Ukrajinští nacisté zabijí v Mariupolu až 235 lidí denně

Ministerstvo obrany RF: Ukrajinští nacisté zabijí v Mariupolu 80 až 235 lidí denně.

Ministerstvo obrany hovořilo o masovém teroru nacionalistů v Mariupolu.

MOSKVA 20. března – RIA Novosti. 

Ukrajinští nacisté zinscenovali teror v těch čtvrtích Mariupolu, které stále ovládají, denně zabíjejí 80 až 235 občanů, řekl v neděli generálplukovník Michail Mizincev, vedoucí Centra řízení národní obrany Ruské federace.

„V Mariupolu se rozvinula hrozná humanitární katastrofa jako důsledek bezpráví organizovaného ukrajinskými nacionalisty. Zoufalí a šílení bandité, kteří si uvědomili, že neexistuje možnost poskytnutí jakékoli pomoci z Kyjeva, zinscenovali masový teror v těch čtvrtích města, které stále ovládají,“ řekl generál.

Spolehlivé informace, které dostáváme, zároveň svědčí o hrozných zvěrstvech militantů šílených bezvýchodností situace,“ citovala agentura TASS Mizinceva.

Generál zdůraznil, že „spolehlivé informace obdržené ruskou stranou svědčí o hrozných zvěrstvech militantů“.

„Objektivně bylo zjištěno, že každý den rukou nacistů zemře 80 až 235 nevinných občanů, což je hrozná statistika jen za poslední tři dny a to jsou lidé, kteří se snaží sami opustit město, militanti je prostě zastřelí,“ zdůraznil Mizincev.

Šéf ruského střediska pro řízení národní obrany poznamenal, že tón aktivních jednání mezi militanty a úředníky v Kyjevě, které ruské ozbrojené síly denně zaznamenávají v rádiových odposleších, hovoří o jejich extrémním hněvu vůči ukrajinským úřadům, protože byli prostě opuštěni. 

„Zároveň jsou nuceni přísně dodržovat rozkaz „postavit se smrti“, protože status „mučedníků z Mariupolu“ jim již byl přidělen,“ dodal generál.

https://bit.ly/3IkHM5u

„Současně z ukrajinské strany pokračuje systematické ostřelování humanitárních konvojů a pokusy přesunout odpovědnost za vlastní nelidské činy na jednotky ruských jednotek a také jednotky Doněcké a Luhanské lidové republiky,“ řekl Mizincev. 

Jak generál zdůraznil, ruské ozbrojené síly přísně dodržují režim ticha na všech trasách, bez výjimky, vyhlášený ruskou a ukrajinskou stranou.

https://bit.ly/3ucSvdl

5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Capry
20. 3. 2022 22:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Už aby chcípli.

David
20. 3. 2022 22:42
Ohodnotit příspěvek :
     

A ty naše náckovské a zfašizované zrůdy, tyhle zrůdy podporují a nutí nás , abychom je pod tresty podporovali i my. Ale ono na ně, také dojde a nebude už další samet, na to se mohou spolehnout.