Krize UKRAJINA

Presný úder na oddelenie MI-6 v Kyjeve: Špecialisti NATO boli „vyplatení“ za Belgorodskú oblasť

V rámci špeciálnej vojenskej operácie ruské ozbrojené sily zničili veliteľstvo Hlavného spravodajského riaditeľstva ukrajinského ministerstva obrany v Kyjeve, kde sa s najväčšou pravdepodobnosťou nachádzali vojenskí špecialisti z Veľkej Británie a USA.

Presný úder na oddelenie MI-6 v Kyjeve: Špecialisti NATO boli „vyplatení“ za Belgorodskú oblasť

K takémuto záveru dospeli novinári informačnej publikácie „Svobodnaja pressa“.

Analytici pripomenuli, že 28. mája ruské ozbrojené sily spustili presný raketový útok na vojenské objekty v Kyjeve. V dôsledku kompetentných akcií ruskej armády bolo zničené veliteľstvo Hlavného spravodajského riaditeľstva Ukrajiny. Zrejme v ňom sídlili vojenskí špecialisti NATO, ktorí sa podieľali na príprave diverzných operácií Ozbrojených síl Ukrajiny na ruskom území.

Autori článku nevylúčili, že pri útoku boli zlikvidovaní špecialisti z britskej služby MI-6 pôsobiaci v ukrajinskej metropole. Presný úder na sídlo Hlavného spravodajského riaditeľstva Ukrajiny umožnil eliminovať západných vojenských expertov – špecialistov NATO a predbehla odplata za Belgorodskú oblasť. O úspešnom zásahu Ozbrojených síl RF svedčilo aj nezvyčajné správanie amerického letectva — vojenské dopravné lietadlá sa ponáhľali do poľského Rzeszowa, aby evakuovali zranených Britov a Američanov po ruskom raketovom útoku.

„Medzitým sa na internete šírila fotografia poškodenej budovy GUR. Je logické, že na otázku „Prečo C-21A 86. letky vzdušných zdravotných evakuácií amerického letectva núdzovo priletel do Rzeszowa z leteckej základne Ramstein, existuje len jedna odpoveď. So stopercentnou istotou — poskytnúť núdzovú pomoc špecialistom NATO,“ zhrnuli autori materiálu.

https://sk.news-front.info

sdíletj na

61 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Vanja
4. 6. 2023 09:55

BRAVO!

ijn
4. 6. 2023 10:03

tato operace měla být provedena již dávno, je velmi podezřelé, kolik vlastizrádců RF vedení sedí v GŠ, když nebyli doposud schopni zlikvidovat cizí poradce, ukázat světu na provedení domácí očisty od podpindosníků, zabavit majetky oligarchům a válečnou ekonomikou zahájit čistku planety Země!!!

Milan ze Zahrady Čech
4. 6. 2023 15:25
Odpovědět  ijn

Na druhou stranu získali pocit bezpečí a houfovali se, takže bylo možné vykinžálovat více much jednou ranou.

Markýza
4. 6. 2023 16:17

Začíná se to tak jevit a tuším že Štefec to někde i zkonstatoval, tuhle ruskou taktiku: nač plýtvat našimi lidmi a naším benzínem? Nalákáme mušky na siroupek a pak bác jednou ranou všechny.

Jaroslav
5. 6. 2023 09:42
Odpovědět  Markýza

Markýzo, rád bych tomu věřil, ale jestli něco vypadá a funguje chaoticky, tak tam nejspíš ten chaotizmus bude. Mají ovšem velké rezervy, a tím a při zbytečných ztrátách na životech to zvládnou. Jistě při začátku SVO nepočítali, že vybijou půlku ukrajinské mladé generace, z velké části ruskojazyčné . To si budou na Ukrajině pamatoval po generace. To asi cílem nebylo

Pavel K
5. 6. 2023 10:10
Odpovědět  Jaroslav

Já si myslím že než do toho šli, že to měli dobře zmapovaný. Kde je válka tam jsou velké ztráty, bohužel. Když TI mladí náckové zabíjejí děti, co s nimi? I když je jich polovina, to rusové určitě ví. Jen kolik je jich zřejmě tady, kteří by vám bez mrknutí okem vybili celou rodinu než by řekl švec. Co není může i být.

