Krize UKRAJINApolitika

Nulandová a další podporovali povstání na Ukrajině. Trump to řekl naplno

22.02.2023 18:55 | Ze sítí

Bývalý americký prezident Donald Trump tvrdí, že v případě opětovného zvolení prezidentem ukončí konflikt na Ukrajině do 24 hodin. Trump zároveň tvrdí, že se musejí Spojené státy ve všech klíčových organizacích zbavit válečných štváčů, kteří svým tlakem na Ukrajinu a NATO rozpoutali konflikt na Ukrajině. „Třetí světová válka nikdy nebyla blíže, než je nyní,“ uvedl Trump.

Foto: Repro YouTube The Independent
Popisek: Donald Trump na CPAC v Dallasu

Trump ve svém projevu k americkým voličům kritizoval Bidenovu administrativu, která je podle něj plná válečných štváčů. „Třetí světová válka nikdy nebyl blíže. Musíme se zbavit všech těch válečných štváčů a globalistů v Pentagonu, na ministerstvu zahraničí a uvnitř CIA a FBI,“ prohlásil Trump ve videu.

„Jeden z důvodů, proč jsem byl jediný prezident za několik generací, který nezačal válku, byl ten, že jsem jako jediný nedal na šílené názory těchto lidí, různých generálů, byrokratů a tzv. diplomatů ve Washingtonu, kteří nás umějí akorát dostat do války. Po desetiletí to jsou stále ti stejní lidé jako Viktoria Nulandová a další jí podobní, kteří byli posedlí tlakem na Ukrajinu, aby byla v NATO. Nemluvě o podpoře povstání na Ukrajině. Tihle lidé hledali záminku pro konfrontaci velmi dlouho, stejně jako před vpádem do Iráku,“ má jasno Trump.

Třetí světová válka je podle něj za rohem a můžou za to právě tito lidé v americké administrativě. „Ačkoliv to hodně lidí nevidí, já to vidím zřetelně a měl jsem pravdu ve spoustě věcí. Ta hrozná a neospravedlnitelná invaze na Ukrajinu by se neuskutečnila, kdybych byl já prezident,“ prohlásil Trump sebevědomě.

„Musíme se nyní zbavit zkorumpovaných globalistů na všech úrovních. Tito lidé desítky let ovlivňují v zahraniční politice každé důležité rozhodnutí. Musíme je nahradit lidmi, kteří hájí americké zájmy. My jsme za čtyři roky dokázali neuvěřitelné věci a vedli jsme celý svět k míru. Nyní je potřeba tuto práci dokončit a vyčistit klíčové organizace, Pentagon, národní bezpečnostní struktury, ministerstvo zahraničí a Bílý dům,“ apeluje Trump, který chce znovu kandidovat na prezidenta.

„Musíme zastavit lobbisty a velké vojenské dodavatele, kteří tlačí naše nejvyšší armádní a bezpečnostní velitele vstříc konfliktu, jen aby na tom všichni vydělali miliony dolarů. To všechno jsou kandidáti války, já jsem prezident míru,“ pokračoval Trump s tím, že je zastáncem míru, ale zároveň silné Ameriky.

„Důvod, proč jsme nebyli za mé vlády v žádném konfliktu, byl ten, že nás ostatní země respektovaly, nikdo si nechtěl nic začít se Spojenými státy a její armádou. Teď se nám ale smějí. Se správným vedením můžeme ukončit konflikt na Ukrajině do 24 hodin,“ dodal Trump směrem ke svým voličům.

Holy Shlit – Trump just publicly confirmed the US State Dept was behind the Maidan Uprising in Ukrainepic.twitter.com/mSmlhLVUE9

— Jack Posobiec ???? (@JackPosobiec) February 21, 2023

Zdroj : Parlamentní Listy

sdíletj na

16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ijn
22. 2. 2023 20:21

kdy a kdo zlikviduje české válečné štváče zloděje majetků státu a tuneláře ??? DJT musí nám pomoci a soudce pošleme do basy tam, kam posílají často nevinné…!!!!!!!

Evžen
24. 2. 2023 18:49
Odpovědět  ijn

Svatá pravda v demokratické společnosti kterou se tak rádi zaštiťujeme by za ty zlodějiny mělo mnoho polistopadových politiků sedět v base za likvidaci českého průmyslu včetně právniků kteří tomu vytvořili”právní”prostředí!Jaký byl důvod po roce 1990 zlikvidovat finanční policií je jasné…!

jiří
22. 2. 2023 21:09
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pedro
22. 2. 2023 21:12

Ta prasnice je ukrajinka.

ijn
23. 2. 2023 00:18
Odpovědět  Pedro

většinou ž/Ž české vládní loutky (zrůdy) proti společnosti bojují nelegitimními způsoby, a slušná společnost se snaží zastavit destrukci státu legitimními prostředky…….. tento boj nelze vyhrát a stát i společnost zachránit,…..eugenici vytyčili cíl !!!!!!

