Krize UKRAJINA

Ruské bezpečnostní složky objevily v Chersonské oblasti mučírnu ukrajinských nacistů a tělo bez nohou. VIDEO

Ruské bezpečnostní složky objevily v Chersonské oblasti mučírnu ukrajinských nacistů.

CHERSON, 3. května – RIA Novosti. Ve vesnici Zelenovka, sedm kilometrů od Chersonu, bezpečnostní složky RF našly mučírnu zřízenou ukrajinskými nacionalisty nebo ukrajinskou armádou a zaminované tělo mučeného muže v uniformě ruské armády. 

Agentuře RIA Novosti to oznámili představitelé ruských donucovacích orgánů, kteří razii provedli. 

Agentuře také poskytli videozáznam z místa činu.

“Zaminované tělo pravděpodobně ruského vojáka bylo nalezeno ve sklepě kavárny “Staryj dub” na silnici M-14 v Zelenovce. Na mrtvole byly nalezeny zbytky uniformy ozbrojených sil Ruské federace. Tělo člověka bez nohou, se známkami mučení a proříznutým hrdlem,“ — řekl jeden z účastníků operace.

Videozáznamy ze suterénu kavárny ukazují, že vedle těla leží předmět, který natáčející bezpečnostní úředník nazývá protitankovou minou, také říká, že na stejném místě je trinitrotoluen.

Podle mluvčího agentury jsou na místě poházené injekční stříkačky, pravděpodobně s drogami a velké množství plastových přepravních beden od amerických protitankových systémů Javelin, kterými Spojené státy zásobují ukrajinskou armádu a ozbrojence nacionalistických praporů. To vše je vidět i na záběrech z natáčení.

Vyšetřovací výbor Ruské federace již dříve zahájil trestní řízení ve věci mučení ruských válečných zajatců ukrajinskými ozbrojenci.

https://bit.ly/39tmdE1

sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Gales
4. 5. 2022 10:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Požít mučírnu proti ,,našim” fašistům.