„Víte vůbec, co děláte?“ Ukrajina: Český generál a diplomat už nemohou mlčet

28.8.2022 8:14 odp. | Reportáž

O tom, jak je nebezpečné používat slovo válka, aniž válku vyhlásíme, hovořili generálmajor v záloze Petr Pelz, bývalý ředitel Vojenského zpravodajství a pozdější velvyslanec v Afghánistánu, a kandidát do Senátu pro volební obvod 25 – Praha 6 Petr Vacek. „Druhá strana si pak může říct: My vám kašleme na to, jaký máte ústavní pořádek, ale vaši hlavní představitelé hovoří o válce, my nebudeme zkoumat, jak jste k tomu došli, jestli skutečně rozhodl Parlament a prezident. Ale vy říkáte válka, dobře, stáváte se válčící stranou,“ varoval mimo jiné Vacek.

Foto: FCB
Popisek: Odborná debata na téma „Mezinárodní politika České republiky a bezpečnost“.

Úvodním tématem debaty, kterou moderoval šéf PRO Jindřich Rajchl, byla smrt ruské žurnalistky Darji Duginové. „Je to bezesporu teroristický čin, i když definovat, co je to terorismus, samo o sobě je poněkud gumové, každý si to uspořádá podle svého. Pro jednoho je někdo terorista a současně ten samý člověk je pro někoho jiného bojovník za svobodu, jak se vždy říká. Na Ukrajině probíhají ozbrojené střety, já bych to nenazval válkou, aspoň z hlediska Ruska, a takže se někomu chce vysvětlovat to tak, že je prostě válka. Ale to není, rozhodně, protože 29letá civilní novinářka rozhodně nebyla účastníkem bojů, a tudíž podle mého laického soudu, já nejsem právník, tak není legálním cílem ve válce. Takže co se týče reakcí, já bych chtěl říct, že mě osobně na tom zaujalo to, že Rusové přišli s odpovědí, kdo to spáchal, velmi rychle, nemůže nikdo vědět z nás, kdo to skutečně udělal, ale já si říkám, zcela zase selským rozumem, že kdyby… Buďto to udělali Rusové, což si nemyslím, to by bylo zcela absurdní, a ta rychlost, se kterou přišli na to, kým, kdo to byl, tak si myslím, že spíš svědčí o tom, že to je pravda,“ zmínil k této události Pelz. 

„Podle toho, co Rusové o tom zveřejnili, tak by to, pokud by to byla pravda, tak by to dávalo tušit, že tím cílem skutečně byla ta Darja a nikoliv její otec, a to už se mi zdá potom úplně nepochopitelné,“ doplnil Pelz.

Řeč byla i o největší bezpečnostní hrozbě pro Českou republiku. „Připravil jsem si téma stav západních mainstreamových médií jako hlavní bezpečnostní hrozba,“ zmínil Pelz a svůj argument následně rozebral. „Co se týče té bezpečnostní hrozby způsobené stavem západních médií, tak řekneme si na začátek některé příklady, které jsme v našich životech už zaznamenali. V roce 1990 Saddámovi vojáci v Kuvajtu vytahovali nenarozená nebo předčasně narozená mimina z inkubátorů. Roku 1998 Srbové prováděli v Kosovu genocidu. Roku 2002 Saddám měl zbraně hromadného ničení a měl kontakty na al-Káidu. Roku 2006 Rusové ozářili Litviněnka v Londýně nějakým tajemným materiálem. Roku 2011 Kaddáfí rozdával svým důstojníkům prezervativy, aby mohli pro ně bezpečným sexem znásilňovat. Od roku 2013 později řezník Asad plynuje v Sýrii svoje vlastní lidi. V roce 2014 Rusové vojensky obsadili Krym a sestřelili dopravní letadlo malajsijské. Roku 2014 Trump je ruský agent, 2014 rovněž Rusové hackli servery demokratického Kongresu. Roku 2020 nebo roku 2018 zase Rusové tajemným a záhadným a naprosto prudkým jedem Novičokem otrávili Skripala a jeho dceru, ten to přežil. Roku 2020 ruská GRU platila Tálibánce, aby zabíjeli Američany. Kdo tomuto věří, tak samozřejmě se mnou nebude souhlasit. Ale všechny tyto věci byly totálně, totálně bylo odhaleno, že to není pravda, některé z nich možná, dvě až tři, možná zůstávají ještě poněkud tajemné, ale to je tak všechno,“ zmínil Pelz.

