nezařazené

Americká covidová bomba vybuchla. V USA začal boj proti státní moci, chránící podezřelý Pfizer!!!

hlavnespravy.sk

Americký poslanec Ralph Norman představuje zákon, který přiměje FDA (americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv) vydat dokumenty Pfizer do 100 dnů místo 55 let.  

Jeho návrh zákona vychází z požadavku nezávislé organizace PHMPT složené z vědců, medicínských odborníků, mezinárodních odborníků v oblasti veřejného zdraví a novinářů bdících nad zdravím občanů.

(pozn. Na Slovensku taková nezávislá organizace chybí, protože její vytvoření není v zájmu loutkové vlády Slovenska.)

PHMPT požadovala v srpnu 2021 na základě zákona o svobodě informací (FOI) a v zájmu veřejného zdraví vydat dokumenty vážící se ke covidu. Zejména všechny údaje a informace o vakcíně Pfizer“, včetně údajů o bezpečnosti a účinnosti, hlášeních o nežádoucích účincích a seznam aktivních a neaktivních složek.  

V září tr PHMPT zažaloval FDA u amerického okresního soudu státu Texas za to, že nereagoval na žádost podle FOI. FDA se odvolalo a požadovalo lhůtu pro vydání dokumentů 55 let!!!

Norman považuje žádost FDA o odklad lhůty na 55 let za skandál a v prohlášení uvedl:

„Jedinou prioritou FDA by mělo být zdraví a bezpečnost občanů. Agentura narušila svou integritu oddalováním podání informací, které patří veřejnosti. Jelikož Bidenova administrativa je odhodlána vnucovat nám očkování, veřejnost má plné právo vědět, jak byla tato vakcína schválena, zejména v tak krátké době“.

A pokračuje:

„FDA se podařilo posoudit 329 000 stran údajů a udělit nouzové schválení vakcíny Pfizer za pouhých 108 dní. Je tedy těžko pochopitelné, proč nyní potřebuje 55 let k úplnému zveřejnění těchto informací.“

Robert F. Kennedy, Jr., předseda a hlavní právní poradce organizace Children´s Health Defence, řekl, že Dr. Anthony Fauci , „slíbil americkému lidu naprostou transparentnost“.

“Utajování údajů na 55 let je opakem transparentnosti,” řekl Kennedy. “Není divu, že Američané už nevěří těmto vakcínám nebo vládním agenturám, které je regulují.”

„Lékařská a vědecká komunita a veřejnost mají velký zájem na přezkoumání údajů a informací, které jsou základem schválení vakcíny Pfizer ze strany FDA. Přezkoumáním těchto informací se vyřeší probíhající veřejná diskuse o přiměřenosti procesu hodnocení FDA. Zveřejnění těchto údajů by mělo také potvrdit závěr FDA, že vakcína Pfizer je bezpečná a účinná, a tedy zvýšit důvěru ve vakcínu Pfizer.

„Potřeba těchto informací veřejností je naléhavá vzhledem ke skutečnosti, že vakcíny proti COVID-19 jednotlivcům v celé zemi nařizují federální, státní a místní vlády, jakož i soukromé podniky.“

FDA se začal nepřiměřeně a podezřele bránit, protože odpověděl, že existuje více než 329 000 stran dokumentů, což by vyžadovalo, aby zpracoval více než 80 000 stran měsíčně, aby splnil požadavek FOIA.

FDA požádal, aby mohl poskytnout 500 stran měsíčně, což by znamenalo 658 měsíců – nebo těsně pod 55 let – na úplné vydání.

FDA uvedl, že ze svých zkušeností s jinými žádostmi podle FOI, “lze očekávat, že takové záznamy budou obsahovat důvěrná a obchodní tajemství společností Pfizer nebo BioNTech a osobní informace o soukromí pacientů, kteří se zúčastnili klinických zkoušek”.

Aaron Siri je jeden z právníků zastupujících PHMPT uvedl, že žaloba byla podána v září poté, co FDA nereagovala na jejich žádost.

Siri napsal na své stránce Injecting Freedom Substack:

„Federální vláda chrání společnost Pfizer před odpovědností.

Dává jim miliardy dolarů . Nutí Američany brát jejich produkty . Neumožní vám však vidět údaje podporující bezpečnost a účinnost jejich produktů. Pro koho vláda pracuje?

„Znovu z toho plyne ponaučení, že občanská a individuální práva by nikdy neměla být podmíněna lékařským zákrokem. Každý, kdo se chce dát očkovat by měl mít možnost tak učinit. Ale vláda by nikoho neměla nutit, aby se zúčastnil jakéhokoli lékařského zákroku. Určitě ne na takového, při kterém chce vláda utajit všechny informace, až do roku 2076!“

PS:

Za vše mluví oficiální údaje Pfizeru. Očkování tzv. vakcínou Pfizer bylo zahájeno 14. prosince 2020. Do února 2021 společnost Pfizer obdržela více než 1 200 hlášení o úmrtích údajně způsobených vakcínou a desetitisíce hlášených nežádoucích událostí včetně 23 případů spontánních potratů z 270 těhotenství a víc jak 2000 hlášení o poruchách srdce. To jsou údaje za necelé tři měsíce od začátku očkování !!!

Kolik času a informací potřebují ještě Slováci, aby zbavili moci neschopnou a protislovenskou loutkovou vládu, jejímž výsledkem jsou tisíce mrtvých?

Více na:

https://www.globalresearch.ca/congressman-introduces-bill-force-fda-release-pfizer-documents-100-days-instead-55-years/5763710

https://www.globalresearch.ca/bombshell-document-dump-pfizer-vaccine-data/5763397

https://blog.hlavnespravy.sk/28912/vyzva-na-vseobecny-odpor-podla-clanku-32-ustavy-slovenské-republiky-v-zaujme-zivota-zachování-suverenity-a-zvrchovanosti-slovenska/

Z města SNP Ivan Štubňa
Hlavné správy
https://bit.ly/33ASOF8

sdílet na