Krize UKRAJINA

Známy režisér Oliver Stone ŠOKUJE: Vojnu na Ukrajine vyprovokovala Amerika

09 | 12 | 2022 I Ivan Mihale

Zahraničie Redakčný výber

Orbán, Biden, zdroj: Getty Images

Známy americký režisér Oliver Stone poskytol rozhovor pre srbský denník Politika. Okrem iného v ňom uviedol: Zabudli ste na zverstvá na Donbase? Vojnu vyprovokovali Spojené štáty! Veci podľa neho nie sú len čierne alebo biele.

„Spojené štáty americké sú expertom na odsudzovanie akejkoľvek krajiny na svete, ktorá prekročí hranicu medzinárodného poriadku. To nazývajú pravidlami. Sama Amerika však porušuje tieto pravidlá ako na bežiacom páse. Vtedy je svet ticho. Stačí spomenúť kauzu „Julian Assange.“ O akej slobode slova a demokracii teda hovoríme?,“ pýta sa Oliver Stone.

Rusom diktujeme západný svet

„A tak ako všetkým krajinám, ktoré nejžijú podľa našich pravidiel, aj Rusom sme chceli vnútiť „doktrínu Západu.“ Rusom hovoríme, čo majú robiť. Bez toho, aby sme sa pozreli na to, čo robíme my,“ konštatuje trojnásobný držiteľ Oscara.

Vojnu vyprovokovali Spojené štáty

„Nechcem zachádzať do širšieho príbehu o dianí na Ukrajine, pretože prípad nie je vôbec jednoduchý a všetci len kričia: „Rusi útočia“. A kto to spôsobil? čo sa dialo a deje na Donbase od roku 2014? O týchto zverstvách však svet mlčí. Aj o tom, koľko ľudí sa stadiaľ vysťahovalo.“

Zbrojenie

„Od roku 2014 Amerika mohutne vyzbrojuje Ukrajinu. A tá stratila svoje neutrálne postavenie. Tieto kroky narušili krehkú rovnováhu. Ako všetko, aj každá vojna má svoju príčinu a následok. Tomu, čo tejto vojne predchádzalo, však nevenujem žiadnu pozornosť,“ upozorňuje Oliver Stone.

Dedko Biden

Oliver Stone sa vyjadril aj k súčasnému americkému prezidentovi Bidenovi a jeho administratíve. „Myslel som si vzhľadom na jeho vek, že sa bude snažiť o mier. Tento dedko sa však ukázal ako naozaj nebezpečný. Kričí: Poďme zabiť Rusov, teraz je naša šanca! Pletie si Rusko s Putinom a myslí si, že ak sa zbaví Putina, ovládne Rusko ako za čias Jeľcina, ale to je len sen.“

Zdroj: politika.rs/preklad eReport/HD

sdílet na

56 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Aleš
9. 12. 2022 17:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Má pravdu rejža.

Albi
9. 12. 2022 21:03
Odpovědět  Aleš

Celý ten článek je nějaká novinka? Co z toho jsme až do teď nevěděli?

Jaris
9. 12. 2022 22:57
Odpovědět  Albi

Kdyz nam zidi 77 let otriskavaji o hlavu ten jejich ‘sestimilionovy’ holokast, proc by se nemel pripominat odessky masakr a krvave terorizovani Donbasu ukrousi od r. 2014, coz je v dnesni dobe daleko aktualnejsi. Navic vetsina tupych amiku dodnes veri, ze Rusko a Putin je nejvetsi zlo na svete, coz je zrejme z jejich hloupych komentaru na youtube, pokud jde o tema konflikt na Ukrajine. Jen houst pane Stone.

Albi
10. 12. 2022 01:43
Odpovědět  Jaris

To je v pořádku, souhlasím.
Šlo mi jen o slova “Oliver Stone ŠOKUJE”.Šok si představuji úplně jinak.
Např. tak, že by USA s kolektivním Západem uznaly svou vinu na ukrajinských událostech, odvolaly všechny sankce a samy nabídly Rusku dostatečné záruky a reparace za “kolektivní škody” – spolu chyceni, spolu pověšeni – když spojenci, tedy ve všem. A naše vláda by se samzřejmě musela přidat taky.