„I u nás máme takové věci, různé Babiš Papers a ricinový vrah a vůbec ve Vrběticích. To je to samé. Když se na to podíváme a řekneme si: Jedná se o omyly, nebo o cílené nepravdy? Nezažili jsme, že by v těch médiích defilovali nějací nezávislí odborníci, že by měli alternativní názory na všechny tyto věci. Všechny tyto věci nejsou samozřejmě jednoznačné na první pohled. Vydal ale někdo dementi? Nevydal. A co je nejdůležitější? Byly v televizi debaty na téma, komu to prospělo a podobně. Nejde tady o lži vlád, ale jde tady o to, že se vytváří v posluchačích a divácích, čtenářích dojem, že se jedná o naprosto normální věc. A důležité je si uvědomit tohle: Jakmile je odhaleno, že to je nesmysl, tak jsme bombardováni okamžitě něčím dalším,“ podotkl Pelz.

Kandidát do Senátu Petr Vacek se vyjádřil k válečnické rétorice. „K tomu, že jsme ve válce. Teď jsem si přečetl, že budeme uvalovat válečnou daň. My jsme se… Ne my, ale naši politici se do toho slova válka velmi zamilovali a já pochybuji, že strávili byť jediný den v jehličí, jak se říkalo uniformám československé lidové armády. Ale nyní k tomu, jak to působí navenek. Pokud skutečně naši představitelé hovoří o válce, aniž válku vyhlásíme, ústavně konformním způsobem, ta druhá strana vnímá to slovo válka… Oni mohou říct: my vám kašleme na to, jaký máte ústavní pořádek, ale vaši hlavní představitelé hovoří o válce, my nebudeme zkoumat, jak jste k tomu došli, jestli skutečně rozhodl Parlament a prezident. Ale vy říkáte válka, dobře, stáváte se válčící stranou, stáváte se takzvanými kombatanty a my proti vám můžeme učinit veškeré kroky, které válečné právo připouští. Proboha živého, uvědomují si vůbec naši političtí představitelé, s jakým slovem žonglují na mezinárodní scéně?“ zeptal se Vacek.

„Já bych řekl, nejen jakým žonglují slovem, ale ta samotná skutečnost, že se neustále chlubíme tím, že na Ukrajinu jedné z válčících stran dodáváme zbraně, tak já bych řekl, že nevím, jak je to právně, to bych poprosil pány, aby mi to osvětlili, ale z hlediska vojenského je to samozřejmě jasné, že se stáváme legálním terčem pro Rusko,“ dodal Pelz.

Zdroj : Parlamentní Listy

4.1 13 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.1 13 hlasy
Ohodnotit příspěvek
85 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Aleš
28. 8. 2022 21:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Jediný nepřítel je USA a EU. Nepřítel ČR a světa.

sizok
28. 8. 2022 21:35
Odpovědět  Aleš

Je s námi, amen, přátelé.
Fiala je prostě vlastizrádce.

sizok
28. 8. 2022 21:47
Odpovědět  sizok

A kdo za to může?

all
28. 8. 2022 22:20
Odpovědět  sizok

Třeba u nás takoví cocoti , jako trolík Pleško twaje ho vna,co se maskuje.. přivandrovalcem od nacistů z ukrobanderstánu,plete si jazyk pšonků z českým,kupříkladu,měl by se hlásit k BIS,tam Pleško twaje ho vna možná vyslyší.

Lev Prch
28. 8. 2022 22:33
Odpovědět  all

F100,F102,F104👎

all
28. 8. 2022 22:36
Odpovědět  sizok

A kdo za to může ? Touha po moci a majetku.Prohlášení sebe za zástupce boží na zemi.Dělají to zase posledních 5.000 let.Démon ze Srí Lanky,pak z Babylonu,Římu,Vatikánu,Londýnu a Washingtonu.Časem mění své názvy a vývěsní štíty kvůli infiltraci,aby mohli ssát lidskou krev.

