Ukrajina bombarduje Doněck nášlapnými minami


Představitel Donbasu vyzval obyvatele, aby zůstali ostražití vůči zakázaným výbušným zařízením

Ukrajinské síly v noci na středu shodily na hlavní město Doněcké lidové republiky zakázané protipěchotní miny PFM-1, uvedl starosta města Alexej Kulemzin.

Starosta na svém kanálu Telegram napsal, že miny byly objeveny na několika ulicích v severozápadní části města.

„Na místě od rána pracují pyrotechnici a záchranáři. Vozidlo vybavené reproduktorem varuje místní obyvatele,“ uvedl Kulemzin a vyzval lidi, aby byli ostražití a k minám se nepřibližovali.

Malé nášlapné miny PFM-1 ve tvaru motýla jsou zakázány Ottawskou úmluvou z roku 1997, jíž je Ukrajina součástí. I když při šlápnutí na ně oběť nezabijí, často jí utrhnou nohu.

Již dříve úřady Luganské lidové republiky informovaly o nálezu min PFM-1 v místech, která po sobě zanechaly ukrajinské jednotky po ústupu.

Rusko i Ukrajina se vzájemně obviňují z používání mezinárodně zakázané munice a také z ostřelování obytných oblastí a dalších civilních cílů.


Rusko vyslalo 24. února na Ukrajinu vojáky s odvoláním na to, že Kyjev neplní minské dohody, jejichž cílem je poskytnout Doněcké a Luganské oblasti zvláštní status v rámci ukrajinského státu. Protokoly, jejichž zprostředkovateli byly Německo a Francie, byly poprvé podepsány v roce 2014. Bývalý ukrajinský prezident Pjotr Porošenko od té doby přiznal, že hlavním cílem Kyjeva bylo využít příměří k získání času a „vytvoření silných ozbrojených sil“.

V únoru 2022 Kreml uznal donbaské republiky za nezávislé státy a požadoval, aby se Ukrajina oficiálně prohlásila za neutrální zemi, která se nikdy nepřipojí k žádnému západnímu vojenskému bloku. Kyjev trvá na tom, že ruská ofenziva byla zcela nevyprovokovaná.
https://bit.ly/3BohqzJ

2.3 8 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

2.3 8 hlasy
Ohodnotit příspěvek
78 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Helena
28. 7. 2022 10:40
Ohodnotit příspěvek :
     

No to se máme na co těšit, až nám to sem ukrouši taky dovezou.

Lev Prchala
28. 7. 2022 10:52
Odpovědět  Helena

Doufejme,že stejně,jakorychle rozprodali Číně Banderovci čenozem,tak rychle rozprpodají onu munici a že příští vláda VYŽENE TU SVOLOČ Z ČR SVINSKÝM KROKEM!

Lev Prchala
28. 7. 2022 10:53
Odpovědět  Lev Prchala

Oprava,
rozprodají.

Pavel
28. 7. 2022 11:30
Odpovědět  Lev Prchala

Nevím, jestli nějaká příští ještě bude a jestli bude mít pro nás vůbec nějaký význam. Už také můžeme být absolutně odrovnaní. Přečtěte si na AE, jaká je dnešní cena plynu na burze v Amsterodamu a co se děje. Nejhorší je, že těm našim zombíkům bez vlastní mozkovny nic nedochází.

Helena
28. 7. 2022 12:27
Odpovědět  Pavel

No- mají od ušáků rozkaz jakkoli plyn z Ruska odříznout tak, aby z toho mohli obvinit Rusy, ale vejvar aby zůstal amíkům a skopčákům. Jediná možnost je ta, aby plyn na té „burze“ zdražili tak, aby ho všichni /fabriky i domácnosti/ přestali tak předražený brát, tím budou usa a germáni z obliga a vinu můžou hodit na Putina. A usáci budou mít volnou cestu k dovozu LNG a pak jakozachrání Evropu spuštěním NS2 – a – vydělají a ještě budou za hrdiny. Otázkou je, jestli na tu pilu netlačí tak, že se řezný kotouč nezlomí a nevlítne jim do ksichtu.

