Krize UKRAJINAnezařazené

Zelenského teroristický tým: Proč se Západ dívá jiným směrem, když ukrajinské tajné vražedné komando zabíjí novináře a aktivisty.

Zelenského teroristický tým: Proč se Západ dívá jiným směrem, když ukrajinské tajné vražedné komando zabíjí novináře a aktivisty. Hrozby a taktiky, které by byly okamžitě označeny za nepřijatelné proti jakékoli jiné zemi, dostanou povolení, když se uplatní na Rusy

Jak se blíží zima a ukazuje se rozsah ztrát Kyjeva v jeho neúspěšné protiofenzívě, ukrajinská transgender vojenská mluvčí Sarah Ashton-Cirillo se tomuto tématu obratně vyhnula a místo toho na sociálních sítích pronesla děsivé chvástání plné hrozeb.

Někdejší americká politická bojovnice a nově objevená „Tvář svobodné Ukrajiny“ se snažila potlačit svou nenávist k Rusku a všemu ruskému. Ve zvlášť energickém monologu řekla, že „propagandisté“ (míněni novináři, kteří nerespektují kyjevskou narativní linii o konfliktu) budou „pronásledováni“ a nuceni „zaplatit“ za jejich odmítnutí souhlasit se světonázorem kyjevského režimu, zřejmě válečný zločin na dvoře podle představ Ashton-Cirillo.

Mezi jejími přehnanými sliby, že přijde „skřípění zubů a pěna u úst“, stojí za zmínku, že tato osoba v mnoha ohledech definuje mnohé morální rozpory západní zástupné války. Tento teatrálně prezentovaný jedinec je rutinně vytahován kyjevským režimem, pravděpodobně ve snaze podtrhnout zjevné přijetí transgender lidí ze strany Ukrajiny. V tomto PR priorita Vladimira Zelenského, signál ctnosti pro Západ, překonává realitu: jeho země má záznamy o útlaku práv LGBTQ, podrobně popsaných v mnoha zprávách o lidských právech zveřejněných před zahájením ruské vojenské operace v únoru 2022. ve snaze proniknout do paměti této historie nyní Kyjev předvádí jednu z nejznámějších transgender osobností na světě, osobnost, která se zdá být až příliš šťastná, když může čelit hrozbám režimu schopného nasadit dobře vybavenou a smrtící bezpečnostní službu k zabíjení, mrzačit a terorizovat své politické odpůrce doma i v zahraničí.

Zajímavé je, že stejně jako před poslední fází konfliktu, anglicky psaný megafon Zelenského režimu, Kyiv Post, zveřejnil příběh nastiňující hluboko zakořeněnou korupci a dysfunkci v hlavní kyjevské bezpečnostní a zpravodajské agentuře, nástupkyni KGB známé jako Bezpečnostní služba Ukrajiny (SBU). V tomto článku, který by bylo téměř nemožné publikovat v dnešním zcela potlačovaném ukrajinském mediálním prostředí, list naznačil, že od začátku konfliktu na Donbasu po puči na Majdanu v roce 2014 SBU zneužívala své pravomoci, obohacovala se a jednala s absolutní beztrestnost jako to, co pro oligarchu, který se stal prezidentem, Petra Porošenka, představovalo soukromou bezpečnostní a donucovací armádu.

Rychle vpřed do roku 2023 a tato kontroverzní a tajnůstkářská agentura upevnila svou pozici nejobávanějšího prvku ve stále více autoritativní a agresivnější ukrajinské bezpečnostní infrastruktuře. SBU je nyní ústředním prvkem vnitřní represe veškeré politické opozice, pravoslavné církve a kontroly všech domácích výzev vůči prozápadní vládě Vladimíra Zelenského. Před šesti lety Kyiv Post navrhl, že SBU se „stala fakticky nekontrolovatelnou a nezodpovědnou“, a vzhledem k rozsahu konfliktu a dysfunkce, které dnes Ukrajinu zahalují, můžeme předpokládat, že beztrestnost a moc SBU se rozšířila tak, aby ovlivnila každý prvek ukrajinské společnost. Se zjevnou pomocí CIA, MI5 a dalších zpravodajských služeb NATO nyní dále rozšířila svůj přístup k údajům o „nepřátelích Ukrajiny“, ať už skutečných nebo domnělých.

