Záběry mučení zajatých Rusů: jaké budou důsledky. 18+

Ukrajinští vojáci nemilosrdně stříleli do nohou ruské vojáky zajaté u Charkova. Šikanu mají zřejmě na svědomí nacionalisté legalizovaní v řadách Ozbrojených sil Ukrajiny z řad fanoušků fotbalového týmu Metallist. Právě je přilákal Kyjev, aby v roce 2014 upálil obyvatele Oděsy v domě odborů.

„Šance na přežití po takových zraněních za těchto okolností je malá. Člověk by mohl mít dojem, že ruští vojáci byli zajati a byli zraněni.  Ale ne. Na konci videa je ukázáno, jak ukrajinští ozbrojenci střílejí všechny zajaté ruské vojáky do nohou. Mnozí zemřou na šok z bolesti přímo v záběru. A to vše natočili sami ukrajinští ozbrojenci na kameru. Totéž dělali se zajatými obránci Donbasu celých těch 8 let. Ať celý svět vidí, že Ukrajina je ISIS,“ komentuje Daniil Bezsonov, první náměstek ministra informací DLR.

Video popravy zajatých ruských vojáků se neliší od videí distribuovaných Islámským státem.

Video s mučením ruských vězňů se dokonce stalo virálním na čínských sociálních sítích:

„Doufám, že ukrajinské ozbrojené síly budou zcela zničeny a v této zemi bude obnoven pořádek.“ „Toto video nevidím na twitteru ani redditu.“ „Neviděl jsem video, ve kterém se ruská armáda vysmívá zajatým Ukrajincům, protože je disciplinovaná a není tak krutá.“  „Ukrajinci se chovají jako Japonci v Nanjingu.“ „Nevidím žádný rozdíl mezi Islámským státem a ukrajinskou armádou,“ cituje kanál Telegram «Dambiev» reakci čínských uživatelů.

Dokonce i proukrajinský bloger a politik Anatolij Šaríj srovnával kyjevské ozbrojence s teroristy ISIS.

„Video popravy zajatých ruských vojáků se neliší od videí distribuovaných ISIS. Předtím došlo k únosu dcery starosty Kupjanska … Každý, kdo to vítá, je zločinec,“ komentoval Šarij na svém blogu.

Milicionář první vlny, dobrovolník a spisovatel Alexandr Žučkovskij také viděl paralelu mezi ukrajinskými ozbrojenci a teroristy Islámského státu.

„Nejhorší na těchto záběrech je, že tito (ne)lidé mluví nejčistěji rusky. Nejsou to nějací Arabové nebo Afričané zaujatí radikálním islámem. To jsou Rusové. Bývalí Rusové. Přičemž ISIS, stejně jako Ukrajina, nebyla sbírka šílených Arabů nebo Afričanů, ale prostě jen šílenci. Jakýchkoliv národností,“ uvádí Žučkovskij.

„Po videu s popravami vězňů bastardy z Ozbrojených sil Ukrajiny by každý rozumný člověk měl pochopit, že kvazistát na území současné Ukrajiny je úplnou obdobou Islámského státu. Takže armáda Ruska a armády republik, které ničí tyto zvratky, dělají všechno správně,“ píše vojenský velitel Oleg Blochin.

Ruský televizní moderátor Andrej Medveděv poznamenává, že video, které šokovalo veřejnost, nezpůsobuje žádné překvapení mezi těmi, kteří jsou již dlouho obeznámeni s ideologií Bandery.

„Banderovščina je taková. Kdo není Ukrajinec, není člověk. A když není člověk, tak s ním můžete dělat všechno. A můžete všechno, protože „Ukrajina je nadevše.“ Tedy nad morálkou, Bohem, vírou.  Banderovščina je kvazináboženství, démonická sekta. A tato nenávist ke všemu, co není ukrajinské, je učena od školních lavic. A ulice Bandery a Šucheviče jsou legalizací banderovščiny – popravy, Babi Jar, volyňský masakr, lvovský pogrom, vypálené ruské a běloruské vesnice. O tom jsme však mluvili mnohokrát. A tak mám opět otázku: opravdu jste od nich čekali něco jiného?“ – ptá se rétoricky Medveděv.

Podle politologa Sergeje Markova by zveřejnění videozáznamu mučení mohlo vést k významným politickým důsledkům.

„1. Ruská armáda přejde od taktiky, kdy se snažila zbytečně nepřipravovat o život vojáky a důstojníky Ozbrojených sil Ukrajiny, k tvrdší taktice. Ve skutečnosti to již vyžadovala i vojenská nutnost. Proto toto video přišlo „včas“.

