10 milionů za živého, 5 za mrtvého: Kadyrov vypsal odměnu za vojáka Ozbrojených sil Ukrajiny, který spálil Korán

Kadyrov vypsal odměnu 10 milionů rublů za ukrajinského bojovníka, který spálil Korán.

Šéf Čečenska Ramzan Kadyrov vypsal odměnu za ukrajinského vojáka, který si rozdělal oheň koránem. Kadyrov slíbil za likvidaci vojáka pět milionů rublů, za dopadení deset milionů rublů.

Kadyrov zločince oslovil a připomněl mu, že trest ho dříve nebo později zastihne, ať se schová kdekoli.

“Přísahám při Všemohoucím Alláhu, nedovolím nikomu, aby se beztrestně posmíval Svatému Koránu, a trest Pána světů vás dostihne, ať jste kdekoli! Upřímně se modlím, aby tento trest vás dostihl prostřednictvím našich válečníků, kteří vás chtějí zničit víc, než vy chcete žít.

Tohle je vaše skutečné fašisticko-satanské nitro. Chtěl bych vidět, jak se odvažujete dotknout se Svatého Koránu, pokud je ve vašem dosahu alespoň jeden Čečenec nebo muslim. K tomuto rouhačskému činu byste se neodvážili, kdyby takový přístup k cizímu národu, kultuře, náboženství nebyl vaší státní ideologií.

Chci oslovit takzvané muslimy, kteří údajně bojují v ozbrojených silách Ukrajiny. Jaké to pro vás je být ve stejných řadách s nepřáteli Alláha? Jaké ospravedlnění pro sebe najdete v den velkého soudu? Nemáte žádné ospravedlnění! Budete prokleti, stejně jako ti, kteří se odváží sáhnout na Svatý Korán.

A té verbeži, která je na záznamu, řeknu: nebudete dlouho trpět zimou. Velmi brzy se ohřejete v pekelném ohni. Nebudu šetřit sil a prostředků, abych vás našel a potrestal! A modlím se k Alláhovi, aby uspíšil váš nevyhnutelný konec.”

“Neomezím se jenom na suché odsouzení skutku ukrajinských zlých duchů, kteří nedávno spálili stránky Svatého Koránu. Záznam jste viděli na mém kanálu.

Za likvidaci toho zmetka vyhlašuji odměnu 5 milionů rublů. Za živého – dvakrát tolik – 10 milionů rublů.

Kdykoli se to stane – dnes, zítra, za rok, peníze budou čekat. A bez ohledu na to, kdo to udělá: četa, skupina, samotář, soused v zákopu, peníze budou předány v plné výši.

A ty, zbabělče, který si ukrýváš tvář, věz, že trest přijde v jakoukoli chvíli, na jakémkoli místě, kdekoli se schováš. Nyní tvoje zaječí duše nebude mít klid.”

https://t.me/s/RKadyrov_95

sdíletj na

3.6 13 hlasy
Ohodnotit příspěvek
42 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Vladimír D.
20. 3. 2023 01:25

Nikdo by se neměl posmívat věřícím v Boha a urážet symboly jejich víry. Ale člověk je víc než jakákoli kniha, víc než Bible, Korán, či jakékoli jiné “Písmo”. I muslim Kadyrov by měl vědět, že člověk byl stvořený k obrazu Božímu taktéž podle slov Koránu a má proto mnohem větší cenu, než potištěný papír. Takže vypisovat odměnu na hlavu člověka jen kvůli spálení knihy je mnohem horší zločin – je to jako by sám vraždil a zabíjel (což ostatně nejspíš mnohokrát dělal, a nejen v poslední Rusko-Ukrajinské válce). Je to zcela něco jiného, než boj ve válce proti nepříteli, který si sám nevybral a byl k němu donucen okolnostmi.

Kadyrov je tedy nejen mnohokrát usvědčený lhář, ale také zločinec a muslimský terorista, který se bude sám jednou zodpovídat ze svých činů a motivů k nim, přinejmenším před Bohem, ke kterému se tolikrát rád odvolává.

Milan ze Zahrady Čech
20. 3. 2023 01:30
Odpovědět  Vladimír D.

Že od něj radši dál, jako od každého fanatika, žijícího mentálně ve středověku, je jedna věc, ale že terorista naprosto jiná věc.
Kdy se dopustil lži a proč terorista?

