Výzva: „Podejte demisi. Selhala jste jako člověk i politik.“ Aféra Černochové nabírá na obrátkách

23.8.2022 1:58 odp. | Komentář

Foto: Hana Brožková
Popisek: Ministryně obrany ČR Jana Černochová

Jak jsme již informovali, advokát a předseda politické strany PRO Jindřich Rajchl hrubě nesouhlasí s tím, co ministryně Jana Černochová vypustila po zprávě o úmrtí Darji Duginové, tedy že její smrti jí není líto. Proto nyní podává veřejnou výzvu k podání demise Jany Černochové na post ministryně obrany ČR. Argumentuje tím, že Černochová dle něho spáchala trestný čin podpory a propagace terorismu, kterého se prý dopustili i další. Pokud by to nestačilo, je dle Rajchla Černochová vina i schvalováním trestného činu, uvádí o Duginové i jejím otci hoaxy a smyšlenky, propaguje zvrácené principy a „selhala jako politik i člověk“. „Proto Vás vyzývám – ODSTUPTE ze své funkce a podejte demisi. Je to to nejmenší, co můžete po Vašem fiasku pro tuto zemi udělat,“ žádá Rajchl ve veřejné výzvě, kterou ParlamentníListy.cz otiskují v plném znění.

Paní ministryně,

S ohledem na Vaše vyjádření na sociální síti Twitter ze dne 21. 8. 2022, v němž jste uvedla, že Vám „není líto dcery ani truchlícího otce“, Vás tímto otevřeným dopisem vyzývám k neprodlenému podání demise na post ministryně obrany České republiky.

Prvním a základním důvodem mé výzvy je fakt, že jste uvedeným výrokem naplnila znaky skutkové podstaty trestného činu Podpora a propagace terorismu dle ustanovení § 312e odst. 1, odst. 4 písm. a) trestního zákoníku, neboť jste fakticky projevila svůj souhlas s teroristickým útokem spáchaným vůči osobě ruské novinářky Darji Duginové (trestní oznámení na Vaši osobu, jakož i na Jakuba Jandu a Ondřeje Tesárka jsem dnešního dne podal). Co se týče snahy Váš čin ospravedlnit s tím, že útok na Darju Duginovou není teroristickým aktem, nemohu s tímto argumentem ani na vteřinu souhlasit. Co už jiného by mělo být považováno za teroristický útok, než nastražení bomby do automobilu civilisty v centru města v úmyslu jej usmrtit?

Nicméně i v případě, že by dozorový státní zástupce v současné atmosféře politické i mediální poptávky tomuto mylnému argumentu podlehli, pak Vaše jednání při nejmenším zcela jistě naplňuje znaky skutkové podstaty trestného činu Schvalování trestného činu, dle ustanovení § 365 odst. 1 trestního zákoníku. Úkladná vražda je totiž za zločin považována v právních řádech všech zemí tohoto světa. To, že tedy došlo z Vaší strany ke spáchání trestného činu, je naprosto nepochybné. Politik, jenž se takového jednání dopustí, musí bez zbytečného odkladu svoje místo opustit. Jinými slovy – ztratila jste morální kredit, jenž je pro výkon Vaší funkce nezbytný.

Tvrzení, s nímž přispěchala proukrajinská propaganda k obhajobě tohoto teroristického aktu, tedy že Darja Duginová byla dcerou „hlavního Putinova ideologa“ a že sama uvedla, že přeje smrt všem Ukrajincům, se nezakládají na pravdě. Vzhledem k tomu, že evidentně slepě přijímáte tyto lži a polopravdy publikované bez jakéhokoliv odkazu na jejich zdroj, považuji za důležité (i přesto, že to není pro věc rozhodné) uvést, jak se věci mají ve skutečnosti. Alexandr Dugin není a nikdy nebyl blízkým Putinovým přítelem. Dle dostupných informací se s ním viděl jen jednou nebo dvakrát a podle skutečně relevantních zdrojů dokonce v poslední době upadl v nemilost ruského prezidenta, což potvrzuje i skutečnost, že přišel o své místo na Lomonosově univerzitě. Novinář Mark Galeotti pak uvedl ve svém článku pro The Spectator, že jeho role v ruské politice byla od roku 2016 zcela zanedbatelná.

