Američan Dan Gainor ohromil sociální sítě porovnáním náborových kampaní americké a ruské armády…

Uživatelé internetu ocenili příspěvek Američana Dana Gainora, který zveřejnil video na sociální síti Twitter, které jasně demonstrovalo rozdíl mezi náborovou kampaní americké a ruské armády….

Dan Gainor ohromil sociální sítě porovnáním reklamy americké armády s videem ozbrojených sil Ruské federace….

Inspirativní video ruských vojáků vypráví o chrabrosti, odvaze a cti, i o překonávání jejich obav….

Vedení americké armády zveřejnilo na sociálních sítích reklamu, pomocí které plánovalo přilákat občany do řad ozbrojených sil. Animované video vypráví příběh desátníka Emmy Malonelordové, která „žije se dvěma matkami, hraje na housle a dělá balet“. Současně je tato křehká dívka prosazující rovnost v řadách americké armády ….

https://twitter.com/dangainor/status/1395136629732425728?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1395136629732425728%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fpolitpuzzle.ru%2F194857-amerikanets-porazil-sotsseti-pokazav-raznitsu-mezhdu-prizyvnoj-kampaniej-ssha-i-rf%2F

Obyčejní Američané na sociálních sítích kritizovali americké video a připustili, že americké úřady poškozují zemi. Uživatelé byli americkým videem pobouřeni a poznamenali, že „karikatura“ natočená Pentagonem podkopává důvěru v sílu americké armády, zatímco ruský obrázek ukazuje, že Ruská federace je připravena odrazit jakoukoli vnější agresi….

Uživatelé připustili, že po bývalé americké armádě nezůstala ani stopa. Washington tak vlastníma rukama zničil ozbrojené síly země, při snaze formovat je podle principů genderové neutrality….

https://bit.ly/2QFiDOe

sdíletj na