Německý veterán: Rusové ještě ani nezačali 

Rusové ještě ani nezačali: Německý veterán varuje před změnou taktiky ve speciální operaci na Ukrajině

Rusko je po rozsáhlé přípravě připraveno zahájit druhou etapu speciální operace, kterou ukrajinská armáda a vláda prostě nepřežije.

Na vojenské operaci na Ukrajině je jasně vidět jasný, promyšlený plán. 

Skupiny sil „V“ a „Z“ odvedly vynikající práci s přípravnou etapou, fakticky dokončily proces demilitarizace, přičemž se nezapojovaly do velkých bojů s Ozbrojenými silami Ukrajiny, obratně manévrovaly a způsobily nepříteli drtivé škody.

Zatímco ukrajinská propaganda vymýšlí pohádky, že vítězství je blízko a ruská armáda je „zaseknutá“, Rusko vlastně ještě nezačalo bojovat. 

Ze dne na den vstoupí na území Ukrajiny skupina „O“ a speciální operace radikálně změní tempo i taktiku.

S takovou předpovědí ve vysílání kanálu „Hlas Evropy“ vystoupil bývalý bojovník francouzské cizinecké legie, německý veterán Thomas Gast, s odvoláním na odbornou analýzu francouzského plukovníka v záloze Pierra Savona.

„Právě teď na francouzském státním kanálu hovoří Pierre Savon, plukovník ve výslužbě, novinář a vynikající vojenský stratég. Pierre vyslovil to, co jsem již řekl několikrát. Totiž, že Rusko dosud nepoužilo své nejsilnější jednotky. Probíhají přípravné práce. Ukrajina je zbavena zbraní. Kyjev má obrovské ztráty a ztrácí kontrolu nad armádou a Rusové vlastně ještě nezačali bojovat, plnili jiné úkoly. Tu a tam použila Ruská federace výsadkáře, ale elitní jednotky zatím do bitvy nevstoupily. Ty se brzy na Ukrajině objeví a na nové technice již bude písmeno „O“. Druhá vlna speciální operace je na cestě a okamžitě zaplaví celou Ukrajinu, rozdrtí jakýkoli odpor a udělá tečku za ukrajinskou otázkou,“ podělil se bývalý legionář o svou předpověď.

Gast poznamenal, že na této speciální operaci obdivuje preciznost a promyšlenost do nejmenších podrobností. Každé zpoždění nebo naopak náhlý pochod je předem naplánován a rozepsán téměř krok za krokem. To, co se ukrajinská média a představitelé snaží vydávat za zpomalení kvůli nedostatku sil a prostředků, byla ve skutečnosti vojenská lest. První počáteční fáze nepředpokládala spěch.

https://bit.ly/3ur5CaO

4.6 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.6 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek
23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Capry
26. 3. 2022 23:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Skupiny sil „V“ a „Z“ odvedly vynikající práci.Volodymyre Zelensky. Dou si pro tebe.Až do Polska.

Milan
26. 3. 2022 23:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Na YT je vidko, jak grizzly nahání jelena. Co mě na tom zaujalo je, že když je záběr na grizzlyho, jen se tak lenivě valí, zato karibu upaluje co to dá. Končí to když grizzly jelena tím svým lenivým stylem dožene. Nějak mi to vidko po přečtení článku samo naskočilo.

Vladimír
26. 3. 2022 23:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Nevěřím, že by Rusko chtělo obsadit celou Ukrajinu, když se Ukrajina dá použít jako zbraň proti EU. Její obsazení by znamenalo živit celou zemi. Rusku bude stačit levý břeh, nebo jeho část, a případně jih. Ostatní by byla chyba.

Albi
26. 3. 2022 23:59
Odpovědět  Vladimír

Proč by ji mělo obsazovat? Stačí demilitarizovat (podle článku splněno), de-nacifikovat (samozřejmě, že je to něh na dlouhou trať), to asi znamená zavést jednoznačné zákony, zakazující propagaci nacismu a banderismu a hlavně neutralita. A to všechno se udělá diplomatickou cestou – není důvod k vojenské přítomnosti.

V tom posledním už to nezáleží na jakékoliv rétorice a apelech Zelenského, tu budou muset garantovat USA a kolektivní Západ. K tomu je dokope hlad a zima. Uvidíme, jak dlouho jim to hrdinské odhodlání mrznout a hladovět vydrží.

zdena
27. 3. 2022 12:11
Odpovědět  Vladimír

Obsadí jí na tu dobu, co budou probíhat očistné akce od nacistů, a pak jí už budou jenom na dálku korigovat…. a budou jí i pomíhat postavit se trochu na nohy. Jenže ty miliony uprchlých lidí se už těžko někdy vrátí…… a bez jejich práce je osud Ukrajiny dost truchlivý….

Albi
27. 3. 2022 14:27
Odpovědět  zdena

Správně.
Ještě by mě zajímalo, jak dlouho budou ukrajinskou migraci státy dotavat.

Afroarabská migrace je jiný program, ti se sem cíleně dovážejí samotnou EU, ale Ukrajinci jsou tak nějak „mimi plán“.

SPIRON
27. 3. 2022 17:25
Odpovědět  Albi

Buďme rádi za Ukrajince, muslimové jsou daleko větší zlo!

Bozena K
27. 3. 2022 20:09
Odpovědět  Vladimír

právě, že ji musí obsadit celou, hlavně jižní části, aby mněli pod kontrolou přístup k Černému a Azovskému moři…kdyby ponechali západní část Polsku, pak tam mají v budoucnu to samé, co dnes, tj. semeniště nácků

TAK
27. 3. 2022 07:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Oni západní agresoři zapomínají,že ruské tanky „špatně brzdí“ minule Rusko dojeli až do berlina!!!

