Nezařazené

„V naší zemi bude naše morálka!” 

21. března (Reuters) – Ugandský parlament v úterý schválil zákon, podle kterého je označování se za LGBTQ trestným činem, a dává úřadům rozsáhlé pravomoci stíhat ugandské homosexuály.

Více než 30 afrických zemí, včetně Ugandy, již zakazuje vztahy mezi osobami stejného pohlaví. Podle lidskoprávní organizace Human Rights Watch se nový zákon zdá být prvním, který zakazuje definici sebe sama jako lesby, gaye, bisexuála, transgendera a homosexuála (LGBTQ).

Kromě styku osob stejného pohlaví zákon zakazuje propagandu a podněcování k homosexualitě a také spiknutí za účelem homosexuality.

Za porušení zákona hrozí tvrdé tresty, včetně smrti za takzvané přitěžující okolnosti a doživotního vězení za sex osob stejného pohlaví. Přitěžující okolnosti zahrnují sex osob stejného pohlaví s lidmi mladšími 18 let nebo pokud je pachatel HIV pozitivní.

„V naší zemi bude naše morálka! Budeme chránit naše děti. Přijímáme tento zákon pro sebe, přijímáme tento zákon pro naše děti. Za touto pozicí budeme pevně stát a jakmile bude schválena, mohu vám říci, paní mluvčí, že posílíme naše vymáhání práva, abychom zajistili, že v Ugandě nebude místo pro homosexuály“: Ugandský parlament většinou hlasů schválil zákon proti homosexualitě, který stanoví i trest smrti za určité druhy trestných činů.

Trest smrti může hrozit obviněným z „homosexuality za přitěžujících okolností“. 

To se týká vynucených vztahů osob stejného pohlaví s dětmi a nezpůsobilými osobami, stejně jako těch, které vedly k infekci HIV. 

Zákon stanoví 20 let vězení za zavlečení nezletilých do homosexuálních vztahů. Za prokázaný vztah osob stejného pohlaví bude hrozit 14 let vězení. Za poskytování prostor pro poskytování sexuálních služeb osobám stejného pohlaví bude trest až 10 lety vězení.

Prezident Ugandy již dříve řekl, že Uganda nepřijme homosexualitu, a poznamenal, že Západ se snaží donutit ostatní země, aby „normalizovaly“ to, co nazval „úchylkou“.

Syn prezidenta Ugandy, brigádní generál Muhoosi Kainerugaba: “Slyšel jsem, že některé zahraniční společnosti (nevím které) chtějí opustit zemi, protože jsme schválili zákon proti homosexualitě. Jsme připraveni jim pomoci sbalit kufry a navždy opustit naši požehnanou zemi! Uganda je země Boha! Budeme prosperovat i bez nich”.

Anthony Blinken odsuzuje zákon proti homosexuálům v Ugandě

Americký ministr zahraničí Anthony Blinken na své twitterové stránce ostře kritizoval vedení Ugandy za přijetí diskriminačního zákona proti LGBT komunitě.

“Zákon proti gayům, který včera schválil ugandský parlament, podkope základní lidská práva všech Uganďanů a mohl by zvrátit úspěchy dosažené v boji proti HIV/AIDS. Vyzýváme vládu Ugandy, aby znovu zvážila aplikaci tohoto zákona,” zdůraznil Blinken.

https://bit.ly/40trkJK

sdílet na

54 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
zuza
22. 3. 2023 23:45
Ohodnotit příspěvek :
     

a teraz všetka zberba z Afriky, vrátane najhorších kriminálnikov, hor sa do Európy. Po nalodení sa na niektorú loď stredomorskej taxislužby stačí vyhlásiť, že je dotyčný z Ugandy, je LBGTXYZ, stratil pas, keď utekal, aby si zachránil holý život a bude vítaným a privilegovaným utečencom v takmer každej krajine gayropy.