Rovněž tvrzení o tom, že Darja Duginová řekla, že „Ukrajinci jsou podlidé a všichni si zaslouží zemřít“ je pak naprosto smyšlené. Tento výrok nelze než charakterizovat jako naprostý hoax.

Váš způsob uvažování nelze charakterizovat jinak než jako zvrácený. Jedním výrokem jste se snížila k legitimizaci hned dvou nejzvrhlejších postojů, jež lidstvo ve své historii poznalo – princip teroristických útoků na civilisty jakožto legitimního boje s nepřítelem a princip kolektivní viny. Svým stylem přemýšlení jste se zjevně dostala na úroveň skupin jako je Al-Kájda či ISIS, jež se dá shrnout výrokem „když je nemůžeme porazit, tak jim alespoň ublížíme zabíjením jejich civilních obyvatel“. Takový myšlenkový přístup je však v západní společnosti, k níž se tak ráda hlásíte, zcela nepřijatelný.

Dle Vaší logiky by nyní měli všichni Iráčané morální právo zavraždit na ulici jakéhokoliv amerického novináře, jenž schvaloval tzv. druhou válku v Iráku. Dnes už totiž víme, že to byla zřejmá vojenská agrese na základě smyšlené záminky, jejímž výsledkem bylo půl milionu mrtvých iráckých civilistů. Slavila byste zabití dcery „hlavního ideologa prezidenta Bushe“ ze strany iráckých tajných služeb stejně jako úmrtí Darji Duginové? Jsem přesvědčen, že nikoliv. Fakticky by se však jednalo o zcela totožný akt terorismu.

Selhala jste jako politik, ale především jako člověk. Možná je nedostatek Vaší bazální empatie ke ztrátě lidského života dán tím, že sama děti nemáte, avšak ani to Vás neomlouvá. Jasně jste dokázala, že postrádáte jakékoliv základy humanistického uvažování a propadla jste až na samé morální dno naší společnosti. Vaše výroky již delší dobu zásadně přispívají k rozpoutávání vášní, stupňování agrese a  vzájemné averzi mezi občany České republiky. Řada z nich po vzoru politiků vedoucích naši zemi, mezi něž bohužel patříte, již definitivně ztratila jakýkoliv respekt k oponentnímu názoru a není schopna jakékoliv věcné diskuse. Za toto alarmující zhrubnutí nemalé části našich spoluobčanů nesete osobní odpovědnost. Vaším posledním výrokem, jenž je předmětem této výzvy, jste pak ještě přilila hektolitry pověstného oleje do ohně planoucích vášní.

Naprostá nepřijatelnost Vašich myšlenkových pochodů pak nejlépe vyniká v kontrastu s postojem země, k níž se tak často a ráda hlásíte – tedy USA. Spojené státy oficiálně ústy tiskového mluvčího State Department Neda Price útok na Darju Duginové oficiálně odsoudily, s tím, že považují zabíjení civilistů za nemorální, ať už se děje kdekoliv na světě. Možná přispěl k vydání tohoto prohlášení i ten fakt, že občané v USA mají bohaté zkušenosti s utrpením a bolestí způsobenou teroristickými útoky na jejich území. My tuto zkušenost naštěstí nemáme. Nicméně jsou to právě Vaše nezodpovědná prohlášení, která v naší zemi výrazně zvyšují riziko toho, že i my se staneme cílem terorismu v rámci odplaty za schvalování těchto činů v zahraničí. Pokud se tak stane, což si jistě nepřeje nikdo z nás, ponesete za tyto následky plnou odpovědnost.

