Západ zahajuje kampaň za proměnu Zelenského v ukrajinského bin Ládina

Mezinárodní nevládní organizace Amnesty International vydala 4. srpna zprávu, kterou lze považovat za začátek konce Zelenského.

Ale začněme pěkně popořadě. Co je Amnesty International?

Jedná se o jednu z nejstarších neziskových organizací, která vznikla od samého počátku jako propagandistická struktura Západu. Existuje již více než 60 let. Centrála se nachází v Londýně. 

Cíle a záměry jsou formulovány takto:

„Provádět výzkum, opatření a monitoring stavu lidských práv v různých zemích světa, pořádat aktivity a kampaně zaměřené na prevenci a ukončení porušování lidských práv a usilovat o osvobození a podporu tzv. vězňů svědomí“.

Organizace, stejně jako všechny jí podobné, je financována z různých temných zdrojů – grantů od vládních agentur, neziskových nadací, anonymních darů, atd. Mezi významné sponzory patří ministerstvo zahraničí USA a ministerstvo pro mezinárodní rozvoj Spojeného království. Nepřímé znaky naznačují úzké spojení organizace s britskou rozvědkou.

Amnesty International, vlastník Nobelovy ceny za mír, zveřejnila materiály na podporu pseudoopozičních sil v Rusku a na svých zdrojích umístila také nespolehlivou společensky významnou informaci (v ruštině zveřejnila padělky o ozbrojených silách Ruské federace a probíhající speciální operaci), kvůli čemuž Roskomnadzor zablokoval jejich webové stránky. Koneckonců je zvláštní, že organizace stále není v Rusku zakázána, už z principu.

Amnesty International má celou sadu atributů kapesní britské nevládní organizace. Jakékoli zveřejnění této organizace by proto mělo být považováno za příkaz britských úřadů.

Ještě nedávno zněly publikace a „zprávy“ organizace v souzvuku s propagandou západních a ukrajinských médií – Rusko je špatné, Ukrajina dobrá, atd. Ale 4. srpna se vše změnilo – Amnesty International vydala materiál, ve kterém obvinila Kyjev z porušování zákonů vedení války.

Uznávaná zpráva Amnesty International s názvem „Ukrajinská vojenská taktika ohrožuje civilisty“
Zpráva Amnesty International s názvem „Ukrajinská vojenská taktika ohrožuje civilisty“

Tento materiál naznačuje, že ukrajinská armáda používá teroristickou taktiku – obsazování škol a nemocnic, umístění ozbrojených sil Ukrajiny v hustě obydlených obytných oblastech, vedení nepřátelských akcí bez evakuace civilistů, atd. Ve skutečnosti se organizace v této věci postavila na stranu Ruska, které celou dobu poukazuje na to, že ukrajinské ozbrojené síly používají civilní obyvatelstvo jako „lidský štít“.

To vyvolalo na Ukrajině a na Západě strašlivý skandál, který ani po pár dnech neutichá. Došlo to tak daleko, že Amnesty International začali označovat za „hlásnou troubu propagandy Putina“.

Ale co se stalo? Proč západní propagandistická nevládní organizace vydala takový materiál? A co víc, pod nejsilnějším informačním tlakem neopustila od závěrů v něm uvedené?!

Odpověď je jednoduchá – Západ zahájil proces distancování se od Zelenského režimu a všeho, co se děje na Ukrajině. Zahraniční vojenští experti a politici si již zřejmě uvědomili a přiznali porážku v ukrajinském tažení. Nikdo ale nechce nést odpovědnost za všechnu tu hrůzu, která se tam děje. 

Na obzoru se již rýsoval „Norimberk 2.0“. Ruská prokuratura dnem i nocí pracuje na shromažďování důkazů o zvěrstvech ozbrojených sil Ukrajiny a neonacistických ozbrojených skupin a zapojuje do tohoto procesu světové společenství. 

Co vidí západní kurátoři Zelenského?