Albi
23. 3. 2023 00:33
Odpovědět  zuza

Bohužel to vypdá víc než pravděpodobně.

janle57
23. 3. 2023 09:37
Odpovědět  zuza

Dokud v téhle zemi nebude prezidentem a předsedou vlády buzerant,je to flagrantní porušování
lidských práv v zemi,za což nás tvrdě potrestá Evropská komise,adeptů na tuhle funkci je u nás
víc než dost,že jo pane Pospíšil !! To musí být k vzteku si se svojí manželkou,další buznou
Moravcem,nedat v té ČT ani vášnivou pusinku.

22. 3. 2023 23:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak nějak mimo, ale mohlo by vás to zajímat:
Zkráceno: Rusko zveřejní vyšetřování biolaboratoří V Rusku bylo dokončeno vyšetřování amerických zločinů v oblasti biologických zbraní a získané důkazy umožní obvinit Washington na mezinárodní úrovni. .. … …byly přijaty a zpracovány nezvratné důkazy o porušování Úmluvy o biologických zbraních Spojenými státy.
…Spojené státy americké jsou jedinou zemí na světě, která použila zbraně hromadného ničení… … Speciální operace, kterou provádíme, pozastavila tento projekt na Ukrajině, ale nezastavila tento projekt ve světě. Americký vojenský biologický projekt ve světě pokračuje… … …Naše práce je hotová, parlamentní vyšetřování dnes končí. Naše společná práce ale nekončí, nadále se budeme zabývat tím, co Američané dělají…

https://www.politnavigator.net/ssha-na-grani-razoblacheniya-rf-opublikuet-rassledovanie-po-biolaboratoriyam.html

A když už jsem v tom, ještě pod to něco pro odlehčení

přilípnu.

22. 3. 2023 23:55

Prigozhin pozval Blinkena k realizaci společného projektu s Wagner PMC v Africe22. března 2023

Zakladatel a šéf Wagner PMC Jevgenij Prigožin napsal dopis americkému ministru zahraničí Anthonymu Blinkenovi, ve kterém nabídl financování společného projektu v Africe, uvádí RIA Novosti s odkazem na podnikatelovu tiskovou službu.

Prigozhin připomněl, že se tímto regionem začal zabývat v letech 2017-2018. Wagner PMC se podle něj podařilo dosáhnout významných výsledků… …

„…Proto navrhuji, abyste podpořili úsilí PMC Wagner při zajišťování bezpečnosti v Africe a financovali nový projekt Wagner. V Safe Africa (dále jen WSA), se můžete stát jedním z investorů projektu a ušetřit tak zdroje daňových poplatníků Spojených států,“ stojí v dopise.

No řekněte, není ten Kuchtík k pocelování? Hádám, že z něj ten americkej orel co nevidět začně ze samého vzteku pelichat.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
23. 3. 2023 00:40

Ale jen aby Ukrajina nepřišla zkrátka. Vítězství má na dosah (už víc než rok), mít tak ještě pár stovek miliard, pár atomových bomb a pár čerstvě vylíhlých ukrajinských vojáků – odborníků a bude vymalováno. Přece kvůli Africe nepřijdou o takovou šanci.

Markýza
23. 3. 2023 07:42

Zlatíčka ovšem prohlásí, že Rusko kecá, lže a vymejšlí si, že jsou to samé dezinformace a bude.
Co na to ten slavný “zbytek světa”, to jsem ovšem zvědava.

23. 3. 2023 00:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Hm… přijde mi, že ten Ugandský zákon je zase druhý extrém. Osobně v něm nic dobrého pro normální občany Ugandy, to jest včetně normálních gayů a lesbiček, nevidím. Je mi jich líto. Teď to díky uřvaným defektním pederastům odse-rou i slušní lidé. Ach jo…

Albi
23. 3. 2023 00:45

To máš jako s tím rasismem. Aby se černí necítili rasově diskriminovaní, budou se diskriminovat bílí. A navíc ani nevíme, jaký výraz se má používat místo černoch, člověk černé pleti, barevný…. Nebo to někdo ví?

