Krize UKRAJINA

V polském přístavu jsou shromážděny tisíce kusů americké techniky z Iráku ve staré pouštní kamufláži určené pro Ukrajinu,

VIDEO: Jakov Kedmi předpověděl občanskou válku v USA v důsledku štěpení americké společnosti na ultraliberály a neokonzervativce! Právě v této fázi pádu imperiální velmoci dojde k největší válečné expanzi amerických ozbrojených sil podle tzv. efektu supernovy! V polském přístavu jsou shromážděny tisíce kusů americké techniky z Iráku ve staré pouštní kamufláži určené pro Ukrajinu, ale Ukrajinci tu techniku ovládat nebudou! Válka na Ukrajině jako nástroj Londýnských kanceláří na změnu vlastníků Ruska!

Bývalý šéf izraelské tajné služby Nativ Jakov Kedmi v pořadu Solovjev Live prohlásil, že USA v příštích dekádách čeká občanská válka v důsledku štěpení společnosti na dvě části, na levicové ultraliberály a na pravicové neokonzervativce, mezi kterými je tak obrovská nenávist, že když v prezidentských volbách v listopadu 2024 vyhraje kandidát druhé strany, tak polovina Američanů se s tím nesmíří a budou volby považovat za nelegitimní.

Po zfalšovaných volbách v roce 2020 se tomu už ani nelze divit. Americké volby jsou parodií na volby a rozpad americké unie povede k tomu, že část amerických států pod liberály se připojí k socialistické Kanadě, která se drtivě liberalizuje a proměňuje na neomarxistickou zemi se všemi projevy ultraliberalismu, které k tomu patří, jako je umlčování opozice, střelba do protestujících řidičů kamionů atd.

K podobnému štěpení společnosti jako v USA dochází i v zemích Evropy od roku 2014 po událostech na Majdanu v Kyjevě. Bylo to poprvé po II. sv. válce, kdy se špičky zemí Evropy podílely aktivně na státním převratu v jiné zemi v Evropě a právě Ukrajina jako předsíň Ruské federace je roznětkou III. sv. války, která právě začala na Ukrajině, ale zatím v nepřímé formě proxy války mezi kolektivním západem a Ruskem. Dnes vidíme, jak jsou národy zemí Evropy rozštěpené, kdy část populace chce mír v Evropě a spolupráci s Ruskem a druhá část chce přesný opak, válku s Ruskem a jeho porážku a následný rozpad do menších států.

Štěpení společností v USA i v Evropě vede k občanským válkám

Toto štěpení vidíme i v ČR a na Slovensku, kde se vlády v rolích demokraturních junt staví do rolí válečných štváčů a chystají mobilizace pro své občany. Proti nim stojí obyčejní lidé ve hnutích vnitřního odporu, která se v blízké době transformují do politických hnutí. Pád americké moci v Evropě přijde zezdola v důsledku vysokých ztrát ukrajinské armády na Ukrajině. Ochota jít do války proti Rusku klesne v následujících měsících na hodnotu blízkou nule, a to i mezi politiky. To však nemusí mít vliv na snahu politiků zatáhnout Evropu do války skrze vyhlášení válečných stavů, kterými budou chtít vlády donutit obyvatelstvo k válečnému úsilí.

Jakov Kedmi v pořadu Solovjev Live

Když se hroutí jakékoliv velké impérium, pokaždé v samotném závěru je tento pád zarámován do masivní a obrovské válečné expanze v samotném závěru existence impéria, do tzv. efektu exploze supernovy. Právě tento fenomén teď vidíme v případě USA, které ve snaze zabránit změně světového řádu ze systému unipolárního řádu Pax Americana na multipolární světový řád se snaží prostřednictvím největší a nejnákladnější americké proxy války v celé historii zastavit procesy globální transformace světové moci a způsobit kolaps Ruska, který by zopakoval pád Sovětského svazu a tentokrát na druhý pokus by uspěl s rozbitím Ruska na menší samostatné útvary s cílem získání kontroly nad všemi těmito malými státy.

