268 znásilnění, 86 vražd a 1560 násilných fyzických útoků – to vše v jedné zemi, za jeden rok a od jediné skupiny…

Nebudu vás dále napínat. Touto zemí je Itálie a skupinou, která je tak násilná, jsou tzv. “nezletilci bez doprovodu”. Ano, chápete správně, že jde o ony nám již dobře známé vousaté sirotky, které tak vehementně protlačovala Šojdrová, Piráti, Klus a další nadšení vítači.

Už v minulosti jsem se zde zmínila, že v Paříži jsou tito vousatí sirotci hlavními původci kriminality všeho druhu, v násilné trestné činnosti pak páchají dokonce více než 3/4 všech trestných činů. Ovšem o jejich skutečném věku by se dalo polemizovat, právě Itálie uzná nezletilým skutečně kohokoli, kdo to o sobě prohlásí, třeba i 55 letého muže…

Podle nejnovějších dostupných oficiálních údajů, které byly zveřejněny během diskuse v Parlamentu o nechvalně proslulém Zampa zákonu PD (zákon, který nepovoluje vyhoštění tzv. “nezletilců”, zajišťuje jim vyšší dávky, lepší ubytování a péči), se zahraniční nezletilí dopouštějí v průměru 268 znásilnění, 86 vražd a 1560 fyzických napadení za jeden rok.

“Zampa” je zákon, který především brání návratu údajných nezletilých, které jejich rodiče vyhodili z domu, aby obohatili Evropu.

U těchto údajných nezletilých osob bylo během jednoho roku zjištěno 32 dokonaných vražd a 54 pokusů o vraždu, stejně jako 1 560 zranění osob a 268 znásilnění. Sloučení rodiny je hrozbou pro budoucnost Itálie.

Dokonalý zločin Demokratické strany: zákon o jejich dovozu, zákon, který zabrání jejich vyloučení, a nyní chtějí, aby dostali italské občanství… Dětské gangy Demokratické strany… (pozn.: PD je italská sociální demokracie, v EP jsou ve frakci socialistů).

Slovanka
https://bit.ly/3z8Hkmo

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na