blognezařazené

Michael Snyder: Veliké zlo kráčí po ulicích Ameriky

Zdá se, že úpadek americké společnosti se zrychluje. Po ulicích se potulují hordy predátorů, drogová závislost dosáhla nebývalé úrovně a kriminalita se zcela vymkla kontrole. Některé věci, o které se s vámi chystám podělit, jsou hluboce znepokojivé. Musíme však čelit tomu, co se s námi jako společností děje, protože nám hrozí, že přijdeme o všechno. Amerika nám doslova mizí před očima a je nahrazována hororovou show.

Bohužel ani trošičku nepřeháním.

Devětadvacetiletý muž jménem Negasi Zuberi nedávno unesl ženu v Seattlu a odvezl ji 450 mil daleko do svého domu v jižním Oregonu …

Podle portlandské FBI je muž z Klamath Falls ve vazbě poté, co žena utekla z provizorní cely z tvárnic v jeho garáži.

Podle Federálního úřadu pro vyšetřování odcestoval 29letý Negassi Zuberi (známý také jako Sakima, Justin Heitsch a Justin Quassi) 15. července ze svého domova v Klamath Falls do Seattlu. Po příjezdu do Seattlu se Zuberi vydával za tajného policistu a zaplatil ženě za sex.

Oběť policii sdělila, že na ni Zuberi namířil paralyzér, nasadil jí pouta na ruce a spoutal jí nohy, než  ji posadil na zadní sedadlo svého auta.

Zní to doslova jako zápletka hororového filmu.

Jakmile dorazili k němu domů, Zuberi oběť umístil do již postavené “tvárnicové cely”…..

“Podle žaloby byla žena unesena, spoutána, znásilněna a zavřena do tvárnicové cely. Podle policie tloukla rukama do dveří, až jí tekla krev, aby se osvobodila. Její rychlý důvtip a vůle přežít možná zachránily další ženy před podobnou noční můrou,” uvedla asistentka zvláštního agenta Stephanie Sharková z portlandské pobočky FBI.

Oběti se nakonec podařilo vyrazit dveře cely, zatímco byl Zuberi pryč, sebrala zbraň z auta a utekla z domu. Poté se jí podařilo zastavit projíždějícího řidiče, který zavolal policii.

FBI: Žena utekla z provizorní cely ze škváry v Klamath Falls, muž byl zatčen.

FBI: Žena utekla z provizorní cely ze škváry v Klamath Falls, muž byl zatčen.

Zuberi si celou věc zjevně předem dobře naplánoval. A oběť by měla být ráda, že se jí podařilo utéct, protože jinak by pravděpodobně skončila mrtvá poté, co by ji Zuberi „nabažil“.

Před desetiletími by takové příběhy byly na prvních stránkách novin celé týdny. Proč se tedy tomuto případu nevěnovala větší pozornost amerických celostátních zpravodajských stanic ?

Je to proto, že podobné případy se v dnešní době staly mimořádně častými.

Podle Národního centra pro pohřešované a zneužívané děti je ve Spojených státech a jejich teritoriích 917 771 registrovaných sexuálních delikventů.

Města v USA seřazená podle počtu sexuálních delikventů

Jak jsem již uvedl, po amerických ulicích se potulují hordy predátorů a situace se každým rokem zhoršuje.

Nedávno si FBI dala pauzu od pronásledování konzervativců (kvůli Trumpovi) a provedla dvoutýdenní operaci známou jako Operace Crossroads a podařilo se jí zatknout poměrně dost zločinců, kteří se podíleli na obchodování s dětmi …

Každoroční dvoutýdenní operace, která vedla k zatčení 126 osob podezřelých z trestných činů sexuálního vykořisťování dětí a obchodování s lidmi, se zúčastnily téměř všechny místní pobočky FBI a 68 osob podezřelých z obchodování s lidmi bylo identifikováno nebo zatčeno.

Úřad a jeho místní partneři vypátrali 59 nezletilých obětí obchodování s dětmi a sexuálního vykořisťování a dalších 59 pohřešovaných dětí.

