5G satelitní frekvence a vše o jejich nebezpečí
Všechno to naprosto logicky a časově do sebe zapadá, posuďte sami: Americká FCC vydala povolení Elonu Muskovi 15. listopadu a spolu s ním poskytla dvěma kanadským společnostem (Telesat Canada a Kepler) přístup na americký trh a do americké sítě Starlink Elona Muska. O pouhé 3 týdny později byla v Kanadě 5. prosince zatčena finanční ředitelka a dcera zakladatele Huawei Meng Wanzhou [4]. Jaká to náhoda! Ruka ruku myje! Chápete už tu ochotu Kanady k zatčení finanční ředitelky Huawei? Dvě kanadské firmy mají přímý zájem na odstavení čínského konkurenta při budování americké globální 5G sítě! A chvíli poté dne 17. prosince se český Národní úřad pro kybernetickou a internetovou bezpečnost (NÚKIB) vytasil s onou hysterickou bezpečnostní zprávou, že výrobky Huawei představují hrozbu [5]. Nikdo přitom nechtěl říct na rovinu, jaké jsou důkazy, v čem Huawei špehuje, kdy a jak. Nic takového ale nečekejte, nikdo vám neodpoví, protože nic takového ani neexistuje. Huawei zkrátka nesouhlasí s tím, že USA dne 15. listopadu 2018 si zprivatizovaly celosvětové orbitální 5G frekvence nad celou naší planetou, bez souhlasu světového společenství. Přesně podle Trumpova hesla America First!
Více jak 7000 satelitů zaplaví oblohu a vytvoří základ nového Internetu 2.0, ale současně půjde o sledovací, špehovací, monitorovací a informační síť všeho lidstva, o veškerém lidstvu – Skynet
Teprve až Elon Musk to nedávno více rozvedl v jednom z rozhovorů, že dostal od FCC k dispozici vysílací satelitní 5G pásma pro svých 7000 satelitů, které pokryjí celý svět 5G telefonní a zejména datovou a telekomunikační službou, čímž společnost SpaceX vytvoří prvního globálního mobilního operátora, který nebude využívat roamingové národní sítě, ale bude disponovat vlastní satelitní 5G sítí. Ta bude komunikovat s 5G pozemními výkonovými věžemi a americkými 5G technologiemi od americké firmy Cisco (proto teď nesmí nikdo z partnerů USA nakupovat 5G pozemní stanice a infrastrukturu od Huawei), ale i s koncovými zařízeními na zápěstích lidí na zemi, s hodinkami Apple Watch, s mobilními telefony, s bankovními službami, kamerovými systémy, autoalarmy, dopravními systémy řízením dopravy pomocí semaforů atd. Elon Musk měl již před zhruba dvěma roky jednu přednášku o světové síti všech sítí, která bude připomínat Skynet, protože bude sama exponenciálně růst ve svém objemu.
Klasické 5G zařízení se totiž od předchozích bezdrátových sítí liší podle Muska v jedné věci. 5G sítě podporuji superskalární model, který je podobný torrentovým sítím pro sdílení filmů a jiného softwaru. V normálních sítích to funguje tak, že čím více uživatelů se přihlásí do sítě, tím více je síť zahlcená požadavky na mobilní věže, až v nějakém okamžiku síť zkolabuje. Sítě 5G fungují přesně obráceně, síť je o to rychlejší a o to více propustná, čím více uživatelů se do 5G sítě připojí. Jak je to možné? Každé koncové 5G zařízení se totiž stane součástí superskalární sítě, kde každý přijímač je současně lokálním vysílačem. Pokud budete někomu posílat třeba fotku, vaše 5G zařízení se nepřipojí k jednomu konkrétnímu vysílači operátora v místě, ale rozešle data všem 5G zařízením v okolí. Ty je předají dál a dál, a zase dál, bez účasti centrální mobilní věže. To je superskalarita. Aby to fungovalo, určitá spolupráce operátora tam nastává, ale pouze lokálně.
Superskalární 5G světová síť vytvoří obdobu, nebo spíš kopii filmového Skynetu, díky 5G koncovým zařízením na zemi nepůjde vypnout
Koncové mobilní 5G zařízení zašle data nejbližšímu 5G vysílači s nejvyšším výkonem, a to je věž operátora. Tato věž inteligentně najde trasu mezi lokálními 5G zařízeními a pošle jim instrukce, že mají váš datový balíček doručit skrze svou lokální konektivitu. Balíček tak vůbec nedoručí síť operátora, ale doručí si ho mezi sebou koncová 5G zařízení, která se najdou ve svém lokálním dosahu. Příklad bude vypadat takto: Chcete poslat esemesku kamarádovi, který bydlí na druhé straně města. Umělá inteligence v síti operátora zaměří osoby, které jsou na trase a mají 5G zařízení. Algoritmus zjistí, jestli jsou ve vzájemném dosahu. Pro přenos lze použít mobilní telefony, chytré hodinky, ale třeba i chytré ledničky, informační 5G tabule v ulici atd. Jednotlivá zařízení si ve svém dosahu předají datový balíček a doručí ho uživateli. Čím více uživatelů 5G zařízení na trase, tím rychlejší a spolehlivější doručení.
No a Čína začala vyvíjet 6G:
https://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2019/03/02/china-entwickelt-6g-technologie
Aber mein Gott um gottes willen, was soll das bedeuten, was sollen wir machen, eine wichtige katastrofe, keine Geschäfte für unsere wichtigste USamerikanische Freunden, wirkliche Katastrofe, echte Gotterdämmerung!
Chi, chi,….chi, chi… bože rozesmál si mě. Psala jsem příspěvek a tohle tvoje Gottování mi uniklo:))
Jo skutečná katastrofa, echte Gotterdämmerung?
ich bin sehr schwach un müde…