Lev Prch
28. 8. 2022 22:43
Odpovědět  all

🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡

Lev Prchala
29. 8. 2022 07:52
Odpovědět  all

F73+A52+F22+F100+F104+F104+F200+F600+F800+G10+Q56
N39……a tímhle se havlolejnolahvárenská stoka vytahuje,na HORŠÍ ,než seš ty nemá?????

katango
29. 8. 2022 10:18
Odpovědět  all

Po premiérství šel jako slepice po flusu dlouho. Asi mu to někdo už před drahnými časy slíbil. Tak holt má, co chtěl, a my, bohužel, máme, co jsme nechtěli.

oldoo
29. 8. 2022 07:39
Odpovědět  sizok

Ti,kdo ho zvolili,kdo asi.Vše,co si myslí bylo známo před volbami.

jiří
29. 8. 2022 11:16
Odpovědět  oldoo

Bylo rozhodnuto již před volbami a bylo jedno kdo a komu to hází.

Lev Prchala
29. 8. 2022 11:29
Odpovědět  jiří

Rychetzský si ohnul zákony podle potřeby pětistoky.

Milan ze Zahrady Čech
28. 8. 2022 21:50
Odpovědět  sizok

Pánové, trollí zmetek – ne já. Sice tady se mnou jakoby souzní, ale všeho do času. Takže až narazíte na něco, co je zcela v rozporu s mými názory jak je znáte, nejsem to já, Val, ale serešzmetek kačer.
Val.
Ostatně – nazval bych já toho fialového idi-ota profesůrkem?

Trochu se aspoň snaž, bl-bečku, když už se za mě vydáváš. Koukej si aspoň rozšířit svou slovní zásobu, smrkolo.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prchala
29. 8. 2022 14:41
all
28. 8. 2022 22:06
Odpovědět  sizok

Fiala a jeho pometla jsou horší,jak vlastizrádci,ždyť oni přímo vraždí lidi na uk cíleně dodávanými zbraněmi a municí.Říkávalo se,že ten,kdo má obě ruce levé a njc neumí,jde učit.A tento fialový bastard nejenže má obě ruce levé,má i zcela prázdnou gebuli,ničí stát a občany črTakový pablb měl raději zůstat ve škole pro posměch studentů,škodil by méně.

milan h
29. 8. 2022 11:00
Odpovědět  sizok

co by tam vcil delal se svym podvodne ziskanym titulem za pul roku vazil sem si driv vysokoskolskych absolventu ted uz od devadesatych let zistuji ze ve velke vetsine su v zivote nepouzitelni a nejsou onic chytrejsi nez decka z devate tridy zds

Lev Prchala
29. 8. 2022 13:50
Odpovědět  sizok

Nejhorší chorobou,kterou ČR trpí,není síla zlých(SPOLU,PYJSTARostové),ale slabost dobrých.

Jaroslav
30. 8. 2022 15:17
Odpovědět  Lev Prchala

Přesně, prostě ti mocní zkouší, co ti „dobří“ vydrží, uberou kyslík -stále drží-uberou… Nejspíš si to zasloužíme- kdo zná „Morho“ slovenskou báseň- A ty morho hoj morho detvo mojho rodu, kdo kradmou rukou siahne ne tvoju slobodu… a voľ nebyť ako byť otrokom. My jsme se s otroctvím smíříli.. ovce

Masunta
30. 8. 2022 18:33
Odpovědět  sizok

Fakt ?… 🙂
Vždyť vedl Jihomoravskou Kelergiho pobočku a šéfredaktoroval časopisu sudetoněmevkého landsmanšaftu…. Ryzí vlastenec.

Pedro
28. 8. 2022 21:45
Odpovědět  Aleš

BINGO!

ijn
28. 8. 2022 21:28
Ohodnotit příspěvek :
     

největším nepřítelem ČR jsou naši vlastní politici, a justice i policie je chrání, jak se jich zbavit? protesty nevnímají, vláda lže, až se nestačíme divit…!!! žárovkové referendum !!!

Jaroslav
30. 8. 2022 15:19
Odpovědět  ijn

Ti politici i další jmenovaní jsou naši zaměstnanci, oni na to zapomínají a my jsme slabí (nechopni, a to doslova) jim to připomenout

Masunta
30. 8. 2022 18:34
Odpovědět  ijn

A kdo je volil ?

sizok
28. 8. 2022 21:34

Jsi naprostý hlupák. Ani o tom nevíš.

sizok
28. 8. 2022 21:46
Odpovědět  sizok

Souhlasím, já reaguji na ukrofila Ladislava.

