Krize UKRAJINA

Nebenzja v OSN: pole na jihu a lesy u Charkova jsou posety tisíci mrtvol ukrajinských vojáků, o nějakém „průlomu“ ukrajinských sil nemůže být řeč

Stálý představitel Ruska při OSN Vasilij Nebenzja komentoval protiofenzivu Ozbrojených sil Ukrajiny. 

Jeho slova cituje RIA Novosti.

Stálý představitel Ruské federace při OSN Vasilij Nebenzja řekl, že o protiofenzívě ze strany ozbrojených sil Ukrajiny nemůže být řeč, vše, co se dělá, je Zelenského PR kampaň za účelem získání západní vojenské pomoci.

Na zasedání Rady bezpečnosti OSN stálý představitel popřel úspěch Kyjeva v protiofenzívě a řekl, že o žádném „průlomu“ ozbrojených sil Ukrajiny nemůže být řeč. Administrativa ukrajinského prezidenta  Volodymyra Zelenského se podle jeho slov „snaží vytvořit alespoň zdání, že země může zaútočit“, což bylo pro Kyjev přínosné kvůli poslednímu jednání ministrů obrany NATO v Ramsteinu.

Nebenzja poznamenal, že ukrajinské ozbrojené síly obsadily několik okrajových vesnic, ale „samozřejmě o průlomu nemůže být řeč“.

Na rozdíl od hodnot vojenské strategie ukrajinská strana otevřeně řekla světovému společenství o útočných plánech na navrácení ztracených území.

“Vojenští experti to dobře chápou. Západní média už ale vytrubovala, že Ukrajina zahájila protiofenzívu, kterou je potřeba podpořit novými západními zbraněmi. Pro setkání v Ramsteinu tak bylo vytvořeno potřebné mediální zázemí”.

„Pokud můžeme soudit, proti tomuto šílenství se postavilo i vedení ozbrojených sil Ukrajiny, ale prezident Ukrajiny po rozhovoru s britskými a americkými kolegy byl neoblomný.

V důsledku toho jsou pole u Nikolajeva a Záporoží a lesy u Charkova posety tisíci mrtvol ukrajinských vojáků, kteří byli posláni na jistou smrt a kterým zadní oddíly nedovolily ustoupit.

Několik okrajových vesnic bylo obsazeno, samozřejmě o nějakém průlomu nemůže být řeč,“ řekl Nebenzja.

„Chceme mluvit o roli našich západních kolegů, kteří s Ruskem rozpoutali největší zástupnou válku (proxy war) v historii rukou Ukrajinců a do posledního Ukrajince.

NATO ve skutečnosti v manuálním režimu řídí akce Kyjeva v dějišti vojenských operací. Ukrajinští představitelé vojenské rozvědky veřejně uznali, že Washington je přímo zapojen do koordinace každého cíle amerických raketových systémů HIMARS.

Ukrajina je zaplavena západními vojenskými instruktory, zpravodajskými službami a žoldáky a v řadě zemí aliance se konají výcvikové kurzy pro ukrajinské ozbrojené síly.

Ukrajincům se neustále předkládá to, že s moderními západními zbraněmi, nějakým wunderwaffe, mohou zvrátit průběh tažení a porazit Rusko.

Nebudu tyto pusté výmysly komentovat, ale důsledky tohoto masivního podvádění obyvatel, které provádí Zelenského režim, jsou pro Ukrajinu velmi politováníhodné a nyní jsme ještě daleko od konce tohoto sebedestruktivního procesu. Západní zbraně nehrají na bojišti rozhodující roli, bez ohledu na to, jak moc naši bývalí partneři a jejich ukrajinští vazalové tvrdí opak,“ řekl Nebenzja.

Stálý představitel Ruska při OSN také připustil, že Ukrajina bude nadále dostávat nové šarže zbraní.  Nebenzja nazval Ukrajinu místem pro likvidaci zastaralých zbraní NATO a testovacím místem pro nové zbraně.

“Proto by bylo naivní věřit, že Washington a Londýn v blízké budoucnosti změní svou pobuřující rétoriku,” řekl.

Diplomat dodal, že ukrajinští zkorumpovaní úředníci organizovali dodávky zbraní ze Západu na globální černý trh. Ukrajina se stává centrem pro nelegální dodávky vojenského materiálu, který mohou teroristé použít v Evropě, Asii, na Středním východě a v Africe. 

“Zvláštní hrozbu představují MANPADS a protitankové systémy,” varoval Nebenzja.

Rusko a NATO

Nebenzja se ve svém projevu vyjádřil i ke vztahům mezi Ruskem a NATO. Nepřímá konfrontace mezi Severoatlantickou aliancí a Moskvou podle jeho slov zvyšuje pravděpodobnost přímého střetu.