Osobně jsem zvědav, zda ještě v naší zemi platí princip rovnosti před zákonem. Pokud byl totiž dvadvacetiletý Benedikt Čermák ze Znojemska odsouzen za komentář k teroristickému útoku proti muslimům v mešitách ve městě Cristchurch ve znění „Jak jim chutná jejich medicína??? Dobrá práce!??“ odsouzen k nepodmíněnému trestu odnětí svobody v trvání 6 let, pak Váš srovnatelný výrok dosahující ještě vyšší míry společenské nebezpečnosti, by měl být „odměněn“ minimálně trestem ve stejné výši. Pokud se tak nestane, pak se právem definitivně potvrdí názory mnoha obyvatel naší republiky, že to, za co je obyčejný člověk nemilosrdně odsouzen, projde „politické vrchnosti“ zcela beztrestně. Coby advokát pevně doufám, že se tak nestane a že orgány činné v trestním řízení naleznou odvahu uplatnit stejný postup vůči Vám, jako vůči nerozvážnému mladíkovi z jižní Moravy.

Závěrem musím dodat, že coby otec tří dcer považuji Váš twitterový výlev za projev naprosté ubohosti a lidského hyenismu. Pokud Vy chcete žít ve společnosti, kde děti platí za hříchy svých rodičů, což je mimochodem typický projev bolševismu, tak já tedy nikoliv. Je to patrně to nejodpornější jednání, jaké jsem na poltické scéně ve svém životě zaznamenal. Bytost, jež uvažuje v těchto intencích, pro mne není člověkem, nýbrž duševním mrzákem bez špetky lidskosti ve svém těle.

S ohledem na tuto skutečnost nečekám, že budete na moji výzvu jakkoliv reagovat – slovo morálka je totiž pro lidi Vašeho typu zcela prázdným a bezobsažným výrazem něčeho, co už jste dávno zapomněli.

Přesto všechno považuji ze svého pohledu za jediné možné řešení Vás k demisi otevřeně vyzvat, a dát tím impulz občanům této země, aby Vás k podání demise dotlačili. Já tu moc nemám, oni ano. Pokud byli ochotni tolerovat Vaši zoufalou neodbornost, do očí bijící aroganci v každém Vašem veřejném vystoupení a dokonce i zcela skandální nákup stíhaček F-35, tak pevně věřím, že tuto nelidskost už Vám neprominou.

Mohla jste mlčet. Mohla jste projevit soucit a humanitu jako Vaši kolegové v USA. Avšak Vy jste nám v plné nahotě ukázala zkaženost Vaší mysli a zkamenělost Vašeho srdce.

Takový člověk nemůže být ministrem ve vládě České republiky. Naše krásná země si takové lidi ve svém čele nezaslouží.

Proto Vás vyzývám – ODSTUPTE ze své funkce a podejte demisi. Je to to nejmenší, co můžete po Vašem fiasku pro tuto zemi udělat.

JUDr. Jindřich Rajchl
předseda politické strany Právo Respekt Odbornost

Zdroj : Parlamentní Listy

4.2 13 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.2 13 hlasy
Ohodnotit příspěvek
74 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel
23. 8. 2022 18:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Pan Rajchl je skutečně právník na svém místě.

sizok
23. 8. 2022 18:56
Odpovědět  Pavel

Souhlasím. V poslední době je asi jediný, který vidí situaci tak, jak je.
Stal se mým premiantem.

Ladislav
24. 8. 2022 06:25
Odpovědět  Pavel

💤♎1* ****************** konečně jeden právník, který se nebojí! U mě hrdina a bojuj až do demise celé te zrádné fašistické smečky! Národ ti poděkuje!

Vlado71
24. 8. 2022 07:46
Odpovědět  Pavel

Pozerám že Černochova nie je jediná kreatúra u Vás, kvitne to tam jedna radosť: https://kostlanova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=790945

Markýza
24. 8. 2022 08:22
Odpovědět  Vlado71

Nojo – blogy Idnes….tam to kdysi bývávalo hodně zajímavé, ale už dávno to ideologicky vyčistili. Já už tam nechodím.
Nicméně jsem si přečetla pár prvních vět od téhle paní a jako vždy mě nepřestává fascinovat ten postoj, že kdo je „protizápadní“, tak je automaticky zlý člověk, hajzl, ne-li rovnou vrah.
Tohle je pro nestranného pozorovatele opravdu fascinující.