Administrátor
28. 8. 2022 21:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Tento záznam hovoří za vše,..Neskutečné
Pane premiére…. Víte co se stalo 2.května 2014 na Ukrajině?“
„Nevím“


Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sizok
28. 8. 2022 21:45
Odpovědět  josh-xy

Hlupák s naučenými bláboly. Pořád dokola a dokola.

Pavel K
29. 8. 2022 08:12
Odpovědět  sizok

Asi tak 👍👍👍🙋‍♂️

Lev Prch
28. 8. 2022 21:50
Odpovědět  josh-xy

Fyjalová vlastirádná kurvo, ty drž hubu, protože JE PROKAZATELNÝ, ŽE TVOJÍ ACHILLOVOU PATOU JE TVOJE HLAVA A ŽE Z PRASETE DOSTIHOVÉHO KONĚ NEUDĚLÁŠ,ALE STRAŠNĚ RYCHLE SE Z NĚJ STANE SVINĚ!!!!!!! Potřeboval bys baštonádu a následně,jako bonus Krvavýho orla!🤮🤮🤮😡😡😡

PENNYS
29. 8. 2022 17:11
Odpovědět  Lev Prch

ZDE JE PRAVDA 1000%! TLESKÁM

Lev Prch
29. 8. 2022 17:30
Odpovědět  PENNYS

Díky 👍👏🙋

all
28. 8. 2022 22:54
Odpovědět  josh-xy

Děkuji,josh-xy,tento záznam není potřeba komentovat.

PENNYS
29. 8. 2022 17:06
Odpovědět  josh-xy

Z toho stěmi deseti tituli když otevře hubu „padají jen HOW na“

vlasta
28. 8. 2022 22:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Řekl bych že vláda ČR jako celek jsou váleční štváči a patří zavřít do ústavu pro choromyslné- doživotně !!!

Lev Prchala
29. 8. 2022 07:55
Odpovědět  vlasta

F73+A52+F22+F100+F104+F104+F200+F600+F800+G10+Q56
N39…co za havlozvratky tam máš dál,havlopussynko!????

Pavel
29. 8. 2022 08:24
Odpovědět  vlasta

Palici v „análu“ máte tak akorát vy,(kdo má mozek vidí i v kterém) od r.2014 na Ukrajině vede válku proti svým rusko-jazyčným občanům fašistická junta dosazená pučem z USA a EU!!!Najděte si laskavě fotky a videa z Oděsy 2.5.2014 a můžete si spokojeně chrochtat nad tím, jak tam chudáci „ukronáckové“ zaživa upálili na 4 desítky Oděsanů. Obránce se schovává za své vlastní civilisty a odstřeluje jejich domy z tanků a kanonů,nebo se je snaží zamořit radioaktivním spadem v JE (Zaporoží)- úžasná logika!!!

katango
29. 8. 2022 10:21
Odpovědět  vlasta

Jak by k tomu choromyslní přišli??? Jak s oblibou píšu, tato vláda patří do úplně jiného zařízení, kde také nemají kliky zevnitř.

Lev Prchala
29. 8. 2022 10:29
Odpovědět  katango

Černý delfín by jim všem prospěl!

Pedro
29. 8. 2022 14:00
Odpovědět  Lev Prchala

Ano, Černý delfín léčí bez návratu léčeného, to by těm sviním zaprodaným velmi prospělo.

Lev Prchala
29. 8. 2022 14:18
Odpovědět  Pedro

A žádná ze zdravotních pojišťoven by neměla výdají za léčení……..:-)))

Pozor
28. 8. 2022 22:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Niečo na tých slovách je, uvidím kam nás to dostane.

Milan ze Zahrady Čech
28. 8. 2022 23:18
Ohodnotit příspěvek :
     

zkouška

[Trol-1] zuza
29. 8. 2022 04:00

Funguje.

