Americký nacismus: Dva američtí senátoři poslali šéfovi švýcarské firmy vyděračský dopis plný výhrůžek,

jinak bude švýcarská společnost čelit zdrcujícím a likvidačním sankcím, zákazu podnikání v USA a zmrazení veškerých účtů v USA a v dosahu amerických předpisů! Přinášíme český překlad výhrůžného dopisu! Vyděšený ředitel okamžitě nařídil svým zaměstnancům, aby v Baltském moři zastavili práce na plynovodu, Moskva hovoří o kroku na pomezí vyhlášení války Rusku!

Není pochyb o tom, že američtí neoconi vedou otevřenou válku proti Rusku, ale dosud se jednalo pouze o mohutný tlak za zavřenými dveřmi v diplomatické rovině. Od dnešního dne je to úplně jinak. Republikánští senátoři Ted Cruz a Ron Johnson totiž napsali dopis [1] Edwardu Heeremovi, šéfovi švýcarské firmy Allseas Group, jejíž mořské plošiny budují v Baltském moři zbývajících 80 km podmořského potrubí pro nový plynovod Nord Stream 2.

Dopis není nijak tajný, protože senátor Ted Cruz jej zavěsil v kopii na svůj web [2] a také na svůj Twitter. Po přečtení dopisu spadne čelist i těm nejotrlejším z vás, protože toto není diplomatická pošta a politický text, to je prachsprostý vyděračský a výhrůžný dopis, kterým americká státní moc vyhrožuje naprostou, totální a zdrcující ekonomickou likvidací veškerého podnikání této švýcarské firmy v USA, ale i jinde na světě, kde mají dosah americké orgány, především organizace SWIFT pro mezibankovní převody.

Loď Pioneering Spirit společnosti Allseas Group, na kterou se vztahují americké sankce.

Vyděšený ředitel švýcarské firmy proto okamžitě telefonoval na plošinu v Baltském moři, aby zaměstnanci okamžitě pozastavili práce na pokládce potrubí a vyčkali na další instrukce, dokud se prý výhrůžka nevysvětlí. Jak se zdá, ředitel švýcarské firmy Allseas Group asi dosud žil na jiné planetě a teď si myslí, že jde ze strany amerických bratří jenom o nějaké nedorozumění. Jenže, to je krutý omyl. Všechno, co je napsáno na hlavičkovém papíře amerického Senátu, je oficiálním postojem amerického kongresu a nejde o žádný omyl.

Senator Ted Cruz@SenTedCruz

Today @SenRonJohnson & I put #Allseas (the company installing Putin’s Nord Stream 2 pipeline) on formal legal notice. When @realDonaldTrump signs into law #NDAA & my bipartisan bill to stop the pipeline, Allseas risks crippling sanctions. –> https://bit.ly/2rQuZXu 

Zobrazit obrázek na Twitteru
Zobrazit obrázek na Twitteru
Zobrazit obrázek na Twitteru

sdílet na