Vladimír D.
20. 3. 2023 02:09

Dobrá, označit jej za teroristu se sice může zdát jako poněkud přehnané, nicméně právě pro ten fanatismus je mentálně ve stejné kategorii lidí, jako příslušníci islámského státu. A to, že vypisuje odměny na hlavu lidí za “zločiny proti víře”, jako když nějaký bláznivý ajatoláh vydává fatwu, vlastně už (islámský) terorismus je. Někdo kvůli němu bude ještě víc vraždit. Beztrestně, ve válce se to schová.

Co sleduji průběh SVO a roli Kadyrova v ní, lhát jsem ho viděl vícekrát. Například když na jejím začátku tvrdil, že se nachází v okolí Kyjeva a podle fotky a času to nemohl stihnout. Velmi se to podobalo vylhané cestě Fialového skřeta tamtéž.

Standa
20. 3. 2023 06:22
Odpovědět  Vladimír D.

Označit někoho za ,, teroristu” je snadné.
Četl jste Korán nebo ho alespon máte v knihovně? Putin je ,, terorista” , Obama ne, Bašár je ,, terorista”, a ti Češi , co vráždí na Ukrfaš za faš .režim ne,..?..Biden není terorista,……..psal jsem Ukrffaš na Dombase zavraždili od r. 2014 14 000 lidí přes 100 000 bylo zraněno,( chtěli autonomii) a nejsou teroristé?Na Seznamu BAN.
Zelenský není terorista?
Když spálím Biblí Sv. na Václaváku, co se mnou bude? Mám jich celou žbirku – od kralické po moderní.
Budu zavřen! Muslimové jsou jiní a mají jinou víru, která jim káže jiné hodnoty . Respekt , prosím!

Vladimír D.
20. 3. 2023 08:51
Odpovědět  Standa

Máte v zde oku pořádný trám a měříte metrem, který s vám hodí podle potřeby. Ve stylu amerického “je to zkurvysyn, ale náš”, případně komunistického “je proti nám, kdo není s námi”. Kdyby to bylo pod článkem o muslimské migraci a o kutlurním “obohacení” našich žen, také byste žádal respekt pro jinou víru?

Korán doma samozřejmě mám a odhaduji, že jej i muslimské zvyklosti znám daleko lépe než Vy. Podle nich může muslim “nevěřícímu” docela klidně lhát a šidit jej, aniž by to bylo “hříchem”. Ale netvrdím, že to všichni dělají.

Standa
20. 3. 2023 13:46
Odpovědět  Vladimír D.

Nerad odpovídám!,, O trámu v oku”.
Respektovat náboženské přesvědčení je předmětem Tr.zákoníku 40¨/2009 Sb.
Kulturní obohacení křižáckých válek na Str.. východě , kde byla daleko větší kultůra než ve středověké Evropě je známo.Hlavně z milionů mrtvých.
Mám respektovat katolíky, kteří nesnášejí jiná náboženství a vyvraždili miliony lidí ( nazývali je barbaři). Upalování, mučení, pálení knih atd.
Jsem ateista!
Snáším všechny výry i víry a viry. Nesmí být ortodoxní. /Podívejte se na Bibli( nepíši Svatou) je dějinou nenávisti, válek.
Ve všem je nenávist.Muslimové tvrdí, že je jejich náboženství mírumilovné, katolíci také.
Vaše ,, je proti nám, kdo není s námi” není ,, komunistické”, jak zde lživě tvrdíte, ale americké a platí do současnosti.
Spěte v pokoji!
Excesi ve jménu víry odsuzuji. Ovšem urážet víru a divit se Vaší reakci nad reakcí věřících nechápu!

Vladimír D.
20. 3. 2023 17:43
Odpovědět  Standa

Heslo “je proti nám, kdo není s námi” je původem od J. V. Sládka (1845-1912), tedy představitele českého národního obrození. Já je ale slyšel od komunistů před rokem 1989 a pamětníci tvrdili, že to bylo také jedno z úderných hesel 50. let. Já tehdy ale nežil, takže striktně vzato, je to doměnka, byť, podle mého názoru, dost pravděpodobná. Ale líbí se každé stádní ideologii, takže jistě většině maistreamu a jak vidím, i tzv. alternativě.