Milan ze Zahrady Čech
28. 8. 2022 23:26

Milan ze Zahrady Čech
29. 8. 2022 01:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Přátelé, nepřehlédněte to PRO PRO PRO pozadí na fotce!
Jak je to dlouho, co jsem sem hodil svůj dojem o protlačování PRO do popředí nenápadnou manipulací pod dvěma Vidlákovými články a domněnku o „řízeném odboji“; o předem připravené partě čekající na „škatulata hejbejte se“; na výměnu stráží? Necelé tři týdny?
Jedna parta se proflákla, tož nasadíme zálohu. Ta pak zkoalizuje s ANO (které ostatně s pětidemolicí v zákulisí spolupracuje) a jede se dál. Jsem o tom přesvědčen. A ty Burešovi žvásty, jak je třeba vystoupit z Lipské burzy – neměl na to snad SEDM LET ?! Jen tanečky pro pit-omečky.
P.S. Podprahová manipulace – v celém článku, kromě zmínky v úvodu, o PRO ani ťuk, zato pozadí je přímo přepropované. Nevěřím jim. Několika (zneužitým) jednotlivcům v PRO ano, ale spolku PRO ani náhodou. Přesto se obávám, že mnoho frustrovaných spoluobčanů na to naskočí, a než by to hodili „zločinným komunistům“, nebo „tomu Japonci“, hodí to jim. Vždyť přece za nás tak statečně už od „dob covidových“ bojují! A co, krom koldokola podávání trestních oznámení a na podkladě toho nenápadné (krom doktorky Zwyrtek Hamplové) zviditelňování se vybojovali? Proč, jsou-li tak vlasteneční, nepodpoří SPD nebo KSČM? Protože napřed musí zprivatizovat veřejné mínění, aby se poté mohlo přikročit k druhému kroku – k privatizaci budoucí vlády.
Já viděl, a vidím, jiné, skutečně statečné bojovníky. Nyní mají někteří z nich na krku trestní stíhání pro podporu terorismu a genocidia. Takže tak.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
[Trol-1] Pozor
29. 8. 2022 04:00

Je to šmejd jako Zeman.

Milan ze Zahrady Čech
29. 8. 2022 04:16
Odpovědět  [Trol-1] Pozor

Hergot, to je tu najednou sov. Tak to je po dlouhé době poprvé, co tu neblbnu sám. Ale už se rychtuju do pelechu. Jo, ještě něco. Troldové nejen že už nedrží víkendy, jako ještě před třemi týdny, ale dokonce už slouží i noční. To je fajn, ne? Kdyby nes-rali magi v kostkách, nesloužili by, bo je to jinak líná pakáž. Asi jim za to se-reš slíbil příplatky.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prchala
29. 8. 2022 07:56
Odpovědět  [Trol-1] Pozor

Ty máš na Zemana celoživotně spadeno nebo jen teď,v poslední době,kdy se nechal očkovat Pfiserem a blbne podporou Banderostánu?

Lev Prchala
29. 8. 2022 10:00
Odpovědět  Lev Prchala

Špidla byl a je daleko větší kurva,o Sralbotkovi-ozubené pleši nemluvě.

Milan ze Zahrady Čech
29. 8. 2022 06:25

Ještě něco. Na pana šéfa PRO se obrátil pan Kmošek spolu s Rostislavem Čubou (syn Františka, předsedy JZD Slušovice) a ing. Petrem Blaženkou se žalobou na akcionáře ČEZu. To jest se s prosbou o právní pomoc při vypracování žaloby jak na stát, co majoritního akcionáře, tak na ten 30% tní zbytek pro lichvu (odysee, proud národní hrdosti, vidko „Lichva posvěcená státem“ – stačí prvnich 5 min, ale aby vám vypadly oči a spadla sanice je lépe vytrvat do konce, bo ta ČEZ všivárna je mnóóóhem větších rozměrů než vůbec tušíte – víte kupříkladu, že ČEZ Němcům už prodal elektřinu na rok dopředu a nyní jim ji dodává zadarmo?!).
Reakce? Pan Judr. šéf PRO, tak statečně protipandemicky bojující a se zviditelňující odmítl žalobu vypracovat s tím, že se dle jeho názoru o lichvu nejedná. Vřele doporučuji naklikat si tr. zákoník a v něm lichvu. Po tomto právním utření naším rodícím se národním hrdinou se tedy obrátili na ombudsmana pana Křečka (kterého jsem si až do včerejška vážil). Reakce – plno keců okolo, ale shrnuto – ani on není oprávněn.

Milan ze Zahrady Čech
29. 8. 2022 06:36

Kdo tedy je oprávněn?