Přitom stačí prostě trvat na tom, že všichni jsme LIDI, na barvě nezáleží. Ale ne – to není dost pokrokové! Dost moderní Dost vědecké. 🙁

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
23. 3. 2023 02:02
Odpovědět  Albi

Popravdě je mi z toho jásotu, že Uganda atd. na blití. Vlastně z celého toho článku dá se říct. Jen tak namátkou – za všechny zahraniční J. Marais, za naše E. Cupák, M. Moravec, M. Dočolomanský, Terezka a další, po jejichž odchodu země zesmutněla, ze současnosti za všechny Z. Chytra, N. Bornová… Nesnáším, či spíše nenávidím, paušalizaci. A inflaci pojmů, která u nás po hadráku zahnízdila. Vlastně je to celosvětové.
U současných herců a politiků jsem zaznamenal úbytek gayů a lesbiček, zato nadvýskyt pederastů, buze-rantů, a dryáčnických bábochlapů, z nichž některé (někteří?) se mají za lesbičky. Až ti/ty pagibnou, zemi se naopak uleví.
Pro mě je černoch černochem a Cikán Cikánem – nevidím důvod, proč bych měl měnit slovník, který už sedm dekád používám. Pejorativum je v mém pojmosloví negr a cigoš – ne černoch a Cikán.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
23. 3. 2023 07:47

Jásají hlavně ti, kdo musejí stát na té, či oné straně barikády. My, co barikády nepotřebujeme, jsme v takových dobách vždycky dezoláti .-) Jak – nepotřebuješ barikádu! MUSÍŠ si vybrat stranu!
Jojo…………….

Boomer
23. 3. 2023 07:56

.. takhle to končívá, pokud se něco žene na ostří nože. Reakce potom bývají taky ostré a někdy i ostřejší. Jak někdo začne kušnit o politice, náboženství, sexualitě.. z pozice jen já mám pravdu a já ji taky prosadím(!), je zaděláno na problém.

josef
23. 3. 2023 07:57

Je krásné a lidské, že řešíte Ugandu. On většinou ten co řve dostane správný a spravedlivýdíl . Ale co takhle řešit unikát z dilny EU. Dle právních rgánů EÚ je nprmální pohlavní styk mezi lidmi a zvířaty … . Tedy jedno omezení tam je. Stav zvířete po styku nesmí vyžadovat ošetření od veterináře.
Já se bojím o své ovečkz a slepičky !!!

Markýza
23. 3. 2023 08:04
Odpovědět  josef

Kecáte………proboha, řekněte, že kecáte! Jestli ne, důrazně bych žádala, aby byla do unikátu zařazena klauzule “se zřetelným souhlasem obou stran”!!

Pavel
23. 3. 2023 08:39
Odpovědět  Markýza

bohužel nekecá

Jozef
23. 3. 2023 13:25
Odpovědět  Markýza

Nekecá. To však neznamená, že sa musíte pohoršovať alebo niečoho desiť. Stačí predsa pred zhovädilosťou zavrieť oči, pardón, “nevybrať si” stranu.
Je to tak jednoduché, však? 🙂

Markýza
23. 3. 2023 13:38
Odpovědět  Jozef

Nie.

josef
24. 3. 2023 08:15
Odpovědět  Markýza

Markýzo, bohužel nekecám. A jestli by došlo ke křížení člověka s blbounem nejapným, ovcí, nebo prasátkem, pak by to ledacos vysvětlovalo. Třeba pokusy o změnu lidského jídelníčku.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
24. 3. 2023 08:48
Odpovědět  josef

No, ještě že ke křížení dojít nemůže. I když čert věř genové technologii…….v tom případě bych chtěla žábry, prosím!

josef
24. 3. 2023 12:30
Odpovědět  Markýza

No a pak že Řekové kecají v pověsti o Minotaurovi.
A žábry? Žábry při dnešní kontaminaci všech vod ?

