blognezařazené

413 IDIOTŮ TLESKALO VSTOJE, ŽE BUDE EU BEZ PLYNU

Díky lidem postrádajícím informace, zdravý úsudek a/nebo ovládaným emocemi je na členských státech EU páchán těžký hospodářský a sociální zločin. Místo vzájemně výhodné spolupráce je už dlouhodobě volena vzájemně nevýhodná nespolupráce, jak jsem napsal už dříve. Včera odpoledne se v plénu Evropského parlamentu hlasovalo o rezoluci „Sankce Evropské unie proti Rusku“. V původním návrhu bylo okamžité zrušení dovozu uhlí, ropy a paliva do jaderných elektráren. Velmi mnohé poslance to však dostatečně neuspokojilo, tři skupiny z různých frakcí nezávisle na sobě navrhly navíc zákaz dovozu plynu.

Návrh prošel 413 hlasy, 93 poslanců hlasovalo proti, 46 se zdrželo hlasování a téměř 150 nehlasovalo vůbec. Po vyhlášení tohoto výsledku většina přítomných poslanců povstala a ozval se jejich frenetický potlesk a jásot. Oni zvítězili, občané zemí Evropské unie prohráli. Z České republiky návrh podpořili za KDU-ČSL Šojdrová, za TOP09 Pospíšil a Niedermayer, za Piráty Gregorová, Kolaja a Peksa, za ODS Zahradil, Tošenovský a Vrecionová, a za ANO Charanzová a Dlabajová.

Proti hlasovali za SPD Blaško a David, za ANO Hlaváček, Knotek a Kovařík a za KSČM Konečná, za StaN kupodivu Polčák. Maxová (ČSSD) a Zdechovský (KDU-ČSL) se hlasování zdrželi.

Možná někdo řekne, že svým hlasováním poslanci vyjádřili jen svůj postoj k ruské agresi a vlastně o ničem nerozhodli. Jenže o jejich hlasování se opře Evropská komise a Evropská rada, která, možná, jediná prostřednictvím některých premiérů projeví vůli zachránit situaci.

Zrušení dovozu energetických surovin bude znamenat jejich absolutní nedostatek. Jejich ceny stoupnou nejen zvýšenou poptávkou při nedostatku na trhu, ale také spekulacemi vývozců (nejen Ruska), zpracovatelů, například rafinérií, elektráren, ale i koncových prodejců, pumpařů, dodavatelů tepla, atd. Zvýšené ceny energií se promítnou do všech cen, u některých výrobců naprosto dramaticky. Růst cen a inflace zvýší chudobu chudých a sníží blahobyt bohatých. Zásadně se změní spotřební koš. Spotřebitelé se budou muset omezovat na základní potřeby. Z toho důvodu se sníží obyt mnoha relativně zbytných komodit a služeb. Klesne prodej např. textilu, bot, knih, skla, hraček, zájezdů, atd. Zkrachují nebo zredukují svoji činnost jejich výrobci, distributoři a poskytovatelé.

Naroste nezaměstnanost a tím klesne výběr daní a zdravotního a sociálního pojistného. Bude nutné podpořit osoby absolutně ohrožené bídou, což znamená nutné neefektivní výdaje. Poroste bezdomovectví, další projevy sociální degradace a zločinnost… To jsou neodvratné důsledky nastávajícího velkého nedostatku energetických zdrojů, pro které idioti radostně zvedli ruku.

Odpovědnost za situaci nesou postupně zločinci, kteří podporovali násilný převrat Majdan, podporovali nacistické skupiny na Ukrajině, ostřelovali Donbas a způsobili genocidu tisíců Rusů, stavěli americké vojenské základny na Ukrajině (i jinde) a připravovali návrat jaderných zbraní na Ukrajinu, budovali tamtéž laboratoře pro biologické zbraně, aby dosáhli bezprostředního ohrožení bezpečnosti Ruska a tím ho vyprovokovali k agresi vůči Ukrajině. Nejpostiženějšími obětmi této politiky jsou mírumilovní obyvatelé Ukrajiny, ale i ti zblblí nacistickou propagandou, ruští občané a také občané členských zemí EU, nejvíce nejchudší v nejchudších zemích. Profitovat budou USA, které proces organizovaly, Čína a některé další země, přesněji akcionáři a majitelé korporací…

Za téměř tři roky nemohlo ujít mojí pozornosti, že velmi mnozí europoslanci bez rozdílu země původu bez stopy pochybností hlasují o věcech, o nichž nemají potuchy a navíc bez sebemenšího pocitu odpovědnosti. Jejich v naprosté většině zcela zbytečná vystoupení jsou určena pouze pro zviditelnění před domácím publikem, které se ovšem ke své škodě (až na vzácné výjimky) nezajímá o důsledky hlasování „svých poslanců“ a ve volbách rozhodují stejně povrchně jako jejich zástupci v Parlamentu..