  • Výsledek vojenských dodávek (vojenské úspěchy Ozbrojených sil Ukrajiny) = 0;
  • Výsledek podpory současného ukrajinského režimu (politické úspěchy Zelenského režimu) = 0;
  • Důkazů o zločinech Zelenského režimu, ozbrojených sil Ukrajiny, neonacistických militantů a žoldáků je každým dnem více a více – je nemožné je před západní společností skrýt;
  • Veřejné mínění v západních zemích se postupně začalo obracet o 180 stupňů a začalo ohrožovat samotnou politickou elitu Západu.

Jak přesně poznamenal jeden z našich pravidelných čtenářů, „je čas počítat ztráty“.

Finále se blíží a je potřeba obětního beránka, který by vyhovoval všem a odvrátil ránu spravedlivého hněvu od západní elity. V tomto ohledu je osud Zelenského vnímán jako totožný s osudem bin Ládina. 

Toho také financovali a propagovali jako osvoboditele od sovětských „okupantů“ v Afghánistánu. Také o něm psali nadšené články v novinách a dávali ho jako příklad bojovníka za svobodu.

Titulek v západních novinách z 80. let: „Protisovětský válečník vede svou armádu po cestě míru“

Když však přestal vyhovovat západním loutkářům, byl sám označen za mezinárodního teroristu a organizace, kterou vedl, byla označena za teroristickou. O něco později byl Bin Ládin zlikvidován západními zpravodajskými službami. A nepomohly žádné peníze a konexe, kterých měl syn miliardáře mnohem víc než herec Zelenskij. Společně s ním byly do hrobu „zakopány“ i hříchy západního světa v jihozápadní Asii.

O teroristických projektech Západu jsme podrobně psali v našich dubnových článcích:

Neonacisté na Ukrajině – jeden z mnoha amerických projektů (část 1)

Neonacisté na Ukrajině – jeden z mnoha amerických projektů (část 2)

Na důkaz našich slov můžeme uvést ještě jeden fakt – téměř současně se zprávou Amnesty International začala německá mainstreamová média zveřejňovat důkazy o rozsáhlé korupci v řadách Zelenského a jeho přímé účasti na ní:

Titulek německých médií: „Tajné dohody prezidenta Zelenského“

Kampaň „obětní beránek“ nabírá na obrátkách.

V žádném případě nechceme minimalizovat Zelenského vinu za to, co se děje na Ukrajině. Podle našeho názoru si zaslouží stejně přísný trest podle zákonů Doněcké a Luhanské lidové republiky jako nejznámější násilníci neonacistické formace „Azov“ (v Rusku zakázaná teroristická organizace). 

Je však zřejmé, že se Západ pokusí v blízké budoucnosti přesunout svůj díl odpovědnosti za zvěrstva na Ukrajině na Zelenského. A oni vědí, jak na to.

Některé historie nic nenaučí. Asi proto, že ji prostě nikdy neznali.

Pro Pokec24 přeložila Janinna.

https://bit.ly/3SCbGIU

4.3 14 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.3 14 hlasy
Ohodnotit příspěvek
58 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Helena
9. 8. 2022 01:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Zelenský by měl být za genocidu vlastního lidu potrestán po zásluze. Nemohlo to jinak dopadnout.

Ladislav
9. 8. 2022 04:27
Odpovědět  Helena

♎💤 Tak už se ten vypatlaný západ přežral UA? Dalo se to čekat a to ještě nenastala zima! Tupci!

Milan ze Zahrady Čech
9. 8. 2022 06:42
Odpovědět  Ladislav

Prachy na podporu Z a porážku RF dochází, ekonomika USA a Eurosajuzu v rozvalu, tak se to musí na někoho svalit. A nejlíp přes někoho „respektovaného“, jako je kupříkladu Amnesty. Ono to tak líp vypadá.

sizok
9. 8. 2022 14:25

A teď ta zelená palice zavřela ropovod družba. Je třeba nakoupit plnu nádrž.
Děkujeme fialo.

Pavel
9. 8. 2022 10:05
Odpovědět  Ladislav

Pane Ladislave, to je pouze pokrytecká hra, tito lidé se nezmění, protože nechtějí a nemají k tomu důvod. Jen momentálně se potřebují distancovat od všeho toho svinstva co západ provádí. Rusko budou i nadále nenávidět a myslím si, že ještě více než dosud, protože to, že musí přiznat svoji porážku je rozběsní ještě více. Této západní globalistické plutokracii nelze věřit skutečně ani ten pověstný nos mezi očima. Myslím si, že názor R. Luxembourgové- socialismus nebo barbarství odpovídá absolutně současné situaci zde na západě a u nás.