“Obchodníci s lidmi se přiživují na nejzranitelnějších členech naší společnosti a jejich zločiny zanechávají na obětech, z nichž mnohé jsou děti, doživotní jizvy. Závazek FBI v boji proti této hrozbě nikdy nepoleví a budeme i nadále šířit poselství, že tato zvěrstva nebudou tolerována,” uvedl v prohlášení ředitel FBI Christopher Wray.

Asi bychom měli být vděční za to, co se FBI podařilo, ale proč na tom nemohou pracovat celý rok?

Ale pravdou je, že k celkovému problému přispívají jen nesmírně málo. Je třeba udělat mnohem více práce.

Mezitím stále narůstají i jiné formy kriminality. V noci na neděli se stovky mladých lidí v Chicagu zapojily do mimořádně znepokojivého rabování …

Velká skupina mladých lidí, většinou mladistvých, vtrhla v noci na neděli do čtvrti South Loop, kde vyrabovala obchod se smíšeným zbožím, vtrhla do Dunkinu a při pobíhání ulicemi se prala. V posledních dnech to bylo již podruhé, co skupiny mladistvých zaútočily na čtvrť podél Roosevelt Road.

Na rozdíl od předchozích situací s “velkými skupinami” (BLM) chicagští policejní nadřízení povzbuzovali policisty, aby lidi zadrželi. Podle mluvčího policie bylo během incidentu zadrženo celkem 40 osob, z toho 37 mladistvých. Policie zatčeným zabavila tři střelné zbraně.

V tuhle chvíli nechápu, proč by někdo ještě chtěl žít ve Větrném městě.

To samé se ovšem dá říct i o Oaklandu. Podle Newsweeku se právě teď město potýká s vážnou kriminální situací …

Oakland – liberální bašta, jejímž starostou je demokratka, senátorka a kongresmanka USA – zaznamenal za rok do 30. července 52% nárůst krádeží aut.

 Údaje oaklandské policie, které týdeníku Newsweek poskytla Asociace oaklandských policistů, zahrnují také 44procentní nárůst loupeží s noži a 22procentní nárůst loupeží všeho druhu.

Barry Donelan, prezident Asociace oaklandských policistů, řekl týdeníku Newsweek: “Situaci v oblasti veřejné bezpečnosti v Oaklandu, kterou podporuje rostoucí kriminalita a systém „otáčivých dveří justice“, zhoršuje příliš malý počet policistů, kteří se snaží zvládat zvýšenou trestnou činnost a zvýšený počet žádostí o pomoc ze strany našich obyvatel.”

V celé Americe se krádeže staly obrovským problémem.

Předpokládá se, že krádeže budou v roce 2023 stát americké maloobchodníky více než 100 miliard dolarů, a mnozí na to reagují doslova “uzamčením zboží …”.

Vyřizování pochůzek už není tak snadné jako dřív. Podniky zkracují pracovní dobu, zamykají zboží a hrozí, že obchody úplně zavřou.

Důvodem mnoha těchto změn je podle prodejců prudký nárůst krádeží. Společnosti jako Target, Walmart, Dollar General a Home Depot v posledních měsících bijí na poplach kvůli krádežím v obchodech. Podle údajů shromážděných agenturou Bloomberg se během zprávy o výsledcích hospodaření za předchozí čtvrtletí mluvilo o chybějících zásobách více než v kterémkoli jiném čtvrtletí v historii.

Řetěz s visacími zámky zajišťuje dveře mrazáku v prodejně Walgreens 18. července 2023 v San Francisku v Kalifornii. Prodejna Walgreens v San Francisku uzamkla mrazicí boxy řetězy a visacími zámky, aby zamezila zlodějům, kteří pravidelně přepadávají prodejnu a kradou mraženou pizzu a zmrzlinu. (Foto: Justin Sullivan/Getty Images)

Ale američtí politici se zřejmě rozhodli, že chaos v amerických ulicích jim nestačí, protože nechávají hranice stále otevřené a přivádějí obrovské hordy nových migrantů.

