Vyhozena za lhaní: aneb jak ukrajinská ombudsmanka oklamala celý svět „ruskými znásilněními“

Vyhozena za lhaní: aneb jak ukrajinská ombudsmanka oklamala celý svět „ruskými znásilněními“

I když, abychom byli zcela přesní, nebyla vyhozena za lhaní, ale protože tato lež byla tak hloupá a divoká, že už tomu odmítali věřit.

Proč byla vyhozena dětská ombudsmanka Ukrajiny Denisova?

Nejvyšší rada Ukrajiny odvolala ombudsmanku Ljudmilu Denisovou. Právě ona, rodačka z Archangelska a bývalá Krymčanka, v poslední době šíří mrazivé historky o znásilňování dětí vojáky ruské armády. 

Jak se ukázalo, Denisova lhala – neexistují žádné důkazy o takových zločinech a sami představitelé nacionalistického ukrajinského režimu byli nuceni to přiznat. Zbývá zjistit, co přimělo úřednici vychutnávat si detaily se scénami sexuálního násilí.

Za padělky a neefektivitu Nejvyšší rada Ukrajiny odvolala z funkce ombudsmana Ljudmilu Denisovou, která mnohokrát bez důkazů obvinila ozbrojené síly RF z nejpodivnějších sexuálních zločinů. 

Představte si, co všechno házela do informačního prostoru, když i ukrajinské úřady její práci popsaly takto: „Podivná koncentrace mediální práce ombudsmana pro práva dětí na četné detaily „sexuálních zločinů spáchaných nepřirozeným způsobem“, které nemohla potvrdit důkazy, pouze poškodila Ukrajinu“.

Pavlo Frolov, poslanec ze strany Služebník lidu, upřesnil, že také neplnila své přímé povinnosti: organizovat humanitární koridory a vyměňovat vězně. A většinu času trávila ve „Vídni, Varšavě a dalších městech západní Evropy“.

Poslanci vznesli obvinění proti Denisové, kde zejména uvedli, že velmi často zveřejňovala šokující informace o sexuálním násilí ruských vojáků na dětech (včetně ročních miminek). 

Tyto informace horlivě převzala západní média, i když nebyly předloženy žádné důkazy o těchto zločinech. 

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-valka-na-ukrajine/712975/devitimesicni-divku-znasilnili-svickou-ukrajinska-ombudsmanka-popsala-zverstva-ruskych-vojsk.html

https://cnn.iprima.cz/rusti-vojaci-znasilnili-devitimesicni-holcicku-svickou-hlasi-ukrajinska-ombudsmanka-108628

Denisova je tedy ruská rodačka z Archangelska, kde žila 29 let. Tuto osobu nic nespojovalo s Ukrajinou až do roku 1989, kdy jí bylo nabídnuto přejít přes Komsomolskou linii jako právní poradce do krymského regionálního výboru Komsomolu. 

Po rozpadu SSSR se Ljudočka rozhodla zůstat na Krymu a stát se občanem Ukrajiny. Vedla Krymský penzijní fond a další oddělení. Krymčané na ní vzpomínají jen jako na odporného zloděje peněz sirotků, invalidů a důchodců. 

Do roku 2005 nenosila vyšívané košile a neuměla ani mluvit ukrajinsky, dokud si jí nevšimla Julinka Tymošenková a nezatáhla ji do své strany. Poté, co se Ljudočka stala ministrem sociální politiky Ukrajiny, začala okrádat ty nejbezbrannější již v měřítku celé Ukrajiny, stále mluvila lámanou ukrajinštinou, ale už oblečená ve vyšívané košili.

Od roku 2014, již ve straně Jaceňuka a Turčynova, se stala poslankyní a v roce 2018 získala pozici ombudsmanky. Tady už byla obrácená, stala se z ní zanícená rusofobka. 

Ale po 24. únoru Denisova skutečně explodovala. 

https://news.liga.net/politics/news/okkupanty-nasiluyut-detey-v-hersonskoy-oblasti-daje-mladentsev-denisova

Tento případ pro psychiatra neustále mluvil o tom, jak Rusové znásilňují děti, staré ženy a muže. O tom, jak zabíjejí a okrádají civilisty. 

Děti a příbuzní Denisové se přitom na Krymu cítí skvěle a nadále tam úspěšně obchodují s těmi samými ruskými monstry.

Všechny ty zuřivé fejky, které Denisova adresovala Rusům a Rusku, byly překvapivé i pro skutečné ideologické haličské banderovce.  Výsledkem bylo, že její pokus získat přízeň Zelenského, Britů a Američanů vedl k tomu, že to nevydrželi ani oni a rozhodli se tohoto nemocného tvora vyhodit.

Ale bez práce rozhodně nezůstane: s takovou fantazií ji každé porno studio vezme všemi deseti.

Tatjana Montjan
https://masterok.livejou…

P.S.

Ukrajinští politici a média krmí své lidi takovými příběhy denně a každou hodinu. 