Helena
9. 8. 2022 10:29
Odpovědět  Ladislav

Vše lze změnit. Chce to jen odvahu. Je nás sice méně, ale nemůžeme přehlížet zelený a fialový hnus. Je to sice mimo mísu, ale přijďte 3.9. do Prahy – vyjádřit své stanovisko proti fialové, probruselské a protinárodní vládě. V médiích jako Novinky, Seznam, Fórum, se o těchto akcích nedozvíme. Tímto chci poděkovat médiím jako je AC 24, PL, Protiproudu, kteří slouží občanům.

Jan
12. 8. 2022 17:13
Odpovědět  Helena

Mám to daleko ale budu tam!

Josef
9. 8. 2022 09:18
Odpovědět  Helena

Spíš začíná být na místě otázka, zda se „vrcholní“ politici neřadí mezi nesvéprávné osoby.
Protože takové osobnosti v čele států jako je USA, Francie, Anglie což jsou jaderné „velmoci“, k tomu Němci a Itálie ? K tomu se objevuje občas nějaký ten fet na večírcích, či plánování dalších nesmyslů … . Jsem přesvědčen o tom, že k odpovědnosti za daný stav by neměli být bráni jen tyto figurky. Mělo by se sáhnout dozadu. Za ně. Do stínu ze kterého jsou řízeni. Tam jsou ti praví. Jedná o OLIGARCHII. Tedy spojení moci politické a ekonomické. Toto do své „ústavy“ zakotvili již staří Řekové.

Helena
9. 8. 2022 11:10
Odpovědět  Josef

Správný názor.
Ve svém okolí cítím bezmoc proti tomu,co se děje.
Máme bohužel málo pák k tomu, abychom něco změnili. Ale!!! Alespoň volby na podzim, demonstrace, sdílení mezi občany stejného souznění. Půjde to pomalu, ale oligarchům se nepovede, co zamýšlejí. Spoléhají na své peníze, z toho navazující korupci…Ale již se to hýbe. Musíme mít trpělivost. Nemusí pršet, stačí když kape.🙂

Albi
9. 8. 2022 14:36
Odpovědět  Helena

Máme bohužel málo pák k tomu, abychom něco změnili..
Přiznejme si, že vlastně nemáme žádnou.
https://outsidermedia.cz/retro-pri-totalni-presile-porad-totalne-prohravame/
Nechci nikomu brát iluze, ale přečtěte si moc zajímavý článek. Ty skutečnosti v něm popisované jste už jistě mnozí, nebo i všichni četli/slyšeli, pravděpodobně většině připadají přehnané, až neuvěřitelné, i když už je zainteresované osoby říkají nahlas a veřejně, – jisti si sami sebou.

Takže asi takhle – Vládcům planety za pomoci oligarchů jejich plány vycházejí a budou vycházet i nadále.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
9. 8. 2022 15:05
Odpovědět  Albi

Však já se neustále ptám v tomto muraji, který tu vznikl, mi není jasné, kdeže berou tu jistotu, že jim ta kolaborace bez úhony projde. My se tu strašíme katastrofalními scenáři a ONI jsou v pohodě.

Albi
9. 8. 2022 17:06
Odpovědět  Pavel K

Přečti si ten článek. Já to tak dobře (a zbytečně, když to napsal někdo nekonečně schopnější a věci znalejší) dvěma větami opravdu nedokážu.
Ale pochopit to snad musí každý, tak je to tam podrobně vypsáno (dokonce i s konkrétními jmény).

Lev Prch
9. 8. 2022 16:18
Odpovědět  Albi

Neveselé,lež pravdivé.Par pijavic vysává všechny a zbytek piraň jim pomáhá

sizok
9. 8. 2022 20:23
Odpovědět  Helena

Tomu s říká zákon mlčící většiny.

