PEKLO U CHARKOVA: MONSTRÓZNÍ EXPLOZE NIČÍ POSLEDNÍ OBJEKTY OZBROJENÝCH SIL UKRAJINY (VIDEO)

Na letecké základně ukrajinského letectva u Čugueva v Charkovské oblasti došlo k silné explozi.

Záběry zveřejnili očití svědci.

Raketový útok právě zničil tankovou školu v Charkově. Na Cholodnaja Gora bylo umístěno vojenské zařízení ozbrojených sil Ukrajiny.

Okamžik výbuchu tankové školy v Charkově byl zachycen na videu.

Ozbrojené síly Ukrajiny budou brzy bez vojenských objektů.

https://bit.ly/3ptse8K

5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Michael
2. 3. 2022 01:09
Ohodnotit příspěvek :
     

No já když vidím to první video, tak to na mě působí jako malá jaderná exploze. Po shlédnutí záběrů z různých ruských zdrojů (které na mne působí přesvědčivěji než naše média), mám dojem, že západní média jen podněcují ke stupňování nenávisti a podporují tak fanatické Ukrajince, kteří podplácejí a štvou obyvatelstvo proti ruským vojákům, kteří si však před kamerami celého světa nemohou dovolit nějaké masakry civilistů. Vypadá to tak, že nejméně lidských obětí bude, když Rusko provede několik dalších takových razantních cílených explozí a fanatickým Ukrajincům dojde, že se svými samopaly proti tankům nic nezmůžou.

Michael
2. 3. 2022 01:25
Odpovědět  Michael

No ještě jsem se podíval na web a myslím, že se může jednat o termobarickou bombu. Její účinky na člověka jsou popisovány sice jako děsivé, ale sám za sebe prohlašuji toto : raději bych zemřel rychle účinkem této bomby, než aby mne pomalu k smrti ulynčovali ukajinští fanatikové.

zdena
2. 3. 2022 10:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Konečně jsem pochopila, proč Evropa i Amerika ve velkém posílají zbraně na Ukrajinu…. jasně ! ….stejně to jsou to všechno jen šunky a na Ukrajině se to hezky zadarmiko sešrotuje a tak se ještě ušetří…. to spolu s gloriolou záchranců a podporovatelů obřího divadla šaška Zelenského se určitě ještě nějak bude moct někdy použít…..nebo ne ? 🙂