Pako2005
24. 8. 2022 09:13
Odpovědět  Markýza

Ano to je přesně ono. Velký mág rozdá nálepky „Dobrý“ a „Špatný“ K tomu instruktáž jak se pozná ten a ten druhý A pak už vůbec není důležité, co kdo říká a čím argumentuje. Dostane od vždy ochotných mágových naslouchačů příslušnou nálepku v podstatě v polovině první věty.

milan h
24. 8. 2022 09:33
Odpovědět  Pavel

dobre ale napsal ze utok proti civilistum je na zapade nemoralni ale USA to delaji stale jejich vyhlaseni v tomto bode je ciste farizejstvi a o bolsevicich ktri Rusko zachranili to taky prehnal

Helena
24. 8. 2022 09:46
Odpovědět  Pavel

To ale nestačí! Jsme v zajetí obrovské fašisticko-nacistické mafie, hydry, co vysává, nebo vysála už téměř celý svět. Ukrajina, s jejím právě tou hydrou dosazeným feťáckým prezidentíčkem, té hydře pomáhá k rozbití toho co zbývá. Poteče mnoho krve. Oni se své moci jen tak nepustí. Zatím se nám smějí od ucha k uchu, chechtají se až se za břicha popadají, jak jsme bezmocní proti nim. Chtějí nás ožebračit, obrat o všechno a nakonec i o život. My ale bezmocní vůbec nejsme, jen si to ještě neuvědomujeme.

Pavel K
23. 8. 2022 18:20
Ohodnotit příspěvek :
     

V této zemi je vše postaveno na hlavu. Tzn. že si tu někdo může klidně říci, že by podříznul Zemana, pučista Zastrčil s Džamilou, ho už pohřbívali, zkrátka určitá sorta lidí si tuna dělá co chce. Pak se tu někdo vysměje té šaškárně co se údajně by měla odehrát v mešitě na Novým Zélandu a tomu z fleku nějaký Stříž nafasuje šest let na tvrdo. Mohl bych pokračovat. Lide český vyjste to kreténi, že si necháváte takhle ničit svoji zemi.

Lev Prch
23. 8. 2022 18:42
Odpovědět  Pavel K

A pak řekneš pravdu o tom ,že fyjalová vlastirádná pětikloakloaka platí z daní občanů ČR banderovský naziodpad a hrozí Ti vyšetřování a vězení…….a to prý jsme od středověku pokročilíi?????👎

[Trol-1] Lukáš
24. 8. 2022 12:55
Odpovědět  Lev Prch

Ty určitě nijak.

Lev Prchala
24. 8. 2022 13:04
Odpovědět  [Trol-1] Lukáš

F73+A52+F222+F100+F200+F600+F800+G56…..a teď zameč a vyskoč Pepku Vygumoviči Vyskočile!

sizok
23. 8. 2022 18:52
Odpovědět  Pavel K

Ano, je jich 93% hloupých, jak se tady už psalo. To nejde změnit. Bohužel.

Lev Prch
23. 8. 2022 19:01
Odpovědět  sizok

Mlčící nemusí být nutně hloupý, stačí vzpomenout skoro nemluvného koktala z kterého se stal císař….. Claudia.

Pavel K
23. 8. 2022 21:47
Odpovědět  Lev Prch

Prátelé a to je právě co tu furt na netu píšu, samozřejmě že popisuji své okolí které znám, to dá rozum. Lidi v mé ulici zkrátka kreténi na Entou se kterými se na ničem nedohodnete. Pokrytci nejvyššího kalibru. Jednou hót, podruhé čehý. Konzumní vymaštěné kreatury, jen aby oni měli a druhého maj v čiči. Končím dobrou noc Pavel. 🍀 🌹 ❤ 🙋‍♂️

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
23. 8. 2022 22:01
Odpovědět  Pavel K

Hele kolego, teď dávají ten dokument o založení Prahy,na CS mystery,jukni se 🙂👍🙋

Pavel K
24. 8. 2022 08:29
Odpovědět  Lev Prch

Děkuji za upozornění ale šel jsem fakt už do peří. 🙋‍♂️

Lev Prchala
24. 8. 2022 10:17
Odpovědět  Pavel K

V pohodě.Tak třeba jindy..-)

