USA sú znepokojené — Rusko postupuje a kyjevské jednotky budú zrejme opäť obkľúčené

20.04.2022 15:51

Stratégovia Spojených štátov a Veľkej Británie, ako aj celého „civilizovaného Západu“ si začali uvedomovať, že denacifikácia na Ukrajine sa ešte len začína.

„Bloomberg“ zrazu priznal, že fáza špeciálnej operácie po Mariupole pre ruské ozbrojené sily, tisíckrát zničené udatnými „zachišnikmi“, bude pre Rusko zrejme úspešnejšia ako tá predchádzajúca.

Autori materiálu priznali, že napriek mnohomiliardovým pôžičkám a zbraniam, ktoré vo veľkom poskytoval civilizovaný Západ Ukrajine na vyhubenie temných a nevzdelaných Rusov, ukrajinskí nacisti sa vracajú do starých koľají – opäť začínajú hrať svoju tradičnú hru „vlez do kotla“.

V blízkej budúcnosti môže byť podľa autorov článku obkľúčených až 40% živej sily a vojenskej techniky kyjevského režimu, ktorá sa nachádza v oblasti mesta Kremennaja. Citujú jedného zdrogovaného ukrajinského komika, ktorý hrá úlohu prezidenta umierajúceho nacistického štátu, že „okupanti útočia trochu premyslenejšie ako predtým“.

Takúto repliku zverejnil klaun potom, čo sa dozvedel o obludných stratách Ozbrojených síl Ukrajiny a nacistických práporov. K dnešnému dňu bolo zničených asi 250 ukrajinských lietadiel a vrtuľníkov, asi 500 reaktívnych raketových systémov a systémov protivzdušnej obrany, 2350 obrnených vozidiel. Zároveň podľa oficiálnych, a teda podhodnotených údajov ukrajinskej strany, predstavujú nenahraditeľné straty Kyjeva viac ako 23.000 vojakov.

Američania lamentujú: Rusi postupujú. Rusko zintenzívňuje bombardovanie dopravnej infraštruktúry a problémom sa stane aj možnosť Ukrajine rýchlo dodávať zbrane od poľských hraníc, ktoré jej západní darebáci ochotne dodávajú „v mene mieru“. Nacisti spustia hystériu a panika zachváti aj ich kurátorov. Americký prezident Joe Biden v utorok narýchlo zvolal americké európske satelity a požadoval ďalšiu vojenskú pomoc Kyjevu.

Z našej strany dodáme: Rusko na území Ukrajiny nebojuje len s banderovskou beštiou, ale s celou prehnitou Európou a Spojenými štátmi postriekanými krvou. Nemecký kancelár Olaf Scholz nedávno kričal, že „Rusko by nemalo vyhrať na Ukrajine“. Olafov starý otec Fritz von Scholz, generálporučík jednotiek SS, tiež raz povedal, že „Rusi by nemali vyhrať“.

Ukrajina bude očistená od vojnových zločincov, nič iné nám jednoducho nezostávalo. Čo sa týka tretej svetovej vojny, Spojené štáty balansujú na hrane. Ale, ako si pamätáme, keď Kim Čong-un pohrozil Spojeným štátom jadrovým útokom, Američania „sa zduli“ a zmenili názor ohľadne útoku na Severnú Kóreu. Ruský jadrový štít stonásobne prevyšuje vojenské sily pod vedením Čučche a Washington si je toho dobre vedomý.

Zdroj : sk.news-front.info

4.7 12 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.7 12 hlasy
Ohodnotit příspěvek
26 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel
20. 4. 2022 16:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Na Ukrajinu posílají naši vládnoucí multietničtí Češi zbraně, které ale platíme my, občané tohoto národa. Kdo jim k tomu dal svolení? Jak je možné, že toto prokuratura nevyšetřuje? Kdejaké malé přestupky, které někdy nestojí ani za povšimnutí trestají. Nyní chtějí ještě Ukrajincům opravovat vojenskou techniku. Nu budiž, ale měli by to potom hradit z vlastní kapsy a ne z toho o co nás oderou, protože samozřejmě někde peníze na to vzít musí, opravárenské podniky jim to určitě zadara dělat nebudou.

