Krize UKRAJINA

Ukrajina se přiblížila k povolávání odsouzených


Zákonodárci by rádi umožnili vězňům sloužit na frontě ozbrojeného konfliktu Kyjeva s Ruskem


Ukrajinský parlament ve středu posunul návrh umožňující mobilizaci některých kategorií odsouzených zločinců. Těm, kteří se zapojí, může být trest snížen nebo zmírněn.

Bez jediného hlasu proti a 281 hlasy pro návrh 11079-1 prošel Nejvyšší radou v prvním čtení, napsal zákonodárce Yaroslav Zheleznyak na svém kanálu Telegram.

Návrh zákona ve znění, v jakém byl předložen, umožňuje soudům podmíněně propustit vězně, kteří si odpykávají trest v nápravných zařízeních, aby se mohli přihlásit do armády

Osoby odsouzené za znásilnění, sexuální napadení, vraždu dvou nebo více osob, trestné činy proti národní bezpečnosti Ukrajiny, řízení pod vlivem alkoholu, které mělo za následek smrt alespoň jedné osoby, korupci, terorismus nebo financování terorismu by neměly nárok na podporu.

Yaroslav Zheleznyak však uvedl, že očekává, že druhá verze návrhu zákona rozšíří způsobilost na osoby odsouzené za korupci a “závažnější” trestné činy.

Návrh zákona by také do trestního zákoníku doplnil ustanovení, že vyhýbání se vojenské službě ze strany podmíněně propuštěných osob by bylo trestáno 5 až 10 lety vězení.
Ukrajina se kvůli nedostatku dobrovolníků a vysokému počtu obětí na bojištích musela při doplňování svých frontových jednotek spoléhat na nucené odvody. Na začátku února, před ztrátou donbaské pevnosti Avdějevka, řada velitelů novinářům sdělila, že jejich jednotky již operují na 35 % nebo méně.

Ačkoli vláda v Kyjevě trvá na tom, že v konfliktu bylo dosud zabito pouze 31 000 ukrajinských vojáků, někteří vojenští velitelé soukromě přiznali, že toto číslo je směšné. Podle posledních odhadů ruského ministerstva obrany ztratil Kyjev jen za poslední dva měsíce více než 80 000 vojáků.

Minulý týden prezident Vladimir Zelenskyj schválil změny v odvodech, které umožňují armádě povolávat do armády i 25leté a ruší několik kategorií výjimek z vojenské služby. Určité kategorie státních zaměstnanců však získaly imunitu pro “kritický” význam své práce – což se zřejmě týkalo několika cirkusových souborů, nikoli však zaměstnanců obranného průmyslu.

Mezitím se Moskva s nedostatkem vojáků nepotýká. Ruské ministerstvo obrany nedávno uvedlo, že od začátku roku narukovalo více než 100 000 lidí, z toho 16 000 v důsledku teroristického útoku na Crocus City Hall. Podle prosincových výroků ruského prezidenta Vladimíra Putina se do konfliktu na Ukrajině zapojilo 617 000 příslušníků armády, včetně 250 000 záložníků povolaných na konci roku 2022.

RT
FOTO: Vězeň se dívá z vězeňské cely v Kyjevě na Ukrajině. © Vitaliy Holovin / Corbis via Getty Images

sdílet na

50 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pravdomluvny
10. 4. 2024 20:37
Ohodnotit příspěvek :
     

A kdo bojoval v praporech Azov,Ajdar a Pravém sektoru?????
Bidet a Petro Fialenko Banderonacistovič?!!!!🙈

Plebej
10. 4. 2024 20:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Jo jo, to ukr. zákonodárci již moc nezdůrazňují, že mnohým z ulovených vězňů dost účinně zkrátí nejen uložený trest, ale i délku jejich pobytu nad zemí vezdejší.

Albi
10. 4. 2024 20:47
Ohodnotit příspěvek :
     

“Bez jediného hlasu proti a 281 hlasy pro návrh 11079-1 prošel Nejvyšší radou v prvním čtení,”

Copak by si někdo troufl hlasovat proti? A skončit “v mlýnku“?