10. 12. 2022 04:04
Odpovědět  Albi

Ano opravdu “šokuje”. Kdo ze známých veličin si dovolí takto “šokovat”? Jiní, když už jen náznakem si dovolí, tak neopomenou přidat (aby nebyli hned ukamenováni): jó, ona ta druhá strana taky bombarduje, terorizuje, znásilňuje, atd.

Markýza
10. 12. 2022 08:38
Odpovědět  Albi

Vy si představujete šok jinak, já taky, ale my jsme otrlá generace, Albi. Pomněte všechny ty rozechvělé mládežníky, kteří utrpí trauma, když jim na hodinách anatomie ukážou obnažený sval! Nebo je nazvou “pane”, když ono se to zrovna cejtí jako malá želvička! A teď na ně Stone udělá BAF.

Frank
10. 12. 2022 10:57
Odpovědět  Albi

Šokuje to ne tím, že je to pravda. To přece dávno každý průměrně inteligentní jedinec ví, ale tím, že někdo velice známý to řekl nahlas. Stejně jako bývalý člen Pink Floyd Roger Waters. Všichni ostatní jsou připosraní.

oldoo
10. 12. 2022 07:54
Odpovědět  Albi

No asi aby zazněl jiný názor z Ameriky a lidé věděli,že ta nejhorší cenzura a propaganda je tady u nás,ty idiote.

Buchtík
10. 12. 2022 09:04
Odpovědět  oldoo

Správně! Hezky soudružsky rovnoprávně označovat. Paní Albi s tím zajisté nemá problém, ona komunismus chce, takže jí musí imponovat, když se nedělají rozdíly mezi mužem a ženou. Ostatně lékařské označení “idiotka” se ani nepoužívá.

Mimochodem mi přijde zajímavý, že včera večer, když jsem ten její příspěvek četl, tak poměr hlasování byl obrácený, než jak je nyní. Tak nevím, buď jsem měl vlčí mlhu, nebo se něco stalo? Obrázek jsem si ale nedělal, to už bych musel opravdu být na zdejší web nasazený a za to placený, abych něco takového dělal. 🙂 Ale ještě jsem si říkal “co se to stalo, že paní Albi schytala tolik mínusů?”. Ale dnes už je svět opět v pořádku. 🙂

Gales
10. 12. 2022 11:22
Odpovědět  Albi

Že nejenom Amerika ale celej pos.ranej západ vyzbrojuje ukrouše.Ať sípnou.

Vaska
9. 12. 2022 18:08
Ohodnotit příspěvek :
     

o tomhle (možné použití banderovců u nás) jsem v diskuzi psal před týdnem – jedná se o elitní oddíly azov – tedy ukrofašistů –
https://cz24.news/ukrajinska-armada-bude-v-cr-v-dobe-ocekavanych-proti-rezimnich-nepokoju-planuje-ji-ceska-vlada-nasadit-proti-ceskym-vlastencum-vse-tomu-nasvedcuje/

po banderovské vlajce na budově muzea vyvěsili další tuším že na Prašné bráně?
Existuje foto z 15.3.1939 kde náckové jako první po příjezdu na hrad vyvěsili ten svůj hadr coby symbol záboru zbytku Čech – takže se historie opakuje !!

vypadá to tak, že Putin si udělal trochu času a odskočil si do pařížského chalifátu vypnout elektriku (jsem zvědavej, kdy to na něj hoděj)
https://t.me/casusbellilive/83053

Administrátor
9. 12. 2022 18:52
Odpovědět  Vaska

..