Válka mezi ž a Ž o ruský nerostný paleát

Tím by Londýnské kanceláře získaly exkluzivní kontrolu nad nerostnými surovinami celého Ruska, v té době již rozkouskovaného na desítky malých a slabých států, které by potřebovaly zoufale finanční pomoc Mezinárodního měnového fondu a Světové banky, úplně stejně jako to potkalo země Východního bloku po roce 1989, kdy země byly nejprve vytunelovány, rozprodány, privatizovány a nakonec bezvýchodně zadluženy. Přesně jako je dnes Česká republika, přičemž v roce 1989 bylo Československo jednou z mála zemí bez dluhů. Zadlužení zemí rozpadlého Ruska by vedlo k převedení kontroly nad těmito zeměmi do účetního oddělení Londýnských kanceláří Domu Rothschild, úhlavního nepřítele Ruského židovského kongresu.

Konfiskace a zmrazení majetků ruských oligarchů (všichni jsou přitom ruští Chasidé!) v Evropské unii po vypuknutí ruské invaze na Ukrajinu je tak důkazem, že jde o drsnou a brutální majetkovou válku mezi ž a Ž, vzájemně si jdou po majetcích, drsně a nelítostně, až lítají cáry na všechny strany. Sionističtí z Londýna tak obstavili majetky ruským Chasidům po celé Evropě a v USA, a výsledkem je totální válka mezi ž a Ž. Chápu, že pro goyim je tohle nepochopitelné, ale konceptuální výklad této války je nezbytný ve chvíli, kdy hrozí zatažení Evropy do války. Válka na Ukrajině je tak mamutí válečnou konfrontací mezi londýnskými Rothschildy a ruskými Chasidy.

Moskevské Business City jako obraz růstu ruské ekonomické moci po nástupu Vladimira Putina do funkce prezidenta v roce 1999

Válka se vede o mamutí ruský paleát, tedy o ruský kontinent naplněný nerostným bohatstvím prakticky celé Mendělejevovy tabulky od A do Z. Rozškubat Rusko na menší části je nezbytné pro přežití tzv. tržního kapitalismu západního střihu založeného na nekonečném růstu HDP. Růst HDP je obchodní značkou Londýnských kanceláří, je to to prototyp uchvácení moci nad celým světem skrze zadlužení všech států na této planetě.

Úplně všech, s výjimkou hrstky zemí, které se tomu plánu vzepřely. Severní Korea, Írán, Kuba a Venezuela. Všechny ostatní země spravují své ekonomiku na Rothschildově prototypu nekonečného růstu HDP, který trvale a neustále převádí kontrolu nad jednotlivými státy a národy do rukou Londýnských kanceláří, které potom nutí zadlužené národní vlády ke krokům a zákonům namířeným proti vlastnímu lidu.

Zadlužení národních států u Londýnských kanceláří vede k trvalému vazalství

Takže to potom vypadá, že vlastní vlády své občany nenávidí, pohrdají jimi, terorizují vlastní lid, a to třeba tak, že vlastním důchodcům vláda šlape po krku a snižuje jim valorizace, takže důchodci budou trpět a snášet dopady mamutí inflace. To je důsledek zadlužení ČR v Londýně, odkud si české vlády skrze evropskou kapitálovou burzu půjčují na své schodkové a deficitní rozpočty již od počátku 90. let, takže česká vláda už nemůže dělat suverénní a nezávislou politiku, ale pouze takovou, kterou určí Londýnské kanceláře. A to buď přímo, nebo skrze své dcery a vnučky, skrze ECB, Evropskou komisi atd.

Rothschildovy londýnské kanceláře

Jenže růst HDP vyžaduje jednu zásadní komponentu, a to jsou levné suroviny na vstupu průmyslové výroby. Levné suroviny by k dispozici byly na světě, ale Londýnským kancelářím vadí efekt taženého vozu. To je popis situace, kdy západní svět s cílem vyšší produkce a vyššího HDP bude od Ruska nakupovat suroviny a tím bude Rusko posilovat takovým způsobem, že jednoho dne se Rusko stane tak bohaté a mocné, že tyto zisky budou uplatněny k obrovské moci Ruska, jeho průmyslu a logicky i armády.