V New Yorku je tolik nových migrantů, že úřadům doslova došla místa, kde by je mohly ubytovat …

Vystřízlivějící video ukazuje desítky migrantů, kteří v pondělí ráno spí na kartonech před slavným hotelem Roosevelt v centru Manhattanu, protože dočasné středisko pro zpracování žadatelů o azyl se o víkendu rozhodlo naplnit své kapacity.

Dřímající nově příchozí migranti byli vidět, jak zaplňují chodníky kolem historického hotelu na 45. ulici a Vanderbilt Avenue, které se táhnou od hotelových dveří až k Východní 47. ulici.

Skupina spala bok po boku po celé tři bloky a čekala na vyřízení v zařízení, kde jsou ubytovány i rodiny migrantů, zatímco policisté newyorské policie pouze monitorovali situaci.

Samozřejmě, že každý den přicházejí další noví migranti.

V zoufalé snaze vypořádat se s touto krizí městské úřady skutečně uvažují o tom, že Central Park a Prospect Park promění v obří tábory pro migranty…..

Slum z dob krize známý jako Hoovervilles se chystá triumfálně obnovit  přímo uprostřed newyorského Central Parku. Na pozadí neutuchajícího přílivu nelegálních přistěhovalců, který odhalil pokrytectví liberálních pokrytců a podvodníků v New Yorku, městě útočišti, zvažují úředníci podle agentury Bloomberg ubytování migrantů v manhattanském Central Parku a brooklynském Prospect Parku v rámci plánu najít nová místa pro část z více než 95 000 žadatelů o azyl, kteří přišli za posledních 15 měsíců.

Už teď jsou zde miliony hluboce zbídačených lidí, kteří jsou extrémně naštvaní, a teď jich sem pustíme ještě víc.

Tohle nedopadne dobře.

V této zemi bude v příštích letech docházet k rozsáhlému násilí a občanským nepokojům.

Ale to se nemělo stát.

Kdyby naši američtí vůdci učinili jiná rozhodnutí, měli bychom jiné výsledky.

Bohužel naši vůdci prostě dělají jedno sebedestruktivní rozhodnutí za druhým a my všichni za jejich nerozumnou politiku zaplatíme velmi vysokou cenu.

Komentář autora Mike14975:

O “komoře” ze škváry bez malty a prkenné podlahy, prosím, moc nebásněte o “rychlém myšlení” oběti. Nemluvě o tom, že tam pravděpodobně není žádná zadní stěna.

Snyderovo rozhořčení a smutek je pochopitelný, ale Amerika se přece vrací ke své přirozenosti.

A když posunete Overtonovo okno, nevyhnutelně začne foukat a nastupuje prochladismus.

Glosa: Co na to říct? Amerika i Německo naše vzory!!

Už teď jsou zde miliony hluboce zbídačených lidí, kteří jsou extrémně naštvaní, a teď jich sem pustíme ještě víc.

Tohle nedopadne dobře.

V této zemi bude v příštích letech docházet k rozsáhlému násilí a občanským nepokojům.

Ale to se nemělo stát.

Kdyby naši američtí vůdci učinili jiná rozhodnutí, měli bychom jiné výsledky.

Bohužel naši vůdci prostě dělají jedno sebedestruktivní rozhodnutí za druhým a my všichni za jejich nerozumnou politiku zaplatíme velmi vysokou cenu.

Komentář autora Mike14975:

O “komoře” ze škváry bez malty a prkenné podlahy, prosím, moc nebásněte o “rychlém myšlení” oběti. Nemluvě o tom, že tam pravděpodobně není žádná zadní stěna.

Snyderovo rozhořčení a smutek je pochopitelný, ale Amerika se přece vrací ke své přirozenosti.

A když posunete Overtonovo okno, nevyhnutelně začne foukat a nastupuje prochladismus.

Glosa: Co na to říct? Amerika i Německo naše vzory!!