Markýza
24. 8. 2022 08:24
Odpovědět  Pavel K

A vzpomínky se rojí, co? :-))

Pavel K
24. 8. 2022 08:31
Odpovědět  Markýza

Přiznám se teď trochu nechápu, jaké že to vzpomínky? 🙋‍♂️

Markýza
24. 8. 2022 08:37
Odpovědět  Pavel K

Vždyť přesně takhle to bylo za sociku, poměrně dost dlouhou dobu. A v takové té pro forma podobě až do konce.
Jo teď koukám, že je v tom zase chaos – taky se tu komenty řadí jak přišly a ne, jak odpovídáme: takže ta poznámka o vzpomínkách byla reakce na váš příspěvek včera v 18.20 🙂

Pavel K
24. 8. 2022 10:21
Odpovědět  Markýza

Tak to jo, chaoz to byl ale ne všude, někde to muselo šlapat i za socíku. No a tenkát to bylo zřejmě taky proto, že většina národa na to házela bobek a dnes je to obráceně, bobek na nás hází vlády!! Upřímně, co byste brala radši? Vykašlete se na ideologii. Co by podle vás bylo lepší. Mít všemožné cetky, být zadlužený stát, nic nám nepatřit. Nebo socík, který by se postupně vylepšoval, to jsem si jistý.🙋‍♂️

Albi
24. 8. 2022 11:05
Odpovědět  Pavel K

No – žádné… který by.
Jde hlavně o to – ne že by za socíku bylo všechno (to není nikde), nebo i většina OK, ale bez ohledu na normalizaci, lidé viděli, že se – hlavně v tom „konzumu“ – situace viditelně lepší, i když pořád ještě není dobrá.
Dnes ve „vyspělé demokratické společnosti“ je to naopak. Zatím ještě v podstatě všechno máme. Ale jak dlouho to vydrží – „do švestek“?
A co se průmyslu a zemědělství týká – darmo mluvit/psát, co si někteří nechali nakukat a drží se toho dodnes jako veš košile.

Markýza
24. 8. 2022 12:02
Odpovědět  Albi

No a to všechno je proto, že socik a kapik jsou vpodstatě dvě strany jedné mince. Vemte si to budovatelské úsilí. socik o něm v jednom kuse žvanil – ale kapik prozměnu všechno svižně zastaví.

Markýza
24. 8. 2022 12:00
Odpovědět  Pavel K

Ale ne – chaos je tady v příspoěvcích! :-)))
Za sociku byl chlív, chaos moc ne.

Aleš
23. 8. 2022 18:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Vláda SPOLU je vládou tmy, korupce vlastizrady, podpory fašismu, názory paní Černochové ukazují podstatu toho morálního pádu těchto osob. Lidé pro ně nemají žadnou cenu, hodnotu pro ně mají jen jejich egoisticke cíle. Musí odejít. Před soud.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
23. 8. 2022 20:17
Odpovědět  Aleš

Morálka je u fyjalových vlastizrádců TABU!

[Trol-1] Lukáš
24. 8. 2022 05:24
Odpovědět  Lev Prch

U Tebe taky.

Lev Prchala
24. 8. 2022 08:51
Odpovědět  [Trol-1] Lukáš

F73+A52+F222+F100+F200+F600+F800+G56…..a teď zameč a vyskoč Pepku Vygumoviči Vyskočile!

Ivo
23. 8. 2022 22:58
Odpovědět  Aleš

A přesto ti kriplové kteří je volili chodí mezi námi a dělají- “ Já nic.“

anbar
24. 8. 2022 08:52
Odpovědět  Aleš

ani hlas stranám pětidemolice v komunálních volbách

[Trol-1] Lukáš
23. 8. 2022 18:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Rajchl si dělá politickou reklamu, ale má tentokrát v zásadě pravdu.

sizok
23. 8. 2022 18:56
Odpovědět  [Trol-1] Lukáš

Jinak to asi nejde. Musíme věřit, že to chce řešit.

miro
23. 8. 2022 19:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Zrůda už aby ji trefil šlak !