Jinými slovy, pokud by pokračovalo to, co běželo v Evropě do konce roku 2019, Rusko by nadále rostlo a brzy by se transformovalo do pozice ekonomického hegemona. A to nelze z pohledu Londýnských kanceláří dopustit. Proto na povel a na rozkaz se Evropa od ruských zdrojů “dočasně” odpojila, ale pouze s jediným cílem, a to svržení Vladimira Putina v Kremlu v důsledku války, kterou na Ukrajině prohraje, pokud to půjde podle plánu Londýna.

VIDEO: Američané navezli do přístavu v Gdyni tisíce kusů techniky pro Ukrajinu, se kterou ale Ukrajinci nebudou umět zacházet

To má vést k rozpadu Ruska a k tomu, že Londýnské kanceláře získají ruské suroviny prakticky zadarmo, za úvěry poskytnuté maličkým republikám, které vyrostou po rozpadlém Rusku. V takovém okamžiku kolektivní Západ již nebude muset platit peníze Kremlu za suroviny a tím posilovat ruskou moc, ale bude si ty suroviny těžit sám a prakticky zadarmo na těžebních polích Sibiře. To je přesně ten plán, který Londýnské kanceláře sledují tou proxy válkou na Ukrajině.

Svrhnutí Putina v Kremlu v důsledku porážky na Ukrajině a nastartovat tím rozpad Ruska s cílem dostat se prakticky zadarmo ke zdrojům na Sibiři. Jenže na Ukrajině se tento plán zrovna nevyvíjí pro Londýn podle představ, a proto britští poslanci už vykřikují [1] hesla, že je potřeba zavést válečný stav a vstoupit do války na Ukrajině přímo z pozice NATO. Tyto nápady jsou tlumočeny přímo z Londýnských kanceláří.

A právě proto Američané dostali povel z Londýna a nasunuli do přístavu v polské Gdyni tisíce kusů válečné techniky v pouštní kamufláži z Iráku. Jedná se o zbraně, které mají jít na Ukrajinu, ale s touto technikou nepojedou ukrajinští vojáci, kteří tyto stroje a tanky na seřadišti v Gdyni nikdy neřídili a neobsluhovali, snad jen s výjimkou terénních aut Humvee a houfnic. Do této techniky nasednou vojáci z amerických základen v Evropě a rovněž veteráni z Iráku ze zemí NATO, kteří se s touto technikou již setkali během misí.

A právě k tomu budou sloužit tzv. Asistenční mise EU pro Ukrajinu. Vybraní vojáci armád zemí NATO brzy obdrží povolánky do těchto misí s tím, že budou cvičit ukrajinské vojáky. Ve skutečnosti jim bude nabídnuta bojová mise na Ukrajině za odpovídající plat. Rozmístění NATO na Ukrajině přitom bude mít za úkol vytvořit bariéru proti dalšímu postupu Ruské armády a první takovou linii bychom mohli vidět na Ukrajině už během jara.

-VK-

Šéfredaktor AE News

sdíletj na

31 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Teuton
12. 3. 2023 11:17

Heleďte, ještě ke včerejší demonstraci v Práglu na Venclu, resp. jednu věc vidím pozitivně. Čučkařům a čulibrkům, chci říct BIS, Bezpečnostní informační službě podpraporčíka Michala Čoudelky, se akci nepodařilo žádnou provokací narušit. Jeden najatý ukrajinský banderovec se sice v horní části Venclu o něco pokusil, ale byl lidmi vytlačen mimo prostor. Nicméně počítejme s tím, že s pokračujícími akciemi odporu proti fialovým pětizmrdům bude narůstat i aktivita čulibrků z pražské Nárožní ulice.

janle57
12. 3. 2023 11:43

Kedmi naprosto reálně zhodnotil ve článku současnou situaci u nás,včetně popisu
ekonomické devastace země od roku 1989 a gigantického ekonomického zadlužení
státu v zájmu globalistů typu Rotschild,Söros a dalších,tady bude už jen hůř a hůř,
k velké radosti všech čummobilů a jejich dětí,zachránit nás může jen občanská
válka v USA,kterou rozjede Trump nebo Putinova armáda,která po krachu
banderovců na Ukrajině projde celou Evropou jako nůž máslem.

ladik
12. 3. 2023 12:02
Odpovědět  janle57

Kedmi má guláš v pojmech levicovosti a tzv.. neomarxismu.

