nezařazené

10 milionů dolarů tomu, kdo dokáže, že COVID není podvod

Americký miliardář Jamie McIntyre nabídl komukoli 10 milionů dolarů, pokud někdo vyvrátí jeho tezi že – „COVID je podvod“ a prokáže opak. Není nikdo, kdo by to dokázal … a nebude.

Tady jsou jeho slova:

Podvod s Covidem nyní už není vtip, je to zejména škoda, kterou způsobuje tomu, co zbylo z našich „demokratických institucí“.

Před několika měsíci jsem zveřejnil výzvu na 1 milion dolarů a tvrdil, že počet úmrtí na Covid byl nadhodno-
cen. Vsadil jsem se teď o 10 milionů dolarů, že Covid je podvod. Abych zdůraznil tento nebezpečný politický nesmysl a vyzval k prokázání naše pochybné politiky nebo novináře podporující tento směšný podvod. 
Nebo kohokoliv z nejhloupějších bláznů ve společnosti, který stále spí a myslí si, že Covid je globální pandemie.

Bohužel, větší množství diplomů než mozků dává zkorumpovaným politikům a zkorumpovaným médiím schopnost manipulovat se společností a očekávat, že uvěříme tomuto naprostému nesmyslu.

Každý, kdo má zdravý rozum a matematické dovednosti na úrovni třetí třídy, mohl rychle posoudit, že šlo o do očí bijící podvod a bylo to děláno pro politické účely.

Odůvodnění viru – je trojský kůň, který prosazuje jednotnou globální „fašistickou totalitní agendu“, která zahrnuje odstranění občanských svobod a lidských práv a připravuje nás na jejich agendu fašistické diktatury.

Začal bych se připravovat na válku. 

Od té doby, co tahle válka začala, mají v úmyslu nás v příštím roce násilně očkovat nebezpečnou vakcínou Billa Gatese, kterou ani nepotřebujeme, ani nechceme.

Dobrá zpráva je, že na Covid většinou nezemřete. Hloupost však může být velmi smrtelná. 

Lidé budou mít na sobě vinu jen tehdy, když teď nerozumí rozsahu tohoto podvodu.

Sledujte Australian National Review na telegramu, než úplně cenzurují z Facebooku.

https://t.me/ANRnews

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=3532542250125476&id=100001092086344

https://bit.ly/2K5RRe5

sdíletj na