Krize UKRAJINAnezařazené

66,66 kg za život člověka

Nacisté z Azovstalu nabídli výměnu civilistů za jídlo.

Jak vyšlo najevo, ozbrojenci v Azovstalu nabídli, že tamní civilisty vymění za jídlo a léky.

„Uvedené podmínky obchodu jsou patnáct rukojmích na tunu jídla a také léků. Varovali, že nikomu jinému nebude dovoleno odejít – nyní budou pouze vyměněni”.

Opravdu po takových rozhodnutích ještě někomu není jasné, komu čelí ruští vojáci a důstojníci na Ukrajině?

Přemýšlejte o tom, nejprve nalákali lidi do továrny, pak se za nimi schovávají jako za lidským štítem a teď je chtějí vyměnit za jídlo,  přičemž život člověka odhadují na 66,6 kg.

Sledují jediný cíl – zachránit si vlastní kůži.

Horší by mohl být už jen kanibalismus – sníst rukojmí.

Typické chování teroristů.

Co teď řeknou ti, kteří tyto Azovce bránili?

Zde je jasný příklad toho, kdo jsou nacisté a proč je nutné s nimi bojovat.

Vjačeslav Volodin
https://t.me/vv_volodin/424

MARIUPOL, 5. května – RIA Novosti.  Ukrajinští ozbrojenci, kteří se usadili v Azovstalu, nabídli, že vymění civilisty za jídlo a léky, řekl agentuře RIA Novosti zástupce velitelství operace na osvobození podniku.

“Musíme udržovat kontakty s azovskými nacisty, kteří se tam usadili, a zástupci SBU v zájmu záchrany civilistů, kteří tam zůstali. Během jednání nám nabídli výměnu civilních rukojmích za jídlo a léky, že nikdo jiný nebude moci jít na Ukrajinu, nyní budou pouze vyměněni,“ řekl mluvčí.

Nyní podle něj může být v katakombách elektrárny více než 200 civilistů včetně žen, dětí a seniorů.

Zástupce velitelství poznamenal, že se stejnými metodami se ruská armáda setkala v Sýrii, když vyjednávala s teroristy z ISIS. Ti také nabízeli výměnu zadržovaných lidí za jídlo a léky podle hmotnosti.

https://bit.ly/3LTeQnK

sdílet na

13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Capry
5. 5. 2022 21:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Ať tam pošlou Frantu z Vatikánu.Třebas je obměkčí při mši.. A to jídlo si budou vybírat? Bych jim dal tuny brambor,kukuřice,obilí a nějaké pišišvory na smažení.

zdena
5. 5. 2022 21:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Těch Azováků tram musí být mraky, když požadují tunu jídla za 15 civilistů……jak dlouho tam plánuji vegetovat a zdržovat ?????

R0gFg2.jpeg
zdena
5. 5. 2022 21:56
Odpovědět  zdena

Tady nutně musí dojít k zásadnímu válečnému rozhodnutí – ruská armáda tam těžko bude trčet kvůli bandě nacistů donekonečna, než sežerou “xy” tun jídla a pak stejně prohlásí, že tam mají ještě v rezervě další stovku lidí… a tak donekonečna….. tohle je fakt na hlavu…. kdo si to vezme na triko – to dilema, že armáda je třeba jinde a ne nad bunkrem….to je šílené…. a náckama dobře vymyšlené….

Pozor
6. 5. 2022 10:13
Odpovědět  zdena

Taká podzemná diera musí mať poriadnu vzduchovú ventiláciu, stačí ju vypnúť a potkany vylezú.

Boomer
7. 5. 2022 20:33
Odpovědět  Pozor

..ta podzemní díra je budovaná jako útočiště poslední instance, tudíž je pravděpodobně samostatnou jednotkou, se zajištěnými zdroji energie a recyklace vzduchu, ale i ty mají své limity. Je nutno čekat, že vyjednávají o potravinách a lécích je znamením určitých problémů, které postupem doby vygradují.
Vy máte rukojmí, my máme čas..

Helena
6. 5. 2022 11:03
Odpovědět  zdena

Přemýšlejte!! Možná je tam celá americká armáda i s veliteli, co do Ukr nalezla za poslední rok, a že jich tam amíci dovezli hafo! A zřejmě je nikam nestačili odvézt! Kde tedy jsou?, když v bojích nebyli! Tohle se nabízí. Proto je Rusové krmí a hlídají. Možná ti pod ocelárnou jsou tou pákou, že tu ještě nelítají atomovky.

Boomer
7. 5. 2022 20:49
Odpovědět  Helena

..myslím, že současné pozemní bojové akce v prostoru Azovstalu mají za úkol likvidaci určitých technologických výstupů z podzemí. Jenom šílenec by se snažil proniknout do labyrintu, jako velitel bych to nedovolil ani dobrovolníkům. Čekat, pozorovat, lokalizovat a likvidovat citlivé body protivníka, nic víc. Profesionální vyjednavač v takové situaci musí mít jasně vyhodnocené priority, poměr možných ztrát a zisků na obou stranách. Čas hraje pro ty co jsou venku.. a ti co jsou venku, musí myslet na ty, za které bojují, kterým mohou prospět, aniž by jim uškodili.

Albi
5. 5. 2022 23:15
Odpovědět  zdena

Tolik jich ani být nemusí.
Je možné, že se tam chtějí usalašit na léta a tohle je poslední šance jak získat proviant.

Helena
6. 5. 2022 10:51
Odpovědět  Albi

Přemýšlejte: ušáci i Zelenský jsou rozpáleni doběla vzteky a jsou bezmocní, v tom podzemí je asi něco nebo někdo a pokud se to dostane na světlo bóží, srazí to ušáky i se zeleňákem na kolena. Rusové si je tam zatím pěstují a HLÍDAJÍ. Asi ví proč!

PENNYS
5. 5. 2022 22:08
Ohodnotit příspěvek :
     

mimo téma:PŘIPOJTE SE A PODEPISUJME PETICE!
„Česká televize v současnosti funguje jako mediální orgán pětikoalice, takže jakákoli změna k lepšímu vzešlá z politické sféry nepřipadá v úvahu,” nebere si servítky Štěpánek, který zároveň volá po zrušení koncesionářských poplatků.

Pavel K
6. 5. 2022 08:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Kam tam v tom podzemí chodí na osobní potřebu, jestli někam do kouta to musí být smradu jako v Cařihradu. Měli by je vytahat jako králíky z klobouku a oflastrovat a pořádně.

Pozor
6. 5. 2022 10:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Prečo im už nevypli ventilácie vzduchu alebo im tam nepustili cez tieto ventilácie uspávací plyn?
Fašisti tvrdia, že nedržia žiadnych rukojemníkov, takže ak sú tam civilisti tak dobrovolne, taraz chcú zachraňovať svojich rodinných príslušníkov za jedlo a lieky. Ak ich nepustili netreba viac s nimi vyjednávať, keď budú chcieť sami sa ozvú, treba začať potkany z dier vykurovať.

Sims.
6. 5. 2022 12:37
Ohodnotit příspěvek :
     

No, takže ještě nikomu nedocvaklo, že přiznali zcela otevřeně, že jim civilisté slouží jako živé štíty? Takže by měl nastoupit šéfík OSN a začít to tam řešit, že se otebřeně a vyděračsky kšeftuje s civilama. Ještě někdo pochybuje o slovech ruského prezidenta, že se tam na UK chovají jako islámský stát?