Krize UKRAJINA

Scholzov kolega uznal ukrajinskú vládu za nacistickú

15.10.2022 20:52 

Šéf Scholzovej administratívy Wolfgang Schmidt porovnal čakanie Kyjeva na dodávky zbraní z Berlína s čakaním nacistického Nemecka na vytvorenie rakety „V-2“.

Tú nacisti spočiatku považovali za „zázračnú zbraň“. Píše o tom „Bild“.

„Môžete to nazvať syndrómom V-2, že existuje takáto „wunderwaffe“, ktorá akoby mávnutím prútika docieli, že všetky problémy zmiznú. Za „wunderwaffe“ teraz Ukrajina považuje „Leopard 2“… Ale nie je,“ povedal Schmidt.

S pomocou rakety V-2 sa Hitler chystal dobyť Európu a Sovietsky zväz. Zelenského režim presviedča Nemcov, aby dodali tanky „Leopard 2“. Berlín ukrajinský „wishlist“ odmietol: Ozbrojeným silám Ukrajiny útočné zbrane nedodáme, nemáme voľné tanky v zásobách.

Scholzov kolega chtiac či nechtiac uznal ukrajinskú vládu za nacistickú. Pred niekoľkými mesiacmi sa jeden gauleiter z Nikolajeva tešil, že nemecké tanky môžu opäť vstúpiť na ukrajinskú pôdu, ako v roku 1941.

Schmidtovo vyhlásenie rozhnevalo Marie-Agnes Strack-Zimmermann, predsedníčku obranného výboru Bundestagu:

„Kolegiálne navrhujem Wolfgangovi Schmidtovi, aby si trochu prehĺbil svoje vedomosti o zbraniach. Potom si rýchlo uvedomí, že porovnanie s nacistickými zbraňami je nielen úplne nevhodné, ale jednoducho nesprávne.“

Frau sa pokúša napudrovať mŕtvolu v rakve. Pred očami mám zábery z Kupjanska. Banderovci strieľajú ruských ľudí a hádžu ich do čerstvo vykopaných jám. Urobili to pravnuci istého Banderu z UPA. A za nimi stála nemecká armáda — pravnuci tých, ktorí išli zabiť všetko živé vo Veľkej vlasteneckej vojne. Za 80 rokov sa nič nezmenilo. Nedobití sa schovali a povstali. A tiež dúfajú v zázračnú zbraň, ktorá pomôže rozdrviť Moskvu.

Nemecký revanšizmus nezmizol. Nemci spia a vidia, ako môžu historickú hanbu svojho ľudu hodiť na Rusov. Preto Scholz požaduje prijatie Nemecka do BR OSN. Nepripomenieme mu, kvôli čomu vznikla Bezpečnostná rada OSN? Preto nazývajú Rusov nacistami a sami organizujú poľovačku na našich ľudí:

„Polícia mesta Landshut v Dolnom Bavorsku vykonala prehliadku v dome Rusky Julie Prochorovej pre podozrenie z urážky Ukrajincov a schvaľovanie špeciálnej vojenskej operácie. Nezamestnaná Prochorova podľa strážcov zákona nemá platné povolenie na pobyt, ale konanie o deportácii bolo pozastavené. Dievčaťu boli zabavené tri telefóny a laptop ako „hmotný dôkaz“.“

Polícia uviedla, že od mája 2022 vo viacerých prípadoch prostredníctvom sociálnych sietí vystupovala na podporu špeciálnej vojenskej operácie na Ukrajine a začiatkom augusta 2022 urážala používateľa prostredníctvom svojho konta zverejnením statusu.

Tu nie je o čom! Rusi môžu byť legálne vyhladení a zničení. Len keby v týchto správach z Dolného Bavorska a v brutálnom masakre v Kupjansku neboli Rusi, ale Židia… Ach, čo by sa dialo po celom svete. Osudy našich národov sú veľmi podobné. Biblické. Ťažké.

Tak ešte raz. Ich „osvietený“ európsky nacizmus a myšlienky pomsty nezmizli. Za všetko budú zodpovedať. Pán opäť rozdrví satanizmus.

