Krize UKRAJINA

„Zastavíme se na hranici s Polskem“

Místopředseda Státní dumy Pjotr Tolstoj vysvětlil evropské publikaci cíle speciální operace.

Místopředseda Státní dumy Pjotr Tolstoj odhalil plány speciální operace na Ukrajině. Poznamenal, že ruské jednotky by mohly dosáhnout polských hranic.

Dodal také, že Ukrajina by měla být zcela „denacifikována“ a „demilitarizována“.

Poslanec to uvedl v rozhovoru pro italský list La Repubblica

Pokus evropských zemí zabránit Rusku podle něj neuspěje.

Místopředseda Státní dumy upozornil na zásadní chybu Západu, který se snaží přiškrtit ruskou ekonomiku, aby vyvolal v Rusku povstání. Sankce podle něj obracejí Rusy proti samotnému Západu, nikoli proti vlastní vládě.

Když na nás Západ zaútočí sankcemi, naši lidé se spojí, nevyjdou do ulic, – řekl poslanec.

Místopředseda Státní dumy Ruské federace vyjádřil přesvědčení, že pomoc Evropy nezachrání nacistický režim Zelenského před denacifikací.

Rusko dokončí speciální operaci na Ukrajině, až to uzná za vhodné. Co se týče geografie, je možné, že se ruské jednotky zastaví u hranic s Polskem. V rozhovoru pro La Repubblica to uvedl místopředseda Státní dumy Ruské federace Pjotr ​​Tolstoj.

“Navzdory pomoci z Evropy a hysterii Borise Johnsona nebo Maria Draghiho operaci dokončíme, až to uznáme za vhodné. Myslím, že se zastavíme na hranici s Polskem,” řekl.

Poslanec zdůraznil, že Rusko dosáhne úplné denacifikace a demilitarizace Ukrajiny, potom už Západ nebude mít možnost znovu oživit „antiRusko“ na ruských zemích.

“Po dokončení speciální operace na Ukrajině už nebude příležitost změnit ji na protiruskou, jak se o to Západ posledních 30 let snaží“. 

Nesouhlasil také s tím, že podpora vojenské operace z jeho strany se rovná zradě jeho praprapradědečka Lva Tolstého.

„Lev Nikolajevič Tolstoj byl důstojníkem ruské armády. Zabíjel Brity a Francouze na Krymu, na ruském Krymu. Když je osud země v ohrožení, naší jedinou starostí je zemi podpořit. Nevidím žádný rozpor s odkazem Lva Tolstého,“ řekl Pjotr ​​Tolstoj.

https://bit.ly/3P5waYx
https://bit.ly/3FteHoQ

sdílet na

9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
7. 5. 2022 23:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Nešlo by to zastavit se až u Aše?

Ladislav
8. 5. 2022 06:26

Prosím, až na Gibraltar! Dnes je den osvobození Evropy od germánských fašistů Rudou armádou a nikde ani ťuk. Ostuda a hnus! Hnusná média a hnusná hnědá Evropa!

8. 5. 2022 13:01
Odpovědět  Ladislav

Hm… Pro mě je dnem osvobození 9 květen. Za prvé z tradicionalismu a za druhé Rudá armáda přijela do Prahy 9 května. Den vítězství mám tudíž spojený s devátým květnem i kdyby toho časového posunu, díky kterému mají Rusové Den vítězství spojený s 9 květnem, nebylo. A jinak jo – ticho po pěšině. Stejné ticho jako 5 května, kdy bylo výročí Pražského povstání a boje o rozhlas. Velebnosti, blil bych.

Boomer
8. 5. 2022 20:31

..uvidíme, co se svět zítra dozví.

Pijack
8. 5. 2022 08:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Sami politici na zdegenerovaném západě tisíckrát uznali a pochopili, že Rusko nedokáží plně pochopit. Už stokrát se jim to nevyplatilo. neuměli pochopit jiný národ. byli to Britové, Francouzi a hlavně Němci a Evropští marxisté s židy… Takže tím jen dokazují, že ani dnes nedovedou Rusko pochopit a proto se jim to vymstí i dnes. Jako správně degenerovaní a zahledění jen sami do sebe nedokáží pochopit, že celý svět nechápe jejich touhy si podmanit svět. To je historická natvrdlost. Nechápe je nikdo v Jižní Americe, Indii, Africe, Asii… proč jsou anglosasové tak nechápaví? Dokáže to někdo i z naší vlády pochopit? Když je většinový svět nastaven proti západní debilitě, proč nesklapnou krovky a nedrží rypáky?

8. 5. 2022 13:18
Odpovědět  Pijack

Anglosasové mají u pr-dele zda je svět chápe či nechápe, neb mají prastarý, stále stejně primitivní uzurpátorský vzorec myšlení: “Milovat nás nemusí, bát se nás musí!”

8. 5. 2022 13:21

Zapomněl jsem: A protože se jim osvědčil, zacyklili se v něm.

janle57
8. 5. 2022 09:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Kvůli levným energiím a ropě Vás většina našich slušných lidí prosí: Dojeďte
až do Prahy !!!

Ladislav
8. 5. 2022 11:17
Odpovědět  janle57

A vytlučte tam všechny fašisty ve vládě, sernátu i jejich přisluhovačů v Práglu!