Krize

Izraelská válka v Gaze v přímém přenosu: 67 mrtvých, desítky zraněných při izraelských útocích

  • Izraelské útoky pokračují přes noc bez omezení a zabíjejí a zraňují desítky civilistů v severní, střední a jižní Gaze.
  • Americké letadlo sestřelilo balistickou střelu vypálenou jemenskými Húsíy na americký torpédoborec v Rudém moři.
  • Četné noční nájezdy na okupovaný Západní břeh Jordánu se dvěma zastřelenými palestinskými teenagery a zatčením desítek studentů.
  • Při izraelských útocích na Gazu od 7. října zahynulo nejméně 24 100 lidí a více než 60 800 bylo zraněno. Počet obětí v Izraeli po útocích Hamasu ze 7. října činí 1 1

sdíletj na

38 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pijack
15. 1. 2024 11:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Jedna stará svině Madla klidně prohlásí, že smrt 5000 dětí se vyplatí, protože to zachránilo Americkou demokracii. A stejné svině v Praze klidně vyhlásí, že podle této nenažrané “hrdinky” pojmenuje v Praze nově postavený most přes Vltavu.

TOHLE JE FAŠIZMUS.

Ladislav 💤
15. 1. 2024 11:35
Odpovědět  Pijack

👍jak vyšitý!

Slovan
15. 1. 2024 16:41
Odpovědět  Ladislav 💤

….A LIDI ČUMÍÍÍÍ!!

Jaris.
16. 1. 2024 00:58
Odpovědět  Slovan

Ceske republiky se po 89’roce zmocnili zide. Vsimli jste si, jak se prejmenovavaji objekty a ulice prave po zidacich? Letiste Ruzyn po ozralovi hejvlovi, ul. Obrancu miru – po dvojite agentce Horakove, namesti Rudoarmejcu – filozofickeho blazna Palacha, a ted ten most po vrazedkyni krvave Madly.

Slovan
16. 1. 2024 09:15
Odpovědět  Jaris.

Ano všimnul a už mi to i pár let zpět zapadá do sebe.

Jaro Jaroslav
15. 1. 2024 13:57
Odpovědět  Pijack

500,000 , oprav si to, teda pol miliona povedala židovka Korbelová, aka ” Madeleine Allbrightova”, ktora nebol all bright, ale skurvena židovska vrahyňa deti ako je jeb brat Satan+yahu, Blinken a zbytok tich židovsko nacistickych bestií! A zidovskou bestiou bol aj ich Hitler, potvrdil to Lavrov…A keď nevrazdia deti bombardovaním, tak podrezavanim krkov pod synagogami v tuneloch, a potratmi, co je ich ina rituálna obeta! A kedže skorumpuju kazdeho gója iduceho do politiky, nemajú žiaden odpor v ich masovom vraždení! V ICC sedi aj slovenský sudca, som zvedavy ako zahlasuje! Nevidim ze by rabín Fitzo posunul Slovensko k žalujucim krajinam genocídu v ICC!!! Zato prijal zákony o extremizme a sudi Slovakov za pravdu! Nie nadarmo chodí v kippe( jarmulke) k múru Zúfalích gojov a falosne Nariekajúcich židov!

Pijack
15. 1. 2024 14:22
Odpovědět  Jaro Jaroslav

Ano máš pravdu. Dík za upřesnění.

Jaris.
16. 1. 2024 01:03
Odpovědět  Jaro Jaroslav

Ta stetka Korbelova by obratem o 180 stupnu krakorala jinak, kdyby slo o zidacke parchanty.