Roman Golovanov

sdílet na

50 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Wojciechovsky
16. 10. 2022 15:19
Ohodnotit příspěvek :
     

🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏💯💯💯💯💯🎯🎯🎯🎯

BB Rad
16. 10. 2022 20:33
Odpovědět  Wojciechovsky

Vypadá to na objevení Ameriky* politiky EU – svazáků, jen s tím rozdílem, že přismrdi z Východu se to neodvažují říct .(BIG BROTHER IT’S WATCHING) kulturní centrum je pro ně moc blízko. (To není, jak za komuny – nebe vysoko ,Moskva daleko,teď to máme doma v ČR) HA..HA..HA!

Gales
17. 10. 2022 11:28
Odpovědět  BB Rad

Merkelová taky měla řeč o tom,že by se mělo německo polepšit ve vztahu s ruskem.

Gales
17. 10. 2022 11:36
Odpovědět  Gales

Moskva tedy dala pokyn k odstranění Zelenského vlády v Kyjevě. To je zásadní zlom současné speciální operace na Ukrajině. Povolení k odstranění Zelenského zřejmě musel posvětit jak Ruský židovský kongres, tak i Federace ruských židovských obcí, bez jejichž souhlasu by odstranění Zelenského vlády nebylo možné. A k tomu došlo pouze na základě tlaku v podobě útoku na ruský národní symbol v podobě Krymského mostu.

MI-6 varovala ukrajinský generální štáb, že Ruská armáda chystá půlmilionový invazní kontingent ze severu pro svržení vlády v Kyjevě. Zelenský od útoku na Krymský most má nálepku teroristy

V současné chvíli v Bělorusku probíhá tzv. pretext, tedy předehra ke casus belli, tedy k důvodu invaze Běloruska proti Ukrajině, která se stala teroristickým státem páchajícím agresi proti civilním a vojenským cílům na území Běloruska. Zdroje z Kyjeva začínají hlásit, že britská MI-6 varovala ukrajinský generální štáb, že Ruská armáda chystá půlmilionový kontingent, který má vtrhnout na Ukrajinu ze severu s cílem svrhnout kyjevský režim a tím ukončit válku na Ukrajině.

Markýza
17. 10. 2022 16:46
Odpovědět  Gales

A nejnovější info – Rusové nečekaně uzavřeli Barensovo moře pro leteckou přepravu. Spekuluje se, že se bude zkoušet Poseidon.

Pijack
16. 10. 2022 15:23
Ohodnotit příspěvek :
     

To je těžká rána pro naši protektorátní vládu. Co teď budou děla? Co řeknou na ČT? Co řekne ušatý vykulenec? 🙂 Sami odmítali známý fakt, že UKáčka jsou nacisté, ale dnes to řekl jejich protektor. Bude legrace… jak dlouho to těm teploušům kolem Moravce bude trvat, než budou unisono kvíkat jako Němec? 🙂 Na to se fakt těším….

Markýza
16. 10. 2022 15:59
Odpovědět  Pijack

Kdepak – jako jedno človo se postaví za tu Cimrmanovou Mařenkuagnes.

Wojciechovsky
16. 10. 2022 16:56
Odpovědět  Pijack

Rak -ušanovo lži se opět rozjedou,klasika.🤫

Albi
16. 10. 2022 18:36
Odpovědět  Pijack

Co by řekli? Své nudné a už značně ošoupné – dezinformace, ruská propaganda, případně dodají ohrožení demokracie.

16. 10. 2022 19:54
Odpovědět  Albi

Jo jo. Ono je to vůbec všechno samá dezinformace.
Tak třeba oproti informaci o židovském holocaustu se 6 000 000 obětí, z nichž je svět dodnes na větvi, stavím já dezinformaci o slovanském holocaustu s téměř 32 000 000 slovanských obětí, na které svět dodnes se-re z výšky.
A ještě si při tom pohrdlivě uplivuje.

Pijack
17. 10. 2022 08:36

Máte můj obdiv, že jste si vzpomněl na ubité Slovany. Já s tím žiju celý život a už mě ta židovská propaganda fakt vytáčí. Na naše národy neber nikdo ohled. Žádná pieta. Novinářská obec nás jen občas utěší nějakým bezvýznamným drobkem. Je to celosvětový hnus. Čím si to Slované zasloužili? Zde se jasně ukazuje, že nenávist západu ke Slovanům stále přetrvává.