Nejdůležitější je, že SBU nyní projektuje své zlověstné schopnosti daleko za hranice svého vlastního státu a zaměřuje se na to, co považuje za „propagandisty“ a „kolaboranty“ na východní Ukrajině a v Rusku, pomocí teroristických útoků a zastrašování prostřednictvím sítě svých agentů a agentů. I když to nebylo nikdy otevřeně přiznáno, účast SBU na útocích na ruském území je téměř jistá, s důkazy sahajícími od přiznání pachatele a odhalení bývalým šéfem služby až po samotný dosah operací a výběr cílů samotných. přímo z notoricky známého seznamu zabití „Mirotvorce“, který v minulosti otevřeně inzeroval své napojení na SBU a ukrajinskou policii.

Co je možná více fascinující na krvavých operacích, do kterých se SBU pustila od začátku ruské vojenské intervence na Ukrajině v roce 2022, nejsou samotné mimosoudní zabíjení a atentáty. Skutečně fascinující je, jak se západní kyjevští financi a „partneři“ rozhodli aktivně ignorovat své rutinní používání toho, co by každý objektivní pozorovatel musel popsat jako terorismus, přičemž „úctyhodné“ západní publikace jako The Economist publikují znepokojivě pochvalné články o SBU, popisující její příšerná práce proti neozbrojeným „cílům“ v článcích stylizovaných jako dobrodružné eskapády ocelového smolaře. Článek The Economist „Uvnitř ukrajinského programu atentátů“ se nestydatě pokouší legitimizovat brutalitu tajných atentátů, pouze vyjadřuje obavy, že „neexistuje jasná strategie“.

Navzdory tomu je v západních médiích evidentní glorifikace této stinné a zkorumpované organizace, s pokusy prezentovat vraždu bezbranné, neozbrojené mladé ženy, jako je Daria Dugina, jako legitimní, posměšně naznačující, že její brutální zabití bylo nějakým způsobem ospravedlněno ní. protichůdné politické názory. Další údajně úctyhodný zpravodajský server, The New York Times, navrhl, že „od začátku války ukrajinské bezpečnostní služby prokázaly svou schopnost dostat se do Ruska a provádět sabotážní operace“. Výmluvně, spíše než aby popsaly zabití Duginy jako vraždu, NYT uvedly, že to byla „jedna z nejodvážnějších operací, která dosud prokázala, že se Ukrajina může dostat velmi blízko k prominentním Rusům“.

Americké noviny popisující zabití nevinné mladé ženy bombou v autě poblíž evropského hlavního města jako „odvážné“ zdůrazňují selektivní morálku, kterou západní média záměrně uplatňují, pokud jde o zpravodajství o konfliktu na Ukrajině, postoj, který byl podobně odhalen, když byl blogger a válečný reportér Vladlen Tatarsky v dubnu zavražděn při cíleném atentátu v Petrohradu. Následně agentura Reuters navrhla, že „zabití je útokem na tvrdý proválečný tábor v Rusku a posílá varování ostatním členům této skupiny, že by mohli být cílem kdekoli“. Opět se nemusíte obávat, že se to odehrálo v restauraci plné civilistů, na veřejné ulici, bez jakéhokoli varování. To, co by Reuters kdekoli jinde běžně popsalo jako terorismus, je podprahově vykouzleno do nějaké formy hrdinské odbojové operace zaměřené na „propagandistu“ spíše než do vraždy soukromé osoby za denního světla za nesouhlas s kyjevským narativem o konfliktu na Ukrajině. země, jejímž byl kdysi občanem.