“Nepřímá konfrontace mezi NATO a Ruskem objektivně zvyšuje riziko přímého střetu mezi Ruskem a aliancí, navzdory tvrzení, že dělají vše pro to, aby se takovému scénáři vyhnuli”, ukončil Nebenzja.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3Rwguyh
https://rusvesna.su/news/16627…

sdíletj na

201 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
10. 9. 2022 03:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Nebenzja drobet vlní. Pravda je, že tisíce mrtvol zřejmě jo, ale také je pravda, že se bandeři u jakési děrevni Balakleje vmáčkli dost hluboko do fronty – cca 70 km; vypadá to jako pěst vražená do linie fronty po zápěstí – a juchají a prsí se ohromným vítězstvím a nelení s perzekucí a trestáním “vlastizrádců” – vzal sis od nich jídlo? Vzal! Vlastizrada!
Ale jak se tak na to koukám, nemohu si pomoci, ale když to v místě toho zápěstí Rusové zúží a poté uzavřou, ocitnou se bandeři v dalším, tentokrát poměrně velkém kotli. Až si tak říkám, zda v tom není ze strany Rusů úmysl. Ne tedy že by nutně musel být – i to je reálné. Tož jdu spát, uvidím která strana bude juchat zítra, či za pár dní.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
pav-el
10. 9. 2022 05:22

Dá se říct, že je mi z toho zabíjení a vlastně depopulace Ukrajiny strašně zle! Jak to, že OSN nekoná? Aha, jedná se pouze o slovany! Tak to jo. To si tam západ může klidně vybouchat zbraně a tak si obnovit vlastní výzbroj. Vždyť je to masakr dětí, otců, žen! Děje se to v Evropě. Snadno se to může přelít k nám!

Lev Prch
10. 9. 2022 07:50
Odpovědět  pav-el

Ať tam jdou bojovat fyjalový vlastizrádi a pijavice dovezený do ČR z Banderostánu, bude to určitě vítězná série….. 😡😡😡😡😡

jirik
10. 9. 2022 08:19
Odpovědět  Lev Prch

tady jsou další dobrovolníci:
V Aleji odvahy v Kyjevě v pátek odhalili dvě tabulky věnované jednak lotyšskému prezidentu Egilsovi Levitsovi, jednak předsedům české a polské vlády Petru Fialovi, Mateuszovi Morawieckému, polskému vicepremiérovi Jaroslawu Kaczyńskému a bývalému šéfovi slovinské vlády Janezu Janšovi. Oznámila to kancelář ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského.

zdroj novinky.cz

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
10. 9. 2022 09:31
Odpovědět  jirik

Kdyby pod těma deskama leželi….. 🤣🤣🤣🤣

Albi
10. 9. 2022 10:49
Odpovědět  Lev Prch

Četla jsem ten článek a v diskuzi pod ním a nadšeným řevem rusofobů, jeden uz normálních lakonicky komentoval Fialovo “vyznamenání” : “Už je na dlažbě”.
Kéž by, dodám.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
10. 9. 2022 13:31
Odpovědět  Albi

Frickové se veselili stejně a jak dopadli 👎

Masunta
10. 9. 2022 19:12
Odpovědět  Lev Prch

!!! … psych – tedy vyjmenovaná slova po “f” znáš a ještě jsi objevil vlastizrády.

10. 9. 2022 20:31
Odpovědět  Masunta

Takhle nějak to u cvoků probíhá? Místo hlasů Cvak… cvak…?

Masunta
11. 9. 2022 07:55

Dobře, že tě sejřím, že stříháš slechama, zrychlíš tep a pohyby, když zahlédneš můj nick. Móc dobře, Milánku náš Oslňující rup …psych.

Lev Prch
11. 9. 2022 12:33
Odpovědět  Masunta

Jen hlupák se neudrží a dává rady jiným!!!!!!

Masunta
11. 9. 2022 14:43
Odpovědět  Lev Prch

!!!! … psych + deficit léků

Lev Prch
11. 9. 2022 15:49
Odpovědět  Masunta

Jen hlupák se neudrží a dává rady jiným!!!!!!

Masunta
11. 9. 2022 19:40
Odpovědět  Lev Prch

!!!!!! … psych: do kolika let tě vedli rodiče za ručičku na nočníček, do 5ti let ?

Pijack
10. 9. 2022 07:56
Odpovědět  pav-el

Nejhorší na tom je, že si to sami Slované, hlavně Ukrajinci, neuvědomují. Ta servilita k USA je strašná a do očí bijící. Stejně jako kdysi k Hitlerovi. Přesvědčili se na vlastní kůži, jaké svině Němci byli a přesto s nimi kolaborovali a dodnes se chvástají hákovými kříži. Hlavně umělecká fronta v Kyjevě. To snad museli amíci napřed naplnit Ukrajinské sklady drogami, aby si politici na ten herák zvykli a pak už stačí málo. Závislák na heráku udělá cokoliv, jen aby si svého dealera nerozhněval.

Pavel z Moravy
10. 9. 2022 09:10
Odpovědět  Pijack

To máte jednoznačnou pravdu, že si to Slované a obzvláště samotní Ukrajinci neuvědomují komu a čemu slouží. Nejdou ale litovat, fašistická ideologie je zpracovala a oni se proti ní nepostavili. Jsou prostě obdivovatelé Bandery a celý západ a hlavně naši škůdci se perfektně odhalili k jakému proudu náleží. Musím říci, že tak napřímo ukázat svůj příklon k banderovcům může pouze hlupák, který si neváží své pověsti. Oni ale slouží globálu, takže jaká pověst, vrána k vráně sedá atd. Ono je to vlastně obdobné jako chování sudetských Němců. Z originálních záběrů je vidět jak 90% sudeťáků hajlovalo a řvalo, že chtějí zpět do říše. Nemuseli to dělat, ale chtěli. Fanatismus dobře přiživovaný je vždy to největší nebezpečí, které na člověka číhá. Proto Ukrajince vůbec nelituji, vybrali si.