17. 10. 2022 11:57
Odpovědět  Pijack

Jenže já, se svou vrozenou obsesí “vidět věci jak jsou a ne jak by jiní chtěli abych je viděl”, mám problém i s kovanými židobijci. Ale s fanatiky všeho druhu obecně. Po meči jsem ze starého původně husitského, později českobratrského rodu, ale nevidím rozdíl mezi vládou katolíků a protestantů – ti i oni tvrdě ve svých zemích stíhali “kacíře”, protože fanatismus vymytých mozků, a je fuk ve jménu jaké ideologie. Protože právě fanatismus je mocnou pákou světské moci. Čehož jsme svědky právě nyní – nadvláda vych-caných mozků pomocí vymytých mozků nad tupými ovcemi línými myslet. A tak je to v celých lidských dějinách. A jo – nenávist ke Slovanům je prastarého původu. Jdu od toho. Venku je hezky tak co doma.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
17. 10. 2022 15:22

A já s vámi souhlasím. Nespravedlivý soud je horší, než kladivem do palce. Jako ženskou mě naštěstí zajímají detaily a umím se v nich babrat – protože tyhle svalnaté kecy většinou dojedou právě na detailech. Kdo jde tvrdě a nekompromisně za svým, ten možná vítězí, ale prakticky pokaždé je to vítězství Pyrrhovo…..

Jan Apík
17. 10. 2022 12:37

Děkuji. Máte pravdu. Historie se opakuje. Ve večerních hodinách v sobotu jsem se díval na americký film 13 DNí. politický thriller podle skutečných událostí, jež se odehrály před 60 lety (2000). nejsem ignorant tak jsem si před zahájením Ruské speciální operace také přečetl požadavky Putina a jeho obavy o osud Ruska. Z hrůzou jsem si uvědomil. že požadavky, které měl Putin jsou stejné jako měl Kennedy před šedesáti lety, kdy  SSSR chtělo montovat rakety na Kubě.
Situace se opakuje, jenom tehdy Sovětský svaz pod vedením Chruščova odstoupil, ale letos USA po Bidenem na stejnou situaci reagují úplně jinak jenom, aby vyhrotili konflikt,

Markýza
17. 10. 2022 15:27
Odpovědět  Jan Apík

Víte, já jedním okem sledovala situaci na Ukrajině už od toho jejich Majdanu, protože mi připadlo, jako by semtam z té strany smrdutě zaválo. No a už pár let jsem si říkala, že tohle prostě nemůže skončit dobře. Ukrajina se nechová jako spratek až teď, ona se tak chová už léta. Mrňavý, vyžilý spratek, který si troufá, protože ho hecuje místní bouchač a tak on si myslí, že může okopávat kotníky tomu pomalému obrovi.
Celou tu dobu si říkám – brzděte, pitomci. Obr vypadá pomalej, vypadá, že spíš chrápe, než chodí – neměli byste být rádi? Neměli…..prý nutně potřebují obrovy uši a vlasy a nohy……….no, tak mají, co si vykoledovali.

17. 10. 2022 16:26
Odpovědět  Jan Apík

“…jež se odehrály před 60 lety (2000)…”
Jak je to myšleno?

Pavel
16. 10. 2022 15:25
Ohodnotit příspěvek :
     

ale to bude asi omyl pan politik se určitě mýlí a nebo si myslíte že tito krásní mladí a inteligentní lidé jsou nacisti to snad né

Snímek obrazovky 2022-05-25 091438.jpg
Pavel
16. 10. 2022 15:26
Odpovědět  Pavel

a nebo že by tento krásný veselý pokrokově demokratický průvod propagoval odkazy na nacistické zločince

Snímek obrazovky 2022-10-16 152300.jpg
Pavel
16. 10. 2022 15:30
Odpovědět  Pavel

a nebo že by se pan zelenina ochránce svobody a demokracie snížil k propagaci S.S divize totenkopf na svých ofiko stránkách to bude taky omyl a proto ho hned smazal ale net je věčný jako peklo co jednou uchvátí to už nepustí https://cs.wikipedia.org/wiki/3._tankov%C3%A1_divize_SS_%E2%80%9ETotenkopf%E2%80%9C

Snímek obrazovky 2022-05-10 233735.jpg
Pavel
16. 10. 2022 15:33
Odpovědět  Pavel

a nebo že by se nejtajnější ukrajinská služba která podléhá presidentovi pouze takto maskovala aby byla nenápadná no nevím jestli to maskování je správné https://www.youtube.com/watch?v=QA5yZnxS2zc&t=1s&ab_channel=TheSun

