Krize UKRAJINA

Západ “tlačí” Kyjev k rozhovorům – bývalý ruský prezident


Ukrajinské vedení se však těmto pokusům brání a sleduje vlastní sobecké cíle, domnívá se Dmitrij Medveděv
Západ “tlačí” Kyjev k rozhovorům – bývalý ruský prezident

Kolektivní Západ začíná být unaven ukrajinským prezidentem Vladimirem Zelenským a “tlačí” Kyjev k rozhovorům s Moskvou, napsal v sobotu v příspěvku na Telegramu bývalý ruský prezident Dmitrij Medveděv. Dodal, že USA a NATO nechtějí riskovat novou světovou válku.

Reakce na raketový úder, který v úterý zasáhl polskou vesnici Przewodow a zabil dva civilisty, odhalila nový “symptom” tohoto trendu, kdy i “nejzarytější rusofobové” ve Varšavě odmítají svalit vinu za incident na Moskvu, komentoval exprezident.

V pátek Varšava označila úder za “nešťastnou náhodu”, které bylo “prakticky nemožné” zabránit. Kyjev se opakovaně snažil svalit vinu za incident na Moskvu. Ruská armáda mezitím uvedla, že v té době neprováděla žádné odpaly v blízkosti ukrajinsko-polské hranice, zatímco analýza fotografií z místa ukázala, že projektil byl protiletadlovou raketou S-300 provozovanou ukrajinskými silami. 

“Všichni jsou unaveni kyjevským režimem. Zejména z neurotického Zelenského, který neustále vybičovává napětí, fňuká, fňuká a vymáhá další a další peníze a výpalné. Chová se [jako] hysterické dítě s vývojovými problémy,” prohlásil Medveděv.


Únava z Kyjeva a jeho akcí vede kolektivní Západ k tomu, aby “tlačil” Ukrajinu k rozhovorům s Ruskem, pokračoval zástupce šéfa Rady bezpečnosti země.

“USA, NATO a Evropská unie nechtějí úplný rozchod s Ruskem, což by znamenalo riziko třetí světové [války]. Proto se často pokoušejí Kyjev zkrotit a přivést k rozumu, dotlačit ho k jednání,” napsal Medveděv.

Tím, že Zelenskyj odmítá jednat s Ruskem, ve skutečnosti sleduje mnohem přízemnější a sobecké cíle, naznačil Medveděv. Dodal, že “pokud [Zelenskij] nepřijme realitu ukrajinského kolapsu, nemá smysl sedat si k [jednacímu] stolu. A pokud [to] přijme – odstraní ho jeho vlastní nacionalisté, kteří jsou provázáni s armádní špičkou”.

Komentáře bývalého prezidenta přišly v době, kdy několik předních politiků na Západě, včetně francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, opakovaně vyzvalo k přímým rozhovorům mezi Kyjevem a Moskvou. Nedávné zprávy rovněž naznačily, že Washington soukromě tlačí na Ukrajinu, aby upustila od nekompromisního odmítání mírového procesu s Ruskem. Minulý týden předseda sboru náčelníků štábů USA generál Mark Milley naznačil, že ukrajinské vojenské vítězství může být nedosažitelné a že zima by mohla být příležitostí k zahájení rozhovorů s Moskvou.

sdíletj na

36 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Jaris
20. 11. 2022 00:31

Zlikvidovat skreta Zelenskeho a bude po problemu. Jenze hodilo by se to do kramu zparchantelym USA a EU? Vzdyt valky tak dobre vynaseji a otaceji ekonomikou kapitalistickych zemi. 🙁