Pavel z Moravy
11. 4. 2024 09:20
Odpovědět  Albi

No jo, jenže banderovci to neřídí jen na Ukrajině, ale v celé Evropě. Ta je již totálně zhnědlá. A plebsu to nedochází, že nás postupně zachvátí to největší zlo. Pokud se čestní lidé nespojí a neutvoří sílu, která se postaví zlu, nebude to dlouho trvat a končíme. A můžeme si tady kecat co chceme. Je jediná šance na záchranu společnosti, spojit všechny lidi dobré vůle k boji proti zlu. Ale to se nestane, tyto generace na vzájemnou spolupráci nemají. Sobecké, egoistické a zahleděné sami do sebe nikdy nepochopí společnost založenou na kolektivní spolupráci a vzájemné pomoci. Kapitalismus je přeformátoval k obrazu svému. Takže se ničím netrapme. Tady je vymalováno. Je li nedostatek duševně vyzrálých osobností, nikdo je kouzelným proutkem nevyvolá. Tečka.

Gales
11. 4. 2024 09:40
Odpovědět  Pavel z Moravy

Příspěvek z Ajronetu.- . Každý z nás má právo kontaktovat poslance, který jej zastupuje a žádat po něm, aby skutečně hájil naše zájmy a když tak nečiní, tak po něm žádat vysvětlení, případně vyvození zodpovědnosti. Jak to udělat? Na stránkách ( https://www.psp.cz/sqw/hlasovani.sqw ) si otevřít seznam hlasování a tam si najít konkrétní schůzi. Např. “Hlasování o důvěře vlády”: Hlasování
79. schůze ( https://www.psp.cz/sqw/hl.sqw?o=9&s=79 ). Tam si otevřít ” 79. schůze, 5. hlasování, 19. října 2023 ( https://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=81709&o=9&kl=1 ) a to si seřadit podle krajů. Tam si vybrat poslance, kteří hlasovali proti našemu zájmu, otevřít si jejich stránku, kde je mj. mailová adresa. Přes tu poslance kontaktovat s vaším názorem, resp. požadavkem na nepodpoření vlády.

Skeletor
13. 4. 2024 17:04
Odpovědět  Albi

Ale vždyť je to dobrý nápad, zabijí dvě mouchy jednou ranou. Mají trest smrti? Nemají a musejí je živit což stojí stát velké peníze. Pošlou je na frontu, kde s nimi Rus udělá krátký proces a je vymalováno, Koksman bude mít opět na fet.

10. 4. 2024 21:21
Ohodnotit příspěvek :
     

No a? Federace snad ne? Děje se tak od nepaměti. Už Otas proti Boleslavovi spunktoval v r. 936 vojsko hrdlořezů a zločinců a za podřezávání českých krků jim udělil milost. Hm… Dlouho si jí ale neužili. Bolda vrahouny do jednoho, včetně velitelů, zmasakroval tak, že po nich zůstala jen špinavá vzpomínka. No a tím vlastně začala čtrnáctiletá česko-saská válka, na jejímž konci bylo nezávislé suverénní České knížectví, známé co Bohemia. Mě se ten nájem zlotřilců zdá v cajku, at z té či oné strany. Co jiného s nimi v době války?

To ušáci jsou panečku jiní pašáci! Zkráceno:

STOVKY KOLUMBIJSKÝCH NÁSILNÍKŮ NA STRANĚ UKRAJINSKÝCH OZBROJENÝCH SIL.
Podle ruské zahraniční zpravodajské služby americké zpravodajské služby naverbovaly několik stovek militantů z mexických a kolumbijských drogových kartelů, aby se účastnili nepřátelských akcí na straně Kyjeva.