Gales
15. 1. 2024 14:36
Odpovědět  Pijack

Beze slov.Jistota je jistota.Nemají mně za co zavřít……..Herec Ondřej Vetchý čelí vyhrožování kvůli podpoře sbírky na drony pro Ukrajinu. Po medializaci se případem začala zabývat policie.
Článek
Mluvčí pražské policie Richard Hrdina na dotaz Seznam Zpráv uvedl, že se detektivové případy údajného vyhrožování herci Ondřeji Vetchému zabývají.
„Kriminalisté tento případ zjistili z mediálního prostoru a z vlastní iniciativy se jím začali zabývat detektivové z Odboru extremismu a terorismu, kteří zjišťují, zdali byl spáchán trestný čin, či přestupek,“ napsal policejní mluvčí ve vyjádření.
Spolek s názvem Skupina D chce vybrat peníze na deset tisíc dronů pro Ukrajinu. Zakladatelem a předsedou spolku je herec Ondřej Vetchý, mezi další patří například bezpečnostní analytik Milan Mikulecký.

Pijack
15. 1. 2024 14:47
Odpovědět  Gales

Bezpečnostní analytik Milan Mikulecký je trapná a směšná postavička mainstreamové propagandy. Když ho poslouchám, tak mele osvědčené formulky stále dokola… podle potřeby, až mám dojem, že mu to předepsal nějaký soudruh z ideologického oddělení ČT 🙂
Ostatně je dobře, že se odhalují angažovaní herci a jiní umělci. Když je někdo vylízanej jako Vetchý až do morku kosti na patě, tak se bude stydět sám před sebou i bez vyhrožování. Netřeba mu vyhrožovat. Beztak si myslím, že tyto tendenční články slouží k zastrašování veřejnosti. Ve skutečnosti vědí, že je většina obyvatelstva na tyhle umělecké aktivisty vysazená dost. Jenom nevědí, jak by všechny pozavírali… takže vypouští zastrašovací mlhu. Učili se Goebbelse 24 hodin denně 🙂

Gales
15. 1. 2024 15:37
Odpovědět  Pijack

comment image

Unter
15. 1. 2024 21:28
Odpovědět  Gales

Role čertů židům náramně sedí, nejenom v pohádkách.

Koloma
15. 1. 2024 16:12
Odpovědět  Gales

Zakladatelem a předsedou spolku je herec Ondřej Vetchý, mezi další patří například bezpečnostní analytik Milan Mikulecký – oba ze stejné chazarské stájě, stejně jako ta čarodějnice Krvavá Madla.

Pavel
15. 1. 2024 18:24
Odpovědět  Gales

Ukrajina odstřelováním Belgorodu kazetovou municí páchá teroristiké útoky,stejně tak útoky drony na zdravotníky, sanitky či zraněné Ruské vojáky válečné zločíny! Na You Tube si tato videa dávají sami “geroji Ukrové”! Takže touto sbírkou a dodáním dronů těmto zrůdám na Ukrajinu podporují terorismus a jsou pomocníky v páchání válečných zločinů!!! Pan Hrdina b ytedy dle ústavy této republiky místo hledání autorů odsuzujících výroků těmto individuím měl zahájit jejich trestní stíhání za podporu terorismu a napomáhání k páchání trestné činnosti jako členové organizované skupiny! Ale to by tu musel být právní stát a ne US protektorát, kde president místo odsouzení genocidy Palestinců letí do Izraele a na příkaz Us a NATO odsuzuje jen Hamas a hlásá podporu židům v jejich zabíjení civilistů v Gaze a páchání válečných zločinů stejně jako na Ukrajině! Máme presidenta NATO a Izraele a vládu s oběma komorami Ukrajinců!

Jaris.
16. 1. 2024 01:13
Odpovědět  Gales

Tak herec II.kategorie Vetchy je zidak a Mikulecky s nejvetsi pravdepodobnosti take. Tihle zidochazari chteji pomoci svym chazarskym bratrim na Ukrajine. Proto ta snaha.
O Vetchem jsem nemela nikdy velke mineni. No a tentokrat se odhalil jako blb.

katango
16. 1. 2024 17:05
Odpovědět  Jaris.

Jenom druhé kategorie?

