nezařazené

8letý Yonatan Erlichman, tvář dětského očkování mRNA vakcínou společnosti Pfizer, umírá na infarkt

8letý Yonatan Erlichman, známý svými reklamami propagujícími očkování dětí proti Covid-19, zemřel v Izraeli na následky infarktu.

Před třemi lety se Yonathan stal hlavním aktérem televizní reklamy propagující mRNA vakcínu Pfizer jako vhodnou pro děti. Mnozí si všimli, že přední média v zemi mlčela o smrti čtyřikrát očkovaného dítěte a tváře reklamy na očkování dětí v Izraeli.

https://1url.cz/CuGgE

sdíletj na

14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
zdendulka
12. 10. 2023 19:54

Otec a také dědeček Jonathana – oba dva – jsou lékaři….. a přece….. nepochopím….

Autor
12. 10. 2023 20:55
Odpovědět  zdendulka

Bohužel je jednoduché vysvětlení – peníze. Vždyť KOLIK jen u nás lékařů si z toho udělalo “dobrej kšeft”.

Můj osobní názor je, že se jednak musí změnit a jednoznačně upřesnit přísaha lékařů a také se musí TVRDĚ postihovat nedodržení lékařské přísahy.

Pak by nebylo možné ani takové “očkování”, ani černý obchod s orgány mrtvých vojáků a lidí vůbec.

Albi
12. 10. 2023 23:09
Odpovědět  Peter 008

Přísaha dost přesná je. Celou ji neznám, ale jsou tam (nebo aspoň byla) slova “…VĚDOMĚ NEUBLÍŽÍM…”

Autor
13. 10. 2023 00:42
Odpovědět  Albi

Přísahy skládané lékaři v současnosti se od ní liší v rámci jednotlivých zemí, či dokonce i mezi jednotlivými lékařskými školami.
Celý text je “úzce odborný” bez jakékoliv právní vymahatelnosti!!! (Ta je pak jen na základě Trestního zákona.) I to se může v ramci jednotlivých zemí, i lékařských škol lišit, ale ne moc. To, co mám na mysli je právě právní odpovědnost BEZ PROMLČECÍ LHŮTY. Protože vždy v případě porušení se jedná o zločin proti lidskosti, proti lidstvu.
Možná to pochopíte spíše na politice. Tady by měla být odpovědnost také a přímá za činy politiků. A nemělo by být umožněno skrýt se za to, že někdo zastával nějakou funkci. Právě že politici nemají osobní a přímou odpovědnost za své činy (maximálně je v drtivé většině případů “jen” příště nezvolí), mohou si dělat co chtějí – viz dnešní politici KoZy. A pak přijde jeden poctivý, poctivější a okouzlí celý svět nebo lidi ve své zemi a všichni podlí politici i podlí “občané” se ho snaží umlčet …
Jo a v obou případech by mělo platit pravidlo – totálního zbavení majetku nejen konkrétní osoby, ale i celé propojené rodiny. To aby se nedělo to, co se děje, že jako nikdo nic “odpovědný” nemá …

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
13. 10. 2023 02:07
Odpovědět  Peter 008

Dík za upřesnění.
V tom případě by se ale neměla nazývat Hippokratova.

Slovan
13. 10. 2023 07:30
Odpovědět  Peter 008

👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍
To samé tvrdím i JÁ. Ale já jsem NIC.

Mik
14. 10. 2023 16:25
Odpovědět  Peter 008

Díky pane Peter 008, že jste mi nahrál, já se to pokusím rozvinout dál. Pravda, tím jsou vinni občané a ne jen u nás, že si dosud nedokázali vymoci účinné páky na své politiky a pojistky proti zneužívání jejich moci. Dodnes třeba nenaplnili naší ústavu zákonem o fungujícím referendu a to už trvá víc než 30 let. Pojistky bych si představoval takové jako plnou zodpovědnost za svá rozhodnutí /finanční i trestni/a dále možnost okamžitého odvolání. Hypoteticka možnost změnit něco ve volbách je jako plácnutí do vody. A obecně považuji existenci politických stran za přežitek, zdroj trvalé nestability a ohrožení země. No a jako dnes přímo za pátou kolonu pracující pro cizí zájmy.