Markýza
24. 3. 2023 13:03
Odpovědět  josef

Kontaminaci? pche. Já pamatuju Labe, které bylo mimo všechny stupnice znečištění, tak mělo vlastní stupínek. Tam když jste se namočil, dostal jste okamžitě oboustranný zánět zvukovodů (vlastní zkušenost) a za jezy se v zimě kupily hory jasně růžové pěny. Dneska se v něm docela normálně koupeme – a navíc máme spousty krásných písáků. Já bych si žábry užila, jéje!
Ale ten Minotaurus……..no, kdoví, co tam prováděli za pokusy 🙂

Autor
23. 3. 2023 08:04

Jistě se najdou, co budou s vámi souhlasit, ale většina těch co jste uvedl, to nepropagovala a v tom je obrovský rozdíl! A hlavně se jedná o děti!! O jejich zdravý psychický vývoj! A to vám potvrdí každý skutečně schopný psycholog.
Je vidět ten rozdíl? A konec konců si uvědomte, že ani v “naší” Evropě to před posledními 20-30 lety nebylo o nic lepší než je navrhováno v Ugandě!! A nekřičte někdo, že to komunisté, pořadně se podívejte i na “západní stranu Evropy”. Pravda, tam to “zrušily” dřív.
Je to součástí – a to nedílnou – nejprve “hry na demokracii” a pak jako “následek” vzniklo to, co prožíváme!
Vytváří to nebezpečný řetěz následků především pro příští generace, které se ještě ani nenarodily.
Žádná záměna, podvrhování jiných slov, nic podobného nezmění samotnou podstatu tohoto nebezpečí.
A konec konců, chceme, aby si vážili našich názorů, pohledů na svět, i náboženství, ale pak bychom si měli vážit i jejich víry a názorů, ne?
A klidně mínusujte. Nezměním ani čárku. Kromě překlepů.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
23. 3. 2023 10:05
Odpovědět  Peter 008

Naprostý souhlas Petře. Tito současní LGBTQI si ze své úchylky udělali státní náboženství, kterému by se měli všichni podrobit. Alespoň tak to asi oni cítí. Vždyť nemají žádný důvod se předvádět, třeba zmiňovaný E. Cupák a jiní to také nedělali, že by se chtěli zviditelňovat. A jak to říká Petr, socialismus z toho vynechejte. A panu Blinkenovi bych poradil, ať se stará o práva těch, kteří leží v prachu jejich ulic pod krabicemi, zfetovaní a obklopení odpadky, lidé, kteří takové jako je on poslali na výsluní a tito Blinkenové, Clintnovky a jiní jimi opovrhují. Každému soudnému člověku musí být jasné co EU tou nekritickou podporou té komunity LGBT sleduje. Jde o úplný rozklad, který zákonitě přijde. Ale chápu, že každý na to může mít svůj názor. Uganda si to řeší po svém, nebuďme my ti chytrolínci, kteří jim budou napovídat jak mají žít.

Markýza
23. 3. 2023 10:38
Odpovědět  Peter 008

Já s vámi souhlasím. Však to i jinde píšeme já i Boomer, že jak to západ vyhrotil, dala se čekat protireakce.
Nic to ovšem nemění na tom, že ten zákon je prostě přešvihlý – na jednu, nebo na druhou stranu, přešvihlé je prostě přešvihlé. Což je to, co se nelíbí Milanovi, ani mně.

Pavel z Moravy
23. 3. 2023 12:16
Odpovědět  Markýza

Tak já vám řeknu o co těmto nadnárodním grázlům touto propagací jde. Všichni tito budou jejich nejoddanějšími služebníčky, to jsou právě oni LGBTQI, kteří budou volit tyhle Blinkeny, Fialy, Pekary apod. Tam je totiž jasná sázka, tzv hra na vděčnost. To je jejich materiál, takže už se tady proti tomu nemusíme ani nic snažit dělat. No a v čem budou vyrůstat nové generace, prostě ” paráda”.