Takže jak se západním médiím stále více nedaří potlačovat děsivou realitu ukrajinských vojenských neúspěchů, je bohužel pravděpodobné, že Kyjev zvýší pokusy o nějaký dopad jinde, a navzdory zprávám, že ukrajinské cílené atentáty pravděpodobně zanechaly pachuť v jejich NATO ústy psovodů, je stejně nepravděpodobné, že by byli v nějaké pozici, aby omezili brutální aparát, který tak zásadním způsobem vytvořili. Zatímco západní partneři Kyjeva veřejně hlásají hodnoty, jako je svoboda slova, demokracie a práva jednotlivce, soukromě vyzbrojují, trénují a důvěrně spolupracují s organizací, která se nyní otevřeně chlubí prováděním teroristických útoků proti civilní infrastruktuře a politickým protivníkům, cynicky. zaměřené na prostý nesouhlas. Když vezmeme v úvahu všechny věci, je nyní naprosto zřejmé, že západní morální rozhořčení záhadně vyprchá na ruských hranicích, přičemž žádný zločin proti Rusům nebo těm, kteří volají po vyvážené debatě, jsou na Západě neodpustitelné. Smutné je, že se zdá, že zástupci NATO v Kyjevě jsou odhodláni licencovat, usnadňovat a pak ignorovat stále zlověstnější a brutálnější „operace“ SBU a jejích placených spolupachatelů, přičemž zůstává záměrný „a-la-carte“ postoj Washingtonu a Bruselu k morálce. tak ohromující, jako je neobhajitelný.
http://6b.cz/Z8xF

sdílet na

67 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
janle57
19. 9. 2023 10:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Banderovská Azov grupa by měla u nás a v celé tzv.demokratické
EU dávat školení,jak přimět k rozumu a lásce k vlasti všechny zdejší
nespokojence,se samopalem v zádech jde všechno pěkně hladce
a s nějakými volbami si tu soudruh Fiala hlavu lámat nemusí.

Tolis
19. 9. 2023 11:12
Odpovědět  janle57

Někdy se stává, že je třeba velký vítr a mozek vypadne z velké hlavy a spadne do malilinké hlavičky. Většinou se to stane když se chlap zamiluje. Ale vyjímky potvrzují pravidlo.

Jura
19. 9. 2023 19:54
Odpovědět  janle57

Ještě nevíme , kde skončilo několik tisíc nacistů z Libavé , možná také komando.

Jura S
20. 9. 2023 09:21
Odpovědět  Jura

Asi zkoumají složení hlíny v metrové hloubce :-))

jiří
20. 9. 2023 18:07
Odpovědět  janle57

comment image

Slovan
20. 9. 2023 20:17
Odpovědět  jiří

No jiří …….hezká to skvadra pomatenců.🙋‍♂️

Gales
19. 9. 2023 10:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Na každého jednou dojde. A na každou svini se vaří voda.

Honzas
19. 9. 2023 16:01
Odpovědět  Gales

Ale prdlajs, Moje máma vždycky říkala že pán Bůh si bere jenom ty hodný. Ty zlý a ošklivý tady nechává dýl aby jsi ještě polepšili.

Jura
19. 9. 2023 19:56
Odpovědět  Honzas

Asi neviděla Dařbuján a Pandrhola.

Jura
19. 9. 2023 19:55
Odpovědět  Gales

Nějak pořád vaříme vodu , a ona nám zatím vždy zmrzne.

Gales
19. 9. 2023 20:13
Odpovědět  Jura

To bude tím že nedosáhne bodu varu.

19. 9. 2023 22:07
Odpovědět  Gales

Podle mě ne e. Speciálně u nás ji vaříme a vaříme, a aby nám to vaření líp utíkalo, tak při tom vaření meleme panty a slámu mlátíme jak už na swině vaříme vodu, až se všecka voda během toho pantomletí a slámomlácení vyvaři.

Albi
19. 9. 2023 23:56

Máte sledovat rady zkušených radilů. Při vaření musíte použít pokličku! A pokud pečete, tak zavírat dvířka trouby.
Já jich znám tolik, že si všechny ani nepamatuju, ale některé jsou nezapomenutelné.

