Úplný kolaps jižní fronty ozbrojených sil Ukrajiny, ruská armáda rychle postupuje k jihoukrajinské JE

Ruské jednotky pokračují v ofenzivě v Chersonské a Mykolajevské oblasti na jihu Ukrajiny. 

Ozbrojené síly RF, které nenarazily prakticky na žádný odpor a minuly Nikolajev, postoupily hluboko do regionu, prakticky dosáhly severních hranic regionu.

V kombinaci s velkými úspěchy v Chersonské a Záporožské oblasti lze s jistotou konstatovat, že jižní fronta ozbrojených sil Ukrajiny skutečně padla.

Velké oblasti procházejí rychle a bez boje, jsou ponechány kontrolní body pro udržení pořádku a fixaci pravděpodobných kolon s nepřátelskými obrněnými vozidly. Je zřejmé, že ruské síly postupují k jihoukrajinské jaderné elektrárně, kterou hodlají převzít pod svou kontrolu.

Ozbrojené síly RF poté, co prošly podél hranice Oděské a Vinnitské oblasti, ve skutečnosti odřízly od zbytku Ukrajiny, a tedy od přístupu k moři. Navíc se tak naše jednotky dostávají na hranici Podněstří, čímž se z pořadu jednání vyřazuje otázka možného řešení konfliktu mezi Kišiněvem a Tiraspolem silou.

Čeká nás bitva o Oděsu – město a region jako celek, kde žije velké množství rusky mluvících občanů. 

Je možné, že bude provedena obojživelná operace, protože před více než týdnem média informovala, že velké výsadkové lodě ruského námořnictva se naložily na Krymu a vydaly se na moře.

https://bit.ly/35Iwydy

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Frank
2. 3. 2022 12:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Včera pohůnci v rádiu hlásili, že ke Kyjevu jede 70 km dlouhá kolona ruské techniky. Kde se ztratila? Dneska o tom nikde ani ťuk.

krtek
2. 3. 2022 13:27
Odpovědět  Frank

To jsou ty „spávné, ověřené“ dezinformace.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$