Lev Prch
10. 9. 2022 09:34
Odpovědět  Pavel z Moravy

Banderovec by měl mít znovu vytyčené hranice. Nejlépe ty z let 100př.n.l.

Markýza
10. 9. 2022 09:13
Odpovědět  Pijack

A právě proto to zřejmě musí být až do posledního Ukrajince. Aby jim to konečně došlo.

Lev Prch
10. 9. 2022 09:35
Odpovědět  Markýza

Hlavně i těch, co jsou v ČR 👎👎👎

Lev Prch
10. 9. 2022 09:32
Odpovědět  Pijack

Banderovec nebyl nikdy Slovan!, je to odpad Evropy 👎👎👎👎

Masunta
10. 9. 2022 10:15
Odpovědět  Pijack

Je to výsledek dlouhodobé ideologické masáže (i u nás je to patrné). Dohry budou ještě mnoho let. Z Ukrajiny pak prý vznikne malý “kvazistát”.

10. 9. 2022 18:32
Odpovědět  Pijack

Přátelé, problém je v tom, že uvažujete jako normální lidi. Jenže abyste se dostali do obrazu, musíte uvažovat jako bandeři. Identifikovat se s nimi; vnímat se jako bandeři; stát se jimi – musíte se identifikovat jako ukrajinec (z prac. důvodů použiji pojem ukrajinec) – ne jako Slovan. V čem je rozdíl? V tomto:
Ukrajinci nejsou Slované! Ukrajinci jsou přímými potomky Starogermánů a Skandinávců s prastarou civilizací, s kořeny ve starém Egyptě; která prastará civilizace byla nositelem kulturního rozvoje Evropy!
Myslíte, že mi hráblo? Nehráblo! Toto jsou nejnovější objevy ukrajinských “vědců”, toto banderům, spolu s tím, že jsou nadlidé a Rusové podlidé, hustí do hlavy!
Ještě na jaře stačilo zadat “ukrajinci potomci starogermánů a skandinávců” a vyjuklo na mě hafo odkazů, když jsem to zkusil před chvílí, bych sem nějaký hodil – nic. Nikde žádná zmínka. Jo, jedna ano. Na diskuzi v pokecu a když jsem na to klikl, tu máš káčo lívanec, čumí na mě Milan ze Zahrady Čech. Sem myslel, že se pos-eru. Z googlu to sice bylo “vymizeno”, z hlav banderů však nikoli! A o to jde!
Zdá se vám ten starogermánský původ a jeho přijetí bandery příliš fantaskní?
Mě ne. Pracovní model:

10. 9. 2022 18:40

Čeští “vědci” přijdou s nejnovějšími objevy v genetice a zjistí, že Češi, na rozdíl od všech ostatních Slovanů, mají 85% keltského genofondu, 10% germánského, a jen 5% slovanského. A začnou to do národa hustit horem dolem.
Co myslíte, kolik času uplyne, než se staneme přímými potomky Keltů a kdo není s námi je proti nám a do basy s ním, neb je zrádce a hanobitel a národa a rozvraceč a Russácký, Kremlem placený špión a vlastizrádce? Takže takhle se to má s tím bojem Slovanů proti Slovanům…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pijack
11. 9. 2022 08:34

Něco na tom je a vím jak to myslíš. Mám podobné poznatky. Dnešní území Ukrajiny svého času ovládali Vikingové. Rusové postavili na obranu území město Kyjev. Ukrajinci v té době ani neexistovali, když na sebe narážely vojska Vikingů a Rusů… Jde o to, kdo a jak dokáže přepisovat dějiny.

Lev Prch
11. 9. 2022 15:50
Odpovědět  Pijack

Ještě chvíli a EXITOVAT NEBUDOU 👍👍👍👍

Masunta
11. 9. 2022 19:41
Odpovědět  Lev Prch

!!!!!! … psych – co je EXITOVÁNÍ ?

jirik
10. 9. 2022 08:22
Odpovědět  pav-el

A co by OSN asi dělala?! Maximálně vydá nějaké prohlášení,…nebo že by vzali flintičky a šli bojovat na ukrajinu?

Markýza
10. 9. 2022 09:14
Odpovědět  jirik

Právě. A prohlášení nevydává už – odkdy? Od Vietnamu?

Lev Prch
10. 9. 2022 14:41
Odpovědět  Markýza

Od války v Koreji.

Ladislav
10. 9. 2022 11:03
Odpovědět  jirik

💤OSN? Zločinci pod vedením gengstrů usa! Dnes k lejnu!

oldoo
10. 9. 2022 09:05
Odpovědět  pav-el

A ona konat může?Stav OSN je obrazem toho,proč ke střetu došlo.Část je pro západ,část jsou západní otroci,část západní kolonie,část na západě závislá…..západ,západ,západ.OSN je k ničemu,nikoho důležitého nezajímá,jak má tedy konat?
Jak konala,když USA naprosto rozvrátily třeba Irák,povraždily bez důvodu půl milionu obyvatel a rozkradli jejich ropu??

Albi
10. 9. 2022 10:59
Odpovědět  oldoo

Kdo platí, ten rozhoduje. OSN financují členské státy.