Kdyby tě třeba zajímalo, jak se dá udělat bramborová kaše, když nemáš mléko, tak se ozvi.
Na to by nepřišla ani umělá inteligence. 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
20. 9. 2023 00:35
Odpovědět  Albi

No, já když si jednou den před nákupním dnem uvařil brambory na kaši, a pak jsem zjistil, že jsem bl-bec, protože buď kefír, nebo kaše, tak jsem dal přednost kefíru a do brambor jsem vrazil jednou tolik másla než normálně. Pak jsem vzal bramboršťouchačku a šťouchal a při tom do toho ucmrndával slitou vodu z brambor (jinak si ji nechávám vychladnout k vypití) a bylo. Ale jsem zvědavej – jakej je ten jinej způsob, co by na něj nepřišla ani zděšená Mirka s fialovým signálem dohromady?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
20. 9. 2023 00:57

No – sliješ jen část vody z brambor a do hrnce k nim přidáš odhadem příslušné množství mléka SUŠENÉHO. 🙂 🙂 🙂

Mírná omluva pro takovou pitomost by snad byla, že v úvodu nebylo psáno “nemáte-li ČERSTVÉ mléko”, ale pak by stačila jedna věta a ne celý článeček, s tak detailním popisem. Dokonce myslím, že tam bylo i napsáno, že další postup je stejný.

Ještě že je ten hovor dálkový, jinak bych mohla čekat, že mě přijdeš zmlátit vařečkou, ale já to fakt četla jako vážně míněnou radu a uznáš, že zapomenout to nejde.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
20. 9. 2023 02:26
Odpovědět  Albi

Taky by šlo vyrazit na ulici, odchytit mamču s kojencem, a mohla by mi do toho přidat ze svýho, žejo.
Uznávám, že takovou hov-adinu fakt nejde zapomenout.
Na něco tak moudrýho by ani Pekari nepřišla.

Slovan
20. 9. 2023 08:12

🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤣 🤣

20. 9. 2023 17:39
Odpovědět  Slovan

Nazdárek Pavlušo (pšššš….), ty kluku jedna slovanská maskovaná.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
20. 9. 2023 19:47

.. neblázněte, tenhle tvor se nedokáže zamaskovat ani dva metry pod nezámrznou hloubkou. Exot..

Slovan
20. 9. 2023 20:15

Ahoj Milane. Já se maskovat ani nepotřebuji, nemám to zapotřebí, ale vysvětluj to tomu člověku pode mnou. 🙄🤦‍♂️🙄🤦‍♂️
Mám tu 20m3 smrkového odemku, taky cca 65 průměr, tak tu s tím západím jako BTO až padám na držku.🙋‍♂️

Slovan
20. 9. 2023 20:33
Odpovědět  Slovan

Nad nad nademnou hvězdy jsou……🤣😃👍🙋‍♂️

Gales
21. 9. 2023 09:54
Odpovědět  Slovan

Jestli to děláš klasicky – klín kalač,tak se pořádně zahřeješ a nebudeš muset ani topit.Možná bys to měl dělat,kvůli ,,optimalizaci”tepla,v zimě.

Slovan
21. 9. 2023 14:34
Odpovědět  Gales

Né, mám štípačku. To smrkový je zavázaný jak swiňa.

Pedro
19. 9. 2023 10:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Tomu americkému úchylovi ustřelit ptáka, pak bude doopravdy “ona”.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jsladin
19. 9. 2023 11:10
Odpovědět  Pedro

Viděl bych to, cepínem do palice.

Gales
19. 9. 2023 15:08
Odpovědět  jsladin

Krumpáčem do břicha a potom ať si vybere kterou díru chce používat.

Slovan
20. 9. 2023 08:14
Odpovědět  Gales

Hmm, mám spolužáka, který při hádce po práci v hospodě ho druhému zasadil do zad. No a šel bručet.

zdendulka
19. 9. 2023 11:14
Odpovědět  Pedro

ne, pak nebude ona, protože nemá dělohu, vagínu a prsa jen silikonový…. pak bude jenom NULA, už úplná nula, tedy jen šašek – ani ryba ani rak.

