Krize UKRAJINA

Ruští důstojníci sestoupili do tunelů Azovstalu.  Začala jednání o kapitulaci?

Ukrajinští nacionalisté, kteří dnes opustili Azovstal v Mariupolu, zastupovali zájmy posádky, která v závodě zůstala a požádali o jednání.

Připomínáme, že první nacisté opustili Azovstal s bílou vlajkou. Prvních 10 ukrajinských nacionalistů vyšlo z kobky závodu Mariupol Azovstal s rukama nahoře.

Alexandr Chodakovskij, bývalý tajemník Rady bezpečnosti DLR, zakladatel praporu Vostok, to řekl v přímém přenosu z Mariupolu ve vysílání televizního kanálu «Россия 1», uvádí PolitNavigator.

„Dnes, poté, co jsme zablokovali oblasti, které jsou pro nepřítele významné, se nepřítel ocitl v beznadějné pozici. Jelikož ruský generální štáb je s ním tak či onak neustále v kontaktu, nepřítel vyjádřil přání zahájit jednání.

Za tímto účelem vyšla z tunelu, který vede mimo Azovstal na území našich pozic, skupina osob s bílými vlajkami. Proběhla schůzka s ruskými představiteli. V tuto chvíli proces vyjednávání pokračuje.

Zdá se, že naši důstojníci dosáhli kompromisu ohledně místa těchto jednání a vydali se do tunelů, které vedou do katakomb. Jsou tam a vyjednávají,“ řekl velitel.

Podle něj není důvod se obávat o bezpečnost vyjednavačů.

„Nemáme důvod obávat se o jejich životy a zdraví, protože oblast kolem Azovstalu kontrolujeme.  Myslím si, že nepřítel je natolik připraven vyjednávat, že naši důstojníci věří, že nic neohrožuje jejich bezpečnost,“ dodal Chodakovskij.

https://bit.ly/3yGpZom

sdíletj na

20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
krtek
16. 5. 2022 20:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Krysy vylézají z děr.

Ladislav
16. 5. 2022 20:53
Odpovědět  krtek

Všechny zveřejnit i s identitou ze které fašistické země pocházejí! Pak tvrdou dřinu, nebo zastřelit!

Albi
16. 5. 2022 20:59
Odpovědět  krtek

To není přesné.
Krysy byly zahnané do kouta a přes vzteklý odpor byly nuceny vylézt.
A přes ty strašné podmínky v katakombách, myslím, že Rusové s vypích\nými očima, ukřižovaní a upálení, byli na tom nekonečně hůř.
V míru!

zdena
16. 5. 2022 21:37
Ohodnotit příspěvek :
     

No já nevím, jen aby se důstojníci nezměnili v rukojmí….snad ne…. asi už slyším i trávu růst…. dej Bože, ať je to tak…

Boomer
16. 5. 2022 22:05
Odpovědět  zdena

.. vyjednávání je pro ně jedinou šancí na holý život a vzetím parlamentářů jako rukojmí by ztratili poslední možnost. Potom by je tam nechali ukázkově pochcípat..

zdena
16. 5. 2022 22:49
Odpovědět  Boomer

…. tak jo… tak už budu klidně spát…. díky 🙂

Bozena K
16. 5. 2022 22:10
Odpovědět  zdena

taky mě to napadlo…měli radši trvat na tom. aby vylezli oni ven

16. 5. 2022 22:50
Odpovědět  Bozena K

To si nelajznou. Ne že by toho nebyli schopni, ale přestali by být za hrdiny.

zdena
16. 5. 2022 22:50
Odpovědět  Bozena K

taky je mi divné, že že tam šli…. nechápu to….

16. 5. 2022 22:48
Odpovědět  zdena

Zatím vyjednali výměnu těžce raněných zmetků za ruské zajatce. Ale stejně se mi to nelíbí.

Boomer
17. 5. 2022 19:19

.. má to svoji logiku, proč by se měli starat o cizí, když se můžou postarat o vlastní?