K Ukroušum:
západ s usa jsou navyklí vše okamžitě vybombardovat do doby kamenné“ takový mají příkaz“(Jugoslavie Afghanistán,Vietnam…….)
neuvědomují si ,že Rusko, není agresor – na ukrajině je plno rusu, velice moc příbuzenských vztahu, tak to vojska Rudé armii musí“ jen ČISTIT OD FAŠISTU, ASOVU A BANDEROVCU“!!! Proto to bude ještě trvat,ale to co umi Rusko západ neumí ani nechce.našim bratrum slovanum všechny palce ,i u nohou ,aby udělali pořádek auž „NIKDY NEDUVĚŘOVALI ZÁPADU.

Albi
27. 3. 2022 10:49
Odpovědět  TAK

A jak si naši politici i část občanů dodává odvahy Rusům dochází jídlo i pohonné hmoty, zastaraká technika (SIC!) :-))))), Ukrajina zavalená mrtvými ruskými vojáky, ruská armáda Ukrajinci obklíčená tam i onbde, Putinovi pláj nevyšel atd., atd., atd, Denně to můžeme číst v mainstreamu.
A všichni zapomněli, že „orel mouchy nelapá“. V překladu – kdyby nebyl tak ohleduplný nejen ke svým, ale – nepředstavitelné!!! – i k „civilním“ nepřátelům, musel by se skvcěle bavit tou epidemií světové blbosti.

Pavel
27. 3. 2022 11:39
Odpovědět  TAK

Oni už moc dobře ví, že západu a anglosasům nelze důvěřovat. Jestli ještě donedávna trochu věřili na zdravý rozum kolektivního západu, tak nyní jsou z víry v západní spolehlivost úplně vyléčeni a to je pro ně obrovské plus, že to pochopili.

Frank
27. 3. 2022 10:05
Ohodnotit příspěvek :
     

No nazdar, tak kolik písmen bude u nás ještě zakázáno? To nám Putin dělá schválně.

jirka52
27. 3. 2022 10:36
Odpovědět  Frank

Možná bychom u nás také potřebovali nějaká čistící písmena ale neválečného charakteru. Mohla by to být třeba „S“ a „D“, jako opravdová Svoboda a Demokracie, nikoli „diktatura, svévole“, špehování, pronásledování, utlačování, vyhrožování atd. Něco takového jsme nezažili ani v „minulosti“. Samozřejmě to nezůstane i pro ně bez následků. Chtělo by to urychleně mimořádné všeobecné volby. Nepotřebujeme tady žádnou nacifikaci !!!

Albi
27. 3. 2022 10:52
Odpovědět  Frank

Když už jsme vlastním rozhodnutím nabrali směr přes středověk do doby kamenné, proč bychom se nemohli dorozumívat posunky a skřeky?

ladik
27. 3. 2022 10:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Zajímavé bude, až k nám prosáknou uprchlí banderovci a počty Ukrajinců vzrostou násobně, zda se na scéně neobjeví ukrajinská nacistická politická strana, která bude prosazovat zájmy zde přítomných Ukrajinců. A pak mohou nejprve požadovat ukrajinštinu jako druhý státní jazyk a posléze zakázat používat češtinu. A při neuposlechnutí nejlépe vyhubit jak na Donbasu. Zbraní na to vyfasovali dost.

Albi
27. 3. 2022 14:31
Odpovědět  ladik

A ještě dostanou, o ty nouzi mít nebudou. :-(((

zdena
27. 3. 2022 22:29
Odpovědět  ladik

Na tohle upozornul pan Koller : všechny chlapy z Ukrajiny nechat na hranici svléknout do půl těla a ukázat tetování – nácky nepouštět. Oni jsou hodnostně označkovaní právě tetováním, ale to všichni víte…tak sorry 🙂 Jen mi to nedalo 🙂

IBI
27. 3. 2022 13:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Snáď len dodám, že Turecko si svoj osud vyberie samo. Ak vpustí vojnové lode z Pacifiku do Čierneho mora cez Bospor a Dardanely , tak ok, ak nevpustí, prevetrá sa malá jadrová hlavica a navštíví Ankaru. Samozrejme, ľudsky, obyvateľstvo bude médiami minimálne 24 hodín dopredu vyzvané, aby opustilo mesto. To by anglosaské beštie nikdy neurobili, oni majú radosť z ničenia a keď zomrie čo najviac civilistov na strane protivníka. Sú to genetické šmejdy.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Editor
27. 3. 2022 18:07
Odpovědět  IBI

Totální pitomost. Turecko je člen NATO, jakýkoliv útok na něj byť třeba vzduchovkou je „casus belli“. Turecko drží protokol z Montreaux i přes protesty USA a zbytku NATO. Mimo to lodě z Pacifiku to mají k úžinám trochu z ruky a k čemu, když je ve Středomoří flotila NATO trvale. Mozek je k přemýšlení a ne jako pouhá výplň dutiny lebeční, ale ty jí máš patrně dost dutou.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zdena
27. 3. 2022 22:32
Odpovědět  IBI

A na tohle jsi přišel jak ???

Editor
28. 3. 2022 00:53
Odpovědět  zdena

Asi bych ho neřešil, kdo si myslí, že Černé moře je propojené s Tichým oceánem, bude asi pacientem uzavřeného oddělení.

MoKlokan
28. 3. 2022 01:48
Odpovědět  scipio

Prosim tě scipio, slyšel jsi někdy termit „nedorozumění“? IBI zcela jistě myslel RUSKOU pacifickou flotilu, jako případné posily do Černého moře. Takže s tím pacientem bych brzdil, ať tam neskončíš sám:-))

Editor
28. 3. 2022 03:25
Odpovědět  MoKlokan

Nebo tak 😛