Buchtík
9. 12. 2022 20:40
Odpovědět  Vaska

Tady visí i s psaníčkem 🙂

photo_2022-12-05_18-19-15.jpg
Jan
10. 12. 2022 11:07
Odpovědět  Buchtík

Kolikrat uz v nasi historii byly historicke pamatky jako hrad, Karluv most, atd. znesveceny zradci naroda! Uprdelili se na hrade, ve sprave Prahy a mest. Vzdy jako zastupci naseho kolonizatora a protektora provadeji jeho cizackou politiku nehlede na narodni zajmy.
A ovcan jen tupe zira…

Pavel K
9. 12. 2022 18:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak ať si zajde Oliver pokecat na Seznam. Asi mám sebedestruktivní sklony, že jsem tam zase před chvílí vlezl. Ale vlastně já ne, za to může Gosudar, je tam na fotce a vyhrožuje zase jádrem. Říkám co se to zase děje, tak jsem to letem světem přečetl. Ale co mě nedalo musel vzstoupit na diskuzi, kde se vždy pobavím, to je neodolatelné. Vždy hned první příspěvek má grády proti Rusku. Ale hned se Gosudara zastane jeden z diskutujících a okamžitě se na něj sletí celé hnízdo místních neziskových sršňů, kteří ho mydlí hlava nehlava, cože si to dovolil mít jiný názor. Celkem jsem se pobavil, je to velmi humorné tolik kreténů na jednom místě. Vřele doporučuji, jen ale pro silné jedince. 🤣🤣🤣🙋‍♂️

Alfred
9. 12. 2022 18:24
Odpovědět  Pavel K

Vím o čem mluvíte. Podobná zábava je na Facebooku na Echo24, Forum24. Aktuálně také není špatné.

PENNYS
9. 12. 2022 18:25
Odpovědět  Pavel K

SEZNAM.CZ,ČT, a.p.d. ABSOLUTNĚIGNOROVAT

Evžen
9. 12. 2022 18:53
Odpovědět  PENNYS

Psát nějaký názor na cokoli který nesouzní s USA propagandou nemá význam,tam můžete krytýzovat jen Rusko a KSČM…!

Albi
9. 12. 2022 21:26
Odpovědět  PENNYS

Naopak! NEignorovat! Není dobře zavírat před tím oči a přemalovávat si černou barvu na růžovou.
Ti lidé nikam nezmizí, ti zůstanou i nadále a budou stejně snadno ovlivnitelní i kdykoliv později.
Dnes zatím jen řvou. A možná je mezi nimi někdo, s kým si v hospodě u piva dobře pokecáte – o fotbale, o dovolené, o zahrádce….

Tak jim v klidu odpovídejte po pravdě – hned to nepřijmou, ale jiskřičku pochybností, i když zatím neviditelnou se může podařit v nich umístit, Až bude nejhůř, třeba se v nich ta jiskřička rozzáří a ukáže jim, co a jak je třeba místo řečí udělat.

Markýza
9. 12. 2022 18:40
Odpovědět  Pavel K

Vy máte normálně masochistické sklony, člověče! :-))
Putin “vyhrožuje” jádrem, jo? Nebylo to tak, že řekl “koukněte, ale my máme fakt hodně jaderných raket”? To je tak: když zmíní jaderné zbraně Rusko, je to vyhrožování. Kyž je zmíní USA, je to demonstrace síly…… 8-/

Pavel K
9. 12. 2022 18:58
Odpovědět  Markýza

🤣 🤣 🤣 🤣
Škoda jen, že za tu dobu, co se známe, byste měla vědět, že jsem to myslel v legraci a nadsazeně. Mrkněte na ten nadpis článku na Seznamu(letmo) a píši že jsem to přelítnul.
Hlavní poenta je co tam píší v té diskuzi, to je síla tupých hovad, kteří kdyby mohli tak vám kvůli ukrajině zničí rodinu. 😋🙋‍♂️

Markýza
9. 12. 2022 20:27
Odpovědět  Pavel K

Když já nemám Seznam nastavenej….na Seznamu 🙂 Tedy Seznam zprávy.
A přesně to jsem myslela, tu návštěvu diskuse!