Jaroslav
5. 6. 2023 09:35
Odpovědět  ijn

Mají západní školy a kurzy, stejně jako většina “naší-jejich” tzv. armády. Oni, ti naši =jejich vojáci pevně věří že v Afghánistánu bojují za Prahu, a na druhé straně v Rusku má řada papalášů rodiny a konta na západě, o čem to asi napovídá?

Teuton
4. 6. 2023 10:07

Nevím, zdali to víte, ale podle zpravodajských úniků to podpraporčík Michal Čoudelka, vrchní principál BIS, Bezpečnostní informační služby, přehnal s kokainovou pastou aplikovanou do konečníku a je hospitalizován na uzavřeném oddělení Ústřední vojenské nemocnice v pražských Střešovicích. Přejme této bizarní a tragikomické ukrajinské figurce brzké uzdravení.

Vaclav
4. 6. 2023 10:27
Odpovědět  Teuton

to je debil

Teuton
4. 6. 2023 10:39
Odpovědět  Vaclav

Podpraporčík Michal Čoudelka podle zpravodajských úniků v poslední době trpí traumatizujícími úzkostmi majícími původ v dětství, kdy byl zneužíván. Jeho kolegové si ale naprosto nejsou jisti, zdali kokainová pasta v intimní tělesné partii je řešením tohoto psychického traumatu. Na jednu stranu mi je podpraporčíka líto, i když je to ukrajinský vocas.

josef
4. 6. 2023 22:22
Odpovědět  Vaclav

Inspirace, nadání, použití mozku … . No a když je to v pr-e.. , tak tak se tomu tou … pomáhá. Nepřejte si vědět co z tohoto intelektuálního úsilí vzejde.

Standa
5. 6. 2023 06:09
Odpovědět  Vaclav

Ovšem byl velmi rychle uveden do hodnosti generála Pinochetem na Hradě! Ti debilové se snad přitahují. Nový poradci Žantovský, Vondra, Kolář atd…… Chybí k nim pouze debil z Řeporyj( to nevím jistě , možná , že je to tajný rada).Tomu debilovi na Hradě to hrabe!
Neomezený počet politických náměstků na ministerstvech( jak si to odsouhlasila pětikolka).????????
Bože, jak hluboce jsme klesli?

Pavel K
4. 6. 2023 11:00
Odpovědět  Teuton

👍 👍 👍 🤣 🤣 🤣 🤣 🙋‍♂️

Teuton
4. 6. 2023 14:07
Odpovědět  Pavel K

U podpraporčíka Michala Čoudelky, vrchního trabanta BIS, Bezpečnostní informační služby, je ještě jeden závažný problém promítající se do jeho špatného psychického stavu. Je to jeho neujasněná a nevyhraněná sexuální orientace. Podpraporčík z BIS totiž pořádně neví, zdali je muž, žena či něco dočista jiného.

Pavel K
4. 6. 2023 20:03
Odpovědět  Teuton

U mě na stavbě by si to u míchačky rozpomněl. 🤣🤣🙋‍♂️

Frank
4. 6. 2023 23:35
Odpovědět  Teuton

Čučkař Koudelka ale ví, že byl konečně povýšen. Soudruh rozvědčík Pávek mu splnit jeho dávnou tužbu.

Vanja
4. 6. 2023 23:43
Odpovědět  Teuton

my to víme, je to vůl.

Pavel K
5. 6. 2023 08:05
Odpovědět  Vanja

To ano, ale je to ON kdo se nám směje a říká si, jen si nadávejte, komu teče jsem Já.

Markýza
4. 6. 2023 16:14
Odpovědět  Teuton

Jo tak proto se Afročechová hádá s ředitelem Zavoralem a chce ho odvolat! Nepustil ji na uzavřené oddělení, všivák jeden! 😀 😀

Milan ze Zahrady Čech
4. 6. 2023 18:28
Odpovědět  Markýza

Má bobky, že by mu z něj udělala otevřené oddělení.

Markýza
4. 6. 2023 20:16

😀 a ještě by mu tančíkem jezdila po chodbě!

Vaclav
4. 6. 2023 10:28

to vyžaduje potlesk

Pavel z Moravy
4. 6. 2023 10:49

S čím kdo zachází, s tím také schází.