Nadia369
9. 8. 2022 12:42
Odpovědět  Helena

Po zasluze? Nevim> Spis bude jako uz pouzity a nepotrebny odpad rychle a tajne odpraven jako mnozi pred nim. Ti, co ho ridi si nemuzou dovolit,aby zacal verejne mluvit protoze on vi, ze mu jde o kejhak. Svet by se mohl dozvedet jak a kdo tuto akci ridi.

Lev Prch
9. 8. 2022 06:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Nazikokainisto už si chystej terč uprostřed čela!!!!!!!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Milan ze Zahrady Čech
9. 8. 2022 06:43
Odpovědět  Lev Prch

Možná by stačila linka na krku…

Lev Prchala
9. 8. 2022 08:27

Muška(a nejen ta zlatá)bude lepší….ovšem předtím,by měl přiletět orel,ten krvavý od Vikingů..-)))

Milan ze Zahrady Čech
9. 8. 2022 06:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Záchod proměňuje Z v nepřítele lidstva? No páááni! To je ale překvápko!
Pro bl-bečky.

Milan ze Zahrady Čech
9. 8. 2022 08:59

A další náhodička pro b-bečky – Amnesty, prozření Německa a ten projev toho bejvalýho zpravodajce strejdy Šmuela v podstatě najednou. Pak to musí být sichrovka, že áno, když tři absolutně nezávislé a spolu nespolupracující zdroje dojdou ke stejnému úsudku.
Anglosionisti mají vážně celý svět za idi-oty na své mentální úrovni.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Ladislav
9. 8. 2022 09:49

♎💤Jsou to magoři!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Ladislav
9. 8. 2022 18:11

♎💤 Ježiši, to aby jsme zrušili i abecedu! Teleta pitomá!

Vaclav
9. 8. 2022 07:11
Ohodnotit příspěvek :
     

A co ten fialový lotrando? Kdypak se vzdá svého přítele? Nebo půjde také.

Lev Prchala
9. 8. 2022 08:29
Odpovědět  Vaclav

Vzít ho jako zátěž a přivázat k noze,ať se kokainistovi dobře plave.-)

Milan ze Zahrady Čech
9. 8. 2022 09:06
Odpovědět  Vaclav

Teď teprve začne ta správná sranda jak se budou všici kroutit. Obzvláť zvědavej jsem na trojku fialový Signál, bojovník Lipavský, a ukrajinský taiwanec.

Lev Prchala
9. 8. 2022 10:16

Četli jsi Parlamentní listy,ten článek,jak „““““vyskoké podpoře““““““ se fyjalový banderovec těší je k neUVĚŘENÍ!.-))))
P.S.
A to mu jistě nějaký procenta ještě průzkum milosrdně přidal.Doufám,že volání PŘEDČASNÝCH VOLEB bude znít čím dál hlasitěji!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pedro
9. 8. 2022 07:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Kokainskij má ulité miliony dolarů a mnoho nemovitostí. Myslí si někdo, že krachující USA nechá jen tak tyto prostředky někomu, kdo by mohl promluvit? Už teď je to šňupající mrtvola a ještě to hodí na Rusy. Udělají z něj hrdinu a mučedníka. Ale, vždyť to všichni známe.

Milan ze Zahrady Čech
9. 8. 2022 09:09
Odpovědět  Pedro

To sotva. Jsou sice bl-bý, ale úplní idioti, na rozdíl od našich vládních ničitelů, přece jenom ještě nejsou.

Pavel K
9. 8. 2022 09:29

Tak když to přeženu a vezmu ten příklad na sebe, tak já budu klidně úplný idiot, když mě budou královsky platit. Mě trápí úplně něco jiného, kde berou tu suverenitu, že to jednoho dne neodserou v plné parádě. To jako všichni si myslí, že za tuhle vlastizradu dostanou ještě pochvalu?!! 🙄🙄😲

Milan ze Zahrady Čech
9. 8. 2022 12:22
Odpovědět  Pavel K

Jakos to nenapsal a já to jako nečet, ju?