23. 3. 2023 15:40
Odpovědět  Peter 008

Dobrá, tak na plnou hubu. To, co Uganda právě zlegalizovala, je hon na čarodějnice. To je to, o čem mluvím. O uměřenosti; vyváženosti.
A nesouhlas – bylo to u nás lepší. Nesouměřitelně lepší. Či snad v našem zákoníku stálo, že: “Za porušení zákona hrozí tvrdé tresty, včetně smrti za takzvané přitěžující okolnosti a doživotního vězení za sex osob stejného pohlaví”?!
Evidentně jste nepochopil, že mám na mysli totéž, co vy – že mnou jmenování (jako i nejmenovaní) byli, až na svou v-r-o-z-e-n-o-u jinakost, jinak normální, slušní lidé – proč jsem je asi jmenoval, co myslíte? To nebyli Putnové !!! Kteří by však v Ugandě skončili třeba i na popravišti, přesto, že nic nepropagovali, neb, cituji: “zakazuje vztahy mezi osobami stejného pohlaví.” A přesně toto je přes čáru!
No, jestli mi schopný psycholog bude tvrdit, že zdravému psychickému vývoji dítěte prospěje intolerance, paušalizace, a v důsledku útlum kritického myšlení, pak to evidentně nebude schopný psycholog, ale všeho schopný psycholog. Jdu od toho – já názor, vy názor, já pán, vy pán.
P.S. A vy si koneckonců uvědomte, že nikdo nemá právo mě mentorovat ve smyslu co si mám uvědomit. Šlo to napsat jinak, že.

Markýza
23. 3. 2023 18:14

Podepisuji rovněž, do posledního písmene.
Jaké tresty padaly jsem si musela dohledat – takže prosímpěkně, trest smrti za homosexualitu zrušil…..jampadadá! Josef II. 1787.
Jakákoli trestnost homosexuálního styku byla zrušena zkraje let 60tých – takže Petr se seknul v letopočtech dost brutálné.
Že to bylo společensky nepřijatelné, je jiná věc.

Markýza
23. 3. 2023 18:17
Odpovědět  Markýza

Ještě vás jmenovitě podpořím ohledně té úměrnosti – ta je základem všech smírných řešení.
Abych předešla pokřikování, současná propagace LGBTHCHKR je mi stejně protivná, jako ony idiotské zákony.
Jenže v současnosti nám fakt žádná umírněnost nehrozí. To se ještě načekáme.

23. 3. 2023 18:52
Odpovědět  Markýza

Co protivná – já bych tyhle propagátory a propagátorky pederastie a zvrhlostí šoup do lágrů a makali by, až by jim praskala kůže na hrbu, aby projednou byli lidské pospolitosti taky něčím užiteční.
Mimochodem, ve Španělsku, tuším že od včerejška, můžete pojmout za chotě třeba bejka či kance a za choť krávu eventuálně swini. Akorát nevím, jak je to s pohlavími. Když si představím, že třeba takový řeporyjský kňour Pavel by pojal za chotě hradního vola Pavla, jímá mě děs. Ale snad to nehrozí, když ejčkon pojede český prezidentský vůl na ty cesty ve dvoulůžáku se slovenskou prezidentskou krávou. Co na to první kráv… čo to tárám… první dáma, to by mě zajímalo. Nejspíš si vyhledá nějakého bejka či kance, by zaskočil, ale jinak bude v klidu – ví, že i ve dvoulůžáku jsou nějaké techtle mezi volem a krávou vyloučené, anžto vůl, jak ostatně i podpisem pod valorizační zákon dokázal, nemá koule, natož aby došlo až mechtle.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
23. 3. 2023 19:50

Jéé! To by byla aspoň sranda, kdyby někdo vysocepostavený přivedl na banket sličnou bachyni! 😀 A heleďte, jen tehle dobytek, nebo bych si mohla vzít třeba škvora?