Jaris.
16. 1. 2024 23:17
Odpovědět  katango

no tak dame iv.kategorii

15. 1. 2024 11:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Uplně zbytečně…Teroristický stát Izrael už válku prohrál…
Je jedno kolik ještě zemře lidí…Izrael už to vyhrát nemůže…
Stane se z nich prašivý pes, s kterým nikdo nebude chtít nic mít…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Honzas
15. 1. 2024 12:23
Odpovědět  Veny232

Tak to ti musela poradit jedině Džamila. Ta má doma skleněnou kouli a z ní hádá budoucnost. Celý svět dokázala informovat o zdravotním stavu Zemana i Putina. Ti už měli být dávno mrtvý.

15. 1. 2024 12:32
Odpovědět  Honzas

Aby ne,když mají Náckové levnější naší Elektřinu než my…
novinky.cz/clanek/ekonomika-nemecka-ekonomika-loni-propadla-o-03-procenta-40457276
Kolonie nastrčených Vlastizrádců! Fialových Nacistických Prasat!
Padne na držku, jen aby se Německá Nácek Ja…pod řízením z Fašingtonu a Londýna Ja…nepropad do Jáma Pekelná Ja…
Páš by sebou vzal ty opravdové Nácky,Chazary z Fašingtonu a Londýna…
Kteří stáli za první i za druhou světovou válkou…Ja…
A stojí i za touto Svatou válkou…Ja…
Kterou nemajů šanci vyhrát….Ja… 😀
Frštenzí? 😀

Ladislav 💤
15. 1. 2024 12:53
Odpovědět  Veny232

👍Ja

hart
15. 1. 2024 13:26
Odpovědět  Veny232

Ale ano Americký agresor a jeho přisluhovači.Např.naše vláda a PePa Pávek v čele

All
15. 1. 2024 13:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Koupil jsem si nový kalendář na r.2024,ale marně jsem tam hledal svátek ,,Hromnice”. Hromnice jsou předzvěstí jara a jsou 2.ůnora. ,,Hromničky” byly taky zapalované ohníčky-svíce,kdy se lidé v nejtěžších dobách modlili a prosili Boha o ochranu. Při ůnorovém oteplení přilétají,vrací se k nám opět skřivani,poletují po polích a čekají s námi netrpělivě na obrodu teplého počasí,světla,slunce.

All
15. 1. 2024 13:21
Odpovědět  All

Energoinformační pole obklopuje celou Zemi a do jeho místních Morfických polí vkládá propaganda moci,ovladání lidí a válek bludy o životě,včetně násilí.Každá světlá myšlenka,včetně žádostí i prosby tyto bludy o moci a násilí vytěsňuje,eliminuje.Přichází světlo,nové světlo,nové slunce,probouzejí se srdce mnohých a dalších lidí.

Jaris.
16. 1. 2024 01:21
Odpovědět  All

Ceska pranostika o slunovratu pravi – na Novy rok o slepici krok, na Tri krale o hodinu dale, na Hromnice o tri svice.

komoří Lang
15. 1. 2024 13:37
Ohodnotit příspěvek :
     

K tomu jakou válku Izrael vede se raději nevyjadruju, protože sám nevim jak bych se zachoval, kdyby mi někdo vykuchal rodinu.

Pavel
15. 1. 2024 18:31
Odpovědět  komoří Lang

Kolik těch Palestinských rodin vykuchali právě Izraelci od r.1949?! Jak správně řekl i Scot Ritter : Izreil za své agresivní války na středním východě jako “agresor a okupant ” nemá právo na obranu!

