Odpovědět  Albi

Určitě chtěla tuhle.
comment image

Eva
29. 10. 2022 12:05
Odpovědět  Albi

A nemyslela tu protektorátní Vlajku https://cs.wikipedia.org/wiki/Vlajka_(hnut%C3%AD) ?
Ona možná ne, ale páníček určitě ano. Tomu se podařilo obrátit vzhůru nohama mínění v tak zvaných demokratických zemích, že už žádní politici o míru nemluví.
Dokonce se ti pablbové teší na jaderný konflikt.

Chjo
29. 10. 2022 00:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Jé Twiter má nového majitele. :-B
Majitele který se nikdy netajil opatrností vůči švidlémii, nebyl pro senilního bidena a nesnese se s billem.
Nedávno si znepřátelil toho odporného škřeta zelenáče, voláním po míru a vyjednávání.
Ač se před veřejností přetřásá nějaká šaráda s oslepováním či snad likvidací jeho satelitů ruskem.
Něco na tom nehraje už vzhledem k jeho minulosti.
Ať už je to jakkoli pro nás by to mohla být malá výhra. Kéž by těm našim retardům chtěli na oplátku taky blokoval ty válečně štvavé žvásty. 🙂

Autor
29. 10. 2022 07:50
Odpovědět  Chjo

Jo, je to podezřelé. Máte plnou pravdu. Možná, že takhle chtějí “vyčíslit” ty největší “parchanty” podle jejich kritérií.

Markýza
29. 10. 2022 09:00
Odpovědět  Chjo

A půl amerických “elit” je prý zděšeno! Musku, hlavně nelítej vrtulníkem – a na Aljašku už vůbec ne.

František
29. 10. 2022 11:18
Odpovědět  Chjo

Když Putin bude chtít, tak vymaže všechnu elektroniku na 3 000 Km. + všechny satelity. To by byl okamžitý konec západu. Debilové. Nesnažte se Putina pořádně nasrat.

Aragonit
29. 10. 2022 03:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Tá Nemcová nech ide k tým čo ju uplatili proti národu tam nech sa odsťahuje. Toto je nonsens čo sa tu odohráva zachvíľu nesúhlasiacich budú stavať k múrom a strielať? O akej demokracii to tu stále rozprávajú? Škoda že je na demonštráciách ľudí stále menej. Mám obavu že ľudia opäť dostávajú strach a začína prevládať letargia. Tieto vlády sú neodvolatelné vyhlásia národ za ruskú piatu kolónu a sú v pohode a len sa nám všetkým do očí rehocú preto že majú za chrbtom byrokratov EU, políciu a americkú armádu
https://aragonit11.blogspot.com/2022/10/zelenskemu-volali-z-domu-zo-slonoviny-vi.html

Autor
29. 10. 2022 09:04
Odpovědět  Aragonit

Kde je chyba? V tom, že se musí využít původní energie protestu. Umírněné protesty jsou na jedno, protože když je ještě nahlásíte dopředu ….
Za prvé, že se z nás jako celku stali maloměšťáci. Skuteční husité umírali v bojích, zatímco jejich zrádci přežili skoro všichni. Když se za něco bojuje, umírají ti nejlepší, zmrdi přežívají.
Za druhé stále si hrajeme na plně falešnou tolerantnost, kterou nám vnucují, aniž by to oni sami dodržovali. Tím jim hrajeme do not a podle jejich pravidel, která vymysleli jen kvůli tomu.
Za třetí, že “lidé” stále méně přemýšlí. Protože “hájí svoje majetečky”, aniž by tušili, že přicházejí o majetky. Pro korunu si nechají vrtat koleno, pro miliony jen mávnou rukou … Doufám, že rozdíl je očividný.
Za čtvrté “naše civilizace” bude rozvalena zvnějšku, o tom již delší dobu naprosto nepochybuji. A je jedno jestli to bude muslimy, či kýmkoliv jiným. Jako celek si to zasloužíme. Protože svět, pokud bude chtít být volným a nezávislým, nebude mít jinou volbu. “Naše civilizace” tak, či onak bude totiž stále hledat kolonie. A největší “prča” je v tom, že my, jako neokolonie, tomu budeme s nadšením jako celek pomáhat

1431704409_1029711527.jpg
Pavel z Moravy
29. 10. 2022 10:25
Odpovědět  Peter

Petře, řečeno velmi přesně. Dá se říci, že téměř vždy s vašimi rozbory souhlasím. Co nám chybí je duševní vyzrálost lidu a pochopení všech příčin proč to takto vše probíhá. Ale to pochopení proč se co děje potřebuje zase zralého člověka. A bohužel toto společenství je konzumním produktem své doby, myslím, že je zbytečné to dále rozebírat.

František
29. 10. 2022 12:52
Odpovědět  Pavel z Moravy

60% lidí je naočkováno, tudíž zbaveno vlastního rozumu. U těch už nelze počítat s nějakým vyzráním. Grafen ve vakcíně jim nevratně změnil mozek. Umřou všichni. A nás zbylých je vyzrálých málo. Zatím hloupost převažuje. Viz poslední volby.