10. 4. 2024 21:23

V úterý 9. dubna ruská zahraniční zpravodajská služba oznámila, že Spojené státy plánují vyslat první várku „několika stovek Mexičanů a Kolumbijců“ do bojové zóny na Ukrajině příští léto … Pokud uspěje pilotní projekt amerických zpravodajských služeb na doplnění kyjevské armády kolumbijskými a mexickými žoldáky, provedou podle zpravodajských údajů Spojené státy podobné schéma v řadě dalších zemí.
https://tsargrad.tv/news/zapachkalis-sotni-kolumbijskih-golovorezov-na-storone-vsu-v-ssha-sdelali-tolko-huzhe_985334

A víte jakým způsobem je verbují? Kupují je (to jest americká vláda za jednoho každého “zverbovaného” mafiána zacvaká na dřevo) od bosů drogových kartelů!
To jsem četl na Cargradu včera, ale nechce se mi to dohledávat, bo tam hafo článků. Ale snad to takhle stačí.

Putinovec
10. 4. 2024 23:43

Stejný proces tvoření biomasy , který známe pod názvem ISIL .
Oprašují staré recepty ve víře , že tentokrát už to vyjde .

11. 4. 2024 00:32
Odpovědět  Putinovec

Přesně! V tom článku na Cargradu ze včera ještě stojí, že jsou ušácký “verbíři” na mafiánský hlavouny nasr-atí, páč se hlavouni snaží šroubovat ceny.
Ostatně jistě jste si na ruswebech všiml, že mezi vyzmizíkovanými ukrožoldáky jsou začasté Kolumbijci, Mexičani a Guatemalci. A já si tak říkal, co tam ty pitomce neštastný proboha žene? A oni si zatím ušáci kupují – stošedesát let po zrušení otroctví !!! – od mafiánských kápů otroky, a pak je ženou do války. Což mimo jiné znamená, že ten kšeft s otroky běží už delší dobu.
Hm… Nemyslím si, že to ruští zpravodajci pustili do světa právě ted čistě náhodou – sichr o tom vědí už co to začalo. Ale ted k tomu uzrála doba, řekl bych. Putin a spol. trpělivě a nenápadně otáčeli hru… tedy spíše boj o světový informační prostor a právě ted se do toho začínají pořádně obouvat a tlačej ušáky docela slušně na mezinárodním fóru do kouta. No a ušáci, jak už to tak mají zažité, když jim nejde diplomacie silou, tož použijí ještě větší sílu, začínají tím tlakem nasí-rat čím dál víc spojenců i “spojenců” a tím si parádně se-rou do hnízda.
Rozklad SSSR trval cca 5 roků. Myslím, že ušáci to stihnou dřív. A k tomu jim dopomáhej Bůh.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
11. 4. 2024 08:50

“Ušáci …začínají tím tlakem nasí-rat čím dál víc spojenců …”
ovšem mimo “nejvěrnějšího”, fialového.

Pokud tvému přání Bůh vyhoví, bude zajímavé sledovat, jakou piruetu fialovci předvedou. 🙂

Standa
11. 4. 2024 09:33
Odpovědět  Albi

Nasadí tam české mládence! Lipavský s helmičkou je povede. Ze zázemí s Černochovou,Řehkou,Pávkem( válečným zločincem z Jugoslávie- má své zkušenosti) z betonového bunkru.
Smrt nacismu i jim!

11. 4. 2024 12:41
Odpovědět  Albi

Jo.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Putinovec
11. 4. 2024 09:34

On je tam ještě ten faktor , že RF takto otevřeně začíná tlačit na státy , odkud se verbuje . A protože nelze sedět na dvou stoličkách , místní elity těchto států , budou nucené si vybrat .
Buďto mít tu možnost vstoupit , třeba i časem do BRICS a účastnit se tak kšeftu století , který překreslí mapu , kudy pochodují soumaři obchodníků , nebo stát na té potápějící se lodi až do konce .
Časem tak pronikne informace o tom , že don Pablo – větev mafie a jeho rodina prošla masakrem , který v této části světa probíhá podle hesla do posledního a na to státní příslušník mafie z daného státu stojí v předpokoji Kremlu a žádá o audienci .
Něco takového dokáže trvale upevnit svazky . A potom se třeba začnou objevovat informace o tom , že na USA základny ve světě útočí žoldáci z těchto zemí .