2. Politická podpora operace denacifikace Ukrajiny se ještě zvýší. I požadavek lidu Ruska na Putina jít na Ukrajině až do konce.

3. Nacisty z Azova a Ajdaru budou brát do zajetí méně často. Pouze k výslechu.

4. Vojáci a důstojníci ozbrojených sil Ukrajiny v ruském zajetí nebudou mučeni. Protože ruská armáda je možná nejmorálnější armádou na světě,“ je si jistý expert.

https://bit.ly/36tnKsO


Jak média lžou o Ukrajině

https://antivirus.22web.org/av/220325-jak-media-lzou-o-ukrajine.htm

4.3 18 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.3 18 hlasy
Ohodnotit příspěvek
35 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
TTT
27. 3. 2022 22:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Strašné. A těmto lidem česká vláda posílá zbraně.

Milan
27. 3. 2022 23:38
Odpovědět  TTT

Za naše prachy, kolego, za naše prachy. Všechno za naše prachy! I jejich plné teřichy, zatímco my si nestačíme navrtávat na opasku dírky v čím dál kratších intervalech.

28. 3. 2022 15:15
Odpovědět  Milan

Fakt ti jde v tomto článku jen o prachy? A těm plusujícím SUDOKÁŘŮM, kteří jsou schopni akorát hvízdat na Spartě na rozhodčího, rovněž?
Exodus vrahů z tohoto dokumentu v davu emigrantů sem, možná otevře mnohým oči. Zanedlouho.
Mám doma ještě KPZtku ze skautských dob. Sirky, škrkátko, prachy na telefon, svíčku, provázek atd.
Ale ukrajinská vlajka se mi tam fakt už nevejde.

Milan
28. 3. 2022 21:02
Odpovědět  smrťák

Samolitr, že mi jde o moje prachy. Jak k tomu přijdu, abych proti své vůli cáloval něco, co nechci? Nebylo by načase vzít si kontrolu nad svými penězi zpět? Jenže co zmůžu sám. Hov-no. A když byla o volbách jediná šance, jak to díky mdlým mozkům dopadlo? Takže jo – teď už mi jde hlavně o prachy. Protože bez nich ne že já nepřežiju, ale že nepřežijem.

Milan h
28. 3. 2022 19:08
Odpovědět  TTT

tim padem je spoluvinik su zvedavi jak dopadnou ale asi se jim ic nestane Praha je volila Praha svoje podrzi a navic reknou ze je to propaganda a hotovo

All
28. 3. 2022 22:54
Odpovědět  TTT

A těmto zrůdám,nelidským bestiím posluhuje pekarová,fiala a jeho partička zpozdilců ve vývoji opic ,,vůdů darvina“.

vlastisl
27. 3. 2022 22:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo je podporuje sám je vrah !

Albi
27. 3. 2022 22:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak by bylo možné donutit naše válkychtivé politiky, aby ty záběry zhlédli a VEŘEJNĚ okomentovali?
Myslím to vážně. Obrátit se na nějakého poslance, právníka, novináře?

stx
28. 3. 2022 09:32
Odpovědět  Albi

i bombardovat jejich emaily

Milan
27. 3. 2022 22:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdypak se to vidko objeví dejme tomu na hoví-nkách nebo na iDnesu? Hádám, že i Parlisty se mu vyhnou.Já na něj před chvílí narazil na americkém a čínském vebu, o ruských nemluvě. A že to sem hodím. Jsem rád, že nemusím, že to tu už je. Aspoň někdo tu má koule (myslím obecně, nepodezírám janinnu, že by se honosila moudím.) Co k tomu dodat? Nic. He-il Fiala!

vlastisl
28. 3. 2022 09:41
Odpovědět  Milan

Parlistysoujiž podělány z cezora a samy cenzorují názory. srabi

Pavel
27. 3. 2022 23:14
Ohodnotit příspěvek :
     

v jádru jsem pacifista a nikdy bych to kdysi neřekl ale tato nelidská hovada se musí zlikvidovat do posledního nebo ruku na srdce který normální člověk by s tímto chtěl žít v jedné zemi a že k nám se nasáčkují a mi je budeme živit to je úplně jasné – tímto rozvázali ivanovi spoutané ruce

Albi
27. 3. 2022 23:56
Odpovědět  Pavel

Přesně tak. Do posledního slova souhlasím.

ladik
28. 3. 2022 13:52
Odpovědět  Pavel

A nejen že je budeme muset živit, ještě budeme muset řvát Sláva Ukrajině. a když ne, skončíme jek ti zajatci. Vlastně už teď jsme zajatci naší fašistické vlády.

