nezařazené

Americký bloger: Propaganda

Američané už nevěří informacím ukrajinských a světových médií a usvědčují je z propagandy a padělků.

„Ukážu vám, že většina příspěvků o Ukrajině na TikToku je propaganda, věnujte pozornost datům – stará videa, snímky z filmů ..“, říká americký bloger.

sdílet na

5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan
26. 3. 2022 22:59
Ohodnotit příspěvek :
     

To sice je, ale furt ještě jim nevypínají weby. Možná selektují na YT a podobně, ale alterweby jim jely i přes “pandemii a jedou furt. Aspoň těch 5 co na ně chodím frčí bez problémů furt dál. A že je tam občas dost husto.

Pat
27. 3. 2022 09:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Podle české sračkovize Rusko od jedné potupné prohry za druhou postupuje na Kyjev a zabírá ukrajinská území.

Frank
27. 3. 2022 10:26
Ohodnotit příspěvek :
     

V mainstreamu slyším a čtu, jak ukrajinská armáda všude vyhrává, Rusové nemají co jíst, je jim zima nemají pohonné hmoty a jsou po tisících mrtví. Proč tedy Zelenskyj stále žebrá, aby mu pomohlo NATO? Troufám si tvrdit, že spousta migrantů utíká z Ukrajiny, protože se tam prostě normálnímu člověku protiví žít a nyní mají příležitost, jak bez víza odejít a začít konečně slušně existovat. Uvidíme, až to jednou skončí, kolik vlastenců se tam vrátí. Proč se nikdo z novinářů nezamyslel, jak si od roku 2014 Ukrajinci polepšili se Zelenským anebo jak si polepšili už od Majdanu s Porošenkem? Za to také může Putin, že jich miliony dávno odešly pracovat do zahraničí, aby jejich rodiny nechcíply hlady? Osobně znám ukrajinskou mladou ženu, která se tady vdala, dávno zde pracuje v oblasti IT a pravidelně posílá domů peníze rodičům. Průměrný důchod je na Ukrajině 2000 hřiven. To je cca 2000 korun. Takže asi tak.

ladik
27. 3. 2022 11:00
Odpovědět  Frank

Až Rusové dokončí plánovanou operaci, pravda se ukáže a bude to tvrdá rána pro manipulátory lidské mysli. Ovšem obávám se, že lidé zhlouplí dosavadní nekonečnou masírkou, stejně nebudou věřit pravdivým informacím a zemřou v bludu.

Pavel
27. 3. 2022 11:47
Odpovědět  ladik

V tom případě, budiž jim i s jejich vírou země lehká. Třeba jim koalice každému z nich položí kytičku na hrob za věrnou službu prozápadní propagandě.