Pavel K
9. 12. 2022 20:37
Odpovědět  Markýza

Mě to tam hned skočí když se připojím na NET. Takhle mě to už dcera nastavila. Ale jak říká pan Vylíčil, je dobré vědět co si nepřítel myslí. 🙋‍♂️

ladislav
9. 12. 2022 20:34
Odpovědět  Pavel K

To máte pravdu.

10. 12. 2022 13:04
Odpovědět  Pavel K

Však taky Oliver Stone v Praze a Karlových Varech v 2013 nebyl zrovna moc nadšeně přijat našimi oficiálními činiteli – a jejich příčuřími, dovolil si nazývat věci pravými jmény.

Pavel K
10. 12. 2022 13:29
Odpovědět  primak

Tak pravda bolí, to ze svého života znám, jsem takový mrňavý Olivřík, co spoustě pokrytcům dal najevo, že je mám v 🔶. 🤣🤣🙋‍♂️

Vaclav
10. 12. 2022 13:19
Odpovědět  Pavel K

Seznam je stoka, tam vás zablokujou i za pozdrav” dobré ráno ” Absolutně fašistické móresy a diskriminace. Porušovíní svobody slova.

Pavel K
10. 12. 2022 13:32
Odpovědět  Vaclav

Proto to jen prolétnu a honem pryč. No a vůbec je absolutně nemožné abych já přežil na Seznamu déle jak deset minut. 🤣🤣🙋‍♂️

Fanny
10. 12. 2022 13:54
Odpovědět  Pavel K

Taky jsem asi masochysta,občas zabrousím na seznam a je to fakt jen pro silné žaludky,ale na druhou stranu se člověk hloupostí druhých dobře pobaví.

Pavel K
10. 12. 2022 17:06
Odpovědět  Fanny

Mrkněte tam teď. Ten arogantní krasavec šídlo tam pere Okamuru. Výživná diskuze, je to dobré na zvednutí adrenalinu, tlaku a agresivity. Až někdy někdo bude chtít vyvolat bojovnou náladu, stačí mi ukázat šídlo, třeba i jako pracovní nástroj, já si vzpomenu.🤣🤣🙋‍♂️

PENNYS
9. 12. 2022 18:23
Ohodnotit příspěvek :
     

ŘÁDÍ TADY “UŠÁK” JAKO SMYSLU ZBAVENÝ!!!! VÍM ŽE TO SMAŽE ALE I TAK “ZVOPÁKNUTO”

ze dne 24. 1. 2022 19:23

RUSKO, PROMARNILO PŘÍLEŽITOST UŽ V ZAČÁTCÍCH KDY NATO A CELÍ PROZÁPADNÍ SVĚT VČETNĚ USA ANGLIE NAHROMADILA OBROVSKÉ MNOŽSTVÍ VOJÁKU A ZBRANĚ ,TĚSNĚ PŘED HRANICI S RUSKEM!!! . AT ŽIJE V.V. PUTIN A BRATRSKÉ RUSKO
***************************************************************************************************************
Putin řekl, že Rusko mělo zahájit speciální operaci dříve
9. prosince 2022, 16:50 JSEM RÁD ,ŽE VLADIMÍR VLADIMÍROVIČ, MI DAL ZA PRAVDU.
AT VĚČNĚ ŽIJE”ROSSIA”.

photoRossia.jpg
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaroslav
9. 12. 2022 19:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Moudrý to člověk. Říct pravdu nahlas se dnes trestá

František Rýpal
9. 12. 2022 19:54
Odpovědět  Jaroslav

Ty jo, v Kostnici už zatopili.

Albi
9. 12. 2022 21:40
Odpovědět  František Rýpal

Výborná glosa. Pravda je tak jednoduchá – a zůstane takovou a vystačí si jedním slovem na rozdíl od mnohaslovných nesmyslů, manipulací a výslovných lží.