USA 27,17 %
Japonsko 12,53 %
Velká Británie 8,16 %
Německo 8,02 %
Francie 7,56 %
Itálie 5,00 %
Čína 3,94 %
Kanada 3,21 %
Španěsko 3,18 %
Korejská republika 2,26 %

10. 9. 2022 11:53
Odpovědět  Albi

USA 27 %: Nezapočítávaj si tam taky přemrštěný pronájem za budovy OSN v NYC?

Albi
10. 9. 2022 13:10
Odpovědět  primak

To nevím. Tak detailně jsem to nestudovala. Tohle je údaj z kapitoly o financování mírových operací 🙂 OSN (2011 – 2012) .
Ale ta první místa určená pro jiné kapitoly rozpočtu se určitě nijak zásadně měnit nebudou.
Podstatné je to 1. místo – hlavní financiér a proto má OSN tzv. pod palcem.
https://www.osn.cz/wp-content/uploads/2014/12/vse-o-osn-historie.pdf

Lev Prch
10. 9. 2022 13:33
Odpovědět  Albi

OSN je pobočka uSSa a proto je třeba je zrušit!👎

sergej
10. 9. 2022 11:54
Odpovědět  Albi

Promuslimská organizace soukromého vlastníka? Nezapomínejte že “bombama byl za sarkocim u galských kohoutů co na to když ho zbaví dluhu za prezidentskou kampaň u kaddáfiho a fedu hrozby zlatého denáru afriky. Kdyby mu řekl že mu vysuší vošintonskou bažinu co by nukleární velmoc evropa by byla na to jinak s kalergi €araboafriky ECB rozhodnutí jak od pasáků koz a vembloudů a klidně mi můžete sdělit kdy z centrály kolonialistů výměny obyvatel evropy dnes bylo jiné. Rád se poučím a hodně štěstí.

sergej
10. 9. 2022 11:59
Odpovědět  sergej

Muslim keňan nebo havajan?, ale nedávno jsem zaznamenal že tančil na nějaké výroční trachtaci dva dny v kuse, jáchachá.
https://www.youtube.com/watch?v=Hy8kmNEo1i8

Gene
10. 9. 2022 15:50
Odpovědět  Albi

Albi, tady je taka perlicka o OSN.
Andrew Glass z Politico v článku z roku 2015 uvedl, že; “Nelson Rockefeller zařídil koupi [ústředí OSN] poté, co byla zamítnuta počáteční nabídka umístit ho na rodinném sídle Rockefellerů v okrese Westchester, protože je příliš daleko od New Yorku. Tento drzý projev Rockefellerovy kontroly nad OSN (Rodina je tak arogantní, že se doslova pokouší umístit sídlo OSN na vlastní dvorek), by měl být velmi jasný každému kriticky smýšlejícímu člověku, který to má pod kontrolou. Organizace spojených národů byla od samého počátku ničím jiným než jezuita-Rothschild-Rockefellerův nástroj globální kontroly; Stručně řečeno, Organizace spojených národů působí jako přední organizace centrálního bankovnictví, navržená a vybudovaná s jediným cílem eliminovat národní suverenitu tím, že přináší „globální vládu“ prostřednictvím globální závislosti.

10. 9. 2022 17:21
Odpovědět  Albi

Má to jeden nedostatek Oficiálně sice platí USA, ve skutečnosti to přes vládu USA platí “ti za oponou” (třináct rodin; židizednáři; globální lichváři, Globální prediktor; špička špičky světových finančníků; globální hybatelé; světové židovsto; deep state atd. atd. – jak je ctěná libost. Podstatné je, že se ve skutečnosti jedná o jeden a týž subjekt), stejně jako je takto placena i WHO a pár dalších organizací.

Gene
10. 9. 2022 18:25

Uz vam to take dochazi? Ted jeste ten subjekt se nazyva financni sektor. Stal za vsim globalnim zlem co nas potkalo. A i za tim Leninem a Maem. I ten Stalin musel s nima castecne spolupracovat. Jeho snaha o zbaveni se jejich vlivu byla potrestana valkou a pozdeji jeho jeho vrazdou. Za obema svetovyma valkama stoji ta sama pakaz. Ted jeste najit, toho kdo tomu subjektu veli, tam uz se zdroje rozchazeji. Pravdepodobne to bude dynastie Rothschildu.

10. 9. 2022 19:16
Odpovědět  Gene

Jaké “také dochází”?! Tohle tvrdím co jsem sem přešel z NR, poté co ji vymázli, kde jsem tvrdil totéž! To ale na druhou stranu neznamená, že naskočím na kdejakou chujovinu která se nějakému fanatickému židobijci – krásný příklad je VK a pár jich je i zde – vylíhne v řepě a začnu tu rasisticky běsnit a jeduflusat!
Co se týká Maa + Lenina + Stalina a historie Číny a Ruska obecně, nejen o revoluci, ale vůbec, nejsem sice jako Masunta, s papírově stvrzeným IQ nejméně 250 a patentem na vševědění, ale něco o tom vím. Proto se o tom odmítám dohadovat, protože v žádném případě nemám v úmyslu tapetovat pokec svými rozumy a odkazy odkud jsem čerpal a pracně je vyhledávat.
A nejen dynastie Rohschildů. Nejobjektivnější specifikace “těch v zákulisí” je dle mého (tedy dle mnou vyšťouraného, z čehož jsem si utvořil názor) špička špičky světových finančníků, což je cca 13 rodin, a to nejen židovských, plus Vatikán. Na ten se rádo zapomíná.
Rodin “se starými penězi” dalo by se také říci, plus Vatikán s “nejstaršími penězi”. A nemají prsty jen v obou válkách. Táhne se to už od Francouzské revoluce, ale v podstatě z ještě mnohem starších dob. Proč asi došlo k likvidaci Templářů, že.