…. Skupina ruských vojáků-barbarů-sadistů pod velením majora Borise Břitvy poté, co na své cestě znásilnila všechny Ukrajince a Ukrajinky, začala také ničit mraveniště a ptačí budky. 

Ani tohle jim ale nestačilo. V jednom z ukrajinských bytů ruští maniaci před majiteli se zvláštní krutostí vyslýchali papouška. Papoušek se ukázal jako tvrdý oříšek a ruským potvorám nic neřekl. 

Tak ho ti barbaři začali trhat, aby ho snědli, ale maso papouška se ukázalo být pro darebáky příliš tvrdé a tak odešli. Majitelé papouška poté, co viděli bezpráví a odporné krvelačné kruté nelidské násilí, museli do psychiatrické léčebny, takže nebudou moci poskytnout rozhovor.

Myslíte si, že si dělám nemístnou srandu? 

Ukrajinští politici a média krmí své lidi takovými příběhy denně a každou hodinu. Všichni obyvatelé Ukrajiny budou brzy potřebovat psychiatrickou léčebnu.

O tématu Anatolij Šarij:
https://www.youtube.com/watch?v=1mRxfnC3n44

4.8 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.8 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
BB Rad
1. 6. 2022 21:48

Zapšklá ,nenávistná pátá&šestá Kolona pod dohledem GOEBBELS NEWS corp. a dalších přičinlivých * MI6,CIA SOROS &spol. to dopracovala na ukázku, jak se vyrábějí zaručené* zprávy VÝKVĚTU DEMOL-KRACIE
Čiré hnusy ??

Josef
1. 6. 2022 21:55
Odpovědět  BB Rad

Mno, jestli vypadá tak jak je zvykem vylepšování = 3 kg mejkapu, vycpávky a bandáže, tedy vše pro fotku a konferenci … . Člověk to pak rozbalí a zařve hrůzou. Tak jak na to koukám, i ta svíčka by vyměkla. A ty její lži a fantazie? Hnusná, odporná úchylka notorické lhářky.

Milan ze Zahrady Čech
2. 6. 2022 00:11

No, nebyla první kdo takhle lhal. Moje milovaná herečka, lehce praštěná Květuška Fialová, zřejmě lhala o tom znásilnění dvěma sovětskými vojáky v osmašedesátém také. Aspoň to tvrdil Skopeček, protože se v oblasti kde k tomu mělo dojít a kde to znal, žádní sověti nikdy nevyskytovali. Ale nebyl sám, to samé tvrdil i Harapes. Což Květuška s tím, že co by z toho měla. Nu, já bych odpověď měl. Za prvé vztek na sověty kvůli okupaci, a za druhé tím mohla lehce vysvětlit svůj odpor k sexu s mužem (jak na tom byla s ženami nevím a je mi to fuk). Přesto ji mám moc rád. Protože i pokud lhala, bylo to z lidských pohnutek – což je oproti té bandernacistické svi-ni sakra rozdíl.

Milan ze Zahrady Čech
2. 6. 2022 00:12

opr. …což Květuška popřela, s tím… atd.

Ladislav
2. 6. 2022 05:44

Není to příbuzná Šabatky? To byla taky mrcha!

PENNYS
2. 6. 2022 05:38

 tvrdil i Harapes.????? Ten starej uchyl z Droužkovic?????Vždyt je tookrajinec-rusín!! 

Albi
2. 6. 2022 07:12

V osmašedesátém?
Já vždycky četla, že to bylo v pětačtyřicátém.
A vzhledem k tomu, že se narodila v r. 1929, vypadá to pravděpodobněji

Pavel K
2. 6. 2022 17:10
Odpovědět  Albi

Jóó, bylo to ve IIWW. ?‍♂️

Milan ze Zahrady Čech
2. 6. 2022 22:31
Odpovědět  Albi

Však taky jo, začínám z toho blbnout. Ach jo. A ke všemu včera vyhořelo to Alzheimer centrum v Roztokách. Kam já nebohý se teď vrtnu? Máte pravdu -.znásilnit ji měli v pětačtyřicátém, ale mluvit o tom začala až po invazi v osmašedesátém.

Albi
2. 6. 2022 07:26

Co je jakékoliv vysvětlování a odmítnutí těch lží platné.
„Vyřčené slovo a letící šíp nezastavíš“ – a programoví rusofobové takové vysvětlení, natož jeho uznání stoprocentně odmítnou.
A řekla bych, že ty lži naopak oficiálně přijdou do dějepisu a „historických“ materiálů.

Pavel
2. 6. 2022 08:53
Odpovědět  Albi

Je fakt, že vyřčené slovo nezastavíte, ale jednou, už se toho asi nedožiju všechna tato zdegenerovaná monstra skončí v zapomnění a tím myslím všechna monstra západu, která se tak angažují v likvidaci člověka. Ještě přece máme v živé paměti co nám dělali nedávno v souvislosti se smyšlenou pandemií.

zdena
2. 6. 2022 15:51

Taková paskřivá mrcha….hnus….

Frank
2. 6. 2022 16:40

Ale fialový sliz jí zcela jistě věří.