Krize UKRAJINA

Scott Ritter: Může Rusko použít jaderné zbraně, pokud Polsko pošle vojáky na Ukrajinu?

Scott Ritter: Rusko nepotřebuje jaderné zbraně, aby zničilo polskou armádu.

Americký vojenský analytik Scott Ritter – na otázku “Může Rusko použít jaderné zbraně, pokud Polsko pošle vojáky na Ukrajinu?”:

✔️Pravděpodobnost je od 0 do 0 %. Rusko Polsko prostě rozdrtí. Polská armáda je hubená jako vafle.  Většina z nich jsou branci. Většina jejich zbraní jsou zbraně ze sovětské éry ve špatném stavu. Necvičí a nevědí, jak používat dělostřelectvo.

✔️Myslím, že jediné, co se svět z tohoto konfliktu naučil, je, že když bojujete s Ruskem… Ne, pojďme na to jinou cestou. Operace Pouštní bouře, velké americké vítězství. Byl jsem tam, myslel jsem, že jsme se s tím dobře vypořádali. Během celé operace jsme vypálili 60 000 dělostřeleckých granátů. Za celou Pouštní bouři! Rusové vystřelí na Ukrajině 50 000 granátů denně! Tohle je nutno pochopit.

✔️A nyní chce Polsko vstoupit na Ukrajinu se svou ubohou armádou, se svými branci, kteří nikdy nic neudělali. Ano, mají speciální jednotky, mají výsadkovou divizi, ale zbytek… Budou vymazáni z povrchu zemského, nevydrží ani minutu. Pokud nemáte dělostřelectvo, nechoďte hrát tuto hru!

✔️NATO nemá v Evropě žádné dělostřelectvo. Řeknou: ne, ne, v NATO máme 300 kusů. Tolik jich mají Rusové v jedné divizi. A vědí, jak to použít. Nebudou muset proti Polsku použít jaderné zbraně, protože polská armáda bude na hranicích okamžitě zničena.

✔️A žádný Američan si s tím neví rady. Za posledních 20 let celá naše armáda panikaří, když ji zasáhnou jedna nebo dvě minometné střely. Rusové by na náš perimetr vypálili 4000 střel a přestal by existovat.  Všechno! Rovinatá země!

✔️USA se něco naučily, když Íránci vypálili 12 raket na jejich základnu. Lidé tam byli prostě v šoku!  Pokud se ale Rusové rozhodnou srovnat základnu se zemí, vypálí až 100 raket a bude po všem. Rusové dosáhli dokonalosti v dělostřeleckém válčení, vše mají v pořádku, systém pracuje. A my půjdeme proti Rusům? Ne! A polská armáda nemá žádnou šanci. Nula! A oni to vědí.

 
Pro Pokec přeložila Janinna.

sdíletj na

15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
19. 6. 2022 02:54
Ohodnotit příspěvek :
     

No, ona je pětka hezký číslo. Pět dělení Polska se bude pamatovat líp než čtyři dělení.

Pozor
19. 6. 2022 08:32

Prečo by ho mali nakoniec Rusi deliť, keď im môže zostať celé? Skutočne až Poľsko vstúpi na Ukrajinu proti Rusom hrozí že ako štát skončí, ale toto hrozí aj nám.

Vaska
19. 6. 2022 10:10
Odpovědět  Pozor

Rusům stačí tak 15 až 20 iskandrů (s konvenčníma hlavicema) – zničit s nima páteřní rozvodny elektriky – to stihnou tak do 2 minut a pšonci budou v době kamenné – to platí i na nás

me2d44
19. 6. 2022 18:09
Odpovědět  Vaska

Těžko to jim vysvětlujete. Většina lidí si dneska myslí, že raketa přiletí “konvenční” rychlostí. Málokdo si uvědomí, že hypersonik ani nemusí mít nálož – při dopadu funguje, jako meteorit, jenom s o malinko větším efektem – když ponese, byť konvenční, nálož, tak to bude o to horší. A u nás, na západě, proti tomu NEMÁME obranu – zjistíme ty “mrchy” až po dopadu….

Gales
19. 6. 2022 09:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Holt.Pšontci se chtějí dostat do Německa. – Jako utečenci. Doufám že jim,v případě konfliktu,nenabídne Fiala ubytování a stravu zdarma.

Pavel
19. 6. 2022 10:02
Odpovědět  Gales

Ve své zuřivé rusofobii jim jejich počiny nikdo nevymluví. Poláci podlehli svému velikášství. Žádné pitomce nelituji a jestli si chceme zahrávat i my, neboť naši zemští škůdci se také neštítí ničeho zlého, potom nashledanou v lepších časech. Nemusíme mít u kormidla takové, kteří likvidují naši zem, pokud ale přeformátovanci a hlavně ti mladí nic nechápou, není lidu této země pomoci. Howg.