Spam Janka
11. 4. 2024 11:26
Odpovědět  Putinovec

tak mna by zaujimalo, kde bude mafia brat stale novych ludi, ked jej zoldnieri budu umierat na UA…..to nie je ako niekde v dzungli, kde bojujes povedzme proti domacej armade ci policii, tu si niekde, kde na teba padaju 15000 kg bomby a rozprasia ta na prach…..a neskocni to po tyzdni ci mesiaci….ale stale dokola

Putinovec
11. 4. 2024 23:24
Odpovědět  Spam Janka

Město bohů , to je zajímavý film o tom , jak bída vychovává bojovníky .

Tom
10. 4. 2024 21:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Vůbec bych se nedivil, kdyby ti naši váleční štváči tohle navrhli i našim vězňům. Ale teď mě napadá, že ukrajinským, bych to dal povinně. Není důvod je tady ještě živit, pokud spáchali zločin-navic na hostiteli!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
11. 4. 2024 09:38
Odpovědět  Tom

A , sakra, jedna moje klientka čelí vazbě pro nevyživování svých 4 dětí-každý má jiného otce§ ta by to brala. Sice váží 48 kg měří 154 cm, ale říkají jí zvířátko. Ta by se kryla dobře.

cool
10. 4. 2024 23:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrajina – to si tu zaktualizujte v kolonii pindostanu na Euál se přiblížil/a k povolávání odsouzených.Big WEF
https://aluska.org/nejuchylnejsi-momenty-ze-setkani-elit-na-world-economic-forum-v-roce-2024/
https://www.fintag.cz/2024/02/08/v-nemecku-krachuji-firmy-obdobny-vyvoj-lze-cekat-i-v-cesku/

Albi
11. 4. 2024 08:54
Odpovědět  cool

V Česku to krachování firem už nějakou dobu celkem splavně běží, dost úspěšně zakrývané premiérovým lakováním na růžovo.

Standa
11. 4. 2024 09:49
Odpovědět  Albi

Modro-žlutou! Tak tu máme Thay-wanského v Senátu,promineta StB na hradě, maročanku v parlamentu( Pekari je protetovaná arabskými citáty s Koránu a Sorosem na zádech),Rakušana s pytlem mrtvého Putina na státní budově,. a stát je v prd…Ti by měli stát v prvním zákopu na UkrFaš.

Pavel z Moravy
11. 4. 2024 09:53
Odpovědět  Albi

Premiér je člověk, který řídí svoji zemi ku prospěchu všeho občanstva a k prosperitě. Ty tady někoho takového vidíš? Říkat si tak může, to je fakt, protože oficiálně ovce takto svého vůdce titulují. Ale tito lidé národu neprospívají, jak se jim tedy má říkat? Vždyť vy jim stále nahráváte na smeč. Buď sama sobě premiérem a na něho se vy.ser. Nic tak neurazí jejich povýšenost a ego, než totální nezájem o tvory, kteří jsou pro mne ničím.

Pavel z Moravy
11. 4. 2024 09:44
Odpovědět  cool

Vždyť nejen v naší kolonii, ale v celé Evropě je vymalováno. Přichází bída a svrab, přijde situace, která překoná i velkou hospodářskou krizi z před století. Takový je přece plán “elit” , jak zatočit s plebsem. A ten na tu svoji likvidaci čučí jak tele na nová vrata. Totálně zhlouplé a duševně vyprázdněné generace se nikdy nemohou spojit. Nemají na to duševní potenciál. To musí vidět i slepí. Jaké tvorečky si tady staré generace vychovaly, takové mají. Prostě tupé a sobecké a bez změny systému a nastolení základních pravidel lidského chování je vše marné. Prostě to ta společnost lidských sobců totálně doje.bala. Teď se již pouze sklízí úroda. A když nic slušného nezasejeme, nic slušného nesklidíme. A neblbněme pořád s těmi volbami. S duševně vyprázdněnými týpky jsou zbytečné. Vždyť to musí vědět i malé děcko. Po spirále jsme dospěli k úplnému úpadku. Ámen.