Frank
27. 3. 2022 23:32
Ohodnotit příspěvek :
     

A co na to rudá smrt soudruh Stříž?

Karel
27. 3. 2022 23:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo podporuje tyto nacistické zrůdy, je sám nacista.

Jaroslav
28. 3. 2022 04:30
Ohodnotit příspěvek :
     

A Češi strčí hlavu do písku a vyvěsí Ukrajinskou vlajku. A prvopočátek zla si za louží mne ruce. Slovan by neměl zabíjet Slovana.

Petr
28. 3. 2022 08:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Pekarko , tohle je ten boj s Putinem , tyhle fašouny podporuje ČESKÁ VLADA A PARLAMENT ! Je mi z Vas Pekarko ,Černochová, Fialo na blití jste jen odpad slušné společnosti !

Jiří
28. 3. 2022 10:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Ale přátelé,vždyť přece musíte vidět, že se jedná o cílenou ruskou dezinformaci mající poškodit ty ukrajinské hrdinské bojovníky z těch nejrůznějších nearmádních bojůvek. Specialita Ukrajiny – máš prachy, máš i svou armádu. Válka je vždycky odsouzení hodná. Zkusme zlomit jeden s těch dvou metrů. Je jedno jestli ten dlouhý , nebo krátký, hlavně aby zůstal jeden. To by byl průser co ?_

Gales
28. 3. 2022 11:43
Ohodnotit příspěvek :
     

A ten chcípák Zelenský furt ječí že chce více zbraní.Naše profa vláda mu je s radostí dodává a ještě jim chce jít,spolu s poláky,pomáhat střílet rusy. Však na každou sfini se vaří voda.Nikdo trestu neujde. A nezachrání je ani Macron tím že je chce z Mariopolu zachránit. Ať všichni chcípnou.

Pav-el
28. 3. 2022 13:15
Odpovědět  Albi

Chci-li si zachovat neporušenou mozkovnu, tak se těmto stránkám vyhýbám velkým obloukem! Všimněte si, že se nedá ani pustit televize, leda tak program o přírodě či krimi. Úžasné, kam jsme se to obloukem vrátili.

Milan h
28. 3. 2022 19:14
Odpovědět  Pav-el

ja mam seznam vyreseny mam tam dozivoti a kdybych este nemel tak bych ho dnes urcite vyfasoval ti hajzli totiz koupila cnbc

All
28. 3. 2022 23:09
Odpovědět  Pav-el

Jenže v programech o přírodě dominují opice,lvi,tygři,hyeny,hadi,štíři,žraloci a stále dokola,dokolečka.Pro pitomce u TV. Přitom pravdivý význam a určení ,,dravců“ v přírodě se zamlčuje a překrucuje,po americku.Pak následují nekonečné mordy v jejich detektivkách,A to vaření aby tam ,,něco bylo“ plus komedie tsunami reklam.

TAK
28. 3. 2022 14:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Anketa
PROČ ČESKO PODPORUJE UK.FAŠISTY,BENDEROVCE,??
NEPROMĚNUJÍ PODVODEM DOSAZENÁ BRUSELSKÁ VLÁDA , MYŠLENÍ ČESKÉHO NÁRODA???

Pijack
28. 3. 2022 14:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Mám názor, za který bych od naší poslušné vlády vyfasoval 3 roky. A to jsem proti válce. ALE za tento názor bych nedostal nic, citují: „naše pokroková demokratická vláda zcela podporuje fašistický Ukrajinský režim“. To že na Ukrajině operují fašistické polovojenské jednotky AZOV nelze vyvrátit stylem „prý dezinformace“. Vsadím gatě, že Fiala svou podporu fašizmu vnímá. pokud ne a je naprosto neschopný akademik mluvka, pak je ve svém úřadě naprosto zbytečný. A nebo právě proto si ho prostřednictvím Rychetského dosadila k moci CIA. Jan tak by se to dalo vysvětlit.

Vega
28. 3. 2022 14:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Když o tom přemýšlím, musím se zeptat – myslíte, že kdyby volby vyhrál Babiš, že by se něco změnilo? Viz kauza Vrbětice. Náš snadno vydíratelný bývalý premiér by se poslušně zařadil do jedné linie s vládami EU. V tomhle zničeném rozkradeném státě zatím opravdu není pro slušného člověka koho volit. Zatím.

ladik
28. 3. 2022 15:31
Odpovědět  Vega

Nic by se nezměnilo. Ty Vrbětice to jen potvrzuje. A navíc – ten šílený tlak na „očkování“ tím emerickým mRNA sajrajtem. To si ještě ti vytečkovaní neuvědomují. Zatím.