Zřejmě pouze osvědčený hněv lidu. Tak trochu mi to připomíná specoperaci. Tak dlouho tlačili na Rusko, až… A tak dlouho budou tlačit na nás, až…

Pavel
29. 8. 2022 11:19

Vale, ono je to vše asi podstatně složitější. Já si myslím, že Tomio dělá také chybu, když hlásá pouze My SPD, My SPD. Sakra, tady musí vzniknout koalice vlasteneckých sil bez rozdílu původu, jde o záchranu vlasti. Hrát si na vlastním písečku není pro nikoho výhra. To jen v globále oslabuje. Když si poslechneš na YouTube rozhovor s tím svolavatelem demonstrace, teď mi vypadlo jméno toho klučiny, je možné, že se zase o něco více přiblížíš pravdě. Vidět pouze vlastence v SPD není také tak nejlepší. Už také mohli svolat a to po celé zemi demonstrace, jasně předložit národu, že v případě jejich vítězství bude okamžitě referendum o vystoupení z EU, NATO a potrestání zrádců. Nic jim v tom nebrání. Vím, že mohu volit pouze SPD, hnutí PES s KSČM, ale já chci hlavně volit spojenou vlasteneckou frontu, která se nebude dohadovat, kdo bude lídr. Jinak je to všechno, tedy celé to úsilí vlastenců k ho.nu. Už mám dost těch věčných dohadů, kdo dělá pro zemi více. Dejme se dohromady, vypoklonkujme celou tu zrádnou ekipu od moci a kluci a děvčata ať se střídají v premiérském křesle třeba co měsíc/ ironie/. Ale hlavně osvoboďme se z tohoto koloniálního područí.

Lev Prchala
29. 8. 2022 11:31
Odpovědět  Pavel

Už jsem psal minule,že by měly strany SPD,KSČM,Trikolóra,Svobodní,Volný blok,PRO,ANS najít to společné s tím jít do voleb,jenže to se bohužel nestane……

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel
29. 8. 2022 12:38
Odpovědět  Lev Prchala

No tak, pak jsme tedy v ř..i, a i veškeré naše komenty tady jsou k ničemu. A to je zde tolik správných lidí, mně skutečně kupříkladu oslovil pan Adam Bartoš z Národní demokracie. Velmi inteligentní kluk. Copak jsme tak slepí, že nevidíme naše orly a pídíme se za vrabčáky. Bavíme se o Babišovi, někteří mlaskají nad Blažkem a jeho kecům ve sněmovně snad i věří a přitom ví co je zač. Svatá prostoto, to už je ten národ fakt tak duševně vypatlaný? Je asi na čase začít se starat sám o sebe. Jak řekl Epikuros- musíš li žít v davu, stáhni se do sebe. To není rezignace, ale konstatování skutečnosti. Ptám se sám sebe, to ty sajrajty Pfizeru těm lidem tak vypláchly mozky, nebo to ani nebylo potřeba? Kdo to ví, odpoví mi na otázku?

Lev Prchala
29. 8. 2022 13:05
Odpovědět  Pavel

Co je platný,že většina z nás ví,že lež má krátký nohy,když má zatím PRAVDA obě nohy chromé????

Lev Prchala
29. 8. 2022 13:31
Odpovědět  Pavel

Je třeba zvednout prdel a přestat si vrkat do vovárku,3.9. se začne účtovat!

Spam Pavel
29. 8. 2022 11:35
Odpovědět  Pavel

Při 60 GHz i při nižších výkonech tato frekvence způsobuje točení elektronů na molekulách kyslíku. Změny točení mají výrazný dopad na biologii člověka. Americký voj. výzkum DARPA s označením projekt BIZARRE.
Odkazy – https:// stop 5g.cz/spacex-zazadal-o-dalsich-30-000-satelitu-celkem-42000-satelitu/
https://www.elektrosmog-zony.cz/download/5G_mezinarodni_vyzva_1118.pdf
https://stop5g.cz/vedecka-studie-nepriznive-zdravotni-ucinky-5g-mobilni-sitove-technologie-v-realnych-podminkach/
https://stop5g.cz/5g-site-v-ceske-republice