Ladislav
19. 6. 2022 17:17
Odpovědět  Gales

Musím připomenout, hnusáci odpustili Polsku dluhy, proto musí poslouchat na slovo! Škrkli čtyři nuly, proto je ten jejich kurs jak je! Hnusák nikdy nikomu nedá nic zadarmo! Proto jsou tak praštění! Z jejich dutých palic to není!

janle57
19. 6. 2022 11:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Ušišlaní Poláci ve své nadutosti a hysterické rusofobii jednou válku s Ruskem doopravdy
vyprovokují,několikrát to řekl slov.prof.Staněk a ten se zpravidla nemýlí,potom ovšem,
Pán Bůh s nimi a i námi,kteří by se do toho chtěli angažovat,ještě dobře,že si to hotdogové,
Němci a Francouzi velmi dobře uvědomují a hrdinné Poláky v tom nechají samotné.

miro
19. 6. 2022 15:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Pšonci byli,jsou a budou zmetci,nikdo s nimi do holportu nepůjde, z historie se nepoučili tak zas dostanou po držce a dobře jim tak hlupákům.

19. 6. 2022 17:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Vyzobáno z ruswebů: Mlčení ruských představitelů o podmínkách výměny nacisty Tairy z Azova povede k tomu, že bojovníci ruské armády budou v budoucnu na místě střílet ukrajinské bojovníky a odmítnou je vzít do zajetí.*Ruské jednotky se blíží ke Slavjansku s využitím nejmodernějších zařízení pro elektronický boj, které ukrajinské straně nedovolují vzít do vzduchu drony, které dříve zajišťovaly efektivní činnost dělostřelectva Ozbrojených sil Ukrajiny.*Britská armáda se naléhavě potřebuje připravit na válku v kontinentální Evropě proti Rusku. Tento názor vyjádřil nový náčelník generálního štábu britské armády generál Patrick Sanders, jehož slova cituje list The Independent.

19. 6. 2022 17:07

A pokračuje to: "Nyní je naléhavě potřeba vytvořit armádu, která bude schopna bojovat po boku našich spojenců

a porazit Rusko v bitvě. My jsme generace, která musí připravit armádu, aby znovu bojovala v Evropě," citova lTASS dopis Sanderse, který poslal svým podřízeným.*Ruské střely Kalibr zaútočily na velitelské stanoviště ukrajinských jednotek u vesnice Širokaja Dača v Dněpropetrovské oblasti a zabily desítky generálů a důstojníků (přes 50 kousků - pozn. VAL) ,řekl mluvčí ministerstva obrany generálporučík Konašenkov.* Chtělo by to ale zakončit nějakým happy endem, žejo. Aby bylo drobet veselo v tom smutku Tak jo.

19. 6. 2022 17:11

"Může za to Putin!" Diváci CNN zesměšňovali triumfální pád Joea Bidena z kola. ...

"Upřímně řečeno, Biden měl jet na tříkolce. Kdo mu dal obyčejnou, je podlý člověk. Myslím, že je to "Putinova chyba," ušklíbl se uživatel Clayton Bigsby. "Jakmile se naučíte jezdit na kole, věří se, že na to nikdy nezapomenete. Zdá se, že Joe je výjimkou z tohoto pravidla, protože zapomíná na všechno na světě," řekl Alistair. (A takových vejšplechtů je tam hafo. A taky pěkná fotomontáž Bidena na kole s těmi stabilizačními kolečky pro prcky. Hezkej zbytek dne. VAL)

Pan Tau
19. 6. 2022 21:36

Že von mu ten Putin namazal v nestřeženém okamžiku klipsny nebo pedály vteřinovým lepidlem..
https://www.youtube.com/watch?v=dbup–2JYe8

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
19. 6. 2022 21:55
Odpovědět  Pan Tau

Jestli on nebyl zvyklý na motorku se sajdkou. Měl jsem totiž kdysi bavoráka a sehnal jsem si k němu sajdku, bych si měl kam hodit uzdu a krámy, když vandroval někam dál. Pak jsem se oženil a čundry skončily. Tak jsem sajdku odmontoval a koupil auto, abych měl rodinu čím vyvenčit, a bavorák že bude jen na machrování. A hned první machrovací jízda dopadla nezapomenutelně. Přijedu na přejezd, šranky dole. Dojedu ke šrankům, zastavím, chcípnu motor – a byl jsem na zemi, kde jsem dostal záchvat smíchu. A nade mnou ustaraný chlápek co se mi stalo a jestli jsem se do tý hlavy praštil hodně. Tak mu vyprávím, že jsem odmontoval sajdku a zapomněl na to. A už jsme se tam lámali smíchy dva.

JEBAL
20. 6. 2022 08:11
Ohodnotit příspěvek :
     

 Může Rusko použít jaderné zbraně,1. Británie by potřebovala uštědřit malou lekci s “AVANTGARDEM” a pšonci by se Pos**li do gatí! Jinak tam nebude klid! Británieje zvyklá dobívat a kolonizovat tak jak francie ,usa vsechny západní státy bez rozdílu!Proto RUSKO nemuže ,ani NESMÍ DUVĚŘOVAT ZAPADNÍ ALIANCI!

Makron-i-Zelenskijtepličáci.jpg