Pavel K
29. 10. 2022 17:30
Odpovědět  František

Myslíš že v každé vakcíně je grafen?

Aragonit
29. 10. 2022 20:46
Odpovědět  Peter

Peter máš pravdu. Je to ešte horšie ako sme si mysleli, Tí čo sa nedali zaočkovať prešli sytom a boli dobre zorientovaní. Takmer polovica ľudí na Slovensku zaočkovaná nie je
Kto hájil majetok môže stratiť aj život.

29. 10. 2022 07:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Jen si jí vemte,vyvěste jí místo těch dementních hadrů… rozhodně se na to budu koukat raději… Ale bude to vaše zkáza, protože vlajky mají kouzelnou moc. Stejně jako prapory,sochy…..

Autor
29. 10. 2022 07:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Čím to, že ženy v “nejvyšší” politice jsou takový mrchy? Když někdo vychvaluje třeba Thatcherovou, okamžitě vím, co je to za parchanta. Nemluvě o nadšením se rozplývajících nad “našimi” vlastizrádnými “ženami”.
Ještě horší jsou však lidé lhostejní, protože je de facto podporují…

Moje máma, teta i babičky měly svoje “mušky”, ale to bylo z lásky k nám druhým. Za celý život neudělaly ani dohromady tolik jazykových chyb, kolik jich udělá jedna jediná “liberální” politička za jediný den v politice. Před nám i nikdy nepoužily sprosté slovo, nikdy na nás neřvaly, nikdy se nevymlouvaly když nás něco bolelo. Byly to Ženy. Myslel jsem, že to je normální. Život mi však na vlastní kůži ukázal, že takových zas tak moc není. Dnes už vím, že není nikoho hroznějšího, než “lidská samice”, nikdo nedokáže tak nenávidět, tak “poroučet”, tak “zabíjet a ubíjet”. A nikdo se neumí tak přetvařovat, když mu z toho plyne nějaká možnost prospěchu …
Ne, já nejsem překvapen “úrovní” jakékoliv političky. Vždy předpokládám to nejhorší. Výjimky jsou, ale je jich žalostně málo. Ostatně i u mužů dnes je to podobné, protože dnes je volí většinou ženy podle … mno, chápající vědí, ostatní si mohou pustit fantazii.

1386915284_11.jpg
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
29. 10. 2022 09:03
Odpovědět  Peter

Čím to? protože nejvyšší politika je zjevně prostředí pro povahy mafiánské, tím to. Mrchy – ženy, mrchožrouti – muži. Jen takoví tam přežijou.

Honza999
30. 10. 2022 22:30
Odpovědět  Markýza

To je základní chyba demokracie – že časem ze sebe vypudí všechny skutečné demokraty.
Ve volbách VŽDY uspěje ten, kdo je větší hajzl. Ten kdo lží a pomlouváním dehonestuje své oponenty. A ti, protože jsou opravdu demokraté a nají svědomí, nedokáží se dehonestaci ubránit a soupeře dehonestovat též.
Takže – na počátku byla demokracie která dovolila šmejdům vyřadit slušné oponenty a dnes tam již zůstali jen ti šmejdi, co se ve rvačce o koryta dehonestují navzájem. Není cesty zpět, jen revolucí decentně řečeno nesametovou.

Bety
29. 10. 2022 09:14
Odpovědět  Peter

Jestli ono to nebude tím, že mužské politické mrchy si mezi sebe pustí jen speciálně vybrané
ženské mrchy. Navíc to vypadá demokraticky a ty řady politiků při různých setkáních nejsou
na fotkách tak jednotvárné.

Pavel z Moravy
29. 10. 2022 09:56
Odpovědět  Bety

Určitě si vybírají ty, které jim vyhovují. Bez debat.

katango
29. 10. 2022 10:57
Odpovědět  Peter

Protože ženský ve vysoké politice jsou ve své většině jen nepovedený mužský. jiný by tam ani nešly.

Eva
29. 10. 2022 12:10
Odpovědět  Peter

Protože je tam vybírají mezi mrchama, normální žena nemá na to žaludek.
Stačí to swinstvo, co se vyplivlo na paní Janu Zwyrtek Hamplovou. Myslíte, že má někdo na tohle žaludek?

jiří
29. 10. 2022 08:48
Ohodnotit příspěvek :
     

comment image

Gales
29. 10. 2022 09:50
Odpovědět  jiří

Tak jsme se z toho pos-rali.

sergej
29. 10. 2022 15:40
Odpovědět  Gales

VOBLI če JE, pokračui. .-)

