nezařazené

Austrálie hlásí 12krát více úmrtí z očkování proti Covid-19 za 10 měsíců než ze všech ostatních vakcín dohromady za 51 let

Údaje zveřejněné Lékařským regulačním úřadem Austrálie potvrzují, že za pouhých deset měsíců bylo hlášeno dvanáctkrát více úmrtí na nežádoucí reakce na vakcíny proti Covid-19 než na nežádoucí reakce na jakoukoli jinou dostupnou vakcínu za 51 let dohromady.

Úřad pro terapeutické zboží Ministerstva zdravotnictví (Therapeutic Goods Administration – TGA) je lékařským regulačním orgánem v oblasti medicíny pro australskou vládu a v rámci Ministerstva zdravotnictví TGA reguluje kvalitu, dodávku a marketing léků, zařízení pro patologii, zdravotnických prostředků, krevních produktů a většiny dalších terapeutických prostředků.

Žádost (v rámci svobodného přístupu k informacím) podaná lékaři o otázce etiky Covid v únoru 2021 však odhalila, že TGA nikdy neviděl extrémně utajené údaje studie o mRNA vakcíně proti Covid-19 od společnosti Pfizer předtím, než jí udělil expertní schválení a přiznání o její bezpečnosti pro vakcinaci.

TGA se původně pokusil prodloužit lhůtu odpovědi, požádal odklad o 6 měsíců s ohledem na objem práce potřebné k uspokojivé odpovědi. Avšak po podání žaloby u Úřadu komisaře pro informace TGA odpověděl a potvrdil, že nikdy neviděli ani nepožadovali údaje o pacientech od společnosti Pfizer a jednoduše přijali zprávu společnosti Pfizer o jejich studii jako fakt, a to i přes prokázanou historii podvodných tvrzení.

Farmaceutický gigant Pfizer Inc. od roku 2000 obdržel pokutu nejméně 3 573 465 793,97 £ za více než 80 přestupků/porušení.

To zahrnuje více než 26,1 milionu £ v provizích a úplatcích, 870 milionů £ za falešná tvrzení a 2,5 miliardy £ za trestné činy souvisejících se zdravím.

Přiznání TGA, že nikdy neviděli testovací údaje pro vakcínu Pfizer před jejím schválením a skandální historie podvodných nároků a úplatků Pfizer, může do určité míry vysvětlit, proč TGA dosud odmítal odstranit vakcíny proti Covid-19 z veřejné distribuce, a to i přes 8krát větší počet nežádoucích reakcí a 12krát větší počet úmrtí v důsledku očkování v průběhu 10 měsíců než na všechny ostatní dostupné vakcíny dohromady od 1. ledna 1971.

TGA má k dispozici „Databázi upozornění o nežádoucích účincích“, která umožňuje zájemcům vyhledávat zprávy o nežádoucích účincích léků včetně vakcín. Zprávy pocházejí z širokého spektra zdrojů včetně veřejnosti, praktických lékařů, jiných zdravotnických pracovníků a průmyslu terapeutického zboží.

Vyhledáváním v databázi v oddělení „Vakcína“ a vyloučením čtyř dostupných vakcín proti Covid-19 v období „1. leden 1971 – 27. prosinec 2021, je možno zjistit následující.

Během těchto 51 let měla australská veřejnost přístup k 128 různým vakcínám (kromě vakcín proti Covid-19) a bylo přijato 19 545 individuálních hlášení o všech 128 vakcínách dohromady, včetně 62 úmrtí. TGA uvádí, že je pravděpodobné, že dostupné vakcíny způsobily 12 638 nežádoucích účinků z těchto hlášení.

Provedením nového vyhledávání v databázi „Vakcína proti Covid-19“ v období „1. leden 2021 – 27. listopad 2021“ lze nalézt následující výsledky:

Výsledky ukazují, že bylo hlášeno 98 017 nežádoucích účinků, včetně 725 úmrtí. TGA se domnívá, že existuje možnost, že 96 250 hlášených nežádoucích reakcí bylo způsobeno vakcínami proti Covid-19.

První vakcínu proti Covid-19 měla Austrálie 21. února 2021.

To znamená, že bylo zaregistrováno 12x více úmrtí, 5x více hlášení o nežádoucích reakcích a 8x více hlášených nežádoucích reakcí, které byly s největší pravděpodobností (jak se domnívá TGA) způsobeny vakcínami proti Covid-19, než bylo hlášeno u všech ostatních dostupných vakcín dohromady za období 51 let.

Podle databáze TGA byla hlavní příčinou smrti v důsledku vakcín proti Covid-19 „nežádoucí událost po imunizaci“. Druhou hlavní příčinou úmrtí byla dušnost (potíže s dýcháním), následovala plicní embolie (ucpání cévy v plicích), poté srdeční zástava a cévní mozková příhoda (mrtvice).

Ale hlavní příčiny smrti od roku 1971, způsobené všemi ostatními dostupnými vakcínami dohromady, jsou nápadně odlišné. Podle databáze TGA byla hlavní příčinou smrti od všech ostatních vakcín od roku 1971 pyrexie, což je zvýšená tělesná teplota/horečka. Další dvě hlavní příčiny smrti byly odmítnutí očkování a chřipka, následovaly záchvaty a poté chyba při očkování.

https://bit.ly/3fsGsl0

sdílet na