Pokud jde o reakci Kadyrova, tak té se vůbec nedivím, protože Čečenci v Rusku představují militantní islám a k terorizmu měli vždycky blízko, což se projevilo za tzv. Čečenských válek. Které nakonec zastavil Putin, když jim rozdal funkce, privilegia a udělal si z nich přátele. Bylo to rozumné, lepší než vzájemné vyvražďování.

Standa
20. 3. 2023 13:48
Odpovědět  Vladimír D.

Jak si vlastně zde můžete tvrdit, že znáte Korán více než já.??? Asi Váš pokřivený a lživý charakter, že?

Vladimír D.
20. 3. 2023 17:57
Odpovědět  Standa

Je to velmi jednoduché. Korán znám, mj. protože jsem několik let žil v islámských zemích, seznámil se s jejich zvyky a poznal jejich názory. Korán mám i v českém překladu, ještě z nakladatelství Odeon.

Není každý muslim fanatik a většina netouží podřezávat krky jako Kadyrov. Například v Egyptě či Turecku by Vás za spálení koránu pravděpodobně nikdo nezabil, jenom by Vás odsoudili a zavřeli podobně jako v Evropě za spálení Bible. Jiná otázka je, na jak dlouho a zda byste v těch podmínkách přežil.

Je mi jedno, jestli jste ateista, je to jen Vaše věc. Váš charakter neznám, pouze podle Vašeho projevu soudím, že jste obyčejný hlupák.

Pavel
20. 3. 2023 09:24
Odpovědět  Vladimír D.

takže dle vaší logiky je každý europoslanec /čest vyjímkám/ terorista / o lhaní se nemá ani cenu bavit ti lžou i když vás pozdraví/ jelikož fanaticky prosazují o čem si myslí že je správné to nemluvím o naší vládě evropské komisi zelených fanaticích a obdobných šílencích mezi ně patříte asi i vy ano tito a i jiní jsou tedy lháři teroristé a podvodníci dle vaší definice

Vladimír D.
20. 3. 2023 18:04
Odpovědět  Pavel

Trefil jste to přesně, většinu českých europoslanců mám, v přeneseném smyslu za (případně s předponou eko-) teroristy, například takového Luďka Niedermayera, z kterého se mi chce přímo zvracet, kdykoli jej vidím.

Ten člověk se v mládí upsal Sorosovi, když se přihlásil ke studiu financovaného z jeho fondů a zanechalo to na Niedermayerovi nesmazatelné stopy. Je to pokrytec a hajzl. Nepochybuji, že jeho kolegové budou velmi podobného ražení.

Pavel z Moravy
20. 3. 2023 09:13
Odpovědět  Vladimír D.

Víte, ten dotyčný, který ten korán spálil přesně věděl co dělá a on tuto situaci chtěl vyvolat. Ať je to jak chce, jednou je to pro ně posvátná kniha a i když ji někdo nemusí, pálit ji je určitě zbytečné. Fanatickým amíkům, kteří bez uzardění ničí ve světě i doma lidské jedince, kteří nepřijímají jejich víru vládnoucí třídy visí na úřadech kříže, v policích leží bible, stejně tak na soudech a jinde. Tak co by se stalo kdyby na tom úřadě nebo v té soudní síni někdo popadl bibli a spálili ji? Nejjeddnodušší je přece být nad věcí, nač likvidovat něco co vyvolá tolik hněvu. Je to prostě jejich posvátný korán. Musíte přece vidět, že jde o úmysl vyvolat nenávist a já nechápu proč to dělají. Já nepotřebuji bibli ani korán, ale také nemám důvod někomu tyto knihy ničit. Je to tak prosté.

Gales
20. 3. 2023 10:21
Odpovědět  Pavel z Moravy

Taky je možné že to je provokačka jak odvrátit muslimy bojující na Ukrajině od podpory Zelňáka.

Standa
20. 3. 2023 14:30
Odpovědět  Gales

Nemyslím, že je to možné.Snad emeričtí žoldáci, muslimové tam za Zelí nebojují!
Ovšem , co není možné za peníze?Kadyrovci si s nimi tvrdě poradí!

Vladimír D.
20. 3. 2023 17:30
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jestli jste si všiml, první co jsem napsal, bylo, že jsem proti urážení věřících a znesvěcování symbolů víry, včetně té muslimské.