Markýza
10. 12. 2022 17:21
Odpovědět  Jaroslav

Kdyby dnes. Za pravdu je různá sazba, někdy pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív, než včas, tomu pravda zláme vaz. KHB

Teuton
9. 12. 2022 19:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Víte, čemu se musím smát ? Jak naši srandovní a tragikomičtí špenáti, chci říct armáda České republiky, školí nacistické ukrajinské formace. On má náš špenát nějakou upotřebitelnou bojovou zkušenost ? Pokud vím, tak naši špenáti maximálně Američanům kdesi v irácké poušti hlídali latríny, případně obsluhovali čerpadla na pumpování fekálií, o bojové činnosti nelze hovořit ani náhodou. To fakt chtějí ukrajinské nacisty školit, jak se obsluhuje fekální čerpadlo ?

PENNYS
9. 12. 2022 21:00
Odpovědět  Teuton

Vážený TEUTONE, naši srandovní a tragikomičtí špenáti, chci říct armáda České republiky,
se NECHÁVÁ ŠKOLIT OD TÉ (NAŠÍ BRATRSKÉ UKRAJINSKÉ FORMACE)

ladislav
9. 12. 2022 20:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Na Seznamu jsem dostal doživotní ban a proto tam je velice málo lidí kteří s tamějším názorem v jejich článcích souhlasí, protože všechny lidi co dostali stejný ban jako já už nemohou diskutovat. Tak proto tam jsou jenom lidé co se Seznamem souhlasí a tomu oni říkají demokracie.

Jiří
9. 12. 2022 22:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Jedna věc se rusům vzít nedá, jsou absolutně nezlomnej národ a když jde o jejich ženy, děti a starce, tak i neporazitelnej. Měli bychom se k bratrům přidat než z nás demokrati a demokracie udělá úplně vymazaný kolonizovaný blbečky.

sergej
10. 12. 2022 00:48
Odpovědět  Jiří

Čeká tam na schválení jo, tak třeba takhle. 9.12.2022  23:55:26 
https://pravyprostor.net/?p=153240#comments

Albi
10. 12. 2022 01:54
Odpovědět  sergej

A proč by měl ředitel Dvořák šetřit, když dobře ví, že stát svou hlásnou troubu padnout nenechá?
Navzájem se potřebují a ruka ruku myje.

sergej
10. 12. 2022 02:15
Odpovědět  Albi

Satanisté rádi loutková media nejblbějších kašparů zhovadilosti s “talenty, co. 🙂

sergej
10. 12. 2022 00:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Tam ten postřeh Hloubala se k tomu vztahuje, to určitě nebylo ze dne na den.
Merkelová: Minské dohody byly pokusem „poskytnout Ukrajině čas“. „Wir schaffen das!“ comment image
______________________________
Takže kancléřka smlouvy s pindostanem kolonie o tom věděla a i někde jsem zahlédl že řekla že to byl čas na zorganizování týlu nástupu militaristů.
https://pravyprostor.net/?p=153240#comments

A trojnásobná kolonie “negramotných?
https://svobodne-radio.com/2022-11-28-studio-beta-jan-skalicky-o-nebezpeci-valky-a-migrace/
https://www.youtube.com/watch?v=0kXDLE5cKI4

A ještě večerniček, jo? 🙂
https://www.facebook.com/pavel.zitko.prezidentem/videos/1586352028454666