Milan h
20. 4. 2022 18:44
Odpovědět  Pavel

doufam ze jednou za to budou souzeni a tvrde potrestani driv nez to udela nasrane obyvatelstvo

Občan
20. 4. 2022 23:49
Odpovědět  Milan h

Také doufám, že se toho dne dožiju, kdy všichni vlastizrádci budou postaveni před soudy. Ale ne před takový, kterému šéfuje soudruh Rychetský.

Pavel
21. 4. 2022 10:49
Odpovědět  Občan

Snaží se nám vzít důstojnost, chlapství a svobodu a abych nezapomněl na ženy, jejich přirozenou touhu matek žít ve slušné společnosti uzpůsobené k výchově nové generace. Mistr Jan, jehož památku uctíme 6. července by nám měl dodat sílu do boje se zlem, které na nás útočí. Bojujme za pravdu, braňme pravdu a hajme pravdu. Nic víc od nás mistr Jan nechce.

Ladislav
21. 4. 2022 11:49
Odpovědět  Pavel

Souhlasím, ale chce to nového Žižku aby je mlátil hlava nehlava!

Albi
20. 4. 2022 18:52
Odpovědět  Pavel

Je to marné, je to marné, je to marné.
Naší vlasteneckou povinností je národ ve jménu ukrajinského banderismu zlikvidovat hladem a zimou.
Otázka za milion – budou v první linii hladových a podchlazených,
– následně mrtvých – členové naší vlády?
Teprve podle toho se pozná, jak vážně ten mír, přátelství a demokracii mysleli.
Nebo že by za tím byla jen vlastní kapsa?

All
21. 4. 2022 05:02
Odpovědět  Pavel

Vzkaz pro velvyslanectví USA v Praze. USA táhněte konečně z Evropy.Yankees go home. Denacifikujte si vlastní, uměle vytvořený stát USA zednáři z Anglie.Zejména Washington,žumpu planety Země. Odchod,nemáte tu co pohledávat.

Albi
21. 4. 2022 09:50
Odpovědět  All

Je to tak.
Práce mají doma jak na kostele, ale nejdůležitější je starat se o všechny ostatní. 🙁

ladik
20. 4. 2022 19:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Rusko hlavně bojuje za lepší život na této zemi. Fašismus je dílo diktatury kapitálu a jeho zničení bude znamenat i pád zdegenerovaného společenského systému.

janle57
20. 4. 2022 19:57
Ohodnotit příspěvek :
     

U nás se nikdo nikdy nedozví jaká vojenská situace na Ukrajině doopravdy je,
na kanále Goebbels24 se neustále hlásí,že “ naše zbraně postupují vítězně
vpřed „,ve skutečnosti to jde se Zelenským z kopce,neodvratně se blíží
zavření plynových a ropných kohoutů ze strany Ruska,takže hospodářský
kolaps Evropy včetně nás se rychle blíží,snad to lidi v Evropě brzy vyžene
do ulic,Němci budou první,kteří za Putinem na kolenou přilezou,aby jim ten
plyn zase pustil,ač se to Mickey Mousům asi nebude moc líbit.

Albi
20. 4. 2022 20:14
Odpovědět  janle57

Rusko žádné kohouty neuzavře. Prezuident Putin to dokonce ještě dnes veřejně prohlašuje.

Ty nám zavírá naše vláda, protože JÍ se to týkat nebude.
Až bude situace kritická, vláda se odebere do včas připraveného závětří.

M.B.
20. 4. 2022 20:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Olaf není příbuzný toho esesáka. To je hoax. Zmrd to je, ale příbuzný ne.

Capry
20. 4. 2022 21:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Ať jde celá doktrína západní demokracie do p….e. Sláva na kravíně.

Albi
20. 4. 2022 21:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Mimo téma, ale dokud je to aktuální.

https://www.novinky.cz/valka-na-ukrajine/clanek/valka-ukrajina-rusko-online-40388819
18:10 – Volodymyr Zelenskyj je připraven vyměnit ruské válečné zajatce za bezpečný průchod pro civilisty a ukrajinské jednotky z Mariupolu. Ukrajinský prezident uvedl, že v tunelech závodu Azovstal se skrývá asi tisíc civilistů.