Gene
10. 9. 2022 20:09

Souhlasim, jenze ti zide, vicemene chazari, zioniste stoji u vseho zleho, staci se podivat kdo ovlada finanxni sektor a kdo stoji v cele pharma byznysu. . Zajimalo by mne, z ceho berete sve znalosti. Rekl bych ze pokud pisi o veci, musim si spoustu veci overit. Ja pokud pisi o Cine, cerpam hodne znalosti od cinanu s kteryma ted delam. Pracuji na projektu, ktery je z velke casti financovan Asiaty – Cina, Japonsko, Indonesie. Setkavam se s jejich mentalitou. Navic v predcovidove dobe jsem casto pobyval v Asii a Americe (kde jsem v dobe covidove skysnul). Takze vefsino pisi na podkladech, ktere byly kdysi volne dostupne i v knihovach, na techto kontinentech.

10. 9. 2022 20:58
Odpovědět  Gene

Jenže proč převážně Židé, spolu se židy, zase souvisí s jejich s historií o nejméně jeden a půl tisíciletí zpátky v čase, kdy jim byla zakázána držba půdy, provozování řemesel atd. atd., takže jim nezbývalo, než kšeftovat, zpočátku s otroky – což bylo křesťanům zakázané, proto také táhli s každým vojskem židovští obchodníci s otroky – a pak obecně. A od obchodu k lichvě je jen krůček, že – škoda nechat peníze zahálet, bo peníze dělaj peníze atd. atd.
Odkud čerpám? Odevšad. Doslova. Přednášky, vyprávění a zážitky “těch kteří tam byli”, knihovna, internet atd. atd. A ověřování? Nikdy si neutvořím názor, dokud se nepodívám pod všechny přístupné kameny – to jest pro i proti. Jo, žere to čas, ale je to můj čas a jsem v důchodu.

Gene
10. 9. 2022 23:21

Proc zide? Precetl jste si talmud? Nabozenstvi, prectete si treba rabbiho Harry Watona
https://www.gwb.com.au/2000/myers/book.htm
Ono jje spousta literatury, ktera je podlozena dokumentaci. Sveho nepritele musite poznatl, jinak neni sance se ho zbavit. Proste obetuje par kasparku, aby tam nasadil jeste horsi bandu, proto se system drzi. Naleteli uz par krat, naposledy v 1989.

Administrátor
P.A.Semi
11. 9. 2022 03:21
Odpovědět  Gene

Viz http://pialpha.cz/Talmud_plan – citace z Talmudu z knihy Sanhedrin, jež je vrcholem všeho zla Talmudu…
Je tam odkaz na anglický překlad, se zvýrazněnými pasážemi…

A nejsou to ty obvyklé hnusárny, které se z Talmudu citují, ale odkazy na pasáže, kde se píše, jak se nás chystají vyhubit…

πα½

Masunta
10. 9. 2022 22:25
Odpovědět  Gene

Prisníva sa mu volačo. Trepe a chce sa vyrovnať Masuntovi. To si dal priveliký ciel. Tuná len vodu kalí, čas utráca.

Lev Prch
11. 9. 2022 12:35
Odpovědět  Masunta

Chtít být jako ty může jen hluboce mentálně retardovanej jedinec!!!!😡😡😡😡😡😡

Masunta
11. 9. 2022 14:46
Odpovědět  Lev Prch

!!!! …. těmi vykřičníky ubezpečuješ právě to SVÉ ego o správnosti SVÝCH názorů (nízká sebedůvěra?) nebo si myslíš, že můžeš na kde koho řvát jako v kuchyni ? Piš stále, stále k věci. Například jako tuhle – jestli právě TY věříš v zázraky, jestli někomu schvaluješ nadšení právě TY, a neomezuj se ve sprostých slovech.

Lev Prch
11. 9. 2022 15:51
Odpovědět  Masunta

Chtít být jako ty může jen hluboce mentálně retardovanej jedinec!!!!😡😡😡😡😡😡

Masunta
11. 9. 2022 21:22
Odpovědět  Lev Prch

!! … psych .. už se ti podařilo rozchodit, že jsem se díval na Mardocha ?

Masunta
10. 9. 2022 16:44
Odpovědět  pav-el

Zdroj MO RF: Ozbrojené sily Ukrajiny majú bezprecedentné straty a Rusko vyrovnáva front10.09.2022 Aktívne bojové akcie pokračujú v smere Charkov-Izyum. Ruské jednotky sa preskupujú a vyrovnávajú frontovú líniu, ktorá bola pre Ozbrojené sily RF spočiatku nepriaznivá.
Oznámil to dnes 10. septembra zdroj z ruského ministerstva obrany pre agentúru EADaily.