Překlad Peter 008

https://aftershock.news/?q=node/1275192

Překlad Peter 008

sdíletj na

40 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Putinovec
10. 8. 2023 22:17

Je to jako věřit tomu , že se máslo zdražilo samo . To , co probíhá , je likvidace nepotřebného globálního centra . Až přijde ten správný okamžik , kdy se bude přetransformovávat velká část světa , tak ten kdo tyto procesy řídí , zajistí USA vlastní bartolomějskou noc , vnitřím výbuchem .

Frank
10. 8. 2023 22:52

USA je zemí zločinců a podle toho se tak i chová. Ale už dlouho amíci vyskakovat nebudou. Doma se jim to velice brzy posere.

Administrátor
Albi
10. 8. 2023 23:45
Odpovědět  josh-xy

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-z-eu-proudi-miliony-v-rozpalene-pousti-i-na-mori-ale-dal-umiraji-lide-235333
V Evropě to dopadne stejně. EU soustavně uzavírá dohody s africkými státy, aby zajistila bezpečnější cesty igrantů do Evropy a pláčře nad desítkami lidí, kteřtí cestu nepřežili.

Statisíce padlých na Ukrajině na obou stranách “konfliktu, který ze všeech sil podporuje, jí ovšem vrásky nedělá.

Milan ze Zahrady Čech
11. 8. 2023 00:44
Odpovědět  Albi

Tady je jediné řešení: rychlé a tvrdé – a tím myslím skutečně tvrdé – zákroky, zrychlená soudní řízení, a tvrdé tresty – tj. nepodmíněně. A to co nejrychleji. Tohle je začátek.
Nebude trvat dlouho a když se tomu nechá volný průchod, mládí vpřed narostou ramena, pochlubí se navzájem mezi sebou na internu a pod., a bandy mezi sebou začnou soutěžit.
Jenže vládu máme jakou máme, takže se máme na co těšit.

Milan ze Zahrady Čech
11. 8. 2023 01:58

Na internetu.

Pavel z Moravy
11. 8. 2023 11:09

Milane, skoro dvojňášku, však ty moc dobře víš, že tady je prakticky hotovo. Může se sice stát cokoliv, ale když je úpadek společnosti takový jaký je, nu, nevím.

Milan ze Zahrady Čech
11. 8. 2023 17:26
Odpovědět  Pavel z Moravy

Co je to: “dvojňášku”? Nedokážu to rozluštit.


Pavel z Moravy
11. 8. 2023 19:05

Do prdelky, konečně něco nevíš, to je balzám pro moje slechy. Když to tedy chceš vědět tak ti to tedy řeknu, rusky dvojčata. Myšleno samozřejmě našim blízkým narozením. Představ si, že jsme skoro současně začali nasávat. Tak se měj a udržuj se v pohodě.

Pavel K
11. 8. 2023 19:28
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak tomu dávám den, maximálně dva a budete nakonec příbuzný. Matrikáři všech zemí vyližte si prddell.
Cháááá to mám radost, to semi to sešlo. 🤣🤣🤣🤦‍♂️🙄🙋‍♂️

Pavel z Moravy
12. 8. 2023 09:22
Odpovědět  Pavel K

Jsem rád, že z nás máš radost, my tě máme taky rádi. Jsi taky jako náš brácha, trochu mladší, ale neboj, my tě budeme chránit.

Pavel K
12. 8. 2023 10:20
Odpovědět  Pavel z Moravy

😊 😊 😊 👍 🙋‍♂️
Tak si mě koukejte hýčkat.