23. 3. 2023 22:18
Odpovědět  Markýza

Fuj fuj fuj, takovýho vošklivce neužitečnýho? To už spíš hovnivála, že je pracovitej, ne? O tom uvažuju já. Že bych si vzal hovnivála. Já si rád valím svou kuličku, on by valil zase svou, a mohlo by nám to krásně klapat. Nebo komářici. Ona pije krev lidem, já taky – mohlo by to bejt hezký manželství. Až bych pak ovdověl, tak bych ji splácnul v knížce mezi listy, pak bych ji přilípnul na zeď, a ušetřil bych za funus. Taky dobrý v tej dnešní drahotě. Ale i s opicí by to mohlo vyjít. Ona holou pr-del, já holou pr-del – to by mohlo fungovat. Ale u čápice bych asi narazil, že je zvyklá si žít na vysokej noze. Jsem se nějak rozblbnul.

Markýza
24. 3. 2023 08:54

Jakej ošklivec?? Odvolejte to! Škvor je krásné a statečné zviřátko! Mám ráda škvory.
Ještě bych si mohla vzít pokoutníka, ale to bych se buď musela prohlásit za chlapa, nebo za lesbu, protože samečci jsou jen na jedno použití.
Jenže jak nejsou ty mouchy, tak pěknou pokoutnici aby pohledal 🙁
Poslyšte a nechcete si vzít vlaštovku, nebo rorejsici? 😀 Řemeslo blízké ovládají taky, o mladé se starají hezky – co? akorát že byste musel lítat tam a zpátky každý rok 😀

24. 3. 2023 15:38
Odpovědět  Markýza

Blbnutí zdar! 🙂

Standa
24. 3. 2023 16:07
Odpovědět  Markýza

Chicht!
Ovšem jeden předseda strany důchodců snědl potemníka-potemnici a přinutili tu stranu rozpustit.
Musím se bránit,, tohle ,,protože samečci jsou jen na jedno použití.” neplatí pouze pro pokoutníky , ale i pro lidské….ehm.
Můj kamarád s kanceláře tvrdí , že , cituji , abych nebyl obviněn z genderismu:,, Ženy přežily evoluci ,protože zákeřně přirostly k vagině””!
Smál jsem se tomu se sekretářkou tak , až mi spadla z gauče.

Markýza
24. 3. 2023 18:08
Odpovědět  Standa

Pokoutníka, ne potemníka. Pokoutník je pavouk, takový ten domácí. Kdybyste byl pokoutník, oplodnil byste a byl sněden, tak buďte rád, že nejste 😎

Standa
24. 3. 2023 18:48
Odpovědět  Markýza

Ve Španělsku jsem vidě pakobylku,-nábožnou někde na výletě a na cestě.Asi 20 centimetrů , obr,koukala po mě a točila tou svou malou hlavičkou až jsem dostal strach. Měla ty své ostnaté přední svalnaté nohy sepjaté.
Ty sežerou samečka už při …ehm souloži.Připomínala mě jednu mou bývalku.Zajímavé je, že ona ho žere a on neustále kopuluje. Ze Života hmyzu.Ovšem v lidském životě je to psychické.

Standa
24. 3. 2023 15:57

I s opicí se dá žít!

tupý hulvát
23. 3. 2023 08:07

Víš,oni ti,co nemají v hlavě nas…,mluví o tom,že ta demonstrativní kampaň LGBVP bude mít takovéto důsledky a mají samozřejmě pravdu.Jak se do lesa volá….

luboš
23. 3. 2023 01:26

Normální gaye neznám, znám jen buzíky.

Markýza
23. 3. 2023 07:51
Odpovědět  luboš

Kde se to proboha pohybujete? já znám normální gaye (a dokonce i normální buzíky ;.) ) a mám dobrou kamarádku lesbu. Zcela normální kamarádku. Představte si, (pokud to dokážete) že mě jednou utěšovala v mém žalu, hladila a vůbec, ale vůbec v tom nebyl sex.

Standa
24. 3. 2023 16:15
Odpovědět  Markýza

Marky, já to chápu. Lízalky se dají ještě jakš-takš- tolerovat. Ovšem chlapi , co si strkají něco někam?
Nedokáži si představit dva spocené chlapi na sobě.A to bydlím vedle divadelních domů ND. Baletáci jsou bucici všichni.At si to dělají doma , ale ne vytáhnout ( pomyslně)postel na ulici ?Pochod buzerantů v ulicích Prahy je otřesný.

tupý hulvát
23. 3. 2023 08:02
Odpovědět  luboš

To budeš tedy blb,nechápu,že umíš číst!