Preskupovanie podľa neho prebieha s minimálnymi stratami — Ozbrojené sily RF manévrujú, šetria personál a techniku, ako aj úzko kooperujú s rôznymi jednotkami a druhmi vojsk. Ukrajinské jednotky, ktoré postupujú s najvycvičenejším personálom, „šokovou päsťou“, sformovanou na rýchly útok, utrpeli obrovské straty, napriek tomu, že ozbrojeným formáciám poskytuje podporu veľké množstvo zahraničných žoldnierov. O tom, že straty sú neúmerné, svedčia preplnené nemocnice nielen v neďalekom Charkove, ale aj v rade ďalších miest. Rovnako preplnené sú dnes aj ukrajinské márnice. Straty Ozbrojených síl Ukrajiny počas tejto protiofenzívy sa podľa priemerný

Masunta
10. 9. 2022 16:45
Odpovědět  Masunta

odhadov pohybujú za pár dní od 2500 do 5000.Ruské jednotky opúšťajú mestá a nerobia z nich nedobytné pevnosti, ale lákajú Ozbrojené sily Ukrajiny do otvoreného priestoru, kde na ne útočia vysoko presné zbrane, delostrelectvo a lietadlá. Už teraz sa na front presúvajú ďalšie zálohy s ťažkou technikou a zbraňami, čo pomôže stabilizovať front. Súčasný taktický ústup je plne opodstatnený – umožňuje zachrániť životy ruských vojakov, ktorí sa preskupia a podniknú protiútok.
Zaujímavosťou je, že k útoku v charkovskom smere Ukrajina použila všetky svoje zálohy, vrátane jednotiek, ktoré sa zúčastnili útoku na Cherson. Dosiahli lokálne víťazstvá, avšak za cenu obrovských strát, ktorých rozsah oficiálna vláda tají, no tak či onak sa čoskoro ukážu. Toho sa bálo vedenie ukrajinskej armády — generáli a velenie boli proti bezhlavej ofenzíve, no prezident Vladimir Zelenskij na tom trval, aby vytvoril zdanie bojaschopnosti svojej armády a posilnil vlastný PR. Kyjevský režim bude pritom čeliť vážnym problémom, keď bude známy počet strát.

Administrátor
P.A.Semi
11. 9. 2022 03:26
Odpovědět  Masunta

Tohle “vyrovnávání fronty” je eufemismus pro to, že prostě utekli… Přeskupí se na pozici, kterou lze lépe bránit…

Nejhorší na tom ale je, že tam zanechali civilní obyvatelstvo napospas Ukrofašistům, kteří už tam začali “filtrování” a bez soudu popraví všechny, kteří s nadějemi spolupracovali s Ruskem…

Jedna Buča stačila!
Je mi místních ukrajinských civilistů v Balakleia a v Izjum líto…

πα½

Zeko
10. 9. 2022 07:34

Zavřou prd, nestačí utíkat.

sizok
10. 9. 2022 08:52
Odpovědět  Zeko

Jsi hlupák.

Markýza
10. 9. 2022 09:18
Odpovědět  Zeko

Já vám nevím…to jsou pořád výkřiky, jako že “budou utíkat” a “propadli panice”……lidi, vy jste v životě nejenže neviděli živého Rusa! Vy prostě netušíte ani to pověstné ň.
Umím si představit Rusa, jak se lekne – ale ani při nejlepší vůli si nepředstavím Rusa, jak propadne panice. Stejně tak si je neumím představit, jak “utíkají” Jak se vzdávají ano – utíkají ne.
Jsou prostě věci, které se zásadně příčí jejich povaze. A když na to namyšlený Západ nepřijde (jako že se ani neuráčí se o to zajímat) pak mají Rusové vyhráno předem.

sizok
10. 9. 2022 09:53
Odpovědět  Markýza

Myslím, že v tom západ Rusko velmi podceňuje. Oni opravdu ještě
nevytáhli svá esa. Až je vytáhnou, bude pozdě. Pro všechny.
Myslím, že se o tom ani nedozvíme.

Albi
10. 9. 2022 11:05
Odpovědět  sizok

Nejen v tom. Ale taky na to dojede. Podceňovat protivníka se nevyplácí.
A tady Západ vlastně obelhává sám sebe. Můžeme se jen dohadovat, proč.
Osobně se domnvám, že si tím uzavíráním očí před realitou dodává odvahu.

Něco jako “Nedoívej se dolů, zavři oči a skoč”!

10. 9. 2022 16:49
Odpovědět  Albi

Jdu temným lesem a pískám si.

Masunta
10. 9. 2022 22:29

Raději v té temnotě koukej kam šlapeš, ať nezakopneš a ověřené vědomosti si hned do hrobu nevezmeš. Co by si pokec24 bez TEBE počal ?

11. 9. 2022 00:55
Odpovědět  Masunta

cvak cvak cvak cvok

Masunta
11. 9. 2022 10:32

Dobře, že tě sejřím, že stříháš slechama, zrychlíš tep a pohyby, když zahlédneš můj nick. Móc dobře, Milánku náš Oslňující rup …psych.

Lev Prch
11. 9. 2022 12:36
Odpovědět  Masunta

Vygumoviči,krom Ctrl-C a Ctrl-V umíš co?????Myslet určitě ne!!!!!