All
28. 3. 2022 23:55
Odpovědět  ladik

Vakcinologové s jedovými sajrajty nadnárodních společností,co vygumovali lékaře. Satanismus na vrcholu,Boj o Lidskou DNA a prodej Duší lidských v biologické válce nastupujícího fašizmu. Tohle se dělo i v předešlé civilizaci,atlantidě. Satanismus,černá magie, války.Máme novou šanci pro nápravu,ale více jak polovina lidí planety opět naletěla a klidně se nechala opíchat jako morčata,nechala si Zničit Imunitu těla,zaprodat svou DNA a Duši peklu. Za nic.Pro podhozenou tučnější kostičku od páníčků a jejich satanské ůskočné propagandy.

All
28. 3. 2022 23:24
Odpovědět  Vega

Udělejme si graf vlád od r. 1990 po r.2022 v souvislosti s ekonomikou,prosperitou a spokojenosti občanů. Ten graf je pouze a jen Sestupná křivka dolů do propasti.A ty dvě poslední vlády to už je bažina,nástup totality a fašizmu v bažině bažin. Výroba biorobotů a zoombí přes vygumované politické bezmozky.

Lubek
28. 3. 2022 17:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Demokrati už video zmazali. Včera som ho ešte stihol pozrieť a v noci som sa na to viac krát zobudil. Najskôr som nerozumel, prečo všetci zajatí ležia, hoci niektorí skutočne nemali šancu stáť. Keď však na konci ten hrdina strelil tých zdravých chlapov do nohy, rutinérsky, s prehľadom nemohol som uveriť.
Mám film z bitúnku, kde zamestnanci vyzerajúci ako zombie ženú prasatá na linku a nasadzujú im elektrokliešte okolo krku. Alebo hovädzí dobytok, ako ho zabijú vo veľkom valci, v ktorom ho potom natočia a vyvesia za nohy. Dobytok. Mäsiari.
…a ľudia? Boli v tom videu?

Milan h
28. 3. 2022 19:17
Odpovědět  Lubek

zkus Veteran Tudey nebo slovak new front

All
29. 3. 2022 00:05
Odpovědět  Lubek

A tenhleten hnus horší pekla podporuje u nás současná pětihlavá politická komandatura démonů a říká si demokratická vláda.

Radegast
29. 3. 2022 13:36
Ohodnotit příspěvek :
     

MLUVČÍ ČÍNSKÉHO MINISTERSTVA ZAHRANIČÍ ZHAO LIJIAN NA TISKOVÉ KONFERENCI 8. 3. 2022 ŘEKL:

„USA mají 336 biologických vojenských laboratoří ve 30 zemích, včetně 26 na samotné Ukrajině.“

Spokesperson @MFA_China
@CaoYi_MFA
Chinese Foreign Ministry: „The US has 336 labs in 30 countries under its control, including 26 in Ukraine alone. It should give a full account of its biological military activities at home and abroad and subject itself to multilateral verification.“

VIDEO Z TISKOVÉ KONFERENCE
https://twitter.com/CaoYi_MFA/status/1501201567478865922
https://twitter.com/MFA_China/status/1501185437901082629

Vážení občané, proti nám je vedena 3. světová válka, tak se vzbuďte a bojujte!

Nepřátelé sedí 32 let v Parlamentu ČR, Pražském hradu, radnicích, úřadech, školách, televizích, médiích, divadlech, je to organizovaná mafie turkických Tatarů z Ukrajiny, někdejší Chazarské (Kaspické) říše. Ukradli náš státní majetek do svých kapes a nyní nás chtějí vyhubit.

Tentokrát nás nechrání Edvard Beneš, parašutisté, partyzáni a Koněv, Žukov, Rudá armáda! Ostatně sochu Koněva a desky Rudoarmějců strhli Zdeněk Hřib (Piráti) z firmy MD Access (modrý tunel elektronické zdravotní knížky IZIP, ukradení 2 miliard Kč z VZP) a pravnuk uprchlého válečného zločince gestapáka Otto Koláře, absolvent plzeňských práv Ondřej Kolář (TOP09).

Vega
29. 3. 2022 17:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Netrvalo ani 3 dny a už je Rusové chytili. Teď prý škemrají o milost. Blbci se tím videem chlubili na netu, čímž si vypálili cejch smrti a podepsali rozsudek. Zatímco Rusové zajatce krmí a ošetřují, oni je popravují tak trýznivým způsobem. Jsou horší než zvířata.