Čemu se divíme, vždyť i sociální demokraté v německém parlamentu hlasovali v roce 1914 pro válečné půjčky v představě, že porazí Francii, Anglii i Rusko. Výsledkem byla Výmarská republika, hyperinflace, bída a „zachránce“ Hitler a další prohraná válka. Nyní to zkouší USA prostřednictvím vazalské německé EU a Ukrajiny jako nastrčené oběti, na které si má Rusko vylámat zuby, aby dolar ještě nějakou dobu vydržel. Figurky se mění, tažení na východ zůstává. Na obětech, včetně našich občanů zřejmě nezáleží.

MUDr. Ivan David

sdílet na

20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Gales
9. 4. 2022 11:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Nejlepší bude z ruska nic nebrat.Plebs si žije v blahobytu a proto drží hubu a krok.Až padne na hubu potom začne při volbách přemejšlet koho volit.Anebo si ho do vlády dosadí přímo z ulice.To už podle situace.

zdena
9. 4. 2022 12:39
Odpovědět  Gales

Omyl…..plebs se nikdy nepoučí… ten je vždycky potřeba vést za ruku a ukazovat, kdo je nepřítel a kdo kamarád….. a kamarád je ten, kdo něco dá….. a když nikdo nic nedá, tak si vezmou sami a začne se krást všemi způsoby, i formou přepadu či vloupání…. nebo vraždou….
Viděl jste videa jak se okrádali turisté na OH v Brazílii ? Ty drzé přepady na ulici a útěk ? Tak to přijde i do Evropy…. protože tohle sebou nese nedostatek a hlad a časem se to stane zvykovým právem…

Capry
9. 4. 2022 20:05
Odpovědět  zdena

Tak se chovají lupiči a zloději.Převážná většina lidí je zodpovědnější a umí najít i jinou cestu než loupit. Zlatí komunisti.

9. 4. 2022 22:34
Odpovědět  Gales

Tak nevím… Prodaj nám ušáci něco toho plynu, co používaj k odživotnění darebáků? Já že by se nám šiknul při konečným hodnocení naší vlády.*M

ZMann
10. 4. 2022 08:04
Odpovědět  Gales

Nevěřte ve volby je to jeden velký podvod.

miro
9. 4. 2022 13:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Národ je totálně zblbly, denní masáž zkorumpovaných masmédii a lži čelních představitelů-politiku, blokace nepohodlných internetových stránek dočasně přináší úspěch zejména u lidí kteří než by přemýšleli tak jednoduše papouškuji – je to pohodlnější viz.novičok,Vrbětice,Buča……lež splnila účel a dnes již nikoho nezajímá jak to ve skutečnosti bylo.Všechen hnus se zkoval za covid teras za Ukrajinu a ceny rostou a rostou – vláda nic, zblblej ovčan to zaplatí. To je k zblití velebností !

Robert
9. 4. 2022 13:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Proč se střelit do vlastní nohy. Je lepší se predse střelit do obou. A až plyn nebude, kdo za to bude moct? To je jasné zase to ,, ošklivé Rusko,, doufám že se EU co nejdřív položí a rozpadne.

9. 4. 2022 19:32
Odpovědět  Robert

V Ru-ském tisku si z euroasajuzu dělají šprtouchlata, jestli to není chobotnice, že se má stále ještě do čeho střílet. *M

Rony
9. 4. 2022 13:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak je možné, že 7 500 000 000 lidí se nechá ovládat a zotročovat tak malou hrstkou lidského odpadu

Ladislav
9. 4. 2022 14:20
Odpovědět  Rony

Protože už nemají svůj mozek!