Masunta
30. 8. 2022 18:39
Odpovědět  Spam Pavel

Díky…

Milan ze Zahrady Čech
29. 8. 2022 15:28
Odpovědět  Pavel

Ale jo, souhlas. O Okamurových chybách a že díky jim ztratil tak 3 až 5 procent se zde přece opakovaně zmiňuji. Teď mi jde ale o jinou věc. Na druhou stranu jediný Okamura prosazuje od samého počátku přímou demokracii. Jistě, ani ta není samospasitelná – viz historie Švýcarska, kde už tak vyhnila, že k tak závažnému kroku jako je porušení neutrality a přiklonění se k NATO se ani neobtěžovali svolat referendum. A ještě něco. SPD před volbami přece jednala s lídry vlasteneckých pidistran. Nevím s kolika a s kterými, ale jednala. Jenže to dopadlo tak, že každý ten lídr kapesní Napoleon – nejmarkantnější příklad je Flákanec. Zkrátka většině šlo o prachy co získají přehoupnou-li se o volby přes nevím už kolik procent. Zbytek by si zase to sloučení představoval tak, že by se spíše mělo sloučit SPD s ním než naopak. Málo prostoru. Nyní se vytrvale snaží o spolupráci doktor Skála. Ten samý problém – kolik pidistran, tolik kapesních Napoleonů s mocným egem. Byl jsem v pátek na sletu vlastenců ve Štětí, kde si na neochotu spolupráce opět stěžoval. Reálně ale hrozí, že frustraci a nespokojenost občanů z toho všeho si zprivatizuje pod svou značku PRO.

Milan ze Zahrady Čech
29. 8. 2022 16:02

Už s tím ostatně začali. Ne až nyní, ale dlouho před svým vznikem; s předstihem ještě v „dobách covidových“. Tehdy si začali budovat image.
Letos následovala Charta 2022 a manipulace – viz některé Vidlákovi články – a poté vý-jeb s některými signatáři Charty 2022 a přerod Charty 2022 – která byla v podstatě zakládací listinou strany PRO – v politickou stranu PRO.
Málo prostoru, ale když jsem si tu mozaiku skládal dohromady, vylezla mi z toho vynikající manažerská strategie, to jest dlouhodobá příprava na „střídání stráží“ v režii emisarů globalizátora. Zda se mýlím, ukáže jen čas. To však už bude, obávám se, pozdě. Viz historie ANO.
Prokazatelně všivácká strana globalizátorů podporující ze zákulisí globalizaci. Bureš v Eurosajuzu podporující něco naprosto jiného, než co hlásá doma ovčanům. Hlavně že každý moudotrousí „podle činů poznáte je“. A činů přehršel – a poznali howno a dál podporují Bureše, aniž by se zamysleli nad tím, že SPOLU pouze pokračuje v tom, co Bureš začal. A když už nezačal on, ale jeho globalističtí předchůdci, tak nezrušil. Za všechny skryté „neaktivity“ viz nevystoupení z Lipské burzy a neumravnění ČEZu. V PRO zkrátka vidím ANO v jiném kabátě.

Milan ze Zahrady Čech
29. 8. 2022 16:58

Sakra, to podstatné jsem opomenul. Volby. Že SPD vyzývala ostatní pidistrany ať je podpoří je přece logické. SPD přece byla – a je – jediná vlastenecká strana v parlamentu. Proto o podporu všech vlastenců žádala právem – ona už byla parlamentní stranou! Tedy nejsilnější vlasteneckou stranou – jinak by nebyla v parlamentu. A odedávna platí, že slabší se přidruží k silnějšímu – nikdy ne naopak. Platí to obecně ve světě všech živých bytostí, nejen v tom lidském.
Pokud tedy šlo pidistranám o věc, a ne jedněm o ego, druhým o prachy, třetím „o toho Japonce“, co jim bránilo v podpoře SPD? Která už v byla parlamentní stranou a měla za sebou nejvíce reálné práce už od svého vzniku – a jako taková mohla s podporou pidistran nejvíce prosadit, protože už v parlamentu?
Opakuji: Co – jim – bránilo?! Kolik vlasteneckých hlasů z důvodů různých animozit a zbytnělého ega kapesních Napoleonů propadlo? A kdyby nepropadlo, kolik by měla nyní SPD křesel v parlamentu?
Nemohu si pomoci, ale přes všechny Okamurovi chyby a omyly co napáchal a ještě napáchá, dávám za dnešní stav vinu jak lídrům pidistran, tak jejich voličům. Mohli je ke spolupráci dotlačit.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
all
29. 8. 2022 17:29
Odpovědět  Pavel

Pustil jsem si to na Proudu národní hrdosti.VAL podal jasné varování. PRO je stejná parta,jako ta fialová pětka ! Další prodejní oblbovači,jen s jiným názvem.Vůbec žádní vlastenci,jen další hnus,hmyzáci. Zbývá nám pouze SPD nebo KSČ.

primak
29. 8. 2022 05:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Lež se rozšiřuje velice snadno a rychle. Ale nakonec ta lež má krátké nohy, jak nám říkali rodičové.