Milan ze Zahrady Čech
12. 8. 2023 03:45
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak já placama budu nevědět, abys měl víc toho balzámu, ju? 🙂

Pavel K
12. 8. 2023 08:19

Tak doufám že jsi to vzal jako fór z mé strany? 😊

Milan ze Zahrady Čech
13. 8. 2023 15:19
Odpovědět  Pavel K

A jak jinak? 🙂

Noobody
11. 8. 2023 22:43

Krásný sen. Bohužel je sen!!
Ač s Tebou Milane stokrát souhlasím, tak je to jen jednoduchá proklamace, bez sebemenší možnosti realizace!!!!!
Nám je souzeno být načati migračními hordami a dobyti armádami musulmanů z BV a severní Afriky. Podle mne je scénář globalistů následující:

  • dostat do E pod různými záminkami cca 10 – 15% musulmanů, kterým bude díky neomarxistickému zblbnutí veřejnosti, politiků, policie a justice (plánu) umožněno vytvořit komunity
  • zároveň zákonitě dojde k pozvolné eskalaci napětí na rasové, náboženské, kulturní, ekonomické a sociální bázi po trajektorii rozdíl, rozpor, nepřekonatelný rozpor, konflikt s pravděpodobným cílem vyvolat občanskou válku mezi původní majoritou a připrchlickou minoritou.
  • při nutném střetu ozbrojených složek proti vyzbrojeným připrchlíkům očekávám, že pod zástěrkou ochrany náboženských bratří vstoupí do E armády islámských států Tím začne novodobé dobytí Evropy s cílem porážky nevěřících, nastolení Islámu a odplata za porážku u Vídně 1683.
  • Musulmani zřejmě vyhrají, protože E vojska se odzbrojila dodávkami zbraní a munice na Ua, díky kosmopolitizmu, LGBT změkčilosti a neschopnosti mladé generace se postavit fyzickému násilí. .
Pavel z Moravy
12. 8. 2023 09:37
Odpovědět  Noobody

Když musulmani na 7 století ovládli Španělsko, tak tehdy tam přinesli a vybudovali mnoho užitečného, neb byli v rozvoji dále než tehdejší evropská kultura. Dokonce vůbec nepožadovali aby lidé konvertovali k islámu, neměli to zapotřebí. Samozřejmě stále to byla okupace cizí země, která nakonec vyústila v úspěšnou reconquistu. Mám o tom nějaké povědomí, neboť to byla součást výuky španělského jazyka. Tehdy jim skutečně budovali lázně, vodovody a jiné vymoženosti, které zde nebyly známé. Ale od té doby uplynulo pár století. Bohužel zdá se, že je to zde znovu a to díky určitým elitám, které tento scénář připravily. Zdá se, že scénář, který zde předkládáte je hodně pravděpodobný. Bohužel.

Bety
11. 8. 2023 16:52
Odpovědět  Albi

Lidí je příliš mnoho, neustále to vykřikují. Takže dejme dohromady skupiny lidí, kteří
si nerozumí ani kulturně, ani nábožensky, a až mezi nimi to napětí vygraduje, tak se vymlátí mezi sebou. Pokud to dost nezabere, tak mezi ně ještě vypustíme nějakou nákazu a těch pár set milionů co zbude na naši obsluhu bude stačit. Asi tak.

pája
10. 8. 2023 23:34
Odpovědět  Frank

Přijde to rychle a nemilosrdně. Tak jako vybíjení indiánů, není čeho se bát yankis.

Jaris
11. 8. 2023 02:19

USA nikdy nebyly mirumilovnou zemi. Stala se totiz zemi zaslibenou vykutalenych mezinarodnich zidu, kteri neustale lacni po bohatstvi jinych statu. Hloupy amik si ani neuvedomuje, ze vlastne valci za zidochazarske zajmy a sam z toho nema nic.
Zrovna jsem cetla, ze pres 50% amiku stale veri, ze na Ukrajine se valci za svobodu a demokracii. USA by predevsim melo hodit pres palubu tu kouli u nohy zvanou Izrael. Je neuveritelne, kolik dolaru a zbrani amici neustale cpou teroristickemu Izraeli.To by si amici meli konecne uvedomit.