Pedro
19. 9. 2023 21:31
Odpovědět  zdendulka

Sarkasmus teto.

Jura
19. 9. 2023 19:57
Odpovědět  Pedro

Nic to nezmění na věci.

19. 9. 2023 22:09
Odpovědět  Pedro

Ježíšmarjá, honem pryč, tady je to samej saďour!
🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Teuton
19. 9. 2023 11:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Otevřená i plíživá ukrajinizace naší společnosti pokračuje. Pobočky České pošty se ruší ve prospěch pošty Ukrošvába, české školní osnovy se prý mají propojit s osnovami ukrošvábskými. Pražský magistrát se servilně dotazuje ambasády Ukrošvába, zdali u nás smí či nesmí vystoupit světoznámá ruská operní pěvkyně Netrebko. Nevím, jak vy, ale já se těmto ulepeným a přismrádlým Vasilům a Vasilisám přizpůsobovat nechci. A mít s nimi nějakou federaci už vůbec ne.

zuzana
19. 9. 2023 12:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Tajná zpráva společnosti Pfizer odhaluje, že společnost od února 2021 VĚDĚLA, že její mRNA vakcína proti COVID-19 zabíjí lidi

https://aktax.cz/tajna-zprava-spolecnosti-pfizer-odhaluje-ze-spolecnost-od-unora-2021-vedela-ze-jeji-mrna-vakcina-proti-covid-19-zabiji-lidi/

Frank
19. 9. 2023 12:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Je přece jasné, že tu banderovskou pakáž je třeba zlikvidovat do posledního zmetka. A o nějakých úchylech raději nepíšu. Ti se zkrátka přírodě nepovedli.

Skeletor
19. 9. 2023 14:36
Odpovědět  Frank

S tím příroda nemá co dělat, to se nepovedlo “rodičům”, pokud se to individuum nevylíhlo z vejce ptáka nejapného, ale chtěl bych vidět ty dva kteří toto zplodili.

Jura
19. 9. 2023 19:59
Odpovědět  Skeletor

Byl to Blboun nejapný a Blbice nejapná.

Albi
19. 9. 2023 14:55
Ohodnotit příspěvek :
     

” … záznamy o útlaku práv LGBTQ podrobně popsané v mnoha zprávách o lidských právech.”
Kdyby se o nich pořád nežvanilo a nepsalo, nikoho by nenapadlo jim je upírat. Na čele to nikdo napsané nemá a pokud by se takové osoby chovaly jako lidi, taky by je tak lidi vnímali

Takže vy LGBTQ – pokud máte “problémy”, připište je na vrub těm těžce mentáolně postiženým výjimkám, dosazeným do vedení zemí KoZa.

Skočili jste jim na vějičku a přes vás si ta parta vyřizuje účty s normální světovou populací.
Výsledek: doplatítme na to my “normální”, vy jako uměle k tomu stvořené “zrůdy” a nakonec i ONI – bohužel ale pro nás i pro vás příliš pozdě
.
Návratu do normálu se asi naše a mininimálně dvě příští generace nedočkají.

19. 9. 2023 23:27
Odpovědět  Albi

Dík za info o Markýze, už jsem o ni měl starost. Hlavně že žije a je zdravá a hádám, že furt zdravě jedovatá.
Podle mě stačí maximálně dvacet let. Při změně kurzu a návratu k původnímu středoevropskému hodnotovému systému, rozumí se.
P.S. Aby ses nemusela složitě vracet, klikni sem:  Albi . To abychom neobtěžovali, když není ten prostor.

Albi
20. 9. 2023 00:16

Ale já jsem o markýze konkrétní údaj nedala. Sice jsem se na několik diskuzí podívala, ale v žádné zrovna nebyla.

A jak dáváš ten modrý odkaz na konkrétní příspěvěk v jiné diskiuzi?

20. 9. 2023 00:52
Odpovědět  Albi

Sakra sakra. Doufejme že je v cajku.
Přece normálka. Napsal jsem tam tu odpověď a publikoval ji. No a pak jsem v té odpovědi zamodřil v: “odpovědět Albi” jenom tu modrou Albi a tu modrou Albi jsem pak přes Ctrl+c a pak přes Ctrl+v zkopnul sem. Jednoduché, praktické.