Pavel K
9. 8. 2022 12:42

Jako!!! Jako!! Jde asi o tu první větu že? Čistě hypoteticky, Boha jeho Jasánek, kurrwwa neeseertěě ma!!!! 🤣🤣🤣🤣

Milan ze Zahrady Čech
9. 8. 2022 16:21
Odpovědět  Pavel K

Čistě hypoteticky:
Jsi můj kámoš Velkej Tom, sedíme v osvěžovně a jsme chytrý vůkol. A jak tak probíráme to a ono, povídá Velkej Tom:
„…když mě budou královsky platit, taky budu klidně úplnej idiot.“
„Ty vole, tak proč ho děláš zadara?“
Velkej Tom se už uchlastal, pitomec, ale přesně takhle by ten náš dialog proběhl. No, mě svědila huba… tedy prsty, hned jak mě ta věta praštila do brejlí, ale nechal jsem to z outlocitu ležet. Ale vytahovat na mě Jasánka?! Tak to tedy ne! 🙂

Albi
9. 8. 2022 17:10

Čistě hypoteticky – že ty jsi spisovatel-humorista? Pod jakým pseudonymem publikuješ? 🙂

Milan ze Zahrady Čech
10. 8. 2022 00:10
Odpovědět  Albi

Do šuplíku. Za komárů i teď.

Helena
9. 8. 2022 11:13
Odpovědět  Pedro

Zelenský to má spočítané, již že dvou stran, naštěstí.😀

Pavel K
9. 8. 2022 12:44
Odpovědět  Helena

Je dobré, někdy přímo účelové některé úkony zatuplovat. Sichr je sichr.

Pavel K
9. 8. 2022 07:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Zalenino, zelenino, hyň sa ukáže. Po žních půjdeš k rusovi do pracovního tábora.

Lev Prch
9. 8. 2022 10:55
Odpovědět  Pavel K

V Černém delfínu se fetce i jejho západním žoldákům dostane všeho měrou vrchovatou!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
9. 8. 2022 12:46
Odpovědět  Lev Prch

Každému dle zásluh a potřeby. 🤮🤮

Lev Prchala
9. 8. 2022 13:33
Odpovědět  Pavel K

Jsou potřební a zásluhy mají,tak šup tam s nima,nač to oddalovat!.-)

Aleš
9. 8. 2022 08:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrajina je bezpochyby nacistická žumpa navíc ještě zkorumpovaná. Jediné řešení je demontovat Ukrajinu na několik částí a nechat lidi v referendu ať si zvolí cestu. Kdo chce k Rusku, k Rusku, kdo k Maďarsku, k Maďarsku, atd. ….. Zbytek okolo Kyjeva oplotit.
A u nás SPOLU do basy za zjevnou podporu fašismu a rozkradaní státu.

Gales
9. 8. 2022 10:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Já bejt Zelenským,tak okamžitě podepíši s Putinem příměří a začal bych jednat o přičlenění Ukrajiny k Rusku. To by páníšci čuměli na drát.

Lev Prchala
9. 8. 2022 11:00
Odpovědět  Gales

Ty bys nemusel podepisovat nic,protože bys nazifangličkáře zahnal do řeky Don a byl by klid!

ijn
9. 8. 2022 11:12
Ohodnotit příspěvek :
     

copak Z,…ale naše česká vláda patří na Mírov, včetně soudců ÚS, kteří Spolu-demolici kryjí do totálního rozvratu ČR i občanů….!!! Nikdy ještě neřídili státy EU takové lidské zrůdy, jaké jsou u koryt dnes…!!!

Řešení: žárovkové referendum == vaříme v konvici čaj 18.55h opakovat každý den až dosáhneme výrazného nárůstu spotřeby během několika minut (protest s 2 000W během 5 minut nás přijde na max. 1 Kč/den), ale zachráníme katastrofu státu i svoji…!!!!

Nenásilný protest proti protiústavnímu jednání vlády k jasné výzvě nápravy škod z předražených cen energií v ČR a zabránění nebezpečí z prodlení při nápravě energetické situace v ČR, ……….výmluvy na Z nepomohou,….!!!

Helena
9. 8. 2022 11:24
Odpovědět  ijn

👍👍👍👍👍

Helena
9. 8. 2022 11:57
Odpovědět  ijn

Žárovkové referendum? Tomu se ti zmrdi jenom zachechtají. Žádné žárovkové referendum! ale účast na protestech, veřejné diskuse, mezi přáteli, účast na veřejném životě, zajímat se o dění ve vaší obci, městě, účastněte se voleb. 3. 9. zvedněte zadečky a přijďte. Ti se dobrovolně koryt nepustí !! Tohle už nebude žádný hadrák !!