Pokud v normální zemi spálíte veřejně Bibli, pravděpodobně Vás obžalují a pravomocně odsoudí, což je v pořádku. Pokud Vám místo toho militantní náboženský fanatik (tedy terorista) za to podřízne krk, člověk, který není imbecil, to považuje za mnohem horší porušení morálky, než to spálení náboženské knihy. A už vůbec nebude toho fanatika omlouvat, nebo glorifikovat, i když ten fanatik stojí na té “Vaši” nebo “vaší” straně.

Gales
20. 3. 2023 10:18
Odpovědět  Vladimír D.

Muslimové mají jinou mentalitu a znesvětit jejich symbol víry je pro ně nepřekročitelným činem.Nejsou jako my,na které kdekdo chčije,se.re a za to mu ještě líbáme zadek.

Vladimír D.
20. 3. 2023 18:16
Odpovědět  Gales

Normální muslimové tu pomstu za znesvěcení – kromě trestu od světské spravedlnosti – ponechávají na Alláhovi, který jediný ví, zda se přece jen z nějakého ďaura nestane jednou přesvědčený muslimský bratr 🙂 Je to dost jednoduché, stačí před svědky prohlásit, že není boha kromě Boha a Mohamed byl jeho prorok. Jistě to znáte už z Mayovek 🙂

Kadyrovci ovšem měli k militantnímu islámu vždycky blízko, což se projevilo během Čečenských válek, které zastavil až Putin. Obdařeni funkcemi a privilegii se teď realizují legálně na straně Ruska, ale pokud si myslíte, že změnili své staleté zvyky, jste velmi naivní. Kadyrovovy excesy to jen povtrzují.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
20. 3. 2023 01:26

To bude panečku zabitejch paličů Koránu! Jakpak mezi vyhmátne toho skutečného?

Pavel
20. 3. 2023 09:34

je to náhodou sranda jelikož na ukrajinské straně je také hodně muslimů at domorodných ukrajinců nebo žoldáků to bude zábava chlapec i ti co se toho účastnili nebudou mít lehké spaní naši jidáši jsou všude a prásknou ho za menší obnos a pokud jej trestající obhájce víry sejme v ráji jej budou čekat davy panen a zde na zemi si ještě užije slávu tak je již rozhodnuto a pane milane jen tak pro zajímavost nevěřícího muslim může podvést a lhát mu ale u svých tam je to nastavené hodně jinak né jako u nás v kulturním a demokratickém světě pod heslem okradu a podvedu každého a soudy mi to ještě posvětí stačí se kouknout na jejich bankovnictví

Gene
20. 3. 2023 02:13

Člověk, který pálil koran jenom provokoval a teď nebude mít klidný spánek. Muslimaky také nemusím, celá Evropa na ně doplácí. Problém se ovšem nevyřeší pálením nejakého koranu, a nebo provozováním muslimů. Jediné co by mohlo fungovat, zaměnit koran za ty, kteří ten jejich příval podporují.

Standa
20. 3. 2023 06:28
Odpovědět  Gene

Podívejte se na to reálně!Nezakázal Zelenskyj pravoslavné náb. na Ukr?Nevydrancoval kostely, nepozatýkal kněze a mnišky a ,, jeptitomnichi”?Chicht….
Zelenský je válečný zločinec ….a nic!

skeptik
20. 3. 2023 10:42
Odpovědět  Gene

Ono je to obráceně, muslimské státy doplatili na kolektivní “demokratický” Západ a jeho pravidla.

Gene
20. 3. 2023 15:41
Odpovědět  skeptik

To je také pravda. Jenže zrovna ta sorta lidi co proti ním štvala, teď podporuje jejích příliv. Navíc obyčejný občan Evropy do té likvidace jejich světa neměl co kecat a jen na ty i ty jen doplácí. Celé to je jen řízený proces likvidace bile rasy.

Standa
20. 3. 2023 06:32

Dám každému čokoládu každému , ,kdo tu kopne každého UKR. do prd.le.
P.S. Nejsem Kadyrov!

Vladimír D.
20. 3. 2023 18:26
Odpovědět  Standa

Opravdu jste autentický blb. V čem se, proboha, lišíte od příznivců mainstreamu? Jen ve znaménku, jinak jste ten stejný materiál. Každý Ukrajinec není Banderovec, dokonce i Putin prohlašuje Ukrajince s Rusy za jeden národ. Zkuste si na to vzpomenout, omílalo se to do omrzení.