Lev Prchala
28. 7. 2022 12:43
Odpovědět  Helena

Jenže Evropa a jeji infrastruktura,potažmo zásobníky nejsou přizpůsobeny LNG,je to vše uspůsobené na ruský plyn.A pokud si ten fyjalovej 3,14čus z první signální myslí,že veškěrá infrastrukturace se změní ze dne na den(jako za Protektorátu jízda zleva vpravo),tak se šeredně mýlí!Stačí jen,že obyčení asfaltéři nebudou moc pracovat……

Helena
28. 7. 2022 12:56
Odpovědět  Lev Prchala

S plynem není žádná sranda/musí být pod správným tlakem-vždyť i při poruše musí být všichni doma a odvzdušnit../, oni to dobře vědí. Myslím, že čekají až se ceny vyšroubují na max. a s velkou slávou spustí NS2 a germáni se šábnou s amíkama a stanou se v dějinách spasiteli Evropy. A vovce na to skočí a budou germánům provolávat 3 sláva.

Lev Prchala
28. 7. 2022 13:04
Odpovědět  Helena

Fricek N-2 bude muset spustit i proto,protože v tom má utopeny miliony ze svého….Rusku už se investice vrátily.

Honza
29. 7. 2022 07:38
Odpovědět  Lev Prchala

Spíše ho využijí jinak, další vši typu Schrödera se tam zatím neuplatní. Je ale fakt, že se to může změnit po zimě. Jen, aby se nové spojenectví s Německem Rusku nevymstilo, jako po paktu Molotov-Ribbentrop z r. 1939. Umožnil jim sice společně napadnout Polsko, ale odnesly to nakonec po r. 1941 miliony Sovětů poté, co se spojenci rozešli.

Janaz
29. 7. 2022 17:57
Odpovědět  Honza

Máš v tom riadny chaos. Akosi vynechávaš, že Poľsko predtým napadlo Slovensko a Čechy, že Poľsko dávno pred ZSSR podpísalo s nemčúrmi zmluvu o spoločnom postupe pri napadnutí ZSSR a že ZSSR si nerobilo žiadne ilúzie o Hitlerovom Nemecku, ale potrebovali čas.

Pepa
28. 7. 2022 15:43
Odpovědět  Pavel

Ještě, že Vy to s mozkem zachráníte.

Lev Prch
28. 7. 2022 17:10
Odpovědět  Pepa

Rozhodně mu to pálí víc než tomu signalistovi z petikolky.

Lev Prch
28. 7. 2022 18:13
Odpovědět  Lev Prch

Nejvíc banderovcůi paradoxně kšeftůují s Ruskem….

Pavelpe
29. 7. 2022 07:53
Odpovědět  Lev Prch

Taky bych čekal, že to prodaj spíš Arabům.

Vaclav
28. 7. 2022 18:14
Odpovědět  Pavel

našim zombíkům je to jedno, protože jestliže berou 150 000 jako poslanci, tak ceny řešit nemusí. Oni totiž vůbec netuší že někdo si prostě to teplo nebude moc dovolit i když ten plyn bude. Za takové ceny, ať si ho strčí do zadku, radši budu spát ve svetru a mít na sobě dvě deky. Alespoň se mi zvedne odolnost proti nachlazení. Horší je, že stejně mi to v pronájmu naúčtují i když kohouty budou zavřený. To je zlodějna jak vyšitá už několik let.