Karel
15. 1. 2024 13:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Židovské běsnění v Gaze překonává nacistická zvěrstva. Židi ukazují, že jsou nebezpečnější než nacisté. A svět se jich proto bojí a místo aby zasáhl a vyhlazování Palestinců zastavil, vyčkává. Ukazuje se, jak bezzubá je OSN. Nic neřeší a je zcela k ničemu. Zrušením OSN by svět o nic nepřišel. Maximálně by ušetřil za neschopné úředníky.

komoří Lang
15. 1. 2024 17:44
Odpovědět  Karel

… že židovské běsnění překonává nacistická zvěrstva?! Víte vy vůbec co za zvěrstva páchali Němci v Rusku? … že třeba postříleli všechny muže z vesnice a jejich ženy a děti nahnaly do stodoly nebo kostela a pak zapálili, aby tam uhořely zaživa aby ušetřili náboje!! A takových vesnic tam byly stovky! A co Leninfgrad, koncentrační tábory a …………………? Chodil ste vůbec do školy?
Merte prosím stejným metrem a né kilometrem!

Jaris.
16. 1. 2024 01:36
Odpovědět  komoří Lang

Jisteze Nemcouri maji na svedomi ruzna zverstva behem II.sv.valky. Jenze zidaci je v sadismu prekonali. Helmuti ze sajrajtu jsou trestani i v dnesni dobe. Tentokrat ve forme nelegalni migrace, kdy jim z pomsty zidaci posilaji primitivni certy z Afriky. Zidi, kteri nelegalne okupuji byvalou Palestinu a vrazdi domorode obyvatelstvo ve velkem od r.1948, dodnes nebyli potrestani. Tesim se az budou. Je to jen otazka casu, kdy se lide postavi proti zidovskemu teroru a prislovecna sklenice vody pretece.

Jaro Jaroslave
15. 1. 2024 14:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Sledujem Al Jazeeru, a vidím tie zlociny denne. Dúfam že sa to čoskoro zlomí, a nacistický Iskra hell dostane čo si zaslúži! Denne sa k tomu približuje ich genocidou= skutočným holocaustom na Palestíncoch! Niekde to proste musí rupnúť! Svet gojov protestuje, a trpí sionistami skorumpovanich politikov, ktorí sa im ” odmenia” mozno aj nuklearnou WW3…A gojovia až potom pochopia že čoho sa dopustili na svojich rodinách ich arogantnymi postojmi k skorumpovaním ( židmi) politikov!

jiří
15. 1. 2024 14:08
Pijack
15. 1. 2024 15:16
Odpovědět  jiří

Já bych jim přisoudil jiný slogan – Jako švábi.
Lezou do života lidí jako švábi. Otravují nás jako švábi. Smrdí jako švábi.

Švábi se mají zašlápnout, hned jak je uvidíme lozit po podlaze. Říkalo se tak odjakživa Němcům – švábi. A lidstvo vědělo proč. Protože se tak chovají. On ten odpudivý Schwab je též genetický Němec.

katango
16. 1. 2024 17:07
Odpovědět  Pijack

Myslím, že jeho matka byla rozená Rotschildová.

zuzana
15. 1. 2024 15:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Jeffrey Epstein vymyslel farmu na získávání dětí, aby „oplodnil lidstvo“ svým spermatem a spermatem dalších elitářů

https://aktax.cz/jeffrey-epstein-vymyslel-farmu-na-ziskavani-deti/

Koloma
15. 1. 2024 16:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Toto cílené vybíjení palestinských gójů se nemusí zdařit a může znamenat konec sionistického projektu zvaného Izrael. A to je také možná cílem té operace. Proto ti stejní podporují masakr Slovanů na Ukrajině, aby tam ustavili Israel 2, kam by se pak přesunuli vyvolení z Izrale.

zuzana
15. 1. 2024 16:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Nový Polský premiér nebude tolerovat „protiukrajinské nálady“

https://aktax.cz/novy-polsky-premier-nebude-tolerovat-protiukrajinske-nalady/

Jaris.
16. 1. 2024 01:40
Odpovědět  zuzana

Nuz dalo se to cekat. Tusk je prvotridni hajzl. Polaci si tuto kreaturu zvolili, tak at se nedivi.