Opět proražené dno

New York Post vydával ostřelování obytného domu v Doněcku ukrajinskými jednotkami za akce ruské armády.

V New York Post ilustrovali článek o „ruském ostřelování měst“ obrázkem domu v Doněcku, který byl poškozen úderem ukrajinských jednotek.

Materiál popisuje „útoky na Kyjev a Černigov“, zatímco ilustrace ukazuje výsledek zásahu ukrajinského projektilu do obytného domu v Doněcku.

Dno opět proražené…

Západní média pravidelně zveřejňují falešné zprávy o situaci na Ukrajině. Takže již dříve vyšlo najevo, že portál URA.RU žaluje italský list La Stampa, který použil fotografii agentury URA.RU k ilustraci padělku. 

Fotoreportér Eduard Kornienko natočil a vyfotil následky ukrajinského útoku raketou Točka-U na Doněck. Noviny La Stampa fotografii interpretovaly jako „ostřelování Kyjeva“.

https://bit.ly/35rlLoa

4.5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
oldo
1. 4. 2022 07:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Bravo,Jakov Kedmi!

Milan
1. 4. 2022 14:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Největší sranda je na ukrajinských webech. Třeba před chvílí mě uchvátil titulek: "Zvěrstva Rusů je třeba ukázat celému světu". Ale ani analýza: Jak se západ brutálně mýlil ve svých hodnoceních ruské armády" není špatná. Jo, a bacha! Někdo by měl varovat naše dobrovolníky, aby v žádném případě nejedly ve městě Bucha v Kyjevské oblasti sušenky, protože je rasisti (Rusové) otrávili. Ale také na různé podnětné inovace tam je možno narazit:

Ukrajinský pivovar vyrábí zápalné láhve 

Největší pivovar na Ukrajině učinil velmi zajímavý krok. Přestal totiž s produkcí svého piva zaměřil se výhradně na výrobu zápalných lahví, které jsou mezi obyvatelstvem Ukrajiny poptávané. Dokonce existují oficiální návody, jak tyto láhve používat proti ruské invazi. Štítky na láhvích samozřejmě parodují ruského prezidenta Putina. 

Pravda, to už taková sranda není, ale je to dobré jako střípek do mozaiky dění.