Milan
20. 11. 2022 03:32
Odpovědět  Jaris

A místo něj Zalužnyj? Místo syflu lepra. Hlavně proto, že Zalužnyj není takový id-iot jako feťák, takže by tím pádem byl mnohem nebezpečnější jak jako nepřítel Ruska, tak jako přítel Pentagramu. Myslím to tak, že by nedal Pentagramu tolik důvodů k nespokojenosti, takže by ochotněji solili a posílali zbraně a stálo by to ještě víc životů. Vlastně se bojím, že o tom už Pentagram uvažuje – že fetku vymění za generála. Podle mě to vyřeší pouze bezpodmínečná kapitulace banderů.
P.S. Nestačím zírat, jakej nám z Medveděva najednou vyrost vlastenec. Přitom právě on téměř zlikvidoval zbrojní průmysl Ruska, právě on může za “čečenský konflikt” a má ruce od ruské krve, právě on sabotoval Putinovi co se jen dalo. A mydlí mu vydatně, v naději že stane na Gosudarově místě, schody dál. Viz kecy o jednání. To je jako by někdo tlačil na Stalina, ať místo válčení raději s Adolfem usedne za jednací stůl. Mezi bandernacismem a dojčnacismem není rozdíl. Cíl je stejný – likvidace Ruska. Jediné řešení je vyplít bandernacismus i s kořeny. Jinak je tu za dvě generace stejný problém.
Milan z z Čech

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ladik
20. 11. 2022 11:24
Odpovědět  Milan

Přesné a pravdivé!

Gene
20. 11. 2022 13:19
Odpovědět  Milan

Souhlasim, take jsem si toho vsiml. Byt Putinem, neverim mu ani slovo.

Petr
20. 11. 2022 00:34

Nejdřív feťáčka plácali po ramenou a teď jim přerostl přes hlavu !!

Milan
20. 11. 2022 04:05

Tak trochu mimo, ale musím.Putine zachraň nás! V noci na dnešek vypukl největší skandál v dějinách EU a NATO!20 listopadu, 2022/Kategorie: Blog /Vložil(a): Michael Svatoš

Včera se provalilo, že Brusel a Paříž organizují v Africe dětské otroctví, a že dětmi vytěžené zlato končí v západoevropských bankovních trezorech! Lidská práva Brusel ani Paříž nezajímají, za to zlato ano! Afričané volají Putina na pomoc! Italská premiérka Meloni potvrdila, že Paříž a Brusel organizují dětské otrokářství v Africe! Co na to, rotující předseda EU Petr Fiala? Půjde česká vláda opět proti Putinovi?
Včera 19. listopadu vypukl největší skandál v dějinách EU. Pár hodin po té, co tento pátek v africké republice Burkina Faso vypukly masové nepokoje a demonstranti s ruskými vlajkami začali požadovat okamžitý odsun francouzské armády z Burkiny Faso, a ukončení všech vztahů s Francii, a požadovali, aby Rusko, stejně jako to učinilo loni v Mali, poslalo do Burkiny Faso na ochranu Afričanů Wágnerovi žoldnéře, vystoupila v italské televizi premiérka Georgia Meloni a tvrdě napadla Francii.
Pokračování zde:
https://www.michalapetr.com/

Ono se to samoodhlásilo? Milan z z Čech

Jo Fa
20. 11. 2022 08:07

“Komu táto vojna prospeje? No USA predsa” citujem Ivana Ivanoviča. Ak vám hrozí krach a kolaps ekonomiky, čo potrebujete? No vojnu.. Potrebujete preprať bilióny natlačených dolárov a vytvoriť odbyt pre svoje predražené produkty. Čo sa stalo s Európou? Krach, chudoba a závislosť od USA a nie od Ruska. Kto pomohol Američanom sa dostať z hovien a dodáva im aj naďalej plyn a ropu cez nastrčené spoločnosti? No Rusi.. Prečo? No preto lebo Rusko ovládajú nosatí, inak by už bola dávno vojna skončená a Rusi v Európe. Kto ovláda Ameriku a UK? No nosatí…Prečo vystúpilo UK z EÚ? No lebo nechceli byť chudobní a závislí ako EÚ a vedeli čo sa chystá. To všetko má jedného spoločného menovateľa: Nosáči tankujú super!

Jo Fa
20. 11. 2022 08:10
Odpovědět  Jo Fa

Zaujímalo by ma, čo si o tomto pomyslia štáty BICS? Zatiaľ sú ľahostajní, ale čo ak sa im stane to isté ako Európe?