Pavel K
4. 6. 2023 11:06

No hurá, alespoň jedna dobrá zpráva před obědem. To potěší, když zpravedlnost vyplavý potkaní noru. Teď by se měli na Primě začít hádat ti dva cocoti drevený. To bude zase vyčítáního. 🤦‍♂️ Jen a jen divadlo pro lidi. Lůza si u TV zanadává a jede se dál. Ani mě nenapadne to pustit. A to jsem zapomněl na tu zmalovanou p……… 👎👎🤦‍♂️💩

Pavel z Moravy
4. 6. 2023 13:12
Odpovědět  Pavel K

Možná mně toho hodně unikne, ale my skutečně už televizi 1.5 roku na programy nepustili. Přehrávám si tam svoje nahrané filmy, bo jich mám mraky. Zaprodance a šmíru nesleduji. Pěknou neděli přeji celé tvé rodině.

Best
4. 6. 2023 14:08
Odpovědět  Pavel z Moravy

Chce se mi zvracet z nackovske CT.

Pavel K
4. 6. 2023 20:07
Odpovědět  Pavel z Moravy

Děkuji, děkuji. V týdnu jsem pořezal pár klád odemků smrkového, tak tu byla brigáda. Rozštípáno a uklizeno. Pomaličku. Už to nejde, bývávalo, bývávalo. Hezký zbytek neděle a úspěšný příští týden, Vše zlé pryč přeje tvé rodině pavel ZČ. 😊👍🙋‍♂️

Miroslav
4. 6. 2023 20:38
Odpovědět  Pavel z Moravy

Já nesleduji TV již od začátku kovidu, a je mě fajn. Loni přijeli na návštěvu kamarádi a zjistili, že moje tv nefunguje. Nějak z té nečinnosti umřela :)) Letos přijedou zase,,asi bych měl mou telku alespoň pochovat..

Autor
4. 6. 2023 21:05
Odpovědět  Pavel z Moravy

Já to podobně dělám již přes deset let. Na tv se dívám jen na přesně vybrané programy a jinak rovněž, co vy – staženo, uloženo a z flešky (mám takových pět), kam si to přenesu, si mohu vybrat co chci.
Ale možná jste zjistil, co já, že některé filmy, které byly a třeba ještě jsou za ty skutečně “nej”, se nedají sledovat jinak než jednou za 5-10 let a jsou pak jiné, které si mohu klidně pouštět pomalu každý den …

Frank
4. 6. 2023 12:59

Jenže je to samé, prý, možná, zřejmě….Ale pokud je to pravda, vůbec mně to nerozesmutní.

zuza
4. 6. 2023 14:04

škoda každého zraneného brita a hnUSAka, tak možno na budúce … včera som trošku čítala ruské weby a ľudia začínajú byť naštvaní na tú nemastno-neslanú ŠVO. Oni si uvedomujú, že Rusko je znovu vo vojne a chcú, aby im to vedenie štátu otvorene povedalo. Môže sa stať, keď Putin nebude hovoriť otvorene k národu, že sa priklonia k takým ako je Prigožin, Ramzan.alebo Medvedev. A tí naozaj nemajú na to, aby úspešne viedli obrovskú krajinu v takých turbulentných časoch. Ľudia sú nas-ratí na to, že Rusko na britské okopávanie členkov a rany pod pás neodpovedá. A vedia aj dôvod – že pankharti oligarchov a vysokopostavených úradníkov vrátane vysokopostavených ľudí z Kremľa aj armády študujú, žijú a užívajú si milióny, ktoré ich otcovia nazdierali na úkor obyčajných ľudí, v Londonistane.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
4. 6. 2023 18:31
Odpovědět  zuza

Však on Gosudar promluví otevřeně k národu. Ale až v pravou chvíli – tak, jako to ostatně dělal doposud.

Pavel
4. 6. 2023 21:26
Odpovědět  zuza

Ono vést válku proti celému kolektivnímu západu a nerozpoutat při tom jaderný holokaust je skutečně tanec mezi vejci. Ti parchanti anglosasové chtějí tu jadernou válku v Evropě za každou cenu a jen čekají, kdy Rusům rupnou nervy a použijí ty atomovky. Najivně si myslí, že mohou Rusko i za cenu likvidace Evropy porazit! Jen díky Putinovi jsme dnes ještě naživu a nepoznali jsme jak svítí Hirošimské slunce!Pokud to přežijeme, budeme muset obnovit trest smrti a všechny ty vlastizrádce co nás do toho zločineckého spolku NATO zatáhli a podporovali “nácky” na Ukrajině po zásluze odměnit! Smrt fašismu!