10. 12. 2022 02:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Pro mnohé zde – čtivost dělá vždy bombastický titulek. Jinak Stone je jeden z mála lidí v USA, kteří se snažili pochopit mentalitu Rusů, který se pokusil ve své třídílné reportáži a rozhovorech s Vladimírem Putinem ukázat světu a především běžným Američanům pohled z Ruska na dění ve světě, život Rusů, pokusil se ukázat, že zdaleka ne každý národ chce žít v americkém stylu, který cokoliv hlubšího a jakýkoliv žebříček hodnot degraduje na konzum – konzum zboží, konzum (velmi často) stupidní zábavy, konzum sexu, konzum všeho, co degraduje život na plytký systém “chci pár dolarů navíc za jakoukoliv cenu”, degradaci vzdělání. Kdo je nejlépe ovladatelný? No hloupý konzumní trubec. Západ je skrz naskrz prohnilý a nedokážu si představit, kde bude za pár let. Bylo by ideální, kdyby zanikl tento způsob civilizace. Honba za ziskem má mimo jiné na svědomí i to tolik démonizované zhoršení životního prostředí. Samozřejmě je protlačovaná teze “životní prostředí aktivně ochráníme likvidací lesů a zemědělství, likvidací zemědělské půdy, elektrifikaci dopravy elektřinou, kterou nemáme”, a dalšími podobnými zhovadilostmi. Samozřejmě solární panely na zemědělských pozemcích dokáží zlikvidovat vodu do hloubky 2-3 metry v rozsahu 8x větším než je rozměr solárního pole, větrníky na Baltu jsou zásadní příčinou toho, proč dešťové mraky nedorazí do vnitrozemí Evropy, zahrabávání odpadu na Sahaře jistě pomůže životnímu prostředí, rabování dřeva nám jistě rovněž pomůže.

sergej
10. 12. 2022 03:23
Odpovědět  Pavel

Vždyť snad brusel už schválil na vás drastické sankce “uhlíkovky že žijete na zalesněném území. Ale i za to že máte nejlevnější elekřinu, je to nezajímá že tak odsud nakupují lichváři a vy platíte nejvíc. Doslova z vás dělají debily. A ozvou se s multitulantem? Samozřejmě že ne, on rozumí strkání levé ruky o pravé kapsy.
Někde tam to je.
https://www.michalapetr.com

Pavel z Moravy
10. 12. 2022 10:53
Odpovědět  sergej

Sergeji, nevím kde žiješ, ale pokud to není tady v ČR, poděkuj svému bohu, že tě ušetřil. A pokud mezi námi žiješ, tak to vidíš na vlastní oči. Na vlastní oči totiž vidět tento rozklad společnosti není nic pěkného. A navíc když vidíš tuto degeneraci národa v přímém přenosu a vidíš, že je nad tvé síly to ovlivnit, hrozně to deptá lidskou duši.

Markýza
10. 12. 2022 08:47
Odpovědět  Pavel

Amen. To jsme nastavěli statisíce nesmyslných baráků, které jsou obydlené čtyři měsíce a pak se v nich topí, aby se nezkazily. Další statisíce, kam jezdíme……..éé…….pracovat, tisíce nesmyslných stadionů, koncertních hal a to všechno ulízneme betonem, abychom si neumazali botičky.
Čili máme obludné, ale obludné hory betonu, který nasává teplo jako houba – a pak se děsně divíme, že se planeta “otepluje”.
Všechny bobky, které vyprodukujeme, hezky spláchneme do řek, které tím přehnojíme – a pole hladoví a “musí” se do toho sypat strojené sračky.
Rodíme se a umíráme ve špitálech. Dva nejdůležitější okamžiky našich životů….a špitál….
Sežereme Středozemní moře, protože každý musí ochutnat, nejlíp všechno.
A mohla bych pokračovat furt pryč, avšak nechce se mi, plakala bych hořké slzy.
Tahle civilizace fakt nemá rozumné pokračování.

Fanny
10. 12. 2022 14:58
Odpovědět  Markýza

Souhlasím

Autor
10. 12. 2022 09:36
Odpovědět  Pavel

Je dnes krásně vidět, že celá “naše civilizace”, ať se jmenovala jak chtěla, vždycky byla systémem pro podvodníky, zloděje, lháře, korupčníky, kariéristy a podobnou havěť jako stvořená.

naxlebniki_11416.jpg
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Fanny
10. 12. 2022 14:56
Odpovědět  Pavel

S tím se nedá,než souhlasit,je to dost dávno,co jsem psala do nějaké diskuze,že soláry jsou zlo a že odrážejí teplo do atmosféry a větrníky to samé zlo,ty zase rozhánějí mraky tam,kde má pršet,je sucho a naopak,jenže zkorumpovaní vědátoři budou lidem blbnout hlavy tím,že krávy hodně prdí.
Tohle lidstvo si zaslouží zaniknout.