Ratus
18. 5. 2022 14:14
Odpovědět  zdena

Nejspíš je tam někdo,kdo za žádnou cenu nechce na světle a veřejně ukázat svoji tvář.Proto
šli vyjednavači dovnitř.Ti dole se asi se chtěji dohodnout co by se s tím dalo dělat.

zdena
16. 5. 2022 23:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Natrefila jsem na tohleto na stránkách Thierryho Meyssana:
První cizinci, kteří přijeli na Ukrajinu bojovat proti ruským silám, byli v únoru 2022 Kanaďané. Prvním zahraničním důstojníkem zatčeným na Ukrajině ruskými vojáky – 3. května – byl kanadský generál. Tyto dvě skutečnosti naznačují, že i přes svou geografickou polohu, která je od Ukrajiny značně vzdálená – více než 6000 kilometrů – je Kanada hluboce zapojena do současného konfliktu. ‎

V tomto článku ukážu, jak od začátku druhé světové války všechny kanadské liberální vlády podporovaly ukrajinské bandity. Během tohoto konfliktu tyto kanadské vlády „sázely na oba koně“ – veřejně bojovaly proti nacistům a přitom nadále podporovaly bandity, kteří na oplátku s nacisty kolaborovali. Ještě horší je, že současný liberální premiér Kanady Justin Trudeau má jako místopředsedu vlády Chrystii Freelandovou, vnučku známého bandistického propagandisty, v jehož stopách ona sama šla od útlého věku. ‎

zdena
16. 5. 2022 23:16
Odpovědět  zdena

2: Spojení mezi americkou CIA a nacisty charakterizovalo období studené války, vyšlo najevo až v roce 1975, s prací kongresových komisí v čele s Pikem, Churchem a Rockfellerem, a skončilo až mandátem prezidenta. James Carter.

V Kanadě jsou však vazby Liberální strany s ukrajinskými banderisty stále udržovány do té míry, že – kromě případu Ukrajiny – je Kanada jedinou zemí na světě, která má v současnosti banderistického ministra, který je rovněž na druhém místě – nejdůležitějším v kanadské vládní hierarchii. ‎
Docela mě to vzalo…..

Albi
17. 5. 2022 07:22
Odpovědět  zdena

Kanada už ukázala co umí v případě Covidu.
Mimo jiné taky ukradla protestujícím kamioňákům finanční dary od obyvatel.
Je to stejná svoloč! Proto tak dobře ve všech ohledech spolupracují.

Pavel
17. 5. 2022 09:16
Odpovědět  Albi

Co si budeme namlouvat, současný západní svět je neuvěřitelně zdegenerovaný a morálně rozložený, což k tomu samozřejmě neodmyslitelně patří. Člověku by to mohlo být jedno, kdyby do těch sra- ček ale naši grázlové nezatáhli naši zemi. Jenže i v naší zemi se v posledních 30 letech vyprofilovali do veřejného prostoru neuvěřitelně škodliví jedinci, kteří předcházející pověst slušného a mírumilovného národa zničili a pošpinili tak, že bude opravdu těžké získat slušnou pověst zpět. To by se musel očistit celý státní aparát.

Ratus
18. 5. 2022 14:21
Odpovědět  zdena

Mohla by jste mi poradit nějakou literatůru?Myslím o tom období Kanady ve WW2.Nebo
nějaké portály zabývající se touto historii.Předem díky.

Frank
17. 5. 2022 09:45
Ohodnotit příspěvek :
     

O čem chtějí s nácky vyjednávat? Existuje jen jedno řešení. Ti potetovaní hrdinové jsou zalezlí jako krysy. Proč nebojují proti Rusům? Zabíjení civilistů jim docela šlo. Nevím, jak moc si Rusové jsou jisti, že ti šmejdi vyjednávače nezadrží. Měli ještě nějaký ten den počkat a krysy by vylezly samy.

Helena2
17. 5. 2022 10:26
Odpovědět  Frank

Kdepak Rusové jsou velmi chytří. Tam dolů jistě nešli žádný ořezávátka. Rusové nemusí nikam spěchat, čas hraje pro ně. Ty zalezlý amícký a kanadský krysy vytáhnou na světlo až bude ten pravý čas. Asi taky proto už ukrošská operace skončila/jen v našich médiích jede “válka” dál/. Přes 2000 natokrys hlídaných v podzemí a střídání prosebníčků u Putina-to byl tah k ukončení ukroušské operace. Dej Pámbu, aby se mu ten konec zadařil.

Pavel
17. 5. 2022 11:28
Odpovědět  Helena2

To co jsem dnes četl na AE, skutečně vypadá na to, že ukrouši končí. Služebníci globálu a plutokratických elit sice kopou, viz případ bývalého ústavního soudce na Slovensku pana Harabina, ale možná a strašně v to doufám, se blíží jejich pád. Velmi zajímavé info je tam i od M. Petr, na jehož odkaz se dostanete z jednoho příspěvku k dnešnímu článku. Nezabývá nám nic jiného než věřit, že tito grázlové v Evropě skončí, sami se odvaří a zůstanou pouhou hnusnou vzpomínkou na tuto dobu. Každý začátek má svůj konec, i jim bude zvonit hrana.