Ukrajinec ze Lvova: „Putine hoď sem bombu“

Ukrajinec vyzval Putina, aby bombardoval celnici ve Lvově, která místo tanků dováží z EU luxusní auta, údajně pro potřeby Ozbrojených sil Ukrajiny.

Ukrajinec požádal ruského prezidenta Vladimira Putina, aby shodil bombu na celnici ve Lvově, kde se nahromadilo velké množství drahých zahraničních aut.

Odpovídající video se objevilo na sociálních sítích. Muž ukázal celní kontrolu s přepravníky aut, na kterých jsou luxusní auta. Podle místního obyvatele se zahraniční auta vozí na Ukrajinu pod rouškou vojenských nákupů pro ukrajinskou armádu.

„Tady, přátelé, tyto mašinky stojí na hranici, prosím, podívejte se. Takto pomáháme naší armádě,” uvedl autor videa.

Muž vyjmenoval značky luxusních aut, které viděl. Na závěr vyzval Putina, aby „sem hodil bombu“.

Ukrajina může získat další podporu od zemí G7. Celkový objem pomoci by měl být 30 miliard eur.

https://bit.ly/38o6AxK

4.7 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.7 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
VAL
15. 5. 2022 22:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Však se dočkáš, blbečku. Jen co tam budou místo těch aut tanky.

VAL
16. 5. 2022 11:36
Odpovědět  VAL

Dneska je vás tu nějak málo, mínusáci

krtek
15. 5. 2022 22:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Zelenský si asi buduje autosalon. To je ta pomoc ukrajině ze západu. Oni jim „poskytnou půjčky na cokolïv“ dodají zboží, zadluží odběratele a dodavatelé jsou vysmáti. Klasika librálního trhu.

Pijack
16. 5. 2022 07:34
Odpovědět  krtek

Odběratelé nic nezaplatí – mají to jako dar. Dluhy (pomoc EU) po nich zaplatí příští daňoví poplatníci. Odběratelé nezaplatí ani clo a daně z prodeje aut, protože se jedná o dar Evropy Ukrajinské armádě. Fakt dokonalé. A ještě k tomu vydělají na krátkých zbraní, které jsme jim poslali jako dar i my. Černý trh jásá. Vlastně teď uvažuji, proč se asi Ukáčka proti Rusku brání – jestli kvůli národní hrdosti a samostatnosti, nebo aby vládnoucí mafie neztratila zisky z černého trhu 🙂

Pavel K
16. 5. 2022 10:16
Odpovědět  Pijack

NO, přesně a jako snad i vždy?!! Především jásá úzká skupinka zmrdů.

VAL
16. 5. 2022 11:54
Odpovědět  Pijack

Načež si bandernáckové za špinavý peníz ty bouráky zakoupí a vyrazí do české pobliny… co to kecám…. do české kotliny pro dávky – no neber to -, ale hlavně rozšířit živnost výpalného, neb v Banderstánu už není koho odírat – ti co mají, jsou kluci co s nima mluvíme a ti ostatní jsou už odření na kost.

Pijack
16. 5. 2022 07:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Vidím, že mafie na Ukrajině funguje dokonale. Oni snad tu válku vlastně chtějí. Jak jinak by mohla dostávat z EU takovou pomoc? Pááááni, drahá auta zadarmo, jako materiál k obraně vlasti 🙂 Evropští daňoví poplatníci zaplatí miliardy eur, vylízanci v Bruselu to odhlasují a mafiáni na trhu všechno prodají – bez nákladů, bez námahy – prostě válka je dokonalý nástroj zisků. To nemá chybu 🙂

Helena2
16. 5. 2022 07:51
Odpovědět  Pijack

A to ještě nevíme, kam proudí ty miliardy korun jako „pomoc“, kdybychom viděli realitu, asi by se ti hajzlové z vlády nedožili rána. Nejspíš ty miliardy oklikou skončí na kontech zločinných politiků „naší vlády“, za pečlivého dohledu Dona Pabla-tatíčka exekutorů, protože pár let byli odstřiženi od lizu. Proto taky všude cpou Kalouska, to je kmotr s velkým K. Proto jsou ve vládě staří Kmotři. Něco upadne Zelenskýmu. A všichni dostanou pochvalu od usáka a další částku na kontech. Usáky dosazená „vláda v ČUR“ se zhlédla v mafiánských praktikách Ukrajiny a zkouší, jak to funguje tady.
No a my to platíme v cenách energií, plynu, PHM. Udělali si tu Klondajk a můžou rabovat do posledního drobku.

Pavel
16. 5. 2022 09:28
Odpovědět  Helena2

Paní Heleno, lépe to nelze říci.

Pavel K
16. 5. 2022 10:18
Odpovědět  Pavel

Jó napsala to hezky a pravdivě, ale naše obyvatelstvo a kdoví kolik generací se z toho podělá.