Milan ze Zahrady Čech
12. 3. 2023 13:52
Odpovědět  ladik

Nejen Kedmi. Ale s tím se už nedá nic dělat; jede to samospádem. Tahle inflace pojmů je vůbec fascinující. Jen se divím, že na ni naskočili i jinak cekem myslící lidé. Zkrátka je v tom pěkný guláš.

Albi
12. 3. 2023 17:41

Nerozumím poslední části jinak dle mého názoru vynikající analýzy.
Opravdu si Kedmi nyslí, že Putin něco takového nevidí a neví? A že nedokáže SVÉ Rusko ochránit?
Putin šachista a judista, který si poradil snad dosud se vším, mimo ruské 5..kolony a to jen proto že není vrah ani “vrah” (= ty uvozovky se týkjají pouze západní charakteristiky”) a nejedná podle západního vzoru: Nejdřív střílet, až pak se ptát?

Bozena K
12. 3. 2023 19:56
Odpovědět  Albi

Putin, samozřejmě, všechno toto ví a jedná…my nevidíme vše, co se děje v zákulisí..k roztrhání Ruska určitě nedojde…i ve vnitřní politice Ruska probíhají neustále změny.. směřují k vítězství

Pavel
12. 3. 2023 17:53

Ten guláš je záměrný, je třeba mladým zamotat šišky a pojem socialismus či marxismus je třeba u nich dát na roveň nacismu. Tak aby je ani nenapadlo se náhodou chtít dát se opět touto cestou! Po rozpadu východního bloku jede kapitál podle not kominterny jen to heslo by znělo”vyžírkové všech zemí spojte se”!

Autor
12. 3. 2023 20:48

Také mne převapuje neschopnost lidí správně rozlišovat. Ostatně liberalismus – jen pro příklad – nebyl nikdy zamýšlen pro lidi, ale bylo to a je pro získání absolutní svobody činů pro ty nejbohatší a nejmocnější. V podstatě to znamená přesný opak toho, co se nesprávně nazývá stále d”demokracií”.
Pak se nelze divit, kam liberalismus došel.

Teuton
12. 3. 2023 11:51

A ještě bych chtěl dodat, že se vyloženě stydím za českou policii, která včera v Praze mlátila Čechy snažící se sundat to odporné nacistické svinstvo z budovy Národního muzea.

ladik
12. 3. 2023 12:00
Odpovědět  Teuton

V nacistickému státu musí fungovat nacistická policie.

Boomer
12. 3. 2023 14:10
Odpovědět  Teuton

.. lidu bylo třeba ukázat, na které straně kdo stojí a bude stát.

primak
12. 3. 2023 15:46
Odpovědět  Boomer

A tak tedy se jistě už přestane mluvit o “mlátičce” na Národní, atd. K smíchu nejen dnes, ale i dřív, jací jsme byli bolestíni. Zapomínali jsme, jaké mlátičky byly a jsou v sousedních “ryze demokratických” zemích, ty naše by jim byly k smíchu…

Albi
12. 3. 2023 17:53
Odpovědět  Boomer

A taky celkem dobrá ukázka, jak naivní je představa mnohých Čechů, očekávajících a přesvědčených, že až “TO” jednou začne, policie a armáda se hned přidá k “lidu”).

Befel je befel a k něčemu podobnému by mohlo dojít, že už i největšímu ozbrojenému pitomci by muselo dojít, na kterou stranu střelka kompasu definitivně ukazuje.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jiří
12. 3. 2023 11:51

Írán nabídl Rusku opatření proti americkým sankcím.
https://cz24.news/iran-ponukol-rusku-opatrenia-proti-americkym-sankciam/

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
12. 3. 2023 14:20
Odpovědět  jiří

.. minulý týden měla v Íránu jednat guvernérka Centrální banky Ruské federace, předmětem jednání mělo být sjednocení platebních systémů Mir a Shetab.
Tak nějak to vypadá, že jednání byla úspěšná..

unor 2022
12. 3. 2023 12:36

Dobry vzdelavaci clanek. Takove se antivzdelavacim institucim vladnoucim Ceske republice nelibi.

unor 2022
12. 3. 2023 12:39
Odpovědět  unor 2022

Ovsem pokud mluvime o spechu meli bychom zminit soucasny vedecky a prumyslovy tresk v Cine.