Snímek obrazovky 2022-04-16 201320.jpg
Pavel
16. 10. 2022 15:34
Odpovědět  Pavel

chytrý hledá blbec akorát řve bohužel blbců je čím díl více

Pavel
16. 10. 2022 19:08
Odpovědět  Pavel

vážení a zde poslední příspěvek štastných ukrajinských důchodců jenž s radostí a úsměvem na rtech vzpomínají na časy kdy v dobách svého bujarého mládí cestovali po evropě s cestovkami wehrmacht a schutzstaffel ano dnešní ukrajinská mládež má kde čerpat a učit se od starší hrdinné generace jenž bojovala za novou svobodnou evropu

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel
16. 10. 2022 19:14
Odpovědět  Pavel

utekl mi obrázek omlouvám se

Snímek obrazovky 2022-10-16 185941.jpg
Wojciechovsky
16. 10. 2022 17:00
Odpovědět  Pavel

Že takový obrázky neměla ta nacistická sebranku včera na Wenzlplacu,hned bychom věděli,co je NEtřeba dál podporovat 👎

Markýza
16. 10. 2022 16:03
Odpovědět  Pavel

To zakuklený je samo jeho Zelené Veličenstvo?

Wojciechovsky
16. 10. 2022 17:00
Odpovědět  Markýza

To je Lipánek 😉

Markýza
17. 10. 2022 15:27
Odpovědět  Wojciechovsky

To je vtip, nebo fakt??

Wojciechovsky
17. 10. 2022 17:10
Odpovědět  Markýza

Obé je možné….

Wojciechovsky
16. 10. 2022 16:58
Odpovědět  Pavel

Pravý sektor je třeba eliminovat stejně,jako Azov a havlostoku.

BB Rad
16. 10. 2022 20:38
Odpovědět  Pavel

Ahoj Pavle, přeci bys nebyl až tak zlý*na naše kámoše z hit..jungend. *Musíme si pomáhat ,jako správní soukmenovci. SLÁVA UKRAJINĚ *

Markýza
16. 10. 2022 16:01
Odpovědět  Pavel

Božíčku. Jak by mohli, mají přeci modrožlutou fangli! Víte, jak to říkal agent Cooper v Městečku Twin peaks: sovy nejsou, čím se zdají být.

Wojciechovsky
16. 10. 2022 16:56
Odpovědět  Pavel

A takových je tady skoro milión, banderoodpadu 🤮🤮🤮🤮🤮

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
17. 10. 2022 15:29
Odpovědět  Wojciechovsky

Lefe, vy bydlíte na tom zdivočelém podloží, co? Tak u nás je jich taky najednou ještě mnohem víc, než bývalo, ale prosím, všichni se chovají mravně.
přestěhujte se k nám na křídu 😉

Wojciechovsky
17. 10. 2022 17:12
Odpovědět  Markýza

K Vám je kam? Račte mě omluvit ale zřejmě jsem přehlédl Vaše bydliště 😉

Markýza
17. 10. 2022 18:56
Odpovědět  Wojciechovsky

Nepřehlédl, neinzeruji jej. Tady, na tom zeleném, to je křída :-))

mapa.jpg
Wojciechovsky
18. 10. 2022 09:09
Odpovědět  Markýza

Dobrá a včil nápovědu,sever,jich střed nebo východ?.-)

Spam Teuton
16. 10. 2022 15:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Připadá mi bizarní a neskutečné, že by 3. světová válka se stovkami milionů obětí měla vypuknout kvůli podělané a smradlavé díře názvu Ukrajina. To jako fakt ?!

Buchtík
16. 10. 2022 15:56
Odpovědět  Spam Teuton

To “Spam” ve jméně máte ze svého vlastního rozhodnutí, nebo Vám ho tam vkládá automaticky zdejší server?

skeptik
16. 10. 2022 16:54
Odpovědět  Spam Teuton

Ukrajina je pouze prostředníkem. Válka není kvůli Ukrajině ale proto, že USA chtějí vládnout světu a Rusko jim stojí v cestě. A taky tím řeší svoje finanční problémy, není v jejich zájmu aby Evropa spolupracovala s Ruskem a byla hospodářsky silná.