Spam Janka
11. 8. 2023 11:25
Odpovědět  Jaris

je to tazke…..svojho casu vravel na nete jeden dobrovolnik, co v niektorom americkom state pracoval v kampani za dlhorocnu senatorku, ktora sa opovazila trochu zvysit hlas proti Zidom alebo Izraelu, uz neviem presne….nasledne sa tito spojili a so svojimi mediami a miliardarmi, prispeli opozicnemu senatorovi (cisto nahodou Zidovi), takze ten vyhral, hoci mal povodne minimum hlasov a nadeje……proste sila komunity+penazi+obava ostatnych pomoct ich obeti=dosledky.
Neviete nahodou, preco mi system pridava spam do nazvu?? V zivote som tu nic nepredavala

Pavel z Moravy
11. 8. 2023 12:46
Odpovědět  Jaris

Otroci nemají svoji vlastní vůli. Ti již nerozeznají pravdu od lží. Jak zapadne individuální svoboda v davu, tak se ztrácí a jednotlivec už nemá vlastní úsudek. Chce to, co chtějí ostatní a chová se jako ti druzí. To je přesný jev našich přeformátovanců. A toto je cíl zvrácených elit. Takto si připravit své podporovatele. A daří se jim, neb bez používání vlastního mozku je tento lid připraven k otroctví.

Mária
11. 8. 2023 02:59

Ľudstvo malo 70+ rokov aby objavilo nadčasové (spirituálne) hodnoty. Klaniam sa každému osvitenému človeku. Klaniam sa všetkým čo vedú božský život.

tupý hulvát
11. 8. 2023 09:07
Odpovědět  Mária

No tak musí být trochu jednodušší,když věří těm snůškám nesmyslů,ale mají se na koho vymluvit,přejme jim to.

Gales
11. 8. 2023 09:56

Zaplaťpánbůh že milióny zbídačených lidí v Americe neví kde je EU……

Pavel z Moravy
11. 8. 2023 11:03

Nu, všichni zastánci toho nádherného kapitalistického snu a amerického snu jsou asi vyděšeni. Ale přesto je i u nás stále mnoho lidí, kteří tomu, že tento typ kapitalismu je nejlepší stále věří. Copak socík, o ten se můžeme otírat každý den, ten už nám neublíží, neb jsme ho úmyslně zničili. Ale pro jaké grázly jsme ho zničili, to už neříkáme. Ono, kdo chce moc, nemá nic. Socík lidem smrděl, je fakt, že měl svoje vady, ale ty šly vyřešit, jen chtít. Jenže přišlo hrr na ně. My jsme ti, kteří vědí, že když se nabalíme na kapitál, bude lépe. Jó, tak to ale nefunguje.

Spam Janka
11. 8. 2023 11:27
Odpovědět  Pavel z Moravy

kazdy si myslel, ze prave on je ten mudrejsi, sikovnejsi, podnikavejsi…..ale pyramida je pyramida. My mame stale este stastie, ze zaklady zo socializmu stoja, takze vacsina ma nejaku tu strechu nad hlavou alebo aspon potencialne ako dedicstvo, zdravotnictvo este ako tak funguje, aj dochodkovy system, aj bezpecnost…..otazka je ako dlho

Pavel z Moravy
11. 8. 2023 13:01
Odpovědět  Spam Janka

No, dlouho už ne, vše se jednou vyčerpá. Pokud jste starší, tak to nějak doklepete, pokud ne pánbůh s vámi. Ale ono, kdovíjak se to vše vyvine. Jak řekl Einstein, nic se neděje náhodou, vše je předem určeno, i pohyb křidélka mouchy i atomový výbuch. On pravil, Bůh kostky nevrhá. Já sice nevěřím, ale řekl bych, že to trefil. Ty děje mohou být někde v té matrici lidstva naprogramovány. Včera jsem u nás na náměstí skouknul vitrínku s úmrtními oznámením. Asi 14 mrtvých, ze kterých 10 mrtvých bylo v rozmezí 58 – 74 let. Tak jsem si říkal, jaké plány si asi ještě v životě dělali a hle, banda grázlů rozhodla za ně. Vím, proč asi musí umírat tak náhle, když v předcházejících letech k tomu v takové míře nedocházelo. Ale komu to vadí, co se stane, když se to netýká jeho osobně. Tady je opravdu kure.vsky zlý svět. Omlouvám se za to slovo, ale slušně to nelze vyjádřit.