Frank1
12. 10. 2023 20:03

Zneuzite dite primelo svou propagaci ockovani v TV poradu pro deti mnohe deti a jejich rodice, aby se nechali ockovat. Kolik jich uz zemrelo a jeste zemre? Jeho rodice jsou oba lekari. Nevedeli, ze ockovaci sajrajt nebyl vubec vyzkouseny?
Nedivme se, vetsina lidi to stale jeste nevi. Diky cenzure a zamlcovani nadumrti a poskozeni organu. Ucinky mRNA jsou dlouhodobe a zpusobuji i turborakovinu.

All
12. 10. 2023 22:30

Dělají to pro peníze a někteří i zároveň z hlouposti,existuje dost lékařů,kteří nemají ůroveň.Taky je i dost tak ůzkých specialistů,co ztrácejí celostní pohled a jsou slabí. A kolik jich je,co poslouchají politiky a cizí nesmyslné noty,zrazují sebe i své povolání,naco nám takoví jsou a kolik lidí na ně už doplatilo a kolika lidem zdraví poškodili,o jedové vakcinaci nemluvě,hrabou si jen na svém písečku a strkají hlavy do písku jako pštrosi.Uvedu jeden jediný další příklad.Kolik roků se k nám vozil a stále používá sladidlo Aspartan,i když se ví,že poškozuje mozek a způsobuje i rakovinu mozku,kolik lidí na to umřelo,a nic se neděje a lékaři drží hubu.

ModrýKlokan
13. 10. 2023 00:38
Odpovědět  All

@ All

Lékaři byli snad nejváženější a nejrespektovanější profesí… byli. Dnes kolektivně, čest výjimkám, ze sebe dobrovolně udělali součást toho západního fašistickýho odpadu, hnusnou konzumní stoku. Je mi z nich na blití.

Albi
13. 10. 2023 00:50
Odpovědět  ModrýKlokan

To je ta propagovaná, navíc špatně pochopená individualita: Já, já, já ….
MY – to je fuj – komunistické. Že kdysi i dnes jsme všichni závislí jeden na druhých, to ani těm vzdělancům nedochází.
Přece elektřina je v zásuvkách bifteky a grilovaná kuřata rostou na stromech a že voda teče z vodovodu.ví každé malé dítě.

Slovan
13. 10. 2023 07:42
Odpovědět  Albi

Albi tady máš velikou pravdu, ale na to dnešní Ynteligenti s 3 VŠ zapomněli.

Jan Werich – Ten dělá to a ten zas tohle – OMPS “Pekařův císař” – YouTube

Pavel z Moravy
13. 10. 2023 09:26
Odpovědět  Albi

Kolektivismus se nelíbil, tak je tady západní individualismus. To byl přece sen elit převratu. Skutečnou pravdu o co v 89 šlo nikdo říci nechce, tak se musí jet v režii toho co kapitál naplánoval. Přece nepůjde sám proti sobě. A co zisky, jak by je z té zhlouplé chudiny potom vytloukl? Takže reklama, jednotlivec, individualita a soukromník je to nejlepší co vám můžeme dát lidičkové je stále na pořadu dne. O ničem jiném nesmýšlejte, neb nase.rete Boha Mamona.

ModrýKlokan
13. 10. 2023 17:19
Odpovědět  Albi

@ Albi

Musím Ti opravit drobnou chybku. Civilizace již pokročila a jsme v rozvoji moderní kapitalistické společnosti dál. Bifteky a kuřata již nerostou na stromech, to je přežitek. Nyní se vyrábí v továrnách. A kdyby došly zásoby, tak stačí objednat kamion. Alespoň toto jsou nejnovější informace z videoankety mezi obyvatelstvem. Viděno na netu. Zemědělci už nejsou potřeba. Tak se mi ulevilo. :-D)))))