Vanja
4. 6. 2023 23:46
Odpovědět  zuza

není to vojna, ale speciálna operácia. Koná to wagnerovská skupina.

zuzana
4. 6. 2023 14:46

Německo se kvůli vysokým cenám energií a poklesu spotřebitelských výdajů propadá do RECESE

https://aktax.cz/nemecko-se-kvuli-vysokym-cenam-energii-a-poklesu-spotrebitelskych-vydaju-propada-do-recese/

sergej
4. 6. 2023 15:00

Tak odkud kým je vše řízené? Z nato, uhnie, chudáci děti inkluzek odpadu co nic neumí učí.

Daniel Novák4 d
 
 · 
Připomínám můj starší, ale více než aktualní článek.
Opravdu věříte tomu, že Druhou světovou válku a smrt 60 milionů lidí (z toho 30 milionů Slovanů) způsobil jakýsi psychopat Hitler?
Na stavbu Osvětimi německá Deutsche bank a Banka pro mezinárodní vypořádání ve Švýcarsku poskytly úvěr 1 miliardu říšských marek. Sedm kilometrů od hlavního vyhlazovacího tábora “Osvětim 2 – Březinka” vznikl průmyslový areál o rozloze 24 km2, na němž se nacházela tehdy největší chemička světa, která patřila pod kartel IG Farben. V tomto areálu umíraly každý měsíc desetitisíce moderních otroků z celé Evropy.

sergej
4. 6. 2023 15:01
Odpovědět  sergej

V současnosti občas jen někteří historici a učebnice skromně zmiňují, že kousek od Osvětimi měla pobočku “firma” IG Farben, jakoby se jednalo o příměstský pivovar. Tato “firma” přitom již k roku 1938 zahrnovala 880 mezinárodních korporací (500 německo-francouzských a 380 anglo-amerických) ovládajících trhy s petrochemií a farmacií, plus desítky bank, které měly v chemicko-farmaceutickém kartelu a nacistické mašinerii investice. V USA vznikla oficiální pobočka kartelu s názvem American IG a veškeré fůze společností probíhaly v dolarech (nikoli markách!). Doporučuji těm, co se o tuto problematiku zajímají více, knihu “Hell s cartel” (Pekelný kartel) od D. Jeffreyse.

sergej
4. 6. 2023 15:01
Odpovědět  sergej

Ti nejvíce zkompromitovaní členové představenstva a dozorčí rady IG Farben byli v poválečných procesech s nacistickými zločinci odsouzeni k mnohaletým trestům. Po odpykání trestů (často notně zkrácených) však opět zasedli v představenstvech a dozorčích radách koncernů, které vznikly restrukturalizací původní IG Farben. V trezorech IG se po válce našly pečlivě připravené plány ve složkách “Reorganizace Rakouského chemického průmyslu” či “Plány hospodářského celku Bordeaux – Baku” nebo “Plánování Ruského průmyslu pod německým vedením”. Oficiální dokumenty Norimberského tribunálu i Amerického kongresu jednoznačně dokazují, že 2 světová válka byla z logistického a technologického hlediska nejen připravována, ale především umožněna kartely a zejména IG Farben.

sergej
4. 6. 2023 15:03
Odpovědět  sergej

Obžaloba v Norimberku nakonec prokázala, že bez účasti korporací IG Farben by ke Druhé světové válce nemohlo dojít! Jen v roce 1943 například dodal kartel nacistické mašinérii 100% syntetického kaučuku, metanolu, mazacích olejů, 95% niklu a jedovatých plynů, 90% plastů, 84% výbušnin, 70% střelného prachu a 46% leteckého benzínu…
Nábor klíčových aktérů pro vznik Evropského hospodářského společenství (budoucí EU) probíhal v líhních technokratů, kteří už měli plány pro poválečné uspořádání Evropy. Nejznámější z nich byl Walter Hallstein, první prezident Evropské komise. Tento bývalý vysoce postavený nacista a člen svazu “ochránců (nacistického) práva” se podílel na zformování a podpisu tzv. Římské smlouvy, jejímž logickým vyvrcholením je Lisabonská smlouva z roku 2009. Základní kameny, na nichž pochybné a nedemokratické struktury EU dodnes fungují, jsou dílem dalšího nacisty – Fritze Ter Meera, válečného zločince odsouzeného v Norimberku a člena vedení IG Farben, který spolu s Carlem Wursterem (dalším nacistou a vysokým funkcionářem IG) celá desetiletí, jako vlivní lobbisté a