Ivo
23. 8. 2022 22:59
Odpovědět  miro

To by bylo moc rychlé.

Lev Prch
23. 8. 2022 23:05
Odpovědět  Ivo

I mozková příhoda má smůlu u těch kteří mozek nemají……a afroameričanová má v palici jen haldu amisraček 👎

Gales
23. 8. 2022 19:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Suka bľjať.

All
23. 8. 2022 20:46
Odpovědět  Gales

Tato suka nejenže podporuje válku na ukrajině,ale hlásí se i k terorismu,tedy podporuje i terorismus.Ale ještě horší jsou ti,co ji posadili do ministerského křesla ve fialové žumpě.A za naše peníze,z naší práce,z naší dřiny,tahle kreatura zla přežvykuje nejen tuto žumpu.

Albi
23. 8. 2022 22:02
Odpovědět  All

Nebylo z koho vybírat. I když je to neomlouvá a Černochovou tuplem ne.

Znáte někdo někoho ze současného pětichuchvalce, kdo je odborníkem na svém ministerském postu a navíc i aspoň trochu morálním a charakterním ČLOVĚKEM? Sem s tím jménem.

janle57
23. 8. 2022 20:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Rajchlovi věřím,měl by se do ní pustit se žalobou,ale zapomíná,že na Ústavním
soudě vládne odporný černokněžník Rychetský,který jí ve finále vždy podrží,
možná to bude za odměnu,co mu tahle upocená hajtra poskytne,pravda,že
se svým sex appealem by mohla pózovat tak maximálně před pavilónem nosorožců
v pražské ZOO,ale pro stoletého Rychetského tom nejlepším věku to určitě bude
prvotřídní materiál.

Ivo
23. 8. 2022 23:01
Odpovědět  janle57

Fuj.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arnoldix
23. 8. 2022 21:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Oni soudruzi z Mrskwy se jé bou na Ukrajině již 8let . 8letka jak vyšitá -Debalcevo atd.

Lev Prch
23. 8. 2022 21:21
Odpovědět  Arnoldix

Banderopyzděc,ty bolšoj sukyn chuj!

Arnoldix
23. 8. 2022 21:33
Odpovědět  Lev Prch

mr dá ti z nebožtíka Bandery — uříznul ti Prchptáka vid .

Lev Prch
23. 8. 2022 22:03
Odpovědět  Arnoldix

Na Banderovce z vysoka 💩💩💩💩💩💩💩💩💩, banderopyzděc!

Albi
24. 8. 2022 00:21
Odpovědět  Lev Prch

Nick Arnoldix zdá se býti ze stejného morálního hnízda jako paní ministryně.

Vsadila bych se, že potkat nějakého živého dnešního banderovce, který se zrovna nudí a rád by se nějak zabavil, že by ho rázem vtipkování přešlo.
Pravděpodobně je v tomto ohkledu tabula rasa, nepopsaný list a o banderovských hrátkách nemá ani potuchy.
http://www.desitka.org/dokumenty/volynsky-masakr.pdf

Markýza
24. 8. 2022 08:27
Odpovědět  Albi

Mně zas napadlo, že je on sám nějaký ten živý banderovec, který z Ukrajiny prchnul před verbíři. Má takový jazyk…..no, jazyk ubytovny zahraničních dělníků, řekněme.

Albi
24. 8. 2022 11:08
Odpovědět  Markýza

I to je možné.

Lev Prchala
24. 8. 2022 12:37
Odpovědět  Markýza

Dámy,ten je havlolejnolahvárenský stoky,ovšem blbej jako dvojče Mitrofanova a Fištejna dohromady!!!

Albi
23. 8. 2022 22:06
Odpovědět  Lev Prch

Musím se podělit o výstižnou charakteristiku takových lidí z nějakého článku pana Chmelara – „intelektuální polotovar“.