A když vidím ty udělené palce nahoru, zdá se, že mezi příznivci alternativy a mainstreamu je jen minimální rozdíl. V mainstreamu je trochu větší procento darebáků, protože z toho mají výhody. Ten zbytek, na obou stranách, jsou ve valné většině, stejní “užiteční” imbecilové.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
20. 3. 2023 07:04

Aby se nnepoosral kozinec. Kdyby se raději oholil a našel si práci. 🤦‍♂️ 🙄 🤣 🤣

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
20. 3. 2023 20:12
Odpovědět  Pavel K

Vidíš to ty debile, já ti to říkal nepiš to sem budeš nepochopen. Dobře ti tak. 🤣🤣🤣🙋‍♂️

jmm
20. 3. 2023 08:05

“…spojení světské a duchovní moci…” mělo jediný cíl….

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
unor 2022
20. 3. 2023 08:10

Muslimum co muslimskeho jest, krestanum co krestanskeho jest.
Tez by se nam nelibilo paleni bible.
I kdyz dnesni Evropa to ‘provadi’ i v Evropskem parlamentu zcela bezne. A nakonec svym zpusobem i samotny Vatikan.

unor 2022
20. 3. 2023 08:14
Odpovědět  unor 2022

Jestlize Vatikan privira oci nad stejnopohlavnimi snatky, adopci deti temito pary, a dalsimi projevy,
pak jsou muslimove v mnohem krestanstejsi jak sami krestane.

All
20. 3. 2023 08:43
Odpovědět  unor 2022

Souhlas,vatikán není nebeskou čistotou,stačí jen vyjádření Katarů o vatikánské bezohledné pokrytecké šlechtě a za kritiku,že si žijí ve zlatě a přepychu bylo např. 200 000 katarů vyvražděno.Korán je čistější,než bible, ale obojí knihy ovšem zneužili pokrytci.A zase musím připomenout,že my,slované jsme se tu zrodili jako čisté,boží duše,učit se a spravovat zemi.Bránit se a bojovat jsme se museli naučit,byli jsme k tomu donuceni.A tak to je i dnes,Rusko je nuceno a donuceno bránit se,ochraňovat Rod a Vlast.

All
20. 3. 2023 08:57
Odpovědět  All

Existují nejstarší svaté texty světa,starší,než bible a korán a mají svou velkou hodnotu.O nich se ale nemluví vůbec. Stejně,jako o našich slovanských předcích,nebo o umbrimech, etruscích,původním starém řecku nebo i prostých,ale moudrých aboriginech,těch původních.Jestliže by se i dnes třeba někde i z pralesa vynořila komunita s vlastním písmem,vlastní kulturou,jazykem,vzdělaváním a znalostmi o minulosti Země,ihned by tam naskočili ,,vjed.cové a misije” a byli by ,,zkoumáni”.Byli by obraceni,poničeni,aneb vyhlazeni.

Autor
20. 3. 2023 11:34

Mně nikdy nevadilo, když někdo vyznává svou víru. Ale má to háčky.
Za prvé nesmí nikoho nutit pro své náboženství – “naše civilizace” to dělala v nadměrné míře, neustále a dokonce křtila umírající (zabíjené a popravované) domorodce z dobývaných území ke slávě Boží
Za druhé musí ve svou víru věřit upřímně a poctivě a pak ví, že nejsou důležité chrámy, ani kněží všech mastí – “naše civilizace” nevěřila nikdy ve svého Boha upřímně, pokud jím nebyly Peníze! Zlato! Majetek a moc! Kniha, to je něco jiného, tam se uchovávají myšlenky a hodnotové imperativy! Ne nadarmo židé vnutili svoje texty přímo do křesťanských svatých textů.
Za třetí nikdo nemá právo se vysmívat tomu druhému náboženství – ani pálením svatých knih. Proto také postupně od křesťanství odpadalo a odpadá stále více lidí. Prostě opět falešná tolerance jen pro “vítěze”. Proto naši předkové byli vždy za kacíře, měli svoje vidění Boha a jeho spravedlnosti. Moc dobře na vlastní kůži poznali blaho skutečné víry „naší civilizace“!

Každý, kdo naruší víru druhého musí počítat s odvetou, útočí na zákldní hodnoty daného člověka a víry. Na jeho podstatu. A to “naše civilizace” uměla a umí dokonale!!