Albi
21. 9. 2023 00:24

V cajku nejspíš bude, protože jsem ji kolem 22. hod. našla na dvou diskuzích. Napsala jsem jí vzkaz, jenže jsem ji minula o víc než 3 hodiny, takže nevím, jestli se k té diskuzi ještě vrátila. Zítra to zkusím znovu a snad se mi povede ve vhodnějším čase.

Taky Pavel K pořád ještě při životě a plný humoru, dělá si lehraci z těch blbů, kteří kopírují stále stejný nadávkový výplod snad pod kdejaký komentář – a to každý den stejný a v každé diskuzi. každé

A díky za radu. někdy to zkusím.

21. 9. 2023 01:22
Odpovědět  Albi

Nojo, kluk jedna nezdárná, tady se převlíknul za Slovana a opět na-sírá Boomera. A Boomer jeho. Já se mezi ně nemontuju – jejich válka, jejich věc. Jsem zvědav, jak dlouho je to ještě bude bavit. Zatím jsou plný svěžesti.
Hlavně že je Markýza zdravá. Až se jí bude chtít, tak se třeba vrátí.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
21. 9. 2023 13:37

.. no jo, když on Pavlík tak pěkně kňučí. Nasr*at mě nedokáže, ale může se stát, že mu zavoním u dveří jen pro tu srandu, jak se bude tvářit.. ;o)))))))

Slovan
21. 9. 2023 14:31
Odpovědět  Boomer

Hele přestaň se tu do mě navážet a vyhrožovat svoji návštěvou u mých dveří, co si o sobě myslíš? Jak tak koukám tak máš prsty i z těch ataků na PP. Nedávno jsme se domlouvali že si přestaneme hledět jeden druhého. Sám si to i navrhnul. Výsledek prudíš furt, každý kdo je na této diskuzi to musí vidět. Tak tady nedělej ze mě blba a klidně si přijeď. Já tě rád uvítám.🤣🤣🤣🙋‍♂️

Boomer
21. 9. 2023 19:29
Odpovědět  Slovan

..jemináčku, já a dělat z tebe blba?! To zvládáš v pohodě sám.
Kefalín, a čo také si predstavujetě pod hentým pojmom “Nosiť sovy do Atén”.. ?

Slovan
21. 9. 2023 19:51
Odpovědět  Boomer

Ostatní diskutující jsou ale jiného názoru, nikdy jsem od nich nezaznamenal takovou aroganci jak od tebe, hej!! Najdi mi jediného diskutujícího se kterým jsem byl někdy na nože jak s tebou, JEDINÉHO!! V tvých očích jsem blbec atd. v pořádku, tvá volba ale i JÁ si budu stát za svým, že já se navážet a posmívat jako první nezačal. Lze to dohledat. Ale přece mě něco hodně mrzí, pokud to není všechno jen něčí hra mě zhnusit diskuzi na Pokecu. Chodí sem fajn lidi kterých si vážím, rád je čtu a pobírám odkazy a proto bych byl i rád jestli si diskutující myslí že jsem ten kdo by měl vypadnout udělámto. Já si totiž z huby sráč nedělám. Já jsem pro každou prču a vůbec mě nevadí, když si někdo ze mě vystřelí, ale dnes a denně se tu hádat nechci. Prosím i o vyjádření ostatních. Děkuji. P.K.