Lev Prch
23. 8. 2022 22:18
Odpovědět  Albi

Dobrý,nutno pamatovat 👍🙂

sizok
23. 8. 2022 21:31
Odpovědět  Arnoldix

Ani o tom nevíš, ale jebou s tebou, hlupáčku.
Běž na Seznam, zařaď se mezi stádo, obtoč se modrožlutým hadrem a kakej modrožlutá hovna. Ovce.

Markýza
24. 8. 2022 08:27
Odpovědět  sizok

Tam si nezabojuje, tam ho přivinou a zulíbají.

Albi
24. 8. 2022 11:12
Odpovědět  Markýza

🙂 Ano, přijmou posilu s radostí a nicku Arnoldix stoupne sebevědomí do nedohledných výšin (je-li to ještě možné). Ale ten pád potom!

Gene
23. 8. 2022 21:41
Odpovědět  Arnoldix

Rekl bych ze ti z ameriky jsou v teto dobe mnohem vetsi soudruzi a Ukrainu pouzivaji jen jako svoji stetku, ktere za jiste sluzby pekne plati. Ovsem jak u u kazde stetky, i ta ma sveho pasaka, kteru ji velkou cast platby zabavi. Proto obycejna stetka je jen chudsi a o-mrdanejsi, ale jeji pasak si uziva.
https://thenewsdept.com/trending/77774.html?amp=1

Arnoldix
23. 8. 2022 21:54
Odpovědět  Gene

Ono se to nikde skoro nepíše, že je Ukrajina záhadnější než poušt.
———————– taková veliká země ……….. (( Rusko se tam mr dá 8 let )) A nikomu to neni divný 😀

Lev Prch
23. 8. 2022 22:04
Odpovědět  Arnoldix

Co je záhadnýho na nacistech z Banderostánu??????Ten nazichudostán????🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Arnoldix
23. 8. 2022 22:18
Odpovědět  Lev Prch

tobě budu psát Negramotná opice – ty už máš max. limit vzdeláný . Jsis nevšimnul vid.Koště.

Lev Prch
23. 8. 2022 22:40
Odpovědět  Arnoldix

F73+A52+F22+F100+F200+F600+F800+Q56 havlopussynko

janle57
24. 8. 2022 11:09
Odpovědět  Arnoldix

Tady nejsi v Zimbabwe,magore !!

Lev Prchala
24. 8. 2022 12:38
Odpovědět  janle57

On neví,že stát s tímhle jménem EXISTUJE.-))

Gene
23. 8. 2022 22:21
Odpovědět  Arnoldix

Je pravda ze Ukrajina mrd-ala s Ruskem od sve statnosti. Kradla plyn, uzivala si toho ze Rusko se ji snazilo drzet na sve strane. Poslednich osum roku se na Okrajine mr-da amik s Rusem a vy-mrdany je nakonec Ukrainec.
https://www.oaklandinstitute.org/blog/who-really-benefits-creation-land-market-ukraine

Milan ze Zahrady Čech
23. 8. 2022 22:25
Odpovědět  Arnoldix

(_!_)

Milan ze Zahrady Čech
23. 8. 2022 22:24
Odpovědět  Arnoldix

(_!_)

primak
24. 8. 2022 06:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Čtu na ruském webu:
PRAHA 24. srpna /tass/. České úřady v úterý odmítly nařčení stálého představitele Ruska při OSN Vasilije Něbenzyi na jednání Rady bezpečnosti Světové organizace o situaci kolem jaderné elektrárny Záporoží proti republikové ministryni obrany Janě Černochové z podpory terorismu.

„Obvinění Jany Černochové z podpory terorismu ze strany jakéhokoli představitele Ruské federace, která páchá válečné zločiny na Ukrajině, nelze považovat za nic jiného než za nejvyšší projev cynismu,“ řekl ve středu český premiér Petr Fiala.