Vladimír
11. 8. 2023 12:52
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jde o to, že to, co přichází z EU, už není kapitalismus, ale jakýsi zmrzačený socialismus až komunismus. Ono nezáleží ani tak na kapitalismu, socialismu, komunismu atd., ale na tom, zda vládne zdravý selský rozum. A to teď tedy určitě ne…

Gales
11. 8. 2023 18:56
Odpovědět  Vladimír

Z EU přichází pouze svrab a neštovice.Zlatí komunisti.

Pavel z Moravy
11. 8. 2023 19:27
Odpovědět  Vladimír

Přesto ale Vladimíre ten původní kapitalismus měl každou chvíli krize, ať z nadvýroby, tak jiné, řekl bych z morální roviny a zahojil se převážně na ožebračování druhých, třeba právě tou svojí kolonizací a vyvoláváním různých konfliktů a excesů, kde to jen bylo možné. To co podle mne přichází je rozežranost elit a touha vše vlastnit a všem vládnout. Nezdá se mi, že by tyto zdegenerované elity pocházely ze socialistické sféry, většinou to byli tvrdí zastánci kapitalismu, poté tržního hospodářství, aby to tak masy nedráždilo. Jeden fakt je, že dnes to je kumulace všech systémů, které zde působily. Je to plutokracie, která nemá svoji národnost, která má pouze zisk za svoji hlavní náplň činnosti. Ale i tak, většina z nich i tak pochází z toho bývalého jádra kapitálu, obzvláště pokud to vše přichází ze států. Ale to je asi na dalekosáhlý rozbor. Musíme se zeptat na jedno, proč tyto neoliberální srač.ky tedy nepřišly z východu, proč se pouze někteří z východu na tyhle neoliberální sra.čky adaptovali. Takže vidíte, že to tady v genomu nebylo. Ale je to pouze můj názor.

Noobody
11. 8. 2023 23:33
Odpovědět  Pavel z Moravy

V genomu to bylo, je a bude asi vždy.
Ten genom však není genom Gójů, ale vyvoleného národa. Jako je ideál komunismu jejich etnickým ideálem!!
To co vnímáte jako vzepětí nespokojených mas s jejich údělem bylo cíleně vyvolané zástupci globalistů, probíhalo podle jejich pokynů, za jejich peníze, lidmi, které si vybrali a přípravili. Těch historických souvislostí je tam příliš mnoho, aby to byla náhoda, zvláště, když dotyční žijí roztroušení mezi národy v diaspoře s počtem cca 16,5M jedinců na celém světě = 0,2% světové populace.

Noobody
11. 8. 2023 23:14
Odpovědět  Vladimír

Je to kulturní neomarxismus – ideologie kosmopolitizmu, která místo DT zvolila za hybatele dějin vždy nespokojené menšiny – náboženské, politické, etnické, národnostní, sexuální, kulturní, … – jakékoli. Proto se dnes u nás preferují a dávkami podporují cikáni, buzny, Ukrajinci, různá etnika, připrchlíci, musulmani a td.

Zdravý rozum tu jednoznačně vládne. Ovšem ne na úrovni národních států a jejich vlád, ale je perfektně používán ve sférách nejvyšší politiky – mezi globalisty k realizaci jejich cílů. Tam se kují plány na vytvoření jednoho globálního státu s jednou celosvětovou vládou. Ta bude zajišťovat komunismus pro vyvolený národ (každému podle jeho potřeb), který bude zdroji a obsluhou zajišťovat TI, průmysl 4.0 a depopulizovaní Gójové v počtu 0,5 až 1miliarda jedinců zbylých na planetě Zemi. K tomu vedou ony zásadní kroky spočívající v Green Dealu, Great Resetu, pandemiích, přípravách podmínek pro vznik 3.SV, hladomoru (nemožnost pěstování plodin ze semen Monsanto), cílené omezování fertility, energetická krize, globální ekonomická krize, příprava na finanční kolaps díky pádu dolaru a další tisíce chuťovek cíleně namířených na rozklad funkční lidské společnosti.