Král Mir
28. 7. 2022 19:07
Odpovědět  Pavel

Jde o vyvolání katastrofické inflace. Ta způsobí zlikvidování úspor lidí i firem.
Je to jedna z cest k likvidaci ekonomik Evropy. A nejen ekonomik. Politici tomu moc dobře rozumí, co dělají. Ví co nastane, musí to udělat, pokud chtějí žít. Ve volbách nevyhráli zadarmo, něco za něco.

pavelpe
28. 7. 2022 13:45
Odpovědět  Lev Prchala

Víte, jsem skeptický k příští vládě. Kolik jsme tu měli vlád za 30 let? A každá následující byla horší než ta předcházející. V první řadě bych ustanovil, že strana, která nemá alespoň 5000 členů nesmí kandidovat v parlamentních volbách. Pak by nemohlo propadnout více jak milión hlasů.

Lev Prch
28. 7. 2022 13:52
Odpovědět  pavelpe

To by se nebyl špatný nápad, ovšem je fakt, že tady v Protektorátu Böhmen und Mähren pod dohledem fašoEU a amiokupanta se věci budou měnit těžce a pomalu. Ale musí se najít Čech, za kterým lidé půjdou….. jsme potomci husitů, ne udavače Havla!!!!!

Pavel
28. 7. 2022 16:01
Odpovědět  pavelpe

Též bych to tak viděl! Pokud jste viděli rozhovor Lavrova s reportérem BBC z 17.6.2022, vzpomenul tam dvakrát to naše vemeno Lipavského.Tento nýmand a nedouk nazval Macrona „troubou co ničemu nerozumí“ a naopak řekl, že Rusko musíme ponižovat!Posíláme na Ukrajinu, co do počtu obyvatel, nejvíce zbraní.Jako první jsme tam poslali tanky,pak raketomety a samohybné houfnice.Co myslíte, že nás čeká v zimě? Bude zima,bude mráz! Ten ale nepřijde z Kremlu,nýbrž od těch našich bezmozků!!!A co „ovce“,budou bečet, že za to může Putin!

Lev Prch
28. 7. 2022 16:37
Odpovědět  Pavel

Bohužel máte pravdu, situace je neradostná.Je ovšem třeba,abychom místo planého a plamenného řečnění dali těm vlastizrádcům fyjalovým najevo, že JSOU NEJHORŠÍ VLÁDOU OD HAVLOPUČE A S NIMI BUDE NALOŽENO JAKO S ODPADEM !. Začínáme 3.9.na Václaváku 👍

Pavel K
28. 7. 2022 17:27
Odpovědět  Lev Prch

Já vám maličko poradím, zavřete všechny hitkermarkety a bude dobrá účast. Takhle přide pár stovek (možná) lidí. Stačí otevřít oči a poslouchat ty vymydlený tykve. Své drahé setře jsem dnes okolo 13h vysvětloval co může přijít. Nevím jestli jsem se v tu chvíli proměnil v Orbána, mi na závěr sestra řekla: no počkej, to nám ale vláda nemůže udělat. Podotýkám, že díky mému školení PŠM nepatří mezi ty, co nemají žádné info. Takže k lepšímu středu a pak mi na závěr toto řekne. Tak jsem ji vřele oznámil svůj odchod a řekl, že už musím domů, pa pááá. Víte kolik těch neznalých nebo zamrznutých je mezi námi?!!! Mnógo, mnógo. 🤦‍♂️🤦‍♂️😢

Albi
28. 7. 2022 18:01
Odpovědět  Pavel K

Jenže venku bývá denně aspoň 29 st. C a víc, pořád se straší katastrofou, přitom ale ještě „elektřina svítí, plyn nezkomírá a fíkus pustil další nový list k našenu uspokojení“ (Š + G) a to se pak moc těžko věří, že to na podzim tak nebude, když se to ještě nikdy nestalo. Moc těžko.