Stálý představitel Ruska v Radě bezpečnosti OSN uvedl, že prohlášení Černochové v souvislosti s vraždou Duginy jsou otevřenou podporou a propagací teroristických útoků a příslušné orgány ČR by je měly náležitě posoudit. „České úřady překročily všechny morální standardy tím, že se otevřeně chlubily vraždou Darii Duginové. Česká ministryně obrany Yana Černochová řekla, že jí není líto ani Darie, ani jejího otce, a také že „noc 21. srpna si budeme pamatovat v Rusko dlouhodobě,“ a v následné diskusi potvrdila, že si „stojí za každým slovem.“ Ale i když pomineme morálku, kterou naši západní kolegové dlouhodobě zastiňují rusofobií, jsou výroky paní Černochové ve skutečnosti otevřená podpora a propaganda teroristických útoků proti civilistům,“ řekl Nebenzia.

Albi
24. 8. 2022 11:18
Odpovědět  primak

Ale to štěstí, které musí zažívat paní ministryně za to stojí. Být světovou mediální hvězdou, jejíž slova citují média a politici celého světa. A hrozí jí trestní oznámení, disidentce.
Možná ji napadne, že by ještě stihla kandidaturu na prezidentku ČR. Navázala by na tradici velikána, morální ikony a bezmála laureáta na Nobvelovu cenu míru, která mu jen „o fous“ unikla – V. H.

José
24. 8. 2022 07:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Nepodá demisi. Tato kreatura má očividně hroší kůži a pětihlavá saň bezohledně vysávající to, co ještě zbývá z České republiky, za ní stojí.

Alfred
24. 8. 2022 08:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Vsadím se, že nikdo nebude obviněn, natož tak ona. Ona totiž ta česká justice je asi tak česká jako ČT, a jenom panáčkuje podle not těch, kteří tu rusofobii vyvolali a pořád ji podněcují. Všichni mají jedno společné.

Markýza
24. 8. 2022 08:31
Odpovědět  Alfred

Ano. A kéž by se prokrista český národ už poučil! NIKDO nám nebude dělat hodnýho strejdu, nikdo! Vždyť už jsme vyzkoušeli prakticky všechny.
Zní zrady zvon, zní zrady zvon – a my jsme pořád v zajetí romantických představ.

Albi
24. 8. 2022 11:20
Odpovědět  Markýza

1*****

Peter
24. 8. 2022 11:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Víte proč si dovolují to, co si dovolují? Protože oni mají v rukách masová média a je jedno, kdo je momentálně „nahoře“. Podívejte se na šířku záběru předkládaných politických programů (je jedno jestli je plní nebo ne) a co vidíte? Správně záběr „od leva do prava“, což dovoluje jejich voličům věřit oněm médiím a zachovat si jednu platformu – nenávist. Teď je to Rusko a tradiční hodnoty, příště to budou opět nevakcinovaní, prostě neposlušní. Zahraniční peníze – a myslím si že málokdo tohle nechápe – se musí „dárcům“ vrátit, což je podstata „západní civilizace“. Je jedno, že volby vyhrály podvodem a oproti „vůli“ ústavy, nutné je jim jen jedno. Zaplatit za svou podporu. To jsou ona letadla, naprosto zbytečná, to je „radost“ nad tím, že „konečně zabili nějaké Rusy“, to je pumpování peněz do Ameriky prostřednictvím dodávek zbraní na Ukrajinu, protože kde nakoupíte nové?
Rusofobů máme víc než dost a je to jedna z podmínek k dnešní „politické i kriminální kariéře“ bez toho, aby se báli trestů.
Jestli se někdo diví tomu, co říkají členové „naší“ vlády, pak nežil a nechápal v této zemi nic za posledních třicet let. A vlastně, pokud byl v dospělém věku, to ani za a ani před „listopadem 89“. Autor článku si neodpustil slovo bolševici. Evidentně ani on není schopen zcela pochopit co se dělo a děje ve skutečnosti, protože jej použil zcela ve významu „vládních poskoků západní civilizace“.
I když je jich menšina, řvou jakoby byli celou zemí. Hanbu za ně necítím, jen vztek.

Alena
24. 8. 2022 15:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Skvěle řečeno, pane Rajchle, naprosto souhlasím. Doufám, že 3.září nás bude na Staromáku hodně !

sizok
24. 8. 2022 20:58
Odpovědět  Alena

Obávám se, že ne.