Masunta
11. 9. 2022 14:49
Odpovědět  Lev Prch

!!!! …. těmi vykřičníky ubezpečuješ právě to SVÉ ego o správnosti SVÝCH názorů (nízká sebedůvěra?) nebo si myslíš, že můžeš na kde koho řvát jako v kuchyni ? Piš stále, stále k věci. Například jestli právě TY věříš v zázraky, jestli někomu schvaluješ nadšení právě TY, a je normální používat sprostá slova. U sprosťáků… 🙂

Lev Prch
11. 9. 2022 15:52
Odpovědět  Masunta

Chtít být jako ty může jen hluboce mentálně retardovanej jedinec!!!!😡😡😡😡😡

Lev Prch
11. 9. 2022 15:52
Odpovědět  Masunta

Chtít být jako ty může jen hluboce mentálně retardovanej jedinec!!!!😡😡😡😡😡😡

Misa z Moravy
10. 9. 2022 09:54
Odpovědět  Zeko

Taky mne překvapilo, jak rychle Rusové ustupují.

10. 9. 2022 16:48
Odpovědět  Zeko

No, to logicky musí, za bandery utíkat, když je budou chtít eliminovat dřív, než jim zdrhnou.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sizok
10. 9. 2022 08:54

Dá se říct, že to asi tak bude. Rusové nejsou hloupí, nikdy dopředu neřeknou
co chtějí udělat.

10. 9. 2022 16:51
Odpovědět  sizok

"Proto, chceme-li vést útok, musíme vypadat neschopně; pokud chceme použít síly, musíme vypadat nečinně; pokud jsme blízko, musí to vypadat, že jsme daleko; pokud jsme daleko, má nepřítel věřit, že jsme blízko." Mistr Sun-ć, umění války.

sizok
10. 9. 2022 18:52

Přesně tak.

Masunta
10. 9. 2022 22:33

A co mistr řekl o počtech ? Chceme, aby si nepřítel myslel že je nás moc, když je nás málo… i když je nás moc.. V citátu máš jednu chybu. Stáří už se projevuje ?

11. 9. 2022 00:56
Odpovědět  Masunta

cvak cvak cvok

Masunta
11. 9. 2022 10:32

Dobře, že tě sejřím, že stříháš slechama, zrychlíš tep a pohyby, když zahlédneš můj nick. Móc dobře, Milánku náš Oslňující rup …psych.

Lev Prch
11. 9. 2022 15:53
Odpovědět  Masunta

Ctrl-C a Ctrl-V,víc ti s F73 ,A52 ,F22 není dáno 👎👎👎👎👎

Markýza
10. 9. 2022 09:10

Já nejsem žádný voják – ale tenhle jejich průlom by vyděsil i mě, bábušku z vesnice. Jen se prolamujte, chlapci….pak stačí udělat malé cvak a ufiknu vás i se šťopkou.

sizok
10. 9. 2022 09:13
Odpovědět  Markýza

Přesně tak.

Pavel K
10. 9. 2022 11:58
Odpovědět  Markýza

Pošlou jim tam výcucovku a budou plíčky na smetaně. 🤦‍♂️🤦‍♂️💀💀🤮

Pavel
10. 9. 2022 15:33

našel jsem toto https://www.pravda.com.ua/rus/news/2022/09/10/7366907/ no kdyby se do neotvíralo tak je zde obrázek a na něm je mi záhadou to že i když tráva a stromy odpovídají dnešní době tak mě zarazili ti okrajinští vyfešákovaní vojáčci a jejich vyleštěná autíčka po několikadenních bojích žádný škrábanec žádná špína i ty pneumatiky jsou jak z autosalonu divný co a když se kouknu na hodně dalších prý současných fotek tak tam vidím zimní výstroj čerstvě zoraná pole sotva vyrostlou trávu jako to video slavný to odpal agm 88 harm https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-ukrajinsti-piloti-uz-odpaluji-americke-rakety-harm-proti-radarum-40407440 tak je vidět pole od oranisek až po žluté vzrostlé kokpit letadla je minimálně ze dvou typů….. jako ve stroji času ráno je březen odpoledne červen a navečer nám prezentují září

Snímek obrazovky 2022-09-10 151452.jpg
10. 9. 2022 16:58
Odpovědět  Pavel

Tleskám! Nejsi také ve znamení panny? Smysl pro detail, analytické myšlení a tak. Sice na zvěrokruh a hlavně na předpovědi horoskopu nevěřím, ale tohle nějak funguje, jak jsem časem zjistil u dalších “panen”.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Masunta
11. 9. 2022 15:41
Odpovědět  Pavel

Jednu linii elektrického vedení se podařilo v sobotu večer obnovit, což umožnilo odstávku posledního reaktoru.
Odstavení bloků ZAES způsobil zkrat na vedení VVN, který byl způsoben střelbou Ukrajinců na stožáry elektrického vedení (aby nemohlo být elektrické vedení přepojeno na Krym).
Hned vedle (2 km) je tepelná (uhelná/topný olej) elektrárna (ZTES), která má dostatek výkonu pro chlazení/* ZAES – pokud zase někdo nezačne střílet na stožáry.
/* chladící voda pro ZAES se odebírá z přehrady Nová Kachovka – poslední stupeň Dněperské kaskády.