Pavel K
28. 7. 2022 18:11
Odpovědět  Albi

Albi „může“ být, já netvrdím, že to tak bude ale sama vidíte kam to vedou.🙋‍♂️

Lev Prch
28. 7. 2022 18:09
Odpovědět  Pavel K

Rodinu si nevybereš😰😱 a pokud budou lidi sedět doma a nic nedělat jejich blbost, já tam jdu a hotovo!👍

VAL
28. 7. 2022 19:30
Odpovědět  Lev Prch

Před.3.9 vyhlásí zaracha bo pandemie. Už to rychtují a covid nabírá na síle.
A budeme opět tam kde jsme – v prrrrrrdeli!

Lev Prch
28. 7. 2022 19:57
Odpovědět  VAL

Na vymyšlenou pseudopandemii jim sere bílej tesák!!!!!.A Válka s jeho ansáblem by měl někdo VYPNOUT…. ÚPLNĚ!

VAL
28. 7. 2022 21:07
Odpovědět  Lev Prch

To sice jo, ale budou mít „zákonné“ právo použít na rozehnání demonstrace sílu. A tak přijde sotva desetina, bo přes 90% – myslím si že víc, ale nechme tak – našich spoluobčanů se-re v skříni.

Lev Prch
29. 7. 2022 07:45
Odpovědět  VAL

Covid nám nakonec vlastně pomohl. Řada ovcí pochopila, o co Západu jde. A Rusko se mohlo aspoň připravit na válku.

VAL
29. 7. 2022 09:17
Odpovědět  Lev Prch

Řada ovcí pochopila – a koho bude volit?! Bureše! Aspeňáka Bureše vymění za aspeňáka Fialu! Takže jo, Rusko se aspoň mohlo připravit – a to je tak všechno. Ovce budou dál s ohnutými hřbety čekat na drobky a dál si budou cpát bachor žrádlem narvaným chemií a dál si nechají sr-át na ty své tupé palice a ještě za to budou vděční, že za signála bylo hůř.
Při vykopávkách v Ninive objevili Aššurbanipalovu knihovnu ze 7 stol. př. n. l. s cca třiceti tisíci hliněných tabulek. A na té úplně první kterou čapli do ruky a vyluštili ji stálo: „Ať se na světě vrtneš kam chceš, všude narazíš na pitomce.“ Člověku se ani věřit, že náhodou vzali do ruky právě tabulku s tímhle zoufalým povzdechem.

Lev Prchala
29. 7. 2022 10:05
Odpovědět  VAL

Ovšem jako „“VĚŠTBA BUDOUCNOSTI LIDSTVA““to sedí,jak prdel na hrnec!
Ne vážně,já skutečně Bureše nevolím,ale objektivně musím říct,že to byl sice kokot,ale oprti fyjakovýmu signalistovi byl přece jen zběhlejší premiér.

Honza
29. 7. 2022 07:42
Odpovědět  Pavel

Zima bude, Solovjev o tom na vycházce z psychiatrie už kdákal.

Albi
28. 7. 2022 17:53
Odpovědět  pavelpe

Není problém natahat si do strany „mrtvé duše“. Nebo i živé – aspoň na přechodnou dobu“. Za mírný bakšiš se dá koupit cokoliv. A kidi teprve.

VAL
28. 7. 2022 21:09
Odpovědět  Albi

Jejda! Koukám, že naše myšlenky tak nějak pádí stejným směrem.

VAL
28. 7. 2022 21:00
Odpovědět  pavelpe

V normálních časech ano. Ale teď? Příklad. Budu chtít založit rozesír-rací stranu. Obrátím se proto na Sereše ať navalí padesát melounů a je to. Za dvacet mega si koupím deset tisíc členů, deset mega padne na „terénní pracovníky“ co ty „členy“ budou shánět, a ještě mi zbude dvacet mega na propagaci, kompro a úplatky. No a další demokratická strana s velkým potenciálem och-cat ovce je na světě. Nazvu ji dejme tomu Slib, do čela postavím dejme tomu nějakého expoldu, a hurá do volebního klání za spravedlivý svět! A Sereš mi je navalí, a rád. Za prvé padesát mega jako pro mě půl kila (právě jsem to spočítal), za druhé se mu to vrátí, a za třetí další želízko „demokracie“ v ohni.