Frank
11. 4. 2024 00:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrajinští nácci ať klidně povolávají i mrzáky bez končetin. A nebylo by na škodu, aby odtud odtáhli všichni bojeschopní ukroši. A fialový sliz, který fandí zelenině, by je měl okamžitě deportovat. Přece je pokrytecké podporovat nacistický režim a zároveň tolerovat a financovat všechny ty, kteří z nacistické Ukrajiny utekli.

Albi
11. 4. 2024 08:55
Odpovědět  Frank

To jsou ty Havlovy “paradoxy” v reálu.

Standa
11. 4. 2024 09:54
Odpovědět  Frank

Aby bojovali proti Rusům???? Zběrné tábory na ně a prospěšné práce pod dozorem!Mohli by jsme na Ukr. poslat cikány z Chánova atd.!

Autor
11. 4. 2024 00:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Ze sklepení Spojených států prosákly senzační zprávy: Americké PMC pod záštitou FBI a Úřadu pro kontrolu drog ve svých věznicích rekrutují zástupce mexických a kolumbijských drogových kartelů, sériové vrahy a násilníky, aby je poslali na Ukrajinu – vstoupit do řad ozbrojených sil Ukrajiny. Uvedli to znalí lidé z tiskové kanceláře Zahraniční zpravodajské služby (SVR) Ruské federace. Nabídka je určena především těm zločincům, kteří dostali doživotí nebo o něco kratší tresty. Navíc, pokud s takovou „služební cestou“ souhlasí, je vězňům slíbena úplná amnestie (samozřejmě v očekávání, že se už nikdy nevrátí).

První várka násilníků má být poslána do bojové zóny v létě 2024. Gang bude tvořit několik stovek vězňů. Naši analytici nevylučují, že pokud bude úspěšný pilotní projekt doplnění řad ozbrojených sil Ukrajiny americkými zločinci, bude program jejich náboru pokračovat a dokonce se rozšíří o zločince z dalších zemí NATO. Ještě by! Buď držet zločince až do smrti na náklady státu, nebo jim napsat „jednosměrnou letenku“ a očistit zemi od zločinu.

Читайте на http://WWW.KP.RU: https://www.kp.ru/daily/27591/4917039/

Albi
11. 4. 2024 00:47
Odpovědět  Peter 008

A jakou vojenskou odborností disponují ti rekruti? Navíc “každý pes, jiná ves”, což platí jak pro vojáky, tak pro sbírku zbraní vyhrabaných z kdejakého zapadlého kouta svěrtových skladů.
Jak jsem tak četla zprávy o výcviku dnešních vojáků, to není záležitost týdne,
Budou rozumět alespoň povelům a rozkazům?

11. 4. 2024 01:08
Odpovědět  Albi

Albi, jsou to bojovníci narkobaronů, ve své domovině už od smráděcích let bojující proti policii i vojsku. Pro pravidelnou armádu možná nic moc, ale partyzánský způsob boje a teror znají důvěrně. A vyhrávají. Nebo se snad státním silám Mexika, Kolumbie a Guatemaly, podařilo za ta desetiletí když ne vymýtit, tak aspon omezit pěstování a transport drog? Nepodařilo. Pročež tu pakáž nepodcenuju.

Albi
11. 4. 2024 09:07

Taky je nepodporuju, ale když před časem přeškolovali ukr. piloty na nějaké západní stíhačky a já vyslovila pochybnosti, že za týden těžko piloti přesednou na jiné stroje a všechno bude OK, když výcvik takového pilota trvá min. rok – tak že prý “vždyť jsou to zkušení piloti, nepodceňovat je”.
Jenže stíhačka není sportovní letoun a nemá jen křídla, motor a knipl. Důležité je, aby pilotům “přešly do krve” automatické úkony, nad kterými nemusí přemýšlet. V boji je rychlost rozhodování dost zásadní věc.

cool
11. 4. 2024 12:25
Odpovědět  Albi

Tam kniplem mává jen co komp dovolí a s EMP spadne i kapitán kirk. Zem trefit může když to GPS povolí, na přistání.