Pavel
9. 4. 2022 15:16
Odpovědět  Rony

Je to přesně jak to řekl Ladislav. Jsou to lidé, kteří samostatně nikdy nepřemýšleli a mozek mají úplně vygumovaný. S těmi se již nedá vůbec nic dělat.

orinoko
9. 4. 2022 13:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Je dějinami doloženo, že každý imbecil, který hlasoval pro něco v dobré víře a myslel, že on sám bude jaksi mimo následující dění, vždycky nakonec skončil v kolotoči větrných mlýnů. A pokud sám nedošel konce v další kapitole, tak se to celé jen odložilo o podmíněný čas. Takže europrasata a jejich hulibrci si v koncovce neohřejí ani svého vlastního kašpárka, ačkoli to dozajista mají v úmyslu. A to vůbec nemůžeme vyloučit, že nakonec může dojít až na šturm na Bastilu. Dokdy budou silové složky věrné, když budou mít samy Lejnovou do úst?

Frank
9. 4. 2022 15:06
Ohodnotit příspěvek :
     

A kolik idiotů z SPD hlasovalo vw sněmovně pro další sankce proti Rusku kvůli vylhanému raketovému útoku? Jste stejná banda, jako ta vládní pakáž.

M.Š.
9. 4. 2022 17:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Ten,kdo nepochopíl jak vznikla krize na ukrajině a nejen na ukrajině,tak je opravdu idiot i kdyby měl deset vysokoškolských titulů.Jde v podstatě o fungování anglosaského systému,jehož cílem je podrobovat si ostatní státy ku svému prospěchu.Anglosaskému systému přizvukují ratlíci a čivavy v podobě menších států a EU,které se také na politice anglosasů přiživují……jak jednoduché a čitelné.

Miroslav
9. 4. 2022 18:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Bohuzel to vypada tak, ze dokud vetsina naroda nebude ryt drzkou v zemi, neozve se a globalizatori smetou narodni staty. Pak uz nebude co resit.

vlastisl
9. 4. 2022 19:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Nedá se nic dělat, prozatím ! Připravme se na dobu po volbách a modré práky s jejich vazaly můžem ujistit že budou užiteční pracovníci pro obnovu důlní,hutní , prumyslové a zemědělské činosti právě té co zlikvidovali jako úlitbu sponzorům z “vytouženého” západu !

Capry
9. 4. 2022 23:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Dva idioti v Kyjevě……. https://www.youtube.com/watch?v=AUZlV9mElng

Capry
9. 4. 2022 23:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Dva idioti v Kyjevě….. https://www.youtube.com/watch?v=AUZlV9mElng

Lubek
10. 4. 2022 10:03
Ohodnotit příspěvek :
     

“Nejpostiženějšími obětmi této politiky jsou mírumilovní obyvatelé Ukrajiny, ale i ti zblblí nacistickou propagandou” S300 bol z peňazí nás všetkých. Otázne sú Patrioty. Zadarmo? Ťažko…
Myslím, že u nás je to rovnako. “Predstavitelia” možno dákych 20% národa rozhodujú za celý národ. Kotlebu odsúdili za šeky sociálne slabším rodinám v sume 1488€. Vraj nacizmus! Extrémistická symbolika! Ale o pár kilometrov ďalej nevadí Bandera, nevadí rovno hákový kríž, nevadia fakľové sprievody. Ako má človek veriť takým “predstaviteľom?” Ako si ich vážiť? Prečo ich počúvať? No, tak aby ľudia nepočúvali iných, zavedú cenzúru. Otvoríte chladničku, zapnete pračku či žehličku, už sa Vás valia správy tých jediných, najmúdrejších, najlepších, …schválených spoza plota.

ZMann
10. 4. 2022 14:34
Odpovědět  Lubek

Ruské letectvo zničilo protilietadlové raketové systémy S-300 pri Nikolajeve a Charkove. Stalo sa tak potom, čo Slovensko poslalo svoje na Ukrajinu.
„Vysoko presné rakety odpaľované zo vzduchu v oblasti obce Starobogdanovka, (Nikolajevská oblasť) a na vojenskom letisku Čugujev (Charkovská oblasť) boli zničené odpaľovacie zariadenia ukrajinských protilietadlových raketových systémov S-300 identifikovaných spravodajskou službou,“ informovalo Ministerstvo obrany RF. Zdroj NEWSFRONT