Albi
28. 7. 2022 17:48
Odpovědět  Lev Prchala

To by nebyla žádná výhra.
Rozprodají to džihádistům a ti to použijí v Evropě.

Kulis
28. 7. 2022 10:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Už se to naučili od Rusů? Ti toho při snaze dobýt v únoru Kyjev použili hodně.

Lev Prchala
28. 7. 2022 10:51
Odpovědět  Kulis

A pak z toho ostřelování vylezla epizoda z Hvězdných válek,jejíž zfalšované záběry přiznali sami amiokupanti,viď Kulkis?

Lubek
28. 7. 2022 11:17
Odpovědět  Kulis

Všetko je (anti)sympatiách. Ak skutočne Rusi použili také míny, kultivovaní ukrajinci by mali predsa ukázať, že sú nikto iní a nepoužívať také zbrane. Ak Rusi použijú DoppledUraniové strely, bude to komentované ako zhovädilosť, no nik ani len nespomenie, koľké tony DoppledUrania skončili v Iraqu a Juhoslávii. Nespomenie, lebo to tam nenastrieľali Rusi, ale pacemakeri. A čo tak bomby so zvitkami uhlíkových vláken, ktoré peacenakeri zhadzovali na vedenie VN v Juhoslávii? Často skratom odpálilo vodiče. Aj také už použili Rusi v Kijeve? Koľko mostov bolo zhodených v Belehrade a koľko v Kijeve? atd

VAL
28. 7. 2022 21:26
Odpovědět  Lubek

Použili howno. On snad ten jeden ruský pluk – s výslovným posláním poutat síly nácků před Kyjevem – více než dvoumilionový Kyjev dobyl a rozhazovali je ve městě mezi obyvatele? Až Rusko skutečně zaútočí na Kyjev, sichr nevyšle do útoku jeden pluk.

VAL
28. 7. 2022 21:29
Odpovědět  VAL

Ježíííš! Teď jsem to po sobě přečetl a nakopal bych se. Já se do vás nenavážím, jen jsem to tak pitomě napsal.

Lubek
29. 7. 2022 10:06
Odpovědět  VAL

Nuž, my NONmainstreamáci chápeme. NoProblem. Už veľmi dlho mi vadí dvojaký meter, pokriveného videnie sveta. Videl som akýsi film, to som ešte pozeral americké, ako sa americký tato pomodlí so synčekom v amerike pri posteli. Podrážky na vojenských ťažkých botách a vedľa bosé detské chodidlá. Dojemné až k slzám. A potom tato ide cez pol zemegule do Vietnamu veliť, bojovať, zabíjať. Kôli čomu, prečo, začo, za koho…To nebolo vo filme dôležité. Výchovne : američan zabíja kultivovane, optimálne no dôsledne, s prehľadom a vždy iba zlých. Teda američan bojuje vždy ako dobrý so zlým. Koho američania podporujú, je „náš“.
Vsjo jasno, začem bukvy. …trošku druhoplánové 😉

VAL
29. 7. 2022 13:03
Odpovědět  Lubek

A k tomu ještě zachraňuje když už ne celý vesmír, tak aspoň celý svět.

pavelpe
28. 7. 2022 13:46
Odpovědět  Kulis

Kulis, co hulíš?

VAL
28. 7. 2022 21:32
Odpovědět  pavelpe

Prej Ja-ndu. (Já to radši vypomlčkoval, stalo se mi opakovaně, že mě přes hulib-rkový jméno cenzor hostitele pokecu nepustil.)

pavelpe
28. 7. 2022 13:48
Odpovědět  Kulis

Však se můžeš přihlásit jako dobrovolník do ukrowehrmachtu. Čím víc takových idiotů tam Rusové zabijí, tím lépe pro tuto zemi.