Pavel z Moravy
12. 8. 2023 11:44
Odpovědět  Noobody

Ať už je to jak chce, jisté je, že určité kruhy a tzv. elity se rozhodly zprivatizovat si tuto planetu a znásilnit občanstvo. Ve větší míře to dle mne vychází z elit západu i když samozřejmě i určitá část tzv. východních elit cítí potřebu se do tohoto procesu zapojit. Já to nenazývám neomarxismus, já myslím, že toto se děje ve společnosti kde určitá část již opustila jakoukoliv cestu soudržnosti se zbytkem populace a cítí se nadřazena nad ostatní lid. Toto zde vlastně probíhá neustále. K tomuto účelu přijala opatření, která mají zdebilizovat občanstvo, vytvořit z nich lehce formovatelné stádo bez vlastního úsudku, duševně vyprázdněné a tudíž lehce ovladatelné. Jeden fakt je, že většina té dnešní mladé generace jak píšete, jsou změkčilí tvorové, kteří se proti tomu asi nepostaví, nebo li já to neočekávám. Přesto je zde ale ještě spousta proměnných a do těch my nevidíme. Největší zklamání pro mne by bylo, kdyby zde nebyla vůbec žádná síla, která by tomuto směřování k degeneraci nezabránila. Skutečnost je, že individuální svoboda se většinou v davu ztrácí. Když potom člověk ztratí vlastní úsudek je zle. Nyní se zdá, že mnoho lidí chce to co ostatní v tom davu.

Pavel z Moravy
12. 8. 2023 11:49
Odpovědět  Pavel z Moravy

Třeba ale ještě není pozdě a ten zdravý rozum nakonec zvítězí. Mnoho z nás starších se to již nedozví, ale tak je to si někde v té vesmírné matrici naplánováno. Člověk by měl zůstat svobodnou myslící bytostí, neboť co je důležitější než skutečná svoboda, ne hraná pod jakýmkoliv schématem moci.

Pavel K
12. 8. 2023 12:28
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pavle všechno toto dělá majetek, peníze a funkce. Začne se ti dařit, vyděláváš daleko více peněz, tím si může daleko více koupit než ti druzí a už to jede. Začneš na ty méně úspěšné koukat shora. No a tak to začíná. Proto za socíku jsme měli “skoro” všichni 💩 ale to bylo zavádějící, spousta lidí mělo našetřeno a ne zrovna málo.

Pavel z Moravy
12. 8. 2023 13:25
Odpovědět  Pavel K

To určitě a ne asi málo. My už to nevyřešíme, párkrát se nase.reme, někdy pobavíme a uvidíme, třeba nás zachrání Vladimír, ne napřímo, ale tím, že to začne celé měnit. Jak říkáš, všechno jde, jenom malé děti se musí udělat a já říkám, neříkat, že to nejde, musí to jít, svatba stála peníze. Takových průpovídek znám od ženy až mi jde z toho hlava kolem. Tak zase někdy. Měj se.

Vladimír
11. 8. 2023 12:39

Negassi Zuberi bude mít IQ tykve, vzhledem k té “stavbě”, co vytvořil. Srovnání se včelou nebo termitem by pro něj nedopadlo dobře. Největší hrozbou pro lidstvo jsou idioti – asi by se s tím už mělo něco začít dělat.

Gales
11. 8. 2023 18:59
Odpovědět  Vladimír

Voni jsou tam asi všichni nějaký divní.Vždyť ta nešťastnice nemusela vylamovat dveře ale odejít zadem,kde nebyla zeď.

Pavel z Moravy
12. 8. 2023 13:27
Odpovědět  Gales

Jo, jo, to je teď na západě nejběžnější příjmení- Divný, Úchylný atd.