Rapa
20. 11. 2022 09:31
Odpovědět  Jo Fa

Nosatým krachují natištěné peníze a nosaté z USA už nikdo nechce,ani prediktor,mág všech mágů.Nosatí západu se přežili i s dolarem podporující neokolonialismus a války po světě,už příliš překáží,jejich kšefty o dluzích a řádění exekutorů končí.Kolik už měli ze stejných důvodů pogromů za posledních jen tisíc let,mnoho.Tato civilizace končí i s nimi.Záleží nyní na Rusku,jestli tu špínu vyčistí,nebo ne. Lepší je ale být vlastencem,křesťanem,nositelem kultury svého rodu,národa,než být otrokem nadnárodních oligarchů,nadlidí,fašistů vládnoucích biomase opíchaných robotů určených k likvidaci.

Rapa
20. 11. 2022 09:37
Odpovědět  Rapa

A na Medveděva bacha,přece se osvědčil jako kolaborant a škůdce.Nyní obrací,proč,taktizuje,ale co,zradil jednou ,zradí i podruhé,lišák jeden,zrádce to je.

primak
20. 11. 2022 15:38
Odpovědět  Rapa

Máš na to nějaký link?

Eva
20. 11. 2022 16:56
Odpovědět  primak

Říká to Pjakin a je fakt, že ho Putin odstavil a místo něj dosadil Mišustina https://cs.wikipedia.org/wiki/Michail_Mi%C5%A1ustin.
Teď leze nahoru aby byl vidět. Medvěděvovi se dává za vinu, že prostředky na vývoj civilních letadel skončily v amerických kapsách a nedokázal odvrátit útoky na Libyji. Že mu to údajně nevadilo, tak prý kvůli tomu skončil jako prezident.

zuza
20. 11. 2022 18:41
Odpovědět  Rapa

prečo? prešlo dosť rokov a Dima mohol zmúdrieť. rovnako ako v Maďarsku zmúdrel Viktor. V Rusku a žiaľbohu asi aj priamo v Kremli sú aj horšie vši v kožuchu ako dom kedy Medvedev.

Autor
20. 11. 2022 20:46
Odpovědět  zuza

Medvědev :
Byl to on, kdo bezvýsledně pro USA „ochotně mávaje rukama třepetal vzduchem“, kdo pro USA „nastartoval“ přestavbu a lá „Gorbačov“ a získal čas tím, že na čas vypnul ostražitost Západu.
Chronologie Ruska za poslední období a důležitá Medveděvova
rozhodnutí ukazují, že v praxi hájil zájmy Ruska stejně tvrdě jako
Putin. Každému je jasné, že Rusko svěřené Medveděvovi dalo
poprvé od rozpadu Sovětského svazu vojenskou silou lekci
limitrofům v podobě Gruzie. Díky Medveděvovi a jeho image
Západ přijal rusko-gruzínskou válku v srpnu 2008 relativně
celkem klidně.
Za Medveděvova prezidentství se mnohonásobně zvýšily platy
vojáků a výdaje na obranu. Propustil A. Kudrina, Západem
uznávaného jako nejlepšího ruského ministra financí za odpor
proti státním investicím, zneužívání Fondu národního blahobytu
(Kudrinova soukromá pokladnička) a zvyšování vojenských
výdajů. Pro zajímavost, Michail Kasjanov (zrádce vlasti) je
Západem uznáván jako nejlepší ruský premiér všech dob.
Je tu Medveděvův významný podíl na blížící se krymské operaci a
objevení se „zdvořilých“ lidí.
Zdroj Outsidermedia – Jak Rusko oklamalo „Západ“ a zvedlo se z kolen (2. díl)

Albi
20. 11. 2022 23:22
Odpovědět  Peter

OM – takže P. C. Roberts, že?
Už v 1. díle kázal, jak se Ami ze všech sil snažli dopomoci Rusku k prosperitě a hlavně že NIKDY neplánovali Rusko porazit a ovládnout.
Jednomu by až slza ukápla.