Kulis
28. 7. 2022 18:30
Odpovědět  pavelpe

Ty zas můžeš do Ruswehrmachtu. Na Putlerjugend už budeš asi starej.

Lev Prch
28. 7. 2022 20:01
Odpovědět  Kulis

Cardo retardo,něco vlastního by nebylo?????
S tímhle F73+A52+F200+F100 to vlastně ani nejde 😂😂😂😂

VAL
28. 7. 2022 21:49
Odpovědět  Lev Prch

Neblázni. To chceš aby mu rupla hlava? To by sis vzal na svědomí? Že ti není stydno.*Jsem si právě vzpomněl. Cardová ségra si koupila v Třebenicích barák a kluci (synové) jí ho tam dávali do pucu. A ona furt chtěla Dádu přefiknou, ale ten na ní sral, že: „Já tu svini pře-říznu a ona pak ojede Mika (druhý syn) a začne si myslet, že nám bude platit pí-čou.“ No a po zimě si tam už kluky nevzala, ač je tam stavitel chtěl. Tak se stavitel nas-ral, vzal si tam levný úkáčka – z tý první vlny, bylo to 2002 – ty to zkur-vili (opadali kachle, protože to byly ty, co je musíš před tím nechat nacucnout vodu) a pak musel najmout jinou partu. „A má to, svi-ně,“ řek nám k tomu stavitel v krčmě.

vavi
29. 7. 2022 09:22
Odpovědět  pavelpe

Tak tento vtip vyhráva !

VAL
28. 7. 2022 21:16
Odpovědět  Kulis

Jo. Další gaučovej jenerál co tu hází moudra. Snažili se dobýt Kyjev s jedním plukem. Když už tady chcete válčit, zahoďte Kavárenské listy a sežeňte si skutečné informace.

vavi
29. 7. 2022 09:18
Odpovědět  Kulis

ty musíš byť nebetyčný kok.t a koľko i platia na hodinu !

Kulis
29. 7. 2022 09:37
Odpovědět  vavi

20 USD na hodinu, až mi dojde toaleťák, přejdu na rublíky 🙂

Pavel K
29. 7. 2022 09:43
Odpovědět  Kulis

Tak za mytí nádobí je to slušný.

Lev Prchala
29. 7. 2022 10:13
Odpovědět  Kulis

Teda,to si tě pornoJandoPutna jako chodící dýmku míru moc necení.-)))

Daniel
28. 7. 2022 12:55
Ohodnotit příspěvek :
     

A západ co? Zase je v pořádku bombardovat „své obyvatele“? Dnes již téměř naštěstí nejsou, ale v roce 2014, v podstatě až do teď byli. A dnes se o tom už i dokonce mluví a ještě to schvalují. Katastrofa.

Lev Prchala
28. 7. 2022 13:05
Odpovědět  Daniel

Amiokupant může všechno!
Dokonce i bez souhlasu většiny lidu(viz.Německo,Japonskou,Jižní Korea,Havaj) okupovat 77.let po konci 2.světové války jejich území.

pavelpe
28. 7. 2022 13:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Ano, teror je jediná věc, které tito nacističtí pohrobci rozumí. Myslím, že by měli v DLR a LLR používat veřejné popravy provazem. Čím víc jich Rusové a Opolčenci pobijí, tím lépe. Za tři měsíce jsem v ČR viděl stovky Ukrajinců, ale ještě jsem neviděl ani jednu ženu s dětmi a pár věcmi, která by potřebovala skutečnou pomoc.

Lev Prch
28. 7. 2022 14:35
Odpovědět  pavelpe

Je tu jen spousta líných a věčně zlitých banderosviní, kteří rozumí jen bejčáku 👎

Pepa
28. 7. 2022 15:47
Odpovědět  pavelpe

Tak už jim doporučujete šaríu? Tak hlavně, aby se pak nedostala k nám. Či se Rus jednou naučí, už se neodnaučí.