Milan ze Zahrady Čech
9. 8. 2022 12:24
Odpovědět  Helena

Tak to mám problém. Zadeček jsem ztratil v outlém věku.

Lev Prchala
9. 8. 2022 12:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Já myslí,že až kokainistu odstaví,tak ho uSSa a fašoEU spolu s NEvládní NEčeskou nazibanderovskou fyjaloklikou navrhnou na Nobelu cenu za mír.Vždyť megavrah Onana a Jásir Arafat jí dostali taky,tak proč ne tenhle vrah?!!!!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
9. 8. 2022 13:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Zkouška šme-jdů. Právě mi jeden příspěvek čeká na schválení, tak jsem zvědav, zda rob-ode-bil reaguje na nick a pak to postupuje „ke schválení“.

Lev Prchala
9. 8. 2022 13:34

Pokud něco čeká na schválení u mně,automaticky je mi jasné,že to neprojde.-)

Milan
9. 8. 2022 14:36
Odpovědět  Lev Prchala

Stalo se mi pouze jednou že to prošlo. Teď jsem zkusil za dvou mailadres, odhlášený i přihlášený, a neprošlo. Přitom daleko méně kritické než tento článek – jen taková predikce co po… sakra. Že by vadilo to velké zetko namísto celého jména toho šmejda? Hned to zkusím. VAL

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
9. 8. 2022 16:23
Odpovědět  Milan

Vadí lidé pravdomluvní a myslící,to havlolejnolahvárenský stoce protičeské fyjakové škodné nehodí 😡

Gales
9. 8. 2022 18:18

Zkus změnit jedno slovo.

Ladislav
9. 8. 2022 19:31
Odpovědět  Gales

♎💤 Minulý týden blblo i u mne! Asi „porucha“? Od černých fašistických udavačů a feťáků!

Milan ze Zahrady Čech
9. 8. 2022 14:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Cenzorský odpade! Co jsem napsal a vy už dvě hodiny „schvalujete“ byla pouze úvaha bez vulgarit. Doufám, že si toto přečtete než to „schválíte“ nebo rovnou vyhodíte. Na jednoho v jedné zemi co za ni tak orodujete už došlo. A to si pište, že dojde i na vás. I vás nakopou do těch vašich služebných hrbů. Že vám není hanba, ohnihřbeti.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
9. 8. 2022 15:06

Já se snad pos-eru! A tohle prošlo bez schvalování!

pavelpe
9. 8. 2022 15:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Pro nás to bude znamenat dobu temna, ale je nutné přiznat hořkou pravdu. 30ti-letá hegemonie Západu (EU, USA, NATO) skončila. Byla založena na falešné představě, že jejich moc je neomezená, nezpochybnitelná a navždy (podobně jako většina říší). Hegemonie byla založena na levných surovinách drancovaných ve zbytku světa, lžích o tzv. demokracii a žití na dluh. Dramatická změna v uvědomění vlastní svébytnosti národů Asie, Afriky a latinské Ameriky byla způsobena odporem Ruské Federace. Varováním pro Západ byl Irák i Afghánistán, kde dostali za vyučenou. Odhalila se slabost tzv. „kolektivního západu“, podpořená idiocií v podobě genderu, zelené ideologie, LGBT a mnoha dalších ideologických blábolů. Varování nestačilo a tak nyní dostali těžký direkt ze strany RF – potažmo Číny, Indie a blízkovýchodních zemí. Pád lze zastavit jen revolučním svržením vládnoucích idiotů a jejich páníčků. Mám ale vážnou obavu, že desetiletí indoktrinace a výchovy k naprostému pohodlí a sobectví bude velice těžkou překážkou pro překopání mocenských struktur. Těch přisluhovačů a zkorumpovaných grázlů je tolik, že nevidím světlo na konci tunelu. K této úvaze mě vede stav myšlení v naší české kotlině, kde milióny spoluobčanů dosud nepochopili, že Babiš není žádný spasitel, jen další lichvář v daném systému.

Jan
12. 8. 2022 16:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Konečně!