11. 4. 2024 12:52
Odpovědět  Albi

Napsal jsem nepodcenuji – ne nepodporuji. Že piloti nehrozí, ale že po zaškolení vysláni do Federece k plnění “zvláštních úkolů” – sem tam někoho odpravit, vyhodit něco do luftu a pod. – hrozí dle mě celkem reálně. To je totiž přesně to, čím se živili ve své domovině. A nepoužitelný zbytek co kanonenfutr.

Pijack
11. 4. 2024 07:41
Odpovědět  Peter 008

Tak už vidím, jak tihle rekruti budou Ukrajinskou armádu zásobovat drogami 🙂 Výsledkem bude rozvrat morálky 🙂

Pijack
11. 4. 2024 07:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Největší idioti všech idiotů světa jsou naši a Slovenští liberálně demagogičtí chciválkové. Na jednu stranu kvičí jak střelené prase, když jim opozice sděluje, že vyvolávají v lidech strach tím, že Rusko bude útočit na další státy Evropy (což přes média ustavičně opakují) a jakmile jim hrozí odchod od koryta (u nás) a porážka na Slovensku, tak hned zase kvičí na druhou notu, že je strach z války zbytečný, že válka nebude a že obyvatelstvo nestraší válkou, protože nepřipadá vůbec v úvahu. Jak to teda vědí, že nebude válka? Vždyť právě oni kradou lidem daně na granáty a Ukrajinské oligarchy. Oni přece rozhodují ve spojení s NATO a EU a byli součástí provokací, které Ruskou SVO vyprovokovali. ONI straší mobilizací. Tak tomu se říká fašistický idiotizmus.

Albi
11. 4. 2024 09:13
Odpovědět  Pijack

Od těch “chciválkových” vlád, EU a KoZa snad ani nic jiného očekávat nejde.
Odborníci na všechno – stačí je jen instalovat na příslušnou rozhodovací sesli a hned je “odbornost” na příslušné výši. A tohle jsou pak výsledky.

Pavel z Moravy
11. 4. 2024 10:02
Odpovědět  Pijack

Kuj.wa, jak chceš s nemyslícím lidem pracovat? Dostali jsme se po spirále do bodu degenerace současné západní společnosti. A z toho není úniku. Všechno musí úplně kleknout, společnost se musí úplně morálně rozložit a pak možná někdy, někdy, zase dojde k její obrodě, vyskytnou li se v té společnosti lidé, kterým je dáno do vínku myslet. Vždyť to tady takhle frčí tisíce let. To je prostě vývoj a následek toho, že během cesty evoluce došlo v programové chybě u tvora nazvaného člověk a vznikl tvor – zvrhlé zvíře.

Petr
11. 4. 2024 10:31
Odpovědět  Pijack

Jó dějiny jdou pořat v koloběhu jo za chvilku se asi dočkáme nových západních soudruhu??. Jinak na odlehčení kontrolní otázka kolik západoněmeckých soudruhu vejde BTR Máder no přece 20 soudruhu vy tupci. Jen citát z pěkného filmů?! Lidé bjěte ale neblnete svět je krásný a sme tu jen jednou. Prosím vaštesi života je opravdu krátký.preji všem lidem mír v duši ❤️❤️❤️

Albi
11. 4. 2024 16:07
Odpovědět  Petr

Na odlehčení taky jednu “hlášku” – z rádia. V psané formě to nevynikne, ale přesto hezké:

Vojáci na cvičišti dostanou příkaz:
“Teď budete nacvičovat plížení v plochém terénu”
Od vojáků zazní: “Země je kulatá”.
Instruktor: “Kdo to řekl”??!!!
Anonymní voják: “Koperník, vole”.
Instruktor: “Koperník – dva kroky vpřed” !!!