Nicméně, jak ta lež se jednou nasadí, mnohým pak dále slouží k prosazení svých kriminálních činů. Ti, co ty lži rozšiřují (angl. disseminate – ale více trefné je inseminate=nasazují, aby rostly), to pak později nikdy nevezmou zpátky, natož, aby se omluvili. Hlavní věc, lež posloužila svému účelu. Ti mrtví se oživit už nedaj. Příkladů z Iráku, Afghanistanu, Lybie, Syrie, Ukrajiny je dost a dost. O Vietnamu a mnoha dalších válkách ani nemluvě…

A co ty lže o Ivermectinu, rozšiřované státními médii?

Lev Prchala
29. 8. 2022 08:35
Odpovědět  primak

U každé té jejich hnUSAcké pseudopravdy by měla být uvedena záruční lhůta.

oldoo
29. 8. 2022 09:21
Odpovědět  primak

Lež má krátké nohy?Vysockij a Nohavica zpívají o tom,jaká je to pitomost.Vždyť těm hnusným lžím uvedeným v článku velká část lidí věří dodnes !!
Lidé věří tomu,čemu věřit chtějí a přesvědčeným žádné argumenty nepomohou,to je celá pravda o LŽI

Gales
29. 8. 2022 10:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Ať chcípnou všichni rozesírači.

Pavel
29. 8. 2022 11:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Přátelé administrátoři , posílám na nick Val nějaké odkazy na webové adresy ohledně 5 G sítí a zase tam mám, že čeká na schválení. Už mě to skutečně začíná sr’t. Napište tedy co se zde smí a nesmí psát, komu podkuřovat atd. Na tyto hrátky jsem již příliš starý a nemám na ně chuť.

Milan ze Zahrady Čech
29. 8. 2022 16:07
Odpovědět  Pavel

Nic si z toho nedějte, sám jsem se o tom dost popídil, i když bych nepohrdl rozšířením obzorů.

Lev Prch
29. 8. 2022 16:31
Odpovědět  Pavel

💩💩💩💩💩💩👎👎👎👎👎

Pavel
29. 8. 2022 12:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak co Šorošovskoamičtí trolldové, jak vám bude chutnat fialová medicína bez tepla a ve svetřících a s kňučícím žaludkem během zimního období? Ještě máte čas vrátit se ke svým a zachránit si pověst totálních idiotů. Nás tu můžete napadat, vydávat se za nás, ale vy se vždy svojí ubohostí prozradíte. Čest práci.

PENNYS
29. 8. 2022 12:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Minčič (ODS): Premiére Fialo, máte padáka????!!! Jsem přesvědčen,že fiala by padáka neměl dostat!Od sametového převratu co se k moci dostali ODS pro národ „NEUDĚLALI NIC DOBRÉHO“!
jSEM PŘESVĚDČEN ,ŽE BY UŽ STRANY ods top03 Kdučsl stan si své už vybrali nadělali občanum jen obrovské problémy a proto by tyto strany měli dostat ZÁKAZ ČINNOSTI!!! ROZPUSTIT TAK JAK DĚLNICKOU STRANU A BY VÍCE NEMOHLI ŠKODIT!!!

Lev Prchala
29. 8. 2022 13:09
Odpovědět  PENNYS

Vlastizrádné strany by měly být zákonem ZAKÁZÁNY……SPOLU,PYJSTARostové URČITĚ ať už v jakékoliv formě a názvu!

sergej
29. 8. 2022 14:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Úderníci cintají co si představují že se aspenu bude líbit ale u nich ani neplatí že koho chleba jíš toho píseň zpívej. Kvalitní píp. Prostě pravou rukou do levé kapsy, kejklíři.