Lev Prch
28. 7. 2022 16:39
Odpovědět  Pepa

Co má potrestání nacistů z Banderostánu společného se Šaríjou?

VAL
28. 7. 2022 21:52
Odpovědět  Lev Prch

Nic. Jenom se zmejlil a vytáhnul si omylem jinou frázi, že má v té řezance bordel.

Ladislav
28. 7. 2022 15:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Svině fašistické, vybít bezmilosti!

Kulis
29. 7. 2022 09:38
Odpovědět  Ladislav

Aby pak ale v Kremlu někdo zbyl.

Lev Prchala
29. 7. 2022 10:21
Odpovědět  Kulis

F73+A52+F100,F102,F600

Aleš
28. 7. 2022 15:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukronacismus je hnus . Bohužel i EU hodnota.

vavi
29. 7. 2022 09:28
Odpovědět  Aleš

Hlavne je to hodnota tej našej 33,14če čaptevej, ktorá prehlásila, že z nás urobí ukrošov !

sizok
28. 7. 2022 18:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Na tomto je vidět že ukrajinští nacisté se neštítí ničeho.
Proto to s nimi dopadne, jak dopadne. Zmizí z mapy, pevně věřím.
Bohužel, zůstanou u nás. Teď jsem četl, že ve Wroclavi, v Polsku,
již požadují zavést ukrajinštinu jako druhý státní jazyk Polska.
Uznání za národnostní menšinu, s veškerými právy, které jim náleží.
A to tam jsou jen pár měsíců. Poláci se tomu samozřejmě postavili,
protože nejsou polskými občany, pouze imigranty. Ale za nějakou
dobu na občanství budou mít nárok, a co potom?

Chceme to taky?

Lev Prch
28. 7. 2022 19:08
Odpovědět  sizok

Já ne, ovšem jak se jich zbavit,aby člověk nemusel hnít v base…..?????

Kulis
28. 7. 2022 19:15
Odpovědět  Lev Prch

To je síla, náckové chtěj po vzoru SS beztrestně zlikvidovat své vyfabulované „nácky“.

Lev Prch
28. 7. 2022 19:35
Odpovědět  Kulis

Ty jsi jako špendlík, hlavička u tebe taky není to hlavní 😂

sizok
28. 7. 2022 19:44
Odpovědět  Kulis

Raději drž hubu.

JanBar
28. 7. 2022 19:20
Odpovědět  Lev Prch

Máte štěstí, že by soud nejspíše u Vas shledal nesvépravnost. Koumouše teď taky pro demenci osvobodili.

Lev Prch
28. 7. 2022 19:36
Odpovědět  JanBar

Tvoji Achillovyou pátou je Tvoje hlava!👎

sizok
28. 7. 2022 20:11
Odpovědět  JanBar

A ty drž hubu taky, nácku.

Kulis
29. 7. 2022 09:40
Odpovědět  sizok

Ty taky fašoune a nezapomeň večer před spaním modlitbičku k Putlerovi, nebo Kadírkovi 🙂

Lev Prchala
29. 7. 2022 10:22
Odpovědět  Kulis

Opilý se z toho vyspí,ty nikdy!

sizok
29. 7. 2022 13:42
Odpovědět  Kulis

A ty k Hitlerovi, ču-ráku.

BB Rad
28. 7. 2022 21:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Amíčti zupáci opět používají stejný systém jako v Somálsku, Etiopii. Doufám, že si vyslouží to samé ,jako v Mogadišu a Afghánistánu. UKROVÉ, jako národ fakticky přestal exitovat. Tam to bylo o pozici a na Ukru to je zemědělská půda,obilí,železo, vzácné plyny etc.etc. etc.etc no a speciálně pozice na přiblížení NATO &Orlosupů co nejblíže k MOSKVĚ. JEJICH prdelka — nakopána bude . Ještě hůře než kdekoliv kdy byli. Předposlední písmenko abecedy jim to nechá sežrat do posledního zrnka