Jo Fa
20. 11. 2022 12:05
Odpovědět  Rapa

“Tato civilizace končí i s nimi.” Obávam sa, že sa mýlite a nedáva mi logiku ak hned pod vami Jan napíše, že Rusko ovláda RŽK ,ale súhlasím s vami že “Lepší je ale být vlastencem,křesťanem,nositelem kultury svého rodu,národa,než být otrokem nadnárodních oligarchů,nadlidí,fašistů.” 
Čo urobíte aby vás svet nenenávidel ako etnikum, národ alebo sektu zato, že ste bezcharakterný, bezcitný, šovinistický,farizej, mesiášovrah… ? No rozdelíte sa, vyklonujete toho zlého a tak to zlé, máte na koho hodiť. Ostáva však stále jedno spoločné písmeno Ž. Je to hra pre blbých…

Gene
20. 11. 2022 13:28
Odpovědět  Rapa

Rapo, tato civilizace konci diky nim, ale to neznamena ze ono jdou od valu. Prave naopak, svoje pozice upevnuji.

Jan
20. 11. 2022 09:25
Odpovědět  Jo Fa

Rusko ovladaji Zide z RZK a skupina prozapadnich sionistu. Ti druzi jsou oligarchove, co si nakradli diky US poradcum za Perestrojky. Ted podporuji Ukrajinu proti Rusku (!), financemi, vyzbroji. Je to velezrada, ktera povede k potrestani a znarodneni jejich majetku.

Eva
20. 11. 2022 16:51
Odpovědět  Jo Fa

UK na tom nejsou lépe, než USA a je možné, že to plánují oni. Sabotáže mají na triku oni.
A proč vystoupili z EU, až se bude EU potápět, aby nebyli stažení také.

Pijack
20. 11. 2022 09:09

Říká se, že by válka dávno skončila, kdyby přistoupil Zelený feťák k jednání o míru s Ruskem. To je velmi jednoduchá rétorika. Já tvrdím, že by k válce vůbec nedošlo, kdyby USA neštvaly Ukrajince proti Rusku (senátor USA Mac Cain v roce 2014) a kdyby Ukrouši dodržovali Minské dohody. TEČKA.

Albi
20. 11. 2022 23:32
Odpovědět  Pijack

Jaký důvod by měli dodržovat Minské dohody, když ty byly zavedeny právě kvůli těm pučistům z r. 2014, kteří dodnes na Ukrajině vládnou a kam až to dovedli!
Ovšem samozřejmě že to všechno bylo organizováno USA – se samotnou Ukrajinou by nebyl problém.
Především by tam zůstal prorusky orientovaný Viktor Janukovič a možná i to banderovshé hnutí by se postupně podařilo nějak eliminovat. Jenže když se to USA tak nehodilo…..

Gales
20. 11. 2022 09:16

Amerika couvá a nahrazuje ji Anglie. Takž banderostán má pořád nějakou podporu.Ať chcípnou.

Jan
20. 11. 2022 09:22
Odpovědět  Gales

Anglie dosud ridila USA. Trump tomu chtel udelat konec.

Jan
20. 11. 2022 09:27
Odpovědět  Jan

Anglie konci a nahrazuje ji v geopolitice Cina.

Gene
20. 11. 2022 14:27
Odpovědět  Jan

Jene, jen aby v Cine, Anglie netahala za provazky. Bez podpory financniho systemu, by Cina nikdy nebyla to co je. A to co se v Cine deje nyni, bodovaci socialni program, boj proti covidu, jen dokazuje ze narod jde do vetsiho otroctvi. To co na zapade by jste si v Cine nedovolil. Z Cinanama delam a trva jim nez vam zacnou duverovat a nez se rozpovidaji, co se tam deje. Vetsina lidi tady ma naivni predstavy ze Cina tento system rozbije. Spis to bude naopak, Cina je urcena k zdokonaleni toho to systemu. To ze jde jejich zivotni uroven na horu? Nase sla take jak si nas kupovali.