Pavel z Moravy
29. 10. 2022 10:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Nu, víte, záleží na národu, jestli chce aby ho řídili takoví zemští škůdci, kteří si se všemi vytřou, národ zaprodají a ožebračí a ta většina tomu přihlíží, nás 10 % jak jsem to zde již psal tuto kolonii nezachrání. Když se chce 10% odtrhnout od stáda, má dvě možnosti, buď si najde jiné místo k životu, protože ta druhá je, že ho stádo spolkne a zlikviduje. Tato současná společnost na západě a u nás možná ještě více, má tak zdeformované myšlení a hodnotový žebříček, že její rozklad a rozpad je téměř nezvratný. Vypisovat zde, co vše se na tom rozkladu podílí, je již mlácení prázdné slámy, protože moudří to vidí a rozumí tomu, ale nemohou to zastavit, hlupáků a nemyslících nebo li lépe řečeno myslících pouze v určitých mantinelech vědomí je zde již vývojem takové množství, že skutečně tato společnost skončí absolutním rozpadem. Myslím, že Peter se opět strefil, bude úplně rozvalena zvnějšku za pomoci zrádců národa, řízených Bruselem, protože to je cesta kterou nadnárodní kapitál pro své kolonie připravil. A konkrétně republika Česká a Slovenská to pocítí nejvíce. President Beneš nás varoval. Nechtěli jsme slyšet a zde je výsledek.

Evžen
31. 10. 2022 03:01
Odpovědět  sergej

Brusel jen vykonává přání USA…!

me2d44
30. 10. 2022 11:33
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tuším, že nastává čas na to, abychom na vlajku přidali starý Husitský symbol – zlatý kalich. A pokud to nepomůže, tak se vrátit ke staré husitské vlajce – rudé (někdy byla i černá) se zlatým kalichem (a to jsem ateista, ale nastává čas! – proti Husitům se musela spojit celá Evropa. A že jsou u nás i katolíci? – po 300 letech vlivu Habsburků není divu.).

me2d44
30. 10. 2022 12:08
Odpovědět  me2d44

Nejen ze zásady – východní Němci jsou násilně germanizovaní Slované – je to potvrzeno i geneticky. Kdo se germanizaci podřídil/nepodřídil, to jsou Lužičtí Srbové – udrželi si jazyk, zvyky i kulturu. Jen “chrchlají” na úřadech Německy, aby jim Germáni rozuměli.

Honza999
30. 10. 2022 22:33
Odpovědět  Pavel z Moravy

Na národu už nezáleží. Kandidáty do voleb si vybírají oni sami.
Pomůže jen nesametová.

Karel
29. 10. 2022 15:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Nacistická skvadra nám ukradla a zdevastovala republiku. A to jí nestačí, jetě chce vlastencům ukrást státní vlajku a státní symboly. S nacisty se nesmíme mazat. Nacismus je třeba zničit již v zárodku, jinak nám přeroste přes hlavu a udeme volat o pomoc.

me2d44
30. 10. 2022 12:01
Odpovědět  Karel

Jen mimochodem: v první řadě se musíme vypořádat se “svými” “umělci” – aby někdo používal státní vlajku, v přímém vystoupení, místo menstuační vložky – to byl vrchol neúcty – a existovat v zákoníku trest smrti, tak bych hlasoval PRO – autora, režiséra, producenta, i “hérečku”, a všem zúčastněným tak po 10 let nucených prací!

Petr
29. 10. 2022 20:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Němečtí parchanti se odkopali co Němcová Pekarko a další šmejdi !!!!! Fašou i a jejich potomci vylejzaj z děr , no a Topolánek ???? Chce vyznamenat vrahy , a Zelenskej mu nevadí ?????

Petr
30. 10. 2022 10:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Také bych blil při pohledu na Němcovou , Černochovou a Pekarovou !

Gene
30. 10. 2022 12:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Tento prispevek jsem napsal do PP.
Bohuzel, svet se riti do propasti. Autor clanku si neuvedomuje ze jako clenove NATO ve valce proti Rusku jsme uz davno. Jenze za zbabele a pokrytecke NATO valci Urainci, ve kterych se umele vyvolavala nenavist k Rusum uz hodne desitek let. Vzdyt vlad ma valecny rozpocet, sama priznava ze valci s Ruskem. Tak bylo manipulovano s nama a celou vychodni Evropou. Cely chazarsky financni system, ktery je u moci uz par stoleti se chce Rusum pomstit, dobyt jeho prirodni bohatstvi a ze Slovanu nadelat otroky. Copak lidem nedochazi to i po vice nez triceti letech maji mnohem mensi platy nez lide v zapadni Evrope, kdy jeden podnik plati ruzne platy, zalezi na tom jestli delate v Nemecku nebo ve vychodni Evrope? Poskupovali vse co mohlo pro ne byt potencionalne nebezpecne, jako konkurence a odrovnali? A to co neodrovnali prinasi hlavni zisky jim? Jen idiot porad tvrdi ze to vse je diky tomu ze nam kdysi vladli komousi a jeste vetsi idioti jim to zerou.
A nebyl schvalen jeho cenzurou.