sergej
4. 6. 2023 15:03
Odpovědět  sergej

jako vlivní lobbisté a “špičkoví odborníci” pracovali v SRN na projektu EHS. Detailnější půdorysy této spolupráce nacistů na “nové Evropě” najdete v práci německého doktora Matthiase Ratha “Nacistické kořeny bruselské EU”. Klíčovou infrastrukturu EU tvoří 50 000 byrokratů, proti nimž je pár stovek tzv. europoslanců (ještě fragmentovaných podle zemí a politického spektra) dětmi na hřišti.
A to zde nezmiňuji další členy kartelu – Du Pont, Schell, Texaco, Standard Oil, … nebo nacistické mecenáše Bank of England, Chase Manhattan, Bank of New York a mnohé další. Odpověď na otázku, proč jste vlastně ještě mnozí nikdy neslyšeli o těchto skutečnostech, je jednoduchá: po roce 1945 kartely investovaly stovky miliard dolarů do dezinformační kampaně, jejímž prvořadým cílem bylo přepsat Evropské a světové dějiny a tím zahladit stopy své hrůzné minulosti.

sergej
4. 6. 2023 15:06
Odpovědět  sergej

Tato kampaň zastírající korporační původ obou světových válek byla podmínkou třetího pokusu o dobytí Evropy, kterého jsme nyní svědky. Tentokrát politicko-ekonomickými mechanismy a pod vlajkou bruselské EU, ale těmi samými vlivnými skupinami a záměry.
I po blokaci mnohých webů je článek stále dostupný na
Evropskou unii založili prominentní nacisté a kartely, které vybudovaly “Třetí říši” (celostnivzdelavani.cz)

Teda dávno jsem říkal že unie a nato jsou dvě hlavy jedné hydry.
TV Světlo Aliance sedmnáct | Facebook

primak
4. 6. 2023 15:56
Odpovědět  sergej

Ale jak jsme si libovali, že Němci (ti západní) se pěkně de-nacifikovali, že…

Pavel z Moravy
4. 6. 2023 16:21
Odpovědět  sergej

Díky za rozbor. Psal jsem již zde, že po válce vznikla organizace Pavouk, která nejdříve působila v Z. Německu a poté se uchytila i v Rakousku a dalších zemích západu. V Německu se bývalí nacisté opět infiltrovali do státní správy, Bundeswehru a dalších organizací. Prostě nacismus nezmizel, jen se tak krásně a potichoučku infiltroval do běžného života a teď si dotyční vůdci Evropy myslí, že si asi mohou dovolit ho znovu oživovat, neb zblblé a duševně vyprázdněné mladé generace nemají samozřejmě kolektivní paměť. Čekají, až tady celá ta generace pamětníkú vymře. Něco podobného přece říkal i Zeman co se týká komunistů. Lidé bděte, říkal J. FUČÍK, lidé tomu varování ale nevěnovali pozornost a spali. Proto jsme tam kde jsme.

Autor
4. 6. 2023 21:24
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ano, ale nikdy se nepdaří zničit docela touhu po něčem spravedlivějším a poctivějším. A je fuk jak se to bude nazývat. Ostatně, to se týká tady především “naší euroatlntické – jako – civilizace”, ale ve světě, který se chystá podle mne stále více bouřit proti této “nedocivilizaci západu”, tak tam tyto myšlenky zdaleka nejsou mrtvé. Ostatně stále je tu kupodivu komunistická Čína, která si zatím žije …
Pokusd bude správně pochopeno, že nelze provádět vše na základě jednoho – dnes de facto zkostnatělého “učení”. Ostatně třeba Stalin dokázal na podkladě Marxe a jeho “pokračovatele” Lenina vysvětlit cokoliv. A pokud se podaří jasně odlišit trockisty …

zuza
4. 6. 2023 16:51
Odpovědět  sergej

vyrábali aj Cyklón B pre Auschwitz a Auschwitz-Birkenau

romanr
5. 6. 2023 14:47
Odpovědět  zuza

IG Farben se ted znovu jmenuje BAYER a jsou toho plný lekárny https://cs.wikipedia.org/wiki/Bayer a Bayer ted vlastní i Monsanto (GMO popraviny) https://cs.wikipedia.org/wiki/Monsanto

ivan
5. 6. 2023 18:57
Odpovědět  zuza

Cyklon B se stále vyrábí.
Jako Uragan D.
V ČR, v Kolíně.