Standa
11. 4. 2024 16:28
Odpovědět  Albi

Chit!

Albi
11. 4. 2024 10:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Jééžíšmarjááá!
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-biden-uz-se-na-fialu-tesi-rika-americky-velvyslanec-249495#
“Podle oficiálního oznámení dvojice politiků využije setkání „ke koordinaci u řady sdílených priorit, včetně bezpečnostních otázek, ekonomických příležitostí a sdílených demokratických hodnot“.

Jakou pikli s piklí ti dva spolu zas ukují?
Nevím, jaká priorita je horší – bezpečnostní otázka, nebo demokratické hodnoty, ale kombinace nejen těch dvou, ale všech třtí je přímo vražednou.
A ještě ke všemu následující článek o projevu Ivana Davida k tomu.
To nás Pánbůh zatratil už úplně a natrvalo?

Tom
11. 4. 2024 13:14
Odpovědět  Albi

Synku ty si vyróóóst. Takhle ho Biden asi nejspíš pozdraví.

Standa
11. 4. 2024 16:31
Odpovědět  Albi

A nacista z českého Hradu je na setkání s nacistou Zelenským v Litvě, Co náci ukují?

Pravdomluvny
11. 4. 2024 17:47
Odpovědět  Standa

Měl by občan ČR překazít.

orinoko
11. 4. 2024 13:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Aktuální prý je právě teď Časové jaro. České cestovky už se tumluji. A proč? Protože Časový podzim na témže místě už bude vypadat úplně jinak.

Pravdomluvny
11. 4. 2024 16:00
Odpovědět  orinoko

👍👍👍👍👏
A nejen tam

ANTIUKRAJINEC
11. 4. 2024 15:29
Ohodnotit příspěvek :
     

To se divím,že jim tam ještě nějací vrazi a násilníci zbyli-vždyť byli povoláni a puštění z kriminálů hned ze začátku SVO,jak o tom informoval i náš MAINSTREAM..

Standa
11. 4. 2024 16:33
Odpovědět  ANTIUKRAJINEC

Jsou tam ti , co chtěli mír!

zuzana
11. 4. 2024 15:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Evropský parlament schválil kontroverzní migrační pakt

https://aktax.cz/evropsky-parlament-schvalil-kontroverzni-migracni-pakt/

Standa
11. 4. 2024 16:40
Odpovědět  zuzana

Karleghiho plán se naplnuje!představil lekci od Kalergiho, když řekl: „Co lidé musejí všude rozvíjet, to je
kontrola porodnosti A smíšená manželství (mezirasová), za účelem vytvoření
jediné rasy v jediném světě, závislé na centrální autoritě.“
Závěr
Když se rozhlédneme kolem sebe, zdá se, že Kalergiho plán je plně realizován.
Stojíme před opravdovou přeměnou Evropy v třetí svět. Axiomem „nového
občanství“ je multikulturalismus a nucené míšenectví. Evropané jsou trosečníky
míšenectví, potopení hordami asijských a afrických přistěhovalců. Smíšená
manželství produkují každý rok tisíce míšených jednotlivců: „Kalergiho dětí“.

Standa
11. 4. 2024 16:41
Odpovědět  Standa

Pod dvojím tlakem desinformací a ohlupování lidí, díky masovým komunikačním
prostředkům byli Evropané dotlačeni k popření svého vlastního původu, k
zapomenutí svých vlastních etnických identit. Prosazovatelé globalizace se nás
snaží přesvědčit o tom, že vzdát se své vlastní identity je pokrokovým a
humanitárním aktem, a že „rasismus“ je chybný, a to proto, že by z nás rádi měli
slepé konzumenty. V tuto dobu je naprosto nutné reagovat na lži Systému,
probouzet duch vzpoury u Evropanů. Bude třeba ukazovat všem, že integrace
masové imigrace se rovná genocidě.