Boomer
21. 9. 2023 20:16
Odpovědět  Slovan

.. odsud nikdo nemusí vypadnout, chlapče. Každý by však měl unést následky svého chování. Tebe jsem opakovaně varoval už na PP, kde jsi, spolu se svým stínem Joe Arpaio Maricopa, byl vyhlášeným hulvátem a posměváčkem. Kdo chce, může si vyhledat vaše diskusní perly, plné urážek a zesměšňování. Nick Emanuel měl neskutečnou trpělivost s vašimi úsměšky okolo kozího chlívka a ty o kozinci meleš i tady. Už tehdy jsem tě upozornil, že já na ránu odpovídám ránou, takže teď nekňuč, že jsi virtuálně bit. Uvědom si, že diskuse je o argumentaci, nikoli o urážení každého, kdo má jiný názor než ty, a zkus se smířit se skutečností, že ne každý diskutující s jiným názorem musí být nutně dvojitým či trojitým nickem jedné osoby. Já jsem Boomer, nejsem ani Markýza, nejsem ani Noobody.. a nemám s nimi problém, protože je respektuji takové, jací jsou.
Chovej se slušně, nemáš-li co k věci, mlč, odpusť si svoje opilecké kecy se slabomyslně maskovanými narážkami, doprovázené řadami smajlíků a budeš žít blaze.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
21. 9. 2023 20:19
Odpovědět  Boomer

..jo, a posílám ti plus, abys zůstal.
Makarenko dokázal napravit jinačí lumeny..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
22. 9. 2023 08:58
Odpovědět  Boomer

Jó na Makarenka kašlu. Ale ten poslední odstavec, tak to je síla, jak mi domlouváš, co mohu či nemohu. I smajlíci vadí. Co tedy mohu, abych se tak vznešené osoby nedotknul? Já fakt už nevím.

Slovan
22. 9. 2023 08:42
Odpovědět  Boomer

Stojím si za svojí pravdou, ano lze to dohledat kdo začal podjebávat první. Jakým stylem píši, tak na to se vysseer, do toho ti nic není a jestli ti vadí dvojsmysly a podle tebe “posměšky”, tak nelez mezi lidi na sociální sítě, když tě vadí každá kravina a nejede se podle tvých pravidel. Ty asi nechodíš moc mezi lidi a hlavně do hospody co? Když seš takový od rány jak píšeš, tak to aby se ti chlapi v hospodě báli po čtvrtém pivu něco říci, abys je nezmlátil za “posměšek,” kterých je v partě, když se chlastá spousta. Taky nechápu tvoji starost o Emanuela, to je vzláštní. Zřejmě asi proto že jste psali skoro stejné názory. Pak se nediv mému podezření, když se na PP střídají nicky jako ponožky. Jó a kde si byl, když banda od W3V napadala Janinu a ostatní diskutéry, kde?!! Tam to nevadilo? Tam to nebyl vulgarismus a ponižování? Zase vzláštní co? Takže, když o tom víš hoowno, jak to začalo, tak do toho nešťourej, protože i já a ( ostatní také) mají právo vracet rány. Výše ti píši abys mi uvedl jediného diskutujícího s kterým mám takovouhle trapnou výměnu názorů. Tak ti napovím s nikým. Tak to je snad dostačující důkaz že nikdo takový ani neexistuje.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
22. 9. 2023 12:52
Odpovědět  Slovan

.. chlapče, já ti nic nenařizuji ani nezakazuji, pouze radím, jak je možné se vyhnout konfliktům. Co s tím uděláš, už je na tobě. Holt každý máme nějaké svoje priority, jeden se dobře cítí v hospodě, druhý si rád zajde do knihovny, na obou je vliv oblíbeného prostředí celkem snadno rozpoznatelný.. svůj k svému.
Neočekávej, že budu hrát výhradně podle tvých pravidel, že přistoupím na tvoje hospodské vidění světa.

Dušan Makovický, ve svých zápiscích z internace v letech1915-16 (pro odmítání války..), píše o setkání s vězněným vídeňským anarchistou a jeho vztahu k dozorcům a okolí všeobecně.. když s ním mluvili slušně, odpovídal jim slušně, když na něho křičeli, křičel on na ně, když ho bili, na jednu ránu vracel dvě.
Tak podumej..

Slovan
22. 9. 2023 13:49
Odpovědět  Boomer

Já hochu dumat nepotřebuji a narovinu taky říkám že nebudu skákat jak někdo píská, na to jsem už moc velikej. Radit už ve svém věku taky nepotřebuji, tedy jak se mám chovat. Makovický byl možná moudrý muž a já se defakto držím jeho slov. Chovám se tu JÁ snad k diskutujícím neslušně? Nechovám, tak kde je problém. Už bychom toho měli nechat je to únavné.