https://radiozurnal.rozhlas.cz/smrtici-plyn-znamy-z-holocaustu-se-jeste-vyrabi-6351731

Pavel K
5. 6. 2023 19:13
Odpovědět  ivan

Nóó!! Třeba bude ještě třeba!!!👎👎👎😭💀💀

Pavel
4. 6. 2023 21:30
Odpovědět  sergej

Dušan Rovenský “Zákulisí velké války” Naše vojsko 1989 z amerických archivů otevřených po 50 letech od II sv.války

Vanja
4. 6. 2023 23:51
Odpovědět  sergej

Pobočka IG Farben je dnes nazývána Pfizer.

zuza
5. 6. 2023 10:44
Odpovědět  Vanja

neviem, či je to myslené ironicky pre “humanitárnu” činnosť obidvoch firiem, ale ak nie, tak Pfizer založil nemecký chemik Karl Pfizer v hnUSAkove, kam emigroval.
IG farben po vojne fungovala ako podnik v likvidácii, celkom zanikla až niekedy po r. 2000, ale už v r. 1952 sa oddelili od nej firmy Agfa, BASF, Bayer AG, Hoechst AG, …. Vlastne to boli firmy aj predtým, len patrili do skupiny IG farben.. Napr. Bayer patril k tým firmám, ktoré v skupine IG Farben najvýraznejšie financovali Hitlera, ale po vojne sa to nejak zahmlilo a unikli trestu. Bayer podpísal zmluvu s firmou Biontech o spolupráci na vývoj mRNA vakcín pre zvieratá v r. 2016 a hop, za 4 roky už z toho bola vakcína pre ľudí. Biontech bola malá firmička 2 tureckých manželov, založená v 2018, ktorí predtým neurobili a nevyvinuli nič, takže len za tučný bakšiš dali svoje meno na zakrytie práce na depopulácii ľudstva.

primak
4. 6. 2023 15:54
Odpovědět  sergej

Ta banka pro mezinárodní vypořádání ve Švýcarsku (BIS Basel) dostala před válkou naše zlato zásluhou ředitele Bank of England Montagu Normana, jenž tam to naše zlato – v Anglii s důvěrou uložené – poslal a obratem ho tam převedli na konto německé Reichsbank.
https://en.wikipedia.org/wiki/Montagu_Norman,_1st_Baron_Norman

sergej
4. 6. 2023 17:48
Odpovědět  primak

Víceméně se zmíněným revanšismem má pan Koller tedy recht.
Vojenský analytik a diplomat Martin Koller komentuje válku na Ukrajině. – YouTube

Vanja
4. 6. 2023 23:50
Odpovědět  sergej

Ano, celou válku brali ušáci barviva a jiné látky od IGFarben. Proto celou válku západ nebombardoval Osvětim.

Standa
4. 6. 2023 18:38

Kdy zlivujeme západní potradce v Čechách?Kde bude ta zatáčka na natoidního Pavka , jako na Hendry…..chacha?
SMRT UKRAJINĚ!

Pozor
4. 6. 2023 19:06

Z ruskej strany došlo k tomuto zničeniu neskoro, keby to Rusko urobilo už skôr, tak žiaden teroristický útok na Belgorod nemusel byť.

Gales
4. 6. 2023 19:06

A pro nás. Nebyla by tam někde alespoň kapka novičoku pro naše Jidáše?

Markýza
4. 6. 2023 21:15
Odpovědět  Gales

Prosímvás, novičok….vždyť ten zlikviduje maximálně morče 😎 a když ho někomu dáte na trencle, nanejvýš se po……..

Slavek
4. 6. 2023 20:08

MI6 je nutne likvidovat vsude a porad! Jsou to lokajove zla v Londyne!

Autor
4. 6. 2023 20:59

Nedělám to vůbec, ale abych mohl ohodnotit článek i informaci za 5 hvězd, tak to takhle píšu. Jen dodám, že zlikvidovat SLOUHY – ano i přes funkce jsou to jen slouhové těch idiotů, co se snaží jako vládnout celému světu, je záslužné, ale měli by být také – aspoň na majetku – trestáni skuteční podněcovatelé.

Slavek
5. 6. 2023 17:22

Tyhle britske slouhy zla v MI6 ovladane chazary v Londyne je treba nicit naporad. Ty priblble namyslene kreatury britskeho puvodu v uniforme jeste nevedi, ze jejich krajane maji uz vseho nedostatek.