Ukrajina: Nevylučujeme preventivní úder na Bělorusko

Ukrajinské úřady oznámily možnost preventivního úderu na Bělorusko.

Tajemník Rady národní bezpečnosti a obrany Ukrajiny Alexej Danilov uvedl, že země by mohla zahájit preventivní raketový útok na Bělorusko, na jehož území jsou umístěna ruská vojska.

„Pokud je to nutné, pokud se tak rozhodne vrchní velitel,“ řekl ve vysílání televizního kanálu Ukrajina-24 v odpovědi na otázku, zda by Ukrajina mohla zahájit „preventivní úder na Bělorusko“.

Informuje o tom agentura TASS s odvoláním na slova politika.

Předtím běloruský prezident Alexandr Lukašenko řekl, že běloruská armáda se neúčastní nepřátelských akcí na Ukrajině a ani se tak v budoucnu nechystá.

https://bit.ly/3HACWR4

4.5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Jaroslav
1. 3. 2022 23:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Hopká zajíc po pěšině,potká medvěda a říká medvěde,nevylučuji,že ti napráskám.Vtom medvěd popadne zajíce a vytře si s ním zadek.Přišel jsi akorát,zrovna jsem se dobře vysral.

KarelDar
1. 3. 2022 23:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Preventivní úder na Bělorusko? Ukrajina? Jsou fakt tak pitomí, anebo to jenom pitomec napsal?

Pavel
2. 3. 2022 09:24
Odpovědět  KarelDar

Na dnešním západě dnes působí neuvěřitelná sorta sebestředných, zabedněných a duševně nenormálních lidí a jejich vlastnosti se z velké části přelily i do mozkoven východoevropských slouhů sloužících světové nadnárodní zápaďácké plutokracii. Úpadek západu je tak velký, že nevidět ho, znamená, že člověk úplně oslepl. Prozápadní masmédia ale pracují perfektně, to se musí uznat, ta v pohodě vytvoří z modré růžovou a naopak. Proto je zde tolik hluchých a slepých, kteří neslyší a nevidí co přichází. Brzy ale vše pochopí.