Slovan
22. 9. 2023 09:01
Odpovědět  Boomer

Nerad zůstávám někomu dlužen, vracím palešek.

Markýza
21. 9. 2023 12:53

Děkuji za starost. Ale jestli na mě zase příště vyletíte jako ondyno, mizim…..já si vzteklýho chlapa užila ažaž a nemám chuť zaplétat se do hádek.

21. 9. 2023 14:24
Odpovědět  Markýza

Takže já vyletěl… A hádal se. A vzteklej jsem byl dokonce. Vám by, jak se tak na to koukám, zřejmě vyhovoval takovýto model výměny názorů:
https://1url.cz/GuqXg Bohužel, nejsem ten typ.
Jinak jsem rád, že jste v pořádku.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
21. 9. 2023 18:46

a) jo
b) ne

Albi
21. 9. 2023 19:09
Odpovědět  Markýza

Tak vítejte oba zpět. 🙂
Podstatné je, že jsme snad stačili utajit vaši “dislokaci” tady na Pokecu, aby se nedostavil dloubal a hlavně Jiří 🙂
Pozn. pro ostatní – Jiří z PP není Jiří z Pokecu.

Markýzo – opravdu Helena z pavlače je reinkarnace sádrového trpajzlíka?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
22. 9. 2023 09:06
Odpovědět  Albi

Helena z pavlače? Tak to by byl pro mě prozatím nelepší maskování. Nevěřím. Albi a jaký je problém, pár kliků a jsou tuna. Tedy když budou chtít, NEBO…….když přijde befel.🙄🤦‍♂️

Markýza
22. 9. 2023 15:23
Odpovědět  Albi

Člověče, netuším vůbec o kom mluvíš…..jestli o někom z PP tak já tam většinu komentů přeskakuju a zaujme mě vcelku máloco. Navíc už vlastně nevím, hů is tam hů – původní nicky už tam má bratru šest lidí, nebo kolik.

Boomer
21. 9. 2023 20:22
Odpovědět  Markýza

.. nikam nechoďte, prostě ho pošlete do řiti, on to zvládne.

Markýza
22. 9. 2023 15:21
Odpovědět  Boomer

To by mi šlo, hladce, kdybych neměla sklon se s ním přátelit. Když se s někým přátelím a on mě dost brutky utře, prchám. Jsem vlčí žena, no.

Jura S
19. 9. 2023 16:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrouši si v  Kosťantynivce pobili vlastní lidi, leze to z nich jak z chpupatý deky !

ANTIUKRAJINEC
19. 9. 2023 19:31
Ohodnotit příspěvek :
     

agenty SBU zabíjet na místě a bez slitování-pomalu,aby trpěli.Myslím,že nemůže být takovej problém využít služeb nějakých hackerů,dostat se do jejich databáze a podle jmen a adres si je odchytnout jednoho po druhým

Karel
19. 9. 2023 19:52
Ohodnotit příspěvek :
     

To je přesná ukázka co jsou tito úchylové zač. Nejen, že mají pochroumané tělo ale především to nemají v pořádku v hlavách. Jsou nebezpeční nejen sobě ale hlavně normálním lidem v normálním světě. Při jejich zařazení do jakýchkoli funkcí je na místě maximální opatrnost.

Aleš
20. 9. 2023 12:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Proc ? Protože dnešní Zapad je fašistická bestie. Stačí se podívat k nám.

Vladimír
20. 9. 2023 13:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Ten hermafrodit pěkně diskriminuje všechny podobné, takže může přijít den, kdy budou takoví jedinci likvidováni, aniž by měl někdo výčitky svědomí. A otevírá se tím také prostor pro likvidaci jakýchkoliv “propagandistů” a třeba i politiků na Západě. Ale kdo chce kam…

21. 9. 2023 07:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Banderovský vrazi…s těmi si ještě užijem,jako posledně…