Markýza
12. 3. 2023 16:07
Odpovědět  unor 2022

Víte, že mě to napadlo? Kedmiho výklad je jistě fundovaný a navíc velice malebný; potěšil mě poznámkou, že to Londýn je ve skutečnosti hlava. Myslela jsem si to, ale bylo to jen tušení – a takové to povědomí, že Británie je skutečnou matkou Států…..zřejmě to tak zůstalo.
Co ale nezmínil, je ten drak v pozadí. Už nespinká…..už má kebuli na tlapách a střílí očima. a kalkuluje. Jistě se mu taky líbí ta hromada pokladu, kterou je Rusko, ale je to prastará civilizace, mnoho viděla a zažila. Myslím, že si pěkně počká, jak se zápas vyvine.

Albi
12. 3. 2023 17:55
Odpovědět  Markýza

V. V. Pjakin – Británie je mozek, USA svaly.

Markýza
12. 3. 2023 18:29
Odpovědět  Albi

No vidíš. To mám z toho, že ho neposlouchám 🙂 Ale konečeně teda vím, kde skončí poslední ruský tank. Já se pořád nemohla rozhodnout, jestli Brusel, Londýn, nebo Vošington 🙂

jiří
12. 3. 2023 19:53
Odpovědět  Albi

Vatikán, Izrael – mozek, Britanistán, London City – peníze, USA, Washington D.C. – svaly.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel
12. 3. 2023 17:57
Odpovědět  Markýza

Však svatý Jiří též nespinká . 🙂

Markýza
12. 3. 2023 18:30
Odpovědět  Pavel

Jak svatý Jiří nevím – archanděl Michael ovšem nespinká zcela určitě 🙂

Milan ze Zahrady Čech
12. 3. 2023 14:02
Odpovědět  unor 2022

Já se dovzdělávám ještě u Thierryho Meyssana (ale i jinde). Zde, dole, téměř na konci, jsou tři Thirryho analýzy z archívu, které leccos osvětlují:

https://www.voltairenet.org/

Albi
12. 3. 2023 18:07

Dák za odkaz. Vypadá to na zajímavý zdroj. Jen je toho tolik, že si na to budu muset vyčlenit delší čas.

jiří
12. 3. 2023 13:27

Hospodaření “těch” zločinných komunistů. Jde o nejsouhrnnější výsledky hospodaření socialistického režimu v letech 1948 až 1989.
https://legacy.blisty.cz/art/48053.html

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ladik
12. 3. 2023 16:33
Odpovědět  jiří

Velmi poučné i když pro vědoucí nepřekvapivé.

Autor
12. 3. 2023 20:51
Odpovědět  ladik

Ao, ať si kdo chce co říká ONI stát BUDOVALI a neničili. Díky jim bylo Československo velmi silným státem.

Polo 2
12. 3. 2023 17:14

Šílené, ti válečnici, chtějí místo míru , jen další světovou válku

Markýza
12. 3. 2023 18:31
Odpovědět  Polo 2

Kdyby aspoň hrdě nastavovali vlastní hruď, co…..to by nevadilo.

Autor
12. 3. 2023 21:00

Američané i Britové velmi brzy budou muset řešit jiné problémy. Jejich oslabování povede nejen k možnému rozdělení USA, ale několik částí britských ost;rovů se již po staletí chtějí odělit. Irsko a Skotsko.
Pokud jde o slova Kedmiho, je nutné – podle mne – znát originál. Nemám rád, když někdo vykládá – nejen – taková slova takových lidí. Na AE jdu jen občas a jen pro informyce, snažím si vždy udělat vlastní úsudek. Ono totiž ne pokaždé to vyjde tak, ja je psáno. Vadí mi rovněž několik “zacyklení”, přes které – bohužel – se na AE nejede.
Napíšu to na rovinu Kedmi 5 a AE autor za 3 “body”, takže čtyři.