23. 3. 2023 18:41
Odpovědět  luboš

No, doufám, že aspoň že víte, že země je kulatá.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
24. 3. 2023 16:18

Je placatá!JInak by zespodu všichni spadli! Vem si na dlan papír a obrat ji! Spadne!

Markýza
23. 3. 2023 07:44

Je a je to hloupé a smutné. Možná nebýt toho idiotského prosazování ze strany Západu, nikdy by na to nedošlo.
To je pořád dokola. Hlavně nikoho a nic nenechat, aby si děla/o co mu libo.

zdena
23. 3. 2023 09:46
Odpovědět  Markýza

když se tlačí na pilu, tak se lámou zuby…..

Jozef
23. 3. 2023 21:56

Nie, milý Milan, je to ešte stále prechádzka ružovým sadom oproti tomu, čo majú v Nigérii: “Tí, ktorí znásilnili budú chirurgicky kastrovaný a ktokoľvek, kto znásilnil dieťa bude odsúdený na smrť podľa nových Nigérijských zákonov.”
Problém nastane, až sa pomocou týchto zákonov budú vybavovať účty medzi ľuďmi. A ten nastane nepochybne.

Markýza
24. 3. 2023 13:07
Odpovědět  Jozef

Tak to je tedy brutus 🙁 Ale napravovat to doufám už nikdo nepůjde – jednak je to jejich a druhak zásahy zvenčí jen brzdí přirozený vývoj.

aamater
23. 3. 2023 00:18
Ohodnotit příspěvek :
     

takže sa rozhodli ísť na to tvrdo a to doslova a do písmena. Inak sa nedivím, po tom čo tu postvárali rôzne mimovládne organizácie. Dalo sa to čakať, že niekomu prasknú nervy a začne robiť poriadok. Putin v RF zaviedol tiež isté opatrenia, ale tie by sa dali nazvať mäkkými. Ale niet sa čo čudovať, na hrubú dieru hrubá záplata. Koledovali si priam o to. Ako by si to sami žiadali. tak teraz to dostali. Inak skôr som to čakal u takých štátov ktoré sú pomerne dosť známe, ako Katar, Saudská Arábia, kde je silne zakorenená Moslimská viera. Tá takéto zvrátenosti nemusí.

KarelDar
23. 3. 2023 01:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Předpokládám, že Blinken uvítá LGBT uprchlíky z Ugandy s otevřenou náručí. LGBT jistě obohatí USA o něco, čeho mají v USA málo…

Frank
23. 3. 2023 05:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Je úplně jedno, co odsuzuje nějaký Blinken. Na pindy amerických šmejdů se.re Bílý tesák. Problém ale je, že v Africe se úchyláků zbaví a vše se nahrne do Evropy.

Aleš
23. 3. 2023 07:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Uganda je úžasná země.

zdena
23. 3. 2023 09:48
Odpovědět  Aleš

jo, tam si do polívky plivat nenechají….

Jozef
23. 3. 2023 13:01
Ohodnotit příspěvek :
     

“… který zakazuje definici sebe sama …” – Human Rights Watch, ako jeden z anglosaských prostriedkov degradácie spoločnosti, znovu účelovo klame a zavádza. Nik deviantov nezakazuje definovať, ale sú zakázané mätúce redefinície ich patologického duševného stavu. Definovaní predsa už ako devianti sú. Každý si môže dohľadať číslo diagnózy týchto duševných a sexuálnych úchyliek (F64, F65, F66 – napr.: Weiss, P. (2002). Sexuální deviace: klasifikace, diagnostika, léčba (Vyd. 1.). Praha: Portál.). Naopak, snaha je jasne určiť a nešíriť tento mor podporujúci morálny a spoločenský úpadok a rozklad medzi obyvateľstvom