Bote, či agente, či pracovníku dozoru, či prostě vole Vladimíre D., vaše rozhořčení je projevem falešné víry a “tolerance” v “naší civilizaci” a to navíc víry, která předběhla tu “naši – vaši” (já jsem nevěřící) víru a civilizaci ve všech směrech, kdy ještě byla taková “skvostná” města jako Paříž i Londýn ještě smradlavá, plná semenišť nemocí, které tu neuměl nikdo léčit, ale oni ano. Nejdříve si zameťte před vlastním civilizačním prahem a pak suďte. Ocitl jste se přesně na tom místě, jako ti, co vydali “mezinárodní zatykač” na Putina – v těsném, nevoňavém, vlhkém a tmavém místě.

Mimochodem se skutečnými věřícími jak s křesťany, tak s muslimy jsem nikdy neměl potíže se domluvit, i když jsme se bavili o vírách, to jen s voly ano.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
PENNYS
20. 3. 2023 16:16
Odpovědět  Peter 008

Největší tyranie v historii lidstva 1. CÍRKEV SVATÁ ŘÍMSKÁ (300 milionů)DNE S VYMEJVÁNÍM MOZKU, POKRAČUJÍ ,DÁLE S POMOCÍ VŠECH PROTILIDOVÝCH MÉDII …ČÉTÉ atd…………..

Vladimír
20. 3. 2023 12:28

Korán pálí, pravoslavnou církev pronásledují, už jim zbývají jen mýty a pověry.

Standa
20. 3. 2023 14:09

Vladimíre D.
Kadyrov ,, zločinec”! Lhář. Podívejte se na jenerála , který skončil nakonec na Hradě vaší vinou.
Válečný zlečinec z Jugoslávie.Lže kudy chodí!
Nevím k jakému ,, obrazu” byl stvořen( podle Vás) člověk asi nějaká parodie , že?
Proč zdce lžete v přímém přenosuV.D. O jakých lžích zde píšete. Dokažte nebo mlčte!
Dělá se mi špatně když kněží, biskupové, preláti, kardinálové lžou neustále v zájmu církve pro své ovečky.
ONI VĚŘÍ V BOHA?

Vladimír D.
20. 3. 2023 19:10
Odpovědět  Standa

Mojí vinou, Vy certifikovaný idiote? Agenta Pávka jsem nevolil. Jděte na psychiatrii, oni Vám něco předepíšou, nebo rovnou volejte docenta Chocholouška. Možná si také zajděte na oční a po cestě navštivte i základku, aby Vás znovu naučili číst s porozuměním. O jedné Kadyrovově lži jsem na přání diskutujícího napsal (viz výše), ale evidenci si fakt nevedu.

Ty palce nahoru jsou vážně fascinující – jaké bude asi průměrné IQ čtenářů tohoto webu, když nedokážou ani rozluštit, kdo je na jaké straně? Nechci vědět… Hlavně že jste tu před SVO neustále psali výpady o ovcích (a mysleli ty ostatní), rouškách a vakcínách… Jak jste na tom, místní hodnotící dámy a pánové? m-RNA ve vaších mozcích už účinkuje?

Standa
20. 3. 2023 20:07
Odpovědět  Vladimír D.

Už to nepijte!
Napadl jste celou místní komunitu! O vašem IQ dnešního dne to mluví dostatečně!Před SVO jsem tu nic nepsal!Nebyl jsem tu a pokud mě zde , jako VY napíše ,,idiote ” o ostatních bude vymazán!
Vrat se do hospody ke štamgastům!

José
20. 3. 2023 15:35

Živého či mrtvého, Jožina kdo přivede, tomu já dám za ženu, dceru a půl JZD…

Burák
20. 3. 2023 15:44

Tak jako trochu přehání ale co naplat, muslimové to mají jinak a před nimi bych korán nezapálil ale doma na podpal do kamen klidně, pokud by nebyl jiný papír. Ani bible pro mě nemá takovou hodnotu. Werneovku bych tam nehodil. Jak říkám, každý to máme jinak a já osobně věřím v přírodu, sílu tisíciletých stromů atd. Prostě v matku přírodu.

Standa
20. 3. 2023 16:32
Pavel K
20. 3. 2023 18:29
Odpovědět  Standa

Tak jsem si od tebe konečně něco pustil. Super, hezký proslov a hned jsem ho zaslal kamarádům. 👍👍🙋‍♂️