Civilistů ?!?!?! A uchýlili se tam jistě dobrovolně – pod ochranu praporu Azov.

Albi
20. 4. 2022 21:11
Odpovědět  Albi

A druhá zpráva – stejný zdroj:
20:17 – Na jarmarku, který dnes pořádala skupina ukrajinských uprchlic v ústeckém hotelu Vladimir, se vybralo přes 37 tisíc korun. Peníze věnují běženkyně ukrajinské armádě. Na trh, kde bylo možné koupit například domácí pečivo či šperky, přišlo zhruba 100 lidí, zjistila na místě ČTK.

To jen abychom věděli – místo aby si běženkyně ty peníze použily pro sebe a své děti, věnují je armádě! Co na tom – ČR jim to na sociálních dávkách několikrát vrátí.
Sláma u kravína. Heroinu sláma! 🙁

Janka
21. 4. 2022 13:39
Odpovědět  Albi

a to tam kazdy navstevnik v priemere nechal 370 Kc len ako zisk….to je dost

Markýza
21. 4. 2022 14:01
Odpovědět  Albi

Poslyšte – jste si jist, že se ten hotel jmenuje Vladimir?? Vladimir? Ne Volodymyr? protože jestli jo, tak je to prokremelská sabotáž, což by mě rozveselilo velice.

PepeAlex
20. 4. 2022 21:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Fašistická Fialovo vláda ,si toto jednou zodpoví,před vlastním národem,až se třeba někdy probudí z toho ukrajinského banderovského kóma.Pravda vždy jednou vyjde na jevo.Je to jen otázka času.
A proto : Sláva v kravíně!

Občan
21. 4. 2022 08:30
Ohodnotit příspěvek :
     

USA jsou znepokojeny? A to je dobře nebo špatně?

Pav-el
21. 4. 2022 08:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Věřím tomu, že fašismus bude zlikvidovaný všude! Bude to i naše povinnost!

All
21. 4. 2022 11:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Nové zprávy: ,,Putin dnes dopoledne 21.4. nařídil neůtočit na závod Azovstal v Mariupolu a dal další možnost nacistům z Azovu,aby se vzdali,zároveň nařídil závod totálně izolovat dál v obklíčení, aby z něj ..Neodlétla ani moucha..“ Mluvčí ministerstva obrany dnes zároveň informoval o nové nejvýkonnější balistické raketě ,,SARMAT“ nejtěžší a schopné doletět na nejdelší vzdálenost–je nyní nejvýkonnější zbraní na planetě ( zároveň si myslím,že o to více bude USA,Anglie a jejich poskoci o to více ječet a o to více kout své pikle proti Rusku,ale potažmo i proti nám v Evropě..my,normální lidé na to budeme jen a jen doplácet,usa nás bude dokola provokovat spolu s anglií,abychom táhli na Rusko,včetně ,,fialové černé ruky“ našich tajtrlíků,nemyslících poskoků,oblízavačů cizích neslovanských zadků, Satanistů.

Ladislav
21. 4. 2022 11:53
Odpovědět  All

Zničit gengsterské válečné usa i anglii! Pak už ostatní EU polezou s prosíkem po břiše.

Markýza
21. 4. 2022 14:03

No proto je zřejmě ještě Rusové netermobarizovali….třeba je tajně nakonec termobarizuje NATO?

Průjem
21. 4. 2022 17:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Jsem zmatený!! Vždyť před pár dny nám většina těch „správných“ médií tvrdila, že Ukrajinci mají převahu až jsem z toho usoudil, že už jsou nejspíš před Moskvou. A teď tohle… :o))

black
22. 4. 2022 15:38

? ? ? ?

Gales
22. 4. 2022 15:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Spolu s američany by měla znejistět i naše jidášská žumpa. Ale,pro svoji záchranu,nás raději nechají napíchat pájzrem.Prej je to humánnější skon.