…. a že nic nepíšou vo tom Katalánsku …VIDEO – přenos

Všichni v ČR mají nyní možnost v přímém přenosu sledovat cenzuru, autocenzuru nebo prostou zbabělost mainstreamových novinářů. Možná jim už dojde, proč se jim oprávněně říká prestitutky.

Live

V Katalánsku to vře. Političtí vězni v demokratickém Španělsku mají smůlu, že své politické názory neprosazovali v nedemokratickém komunistickém zřízení. To by dostali max. 5 let, tak jako Havel. Ale protože žijí ve vyspělé demokracii, kde svoboda projevu se cení nejvýše a právo na sebeurčení se podporuje bombardováním hlavního města odpůrců … tak dostali 12 a více let v base. Jóóó … holt ta echt demokracie. EU si rozvracet nedáme!

Ale zpátky k tématu – na dnešek (pátek 18.10.2019) byla svolána generální stávka, jak se můžete dočíst třeba na BBC. U nás hlasitě nic. Jen na idnes.cz jsem zaznamenal ve sportovní rubrice, že “El Clásico” se bude muset odložit … kvůlivá bezpečnosti hostů z Madridu. Někdo si asi uvědomil, že lásku a věrnost nelze vysedět na bodácích.

Zajímavá zpráva je taky na The Guardian. Tam informují, že mladá generace přišla s novou taktikou – někdo vymyslel aplikaci, pomocí které se dotyčný prokazuje jako důvěryhodný. Během, de-facto chvilky, si aplikaci stáhlo 270.000 uživatelů …

V klidu si nyní můžeme zrekapitulovat důležité zprávy poslední doby :

  • náš kámoš rozřeže a rozpustí v kyselině nepohodlného novináře … EU nic, je to sice gauner, ale NÁŠ gauner.
  • kritika a uvalování sankcí na zlé nedemokratické Rusko a Čínu je přerušována jen v době, kdy jsou naši kámoši (vč. USA) zaneprázdněni bombardováním civilistů v Jemenu.
  • to že USA okupují bez mandátu cizí území se už bere jako samozřejmost … a ani se to netají.
  • demokraticky zvolení představitelé v demokratickém Španělsku jdou do báně na 12 a více let, protože v souladu se svým programem uspořádali velmi nebezpečné referendum (sic!) a své příznivce agresivně vyzbrojili posledním modelem útočných papírových (recyklovatelných) hlasovacích lístků.
  • člen našeho obranného spolku NATO páchá válečné zločiny na území sousedního státu … a EU opět nic. Jen … ty ty ty ! … ještě jedna ukamenovaná a znásilněná politička a nedostaneš po nedělním obědě bonbónek.
  • EU místo důležitých věcí řeší, jak zadušením ekonomiky snížit CO2 o 0,0001% nebo 0,0002%. K projednávání se slétají soukromými tryskáči, kde uhlíková stopa se jaksi asi nepočítá, stejně tak jako jiné mega stopy např. z lodní dopravy. K dokonalosti už jen zbývá, aby důkladně prošetřili, zda se může poslancem EP stát kůň … a podobnost se zánikem Římské říše bude dokonalá.

Těch věcí, které prestituti cudně nerozebírají je více. A tvrdím, že jich bude přibývat. Zánik říše nikdy neprobíhá, obrazně řečeno, “ze středy na čtvrtek”. Faktem ale zůstává, že právě prožíváme dobu rozpadu EU, NATO a ztráty dominance US dolaru. Zbývá už jen otázka, jak moc bude chcípající kobyla kolem sebe kopat …https://bit.ly/2Bsn9nK

David Dvořák

sdílet na

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
21. 10. 2019 22:21
Odpovědět  josh-xy

Ty vogo… tak to je masakr. Čím ty policajty nadopovali? jsou úplně běsní. Evidentně “máme holé ruce” tam nezabírá. Tam to nedopadne dobře.
Dovede si někdo představit kdyby se tohle odehrávalo v Rusku?…. to by bylo vysílaných záběrů a komentářů, celý den by to televize vysílala a celý evropský parlament by povstal jako jeden muž a protestoval, psali by protestní nóty a sborově nadávali na Putinův režim.
A Votápek s Dvořákem a Fištejnem by měli skupinový orgasmus…. chi, chi.
Ale jelikož je to “náš” západní, demokratický zásah policie… tak je všechno OK a v televizi o tom ani neceknou.