Jan
20. 11. 2022 09:16

Zelenskij je pouha loutka, dosazena Americany. Dela to, co mu reknou, nema zadne pravomoci a Ukrajina je pouze nastroj USA, bojovat cizima rukama a prostredky proti Rusku. Jsou do toho boje zapojeni vsichni vazalove a kolonie USA. Ze Zelenskij neco nechce a ze ho musi prinutit je nesmyslny narrativ. Je tam tolik CIA a MI6 agentu, ze ho mohou kdykoliv zlikvidovat, treba vyskoci z okna. Reknou, ze byl fetak a bude to verohodne.
Kdyz USA se rozhodnou tu valku ukoncit, ta skonci. US zbrojari se napakovali, USA a EU jsou vydrancovane pomoci Ukrajine, veskerou sovetskou techniku z byvalych zemich Varsavske smlouvy Rusove uz sesrotovali. Pres 300 letadel, 6500 tanku. Ukrajinu nahustili jako Hitlera a chteli, aby se Slovane vymlatili sami.
Ovsem kolaps Ruska ci statni prevrat nenastal, Rusove se tesi na oslavy konce roku, mesta budou zase svitit dekoracemi a doma budou v teple a bez svetru. Naopak, Rusko zadne rozhovory nechce, cas pracuje pro ne. Staci preckat zimu a Ukrajina i EU si kleknou. To zapad zacina chapat a proto bude tlacit na ukonceni konfliktu a bude muset prijmout pozadavky Moskvy. Dosud jste si asi nevsimli, dosud ani jediny zapadni stat nevyzadoval ukonceni valky, mirove rozhovory a konec konfliktu! Naopak valecny stvac Borrell – valka musi byt vybojovana do konce. Mysleli, ze nahustena ukrosska armada s opevnenimi budovanymi 8 let a s pomoci US a NATO techniky, zbrani a vojaku specialistu Rusko premuze! A i polska hyena ceka, ze neco z koristi urve.

Rapa
20. 11. 2022 10:43
Odpovědět  sergej

No těbůh,ničitelé světů stále v akci,vše pro satana.

miro
20. 11. 2022 09:58

Kolo dějin nikdo nezastaví viz.obroda zemí v Africe,Jižní Americe a přijde na řadu Španielsko-Katalansko,Anglie-Skotsko,rozpad USA,to jsou důležité věci,Ukrajina je pouhou zástěrkou pro masmedia a Zelenský je pouhým šaškem hlídaný anglanmi a jimi řízený je jen otázkou času kdy ho sami zlikviduji.Putin musí vyčistit fašisticko-benderovskou svoloč jinak nebude klid.

Jaris
20. 11. 2022 10:05

https://odysee.com/@FipaLive2:a/davidicke-banned-2022-cz:c?src=embed

Zakazane video D.Icka 2022 popisujici dobu poslednich par let. Opravdu stoji za zhlednuti.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Rapa
20. 11. 2022 11:01

Pokud po Putinovi nastoupí zrádce a kolaborant,zlo bude slavit a uctívači satanismu spolu s lízači zadků budou jásat.Co pak bude a jak dlouho to potrvá? Čtěme z dějin dávných věků.Kolik civilizací tu bylo,nejen na Zemi,ale i na Marsu a i Faetonu. Země je současnou matkou nás všech a co udělá potom,až budou překročeny všechny meze destrukce přírody a nenávist otroků přejde do fáze zoufalství národů,vše bylo řečeno.Matka se otevře a vody vystoupí a smetou vše.I nebesa se otevřou a oheň sestoupí seshora. Lidé bděte.

sergej
20. 11. 2022 11:22
Odpovědět  Rapa

Reálně na síly “přírody mají lidé pramalý vliv.
https://www.youtube.com/watch?v=2d-u2LWacfU

jiří
20. 11. 2022 11:32

comment image

miky
20. 11. 2022 14:05

Miesto slovného tlačeniu Kyjeva k mierovým rozhovorom, by mal kolektívny Západ prestať dodávať Zelenáčovi zbrane. To by bol najrýchlejší a najúčinnejší sposob na zahájenie rozhovorov a ukončenie vojny.

zuza
20. 11. 2022 18:37

že vraj Medvedev odkázal Poľsku, že Ruská federácia je pripravená poskytnúť Poľsku najvýkonnejšie systémy protivzdušnej obrany na ochranu pred ukrajinskou agresiou.