Jo Fa
16. 10. 2022 17:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Keď táto židovojna konečne skončí, možno by sme sa mohli konečne zamyslieť nad budúcnosťou. Stále tu píšem o obrode jednotlivca a posunutie sa z pozície zlého poslušného idiota na pozíciu vzájomnej pomoci a dobrých vzťahov, tvorivosti a myslenia. Ak konečne prestaneme vnímať peniaze ako jediný nástroj existencie a pochopíme, že kolektívne myslenie je nástroj pre našu budúcnosť bez otroctva do ktorého nás neustále niekto /viete presne kto, lebo dlhý nos ich vždy prezradí/ snaží uvrhnúť. Ponúkam vám toto zamyslenie ako východisko, no musíte to chcieť /dospieť k tomu / sami, to sa nedá nanútiť. Prečítajte si aspoň tento krátky úryvok pre pochopenie, ako by to mohlo fungovať keby…:
‘‘Zúčastnil som sa stretnutia na tému ‘Priama Demokracia’ (PD) na Occupy London 2012. Zišlo sa nás tam okolo 300-400 ľudí. Pred mikrofón sa postavil usporiadateľ a povedal niečo ako: “Rozdete sa do menších skupín po 7-8, cieľom je nájsť v každej skupine myšlienky, ktoré stojí za to vyvíjať zdieľať s celou skupinou.”
Cieľom nebolo presadiť seba prostredníctvom svojich nápadov, ale úprimne nájsť čo najlepšiu myšlienku pre celú skupinu. Naše nastavenie mysle bolo úplne odlišné ako bežne poznáme.
Keď človek vysvetlil svoju myšlienku, začali sa ho pýtať rôzne otázky, často úplne iné akými sa dovtedy zaoberal, takže bol nútený sa na celú vec začať pozerať z rôznych uhlov pohľadov.”
Zbytok textu je tu: https://zemavek.sk/samospravna-spolocnost-na-principoch-slovanstva/

Jo Fa
16. 10. 2022 21:14
Odpovědět  Jo Fa
jirik
16. 10. 2022 18:02
Ohodnotit příspěvek :
     

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií

16:15 – V Bielorusku sa podarilo zabrániť sérii teroristických útokov, niekoľko ľudí bolo zadržaných a priznalo sa k nim, informoval televízny kanál Belarus 1.

Podľa televíznej stanice sú zadržaní napojení na teroristickú organizáciu BYPOL a takzvaný prechodný kabinet bieloruskej opozície mimo krajiny.

16:30 – Podozriví z terorizmu zadržaní v Bielorusku získavajú bojové skúsenosti na Ukrajine, oznámilo Ministerstvo vnútra Bieloruskej republiky

https://www.hlavnespravy.sk/to-najdolezitejsie-z-ukrajiny-v-bielorusku-sa-podarilo-zabranit-serii-teroristickych-utokov-zadrzani-maju-byt-napojeni-na-prechodny-kabinet-opozicie/2946326

jiří
16. 10. 2022 19:31
Ohodnotit příspěvek :
     

comment image

Jiří
16. 10. 2022 20:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Fašismus i u nás po roce 1989 silněl viz.odstranění soch a přejmenování ulic atd..V současnosti má viditelné dokonce nacisty jako rodina Kolářů nebo nacistu Fialu ,který “bojuje” na východní frontě.

Aleš
16. 10. 2022 21:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Ono se nesmí mít na ruskou operaci svůj názor ?
To mi nikdo neřekl.

Markýza
17. 10. 2022 09:23
Odpovědět  Aleš

Protože neposloucháte ta správná média a Vítečka.

jirik
16. 10. 2022 21:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Úloha Černobylu v historickém procesuo čem je energetická krize???
https://www.youtube.com/watch?v=0kXDLE5cKI4

Frankie
17. 10. 2022 07:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Zelený mužíček jen natahuje pařáty a nařizuje, co kdo má dodat těm náckům. A žije vůbec ještě anebo je to jen hologram?

Markýza
17. 10. 2022 20:56
Odpovědět  Frankie

A na topole podle skal léta už nikdo netleskal. Zelený mužík, to se stane, má ručičky už utleskané.

Wojciechovsky
18. 10. 2022 09:10
Odpovědět  Markýza

Nebo od banderonacistů usekané….????