Nezařazené

Ondřej Prokop

Milí přátelé,
přiložte prosím ruku k dílu a pomozte zabránit nesmyslům z dílny asociální vlády Petra Fialy!
Pokud jste proti přijetí eura, korespondenční volbě, nekontrolované migraci nebo tomu, aby ČR ztratila právo veta v EU, máte nyní příležitost s tím něco udělat.
Už od zítra (pondělí 18.3.2024) začneme proti těmto destruktivním nápadům Fialovy vlády sbírat petice. A potřebujeme vaši pomoc!
Podepsat je můžete elektronicky
👉 odkazy najdete níže. Ale ‼️ protože elektronický podpis vyžaduje národní nebo bankovní identitu, ne každý si s tím poradí a ne každý tak dokáže svobodně vyjádřit názor.
📌 Proto vám níže zasílám rozpis našich petičních stánků v jednotlivých částech Prahy a také v Praze 11. Můžete se u některého z nich jednoduše zastavit a podepsat, nebo na místě pomoct oslovovat další lidi k podpisu.
Pokud byste byli tak hodní a chtěli sebrat podpisy dalších lidí, přátel, sousedů, napište mi a já vám obratem pošlu petiční archy k tisku.
Případně se domluvíme, kde si je předáme pro vás vytištěné (nemáte-li možnost tisknout). 
⏱️ Akce probíhá jen do neděle 24.3., proto prosím o rychlou pomoc, než bude pozdě!
Děkuju moc všem 
Elektronický podpisJednotlivé petice:proti euru https://gov.cz/e-petice/653-proti-nahrazeni-ceske-koruny-euremproti nelegální migraci https://gov.cz/e-petice/650-proti-prijimani-nelegalnich-migrantu-na-uzemi-ceske-republiky-na-zaklade-tzv-povinne-solidarity proti korespondenční volbě https://gov.cz/e-petice/655-proti-zavedeni-korespondencni-volby-pro-ceske-obcany-zijici-v-zahranici proti zrušení práva veta v EU https://gov.cz/e-petice/652-proti-omezeni-nebo-zruseni-prava-veta-ceske-republiky-pri-rozhodovani-v-evropske-rade-a-v-rade-evropske-unie  Zde je nutná bankovní nebo národní identita. Nemáte-li takovou možnost, navštivte petiční stánek osobně.Kde podepsat osobně v Praze
MOC DĚKUJEME VŠEM ZA POMOC! Přeposílání tohoto emailu je nejen dovoleno, ale i doporučeno! Budu také rád, pokud se přihlásíte k odběru mých kanálů.
Děkuji vám a hezký den!
Máte na mě jakýkoliv dotaz nebo podnět?
Neváhejte se na mě obrátit na prokop@anobudelip.cz.

sdílet na

10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Slovan
17. 3. 2024 20:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Nevím jestli to tuna někde není a zjišřovat to jsem líný. Takže tady pánové Skala a Svatoš. Svatoš tam naznačuje, kam to k nám může výstražně přiletět. Já osobně bych se nedivil, bo kde se u nás vyrábí granáty atd. Těch míst na světě moc není. Hezký poslech.

M. Svatoš – Nad dizertací mladého Tchajwance, moudřejšího než všichni čeští “Tchajwanci” dohromady – YouTube

ijn
17. 3. 2024 20:41
Ohodnotit příspěvek :
     

proč nekoná justice ČR a ministry vlády ČR neumístní do Valdic nebo Mírova, přeci už byly dle §406 a §407 tr.z.č.40/2007 Sb. skutkové podstaty naplněny == zbraně AČR odešly na bojiště,…… co se musí stát, aby justice ČR konala a válečným škodám zabránila???

Slovan
17. 3. 2024 20:52
Odpovědět  ijn

Poslechni si Svatoše, když jsou občané teto země omámeni konzumací a zaslepeni k událostem ve své zemi, tak ti snad by už dávno tomu měli udělat přítrž tomu co se v ČR děje NÉÉÉ!!

Pavel z Moravy
18. 3. 2024 09:21
Odpovědět  Slovan

Národ se musí nejdříve vlastenecky vychovat a potom se dá teprve očekávat zlepšení. A musí se začít od omladiny. Tam je ten proutek nejvíce ohebný. Tady je to práce na desítky roků a to ještě k té osvětě musí být nasazeni ti nejlepší vlastenci země. Jinak je to pouze mámení. Kosmetické úpravy tuto situaci nezmění.

Ladislav 💤
18. 3. 2024 06:11
Odpovědět  ijn

Protože už dávno nemáme!

Vaska
17. 3. 2024 21:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Tohle bude “psina” – nevím zda se mám smát nebo bulet už teď – to nevymyslíš –
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-bude-legrace-O-dezinformacich-vznikne-film-Hraji-Vetchy-a-Hrusinsky-nataci-Hrebejk-752377

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
orinoko3e
17. 3. 2024 21:25
Odpovědět  Vaska

Na takové chujoviny se cmrdliky vždycky najdou. Ovšem ten mentální sestup je přímo dechberouci a ikonický, že.

Tereza
18. 3. 2024 11:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Škoda, že to přes datovku nefunguje.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pijack
18. 3. 2024 14:09
Odpovědět  Tereza

Mělo by to jít z datovky na portál občana.

Pijack
18. 3. 2024 13:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Všechny 4 petice podepsány !!!