BOHUŽEL, POUZE SÍLE ROZUZMÍ POLITICI,…. SÍLA NÁS MŮŽE ZACHRÁNIT….!!!!!!!! ZAČNĚME DISKUTOVAT S KAŽDÝM POSLANCEM PSP DŮRAZNĚ PŘED JEHO OFICIÁLNÍ KANCELÁŘÍ ( DOMEM ČI BYTEM…) !!!!!!!!!!

Pepa
23. 2. 2023 08:41
Odpovědět  Pedro

Chazarka z Ukrajiny.

Pepa
23. 2. 2023 08:44
Odpovědět  Pedro

Je to Chazarka.

Jaris
23. 2. 2023 00:28

Pokud je mi znamo, tak Trump valcil v Syrii, Afghanistanu a buhvi kde jeste. Podporoval ockovani proti kovidu. Zblbnul Americany po zfalsovanych volbach a v kritickem okamziku je zradil a poslal domu. Vysusit bazinu se mu nepodarilo, protoze zradil a propustil par svych lidi, kteri by mu byvali pomohli. Na Trumpa neni spolehnuti. Tecka.

Jaris
23. 2. 2023 01:42
Odpovědět  scipio

Ale to ja vim, Scipio. Trump se presto konflikty nesnazil ukoncit ani zmirnit a vesele v nich pokracoval, jako kdyz se nechumeli.

ladik
23. 2. 2023 06:45
Odpovědět  Jaris

“Tu hroznou a neospravedlnitelnou invazi na Ukrajinu…”? Stejný magor!

PENNYS
23. 2. 2023 08:18
Odpovědět  scipio

Názor na Americké prezidenty: at je to petr ,pavel , Haw EL ,neb nějakéj Tramp, čundrák,
UŽ NIKDO, NIKDY NESMÍ AGRSÍVNÍM ZÁPADNÍM PŘEDSTAVITELUM VĚŘIT!!!
VÁLKY A ZABÍJENÍ MAJÍ V KRVY, DĚDÍ SI TO Z GENERACE NA GENERACI.

Pavel z Moravy
23. 2. 2023 11:40
Odpovědět  scipio

Je fakt, že války nezačal, ale také neukončil, jelikož ta provojenská pakáž má takovou sílu, že to asi není tak jednoduché. Nevím, jak to bylo s tím očkováním proti Covidu, ale jelikož asi nemá zrovna přátelské vztahy s Gatesem, řekl bych, že on by tyhle prasárny nedělal. Ale věřit někomu z amíků je problém, takže raději ať si žijí na svém písečku a ztratí jakoukoliv možnost ovlivňovat něco ve zbytku světa. Dochází ale lidem, že větší grázlové než amíci jsou možná zdejší evropští mocnáři?

PENNYS
23. 2. 2023 16:16
Odpovědět  scipio

Dědictví se kdykoliv mohl vzdát” když tak machruje ,že do 24 hod. ukončí ukončí válku Okrajiny Dle viditelných dukazu je každej USS prezident je agresivní válečný VUL!!!

Evžen
24. 2. 2023 18:37
Odpovědět  Jaris

On ty války zdědil!Jediné jestli se nepletu dal zavraždit generála Sulejmana,dnes se můžeme těšit budeme mít vysněného prezidenta který nás povede do války proti nenáviděnému Rusku!”Sláva Ukrajině”…!

PENNYS
24. 2. 2023 08:13

Český premier oznámil Bidetovi:
Petr Fiala také uvedl kvantitativní údaje o vojenské technice a munici převezené do Kyjeva jak na náklady českého státu, tak soukromými společnostmi. Uvedl, že na Ukrajinu bylo posláno 89 tanků T-72, 226 obrněných transportérů a bojových vozidel pěchoty sovětského typu a 38 houfnic.
Česká republika převezla do Kyjeva šest systémů protivzdušné obrany a čtyři vrtulníky ze svých armádních zásob a také 900 metrů pontonových mostů. Kromě toho obranný průmysl České republiky dodal Kyjevu 33 vícenásobných odpalovacích raketových systémů. Zorganizována byla také dodávka 1,5 milionu různých typů munice, včetně 60 000 střel.