Pavel z Moravy
10. 12. 2022 10:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Oliver Stone je jeden z těch nemnoha vyzrálých američanů a přestože je taková osobnost, není v dnešní době jednoduché obhajovat názory, které nesouzní s Goebellsovskou propagandou. Kdo z našich taky umělců má tu odvahu takhle veřejně se vyjádřit v prostředí totálních slovních zvratků, kterými tato pakultura v naší zemi obohacuje tento národ, kdysi vzdělaný a lidský. Koukněte se na ně, z většiny těchto umělců se vám chce pouze zvracet. Chtěl bych být optimista, ale nemohu, když vidím jací lidé řídí tento stát a to na všech úrovních řízení, co vštěpují mladým tvorečkům do jejich hlaviček přes všechna ta zfanatizovaná a zdegenerovaná média, která slouží pouze zájmům mocných, optimistou býti nemohu. Grázlové likvidují naši vlast, ekonomicky, sociálně a hlavně také morálně, protože pro ně je morálka prázdné slovo. Jsme jak rozlohou tak počtem obyvatel malá země, ale grázlů se nám zde opravdu urodilo. V tom vynikáme. Takhle ožebračovat a zaprodávat vlastní národ dokáže málokdo. Oni to ale dokázali, už je to tady. A ještě pro ty, kteří stále přirovnávají toto co se zde děje ke komunismu. Prosím vás už si protřete oči, toto vše je představení plutokratického globálu, který pochází z těch nejhornějších příček buržoazie. Vyser.te se na komunisty, ti vám toto peklo na zemi nedělají.
.

Jan
10. 12. 2022 10:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Filmovy dokument Stonea o Putinovi by kazdy na zapade mel videt. Neukazuje se tam, je cenzura. V Cesku ho nedopatrenim stacila vysilat jen Prima asi kvuli zisku z prifarenych reklam k filmu.
Zapad svymi poskoky zidovskeho puvodu vsude u moci hlasa otevrene genocidu Rusu na 50 milionu.
Rusove to vedi a budou podle toho jednat. Odskacou to ne smejdi, ale prosti obcane na zapade, dojde-li k napadeni Ruska US Army ci NATO. Uz ted tato valka probiha nevyhlasene. Zatim prostrednictvim Ukrosu a zap. foldneru, NATO a US oficiru. Prosti obcane jsou hlavne v nebezpeci, ne elity, dokud se smejdu elit nezbavi sami. Nikdo je nespasi a Rus uz nikoho zachranovat nebude. Proc by mel? Rusko na prvnim miste a jen to, co je pro nej vyhodne! Za to vsechno ponizovani, nenavist, rusobobii, odstranovani pomniku na zapade jeho padlym hrdinum a osvoboditelum Evropy. Nacifikovana a fasizovana Evropa si musi pomoci od nacku sama. Rusove ve vlastnim zajmu to provedou jen na Ukrajine.

Pavel z Moravy
10. 12. 2022 12:12
Odpovědět  Jan

Evropa je již mrtvý útvar a asi potřebuje padnout na úplné dno. Kdo neslyší a nevidí, má smůlu.

David
10. 12. 2022 15:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Zcela přesně to vystihuje pořekadlo, že agrese je, když jeden stát napadne druhý dřív než USA.

David
10. 12. 2022 15:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Ještě něco, ten “dedko Biden” mi připomíná starého Procházku, neboli France Josefa I. Ten taky chtěl na sklonku svého života vybojovat nějakou bitvu a místo toho pochopitelně co se dalo, zvláště pak dějinný vývoj ve 20. století.

David
10. 12. 2022 20:35
Odpovědět  David

správně mělo být: místo toho podělal co se dalo…