Pijack
10. 9. 2022 07:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Není důležité, kolik nahnal zfetovaný herec třetí kategorie svých spoluobčanů na smrt… pro “západní” propagandu je důležité, co hlásí ČT a Radiožumpa… Tachecí s Dvořákem se u mikrofonu chlácholí, že mohou plivat na Rusko kýbly špíny a přitom jim nedochází, jaké kašpary ze sebe dělají. Ostatně to, že nemají pravdu dokazuje zvýšená intenzita jejich povyku. Oni si jen přejí a své přání vydávají za fakta… přitom se ve své propagandě pravidelně prozrazují. Kdyby měla být všechna jejich skvělá hlášení pravdivá od začátku operace, pak by museli být Ukrajinci už na Kamčatce a okupovali by souostroví Kuril 🙂 Bóžínku, jak je ta Tachecí s americkým Vocáskem (Votápek) směšná a trapná 🙂

V Čech
10. 9. 2022 22:37
Odpovědět  Pijack

No moment! Komediant třetí kategorie, feťák kokainista a šulinopianista Žid Zelenský má své rodné někde v Israeli , ne na Ukrajině…

Teuton
10. 9. 2022 08:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Hlavně, ať Ukroušové vysmaží odtud od nás, je jich tady jako mravenců v lese. Půl milionu je prostě moc. Krom toho spousta z nich souhlasila s názorem, že je třeba demonstranty z Václaváku – jak požadoval Bronislav Šimoník, brněnský politik ODS – postřílet. To byl naprostý vrchol ! Fialova vláda je tady na úkor českých občanů vydržuje a oni požadují střelbu !

Markýza
10. 9. 2022 09:23
Odpovědět  Teuton

Zas nedělejte účet bez hostinského. “Spousta” je kolik? Procentuálně? Tak vidíte…….většina chce mít prostě pokoj, do díla se zapojí, nepožadují ani halal závodní jídelnu, ani že jejich chlapečky nesmí učit ženská, perou se tak nějak normálně, jak to na vsích bývalo vždycky – a česky mluví razdva. Tak co.

zuza
10. 9. 2022 09:33
Odpovědět  Teuton

kamarátkina vnučka nastúpila do 1. triedy, majú školu 50 m od domu, ale malá išla do školy na druhom konci mesta. Pýtala som prečo – no preto, lebo tá škola, čo je blízko ich domu, otvorila 6 prvých tried a v každe je aspoň polovica ukrajincov! A to je v strede Bratislavy, kde sú ceny prenájmov bytov od 800 eur + energie. Kde na to tí úbožiaci, utekajúci pred vojnou berú??? Keď idem do obchodu, na parkovisku najväčšie a najdrahšie autá majú značku UA. A keď si idem vybrať z bankomatu prachu, ako prvé sa mi na monitore objaví výzva prispieť chudáčikom ukrajincom. Na našom sídlisku susede nevzali 3ročné dieťa do štátnej škôlky, nemajú dosť miest. Ale za to majú jednu ukrajinskú triedu, asi 13 detí aj s 2 ukrajinskými vychovávateľkami + 2 slovenskými učiteľkami, keď idem do roboty, vídavam ich na ihrisku. Majú modré tepláky a žlté vestičky a sú o poznanie hlučnejšie než naše decká, rovnako ako učiteľky.

Misa z Moravy
10. 9. 2022 09:56
Odpovědět  zuza

To jich tam máte tolik? U nás pár ukrajinských dětí je ve školce, ale málo.

zuza
10. 9. 2022 13:23
Odpovědět  Misa z Moravy

tiež žasnem, najmä keď sa všade píše, že v česku je ich najviac… ja mám pocit, že ich stretávam na každom kroku. V robote máme zamestnaných brigádnikov VŠ a tí vraveli, že je problém aj s prenájmami bytov, že ich menej a sú drahšie… obsadili ich ukrajinci

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sizok
10. 9. 2022 10:17
Odpovědět  zuza

Ukrajinizace Slovenska, stajně jako Česka.
Máme stejný osud, bratři a sestry.

OIL
10. 9. 2022 12:07
Odpovědět  sizok

Byl jsem v červnu na Slovensku a nikde jsem neviděl viset ty kýčovitý modrožlutý hadry. To vyvěšovali fašouni jenom tady v Čechách.

10. 9. 2022 21:09
Odpovědět  OIL

Tradice slouhovského vlezdoprdelismu. Nikde nebylo více transparentů “Se sovětským časem na věčné časy” a pod. jako v Bohemii. V žádném státě Waršpaktu, včetně Slovenska. A to máti a bábrlí brázdili Evropou rok co rok dobře pětadvacet let. A po hadráku dalších patnáct; to už ale jen máti.

Petr
10. 9. 2022 12:04
Odpovědět  zuza

Předevčírem jsem šel na nákup do Kauflandu a na parkovišti míjím nabíječku pro elektroauta. Většinou tam nikdo nestojí, protože v našem maloměstě skoro nikdo elektroauto nemá. A tak mě hned zaujalo, kdopak to tam asi stojí. A ejhle ukrajinská značka na Tesle za dva miliony.

Helena
10. 9. 2022 12:56
Odpovědět  Petr

A tito se dotují z našich peněz, paráda.

zuza
10. 9. 2022 13:29
Odpovědět  Helena

no určite sa neštítia prijať vreckové, keď im ho úrady núkajú, ale na tú teslu si zarobili doma – drogy, obchod s bielym mäsom, obchod s deťmi, dodávky náhradných orgánov…. možno dodávky adrenochrómu pre veľkomožné panstvo…. A v svojom biznise budú pokračovať u nás aj u Vás. Kliniku na výrobu detí na objednávku si už otvorili v Prahe.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sizok
10. 9. 2022 13:42
Odpovědět  zuza

Bohužel, taková je realita díky nacistovi fialovi.

Lev Prch
10. 9. 2022 13:35
Odpovědět  zuza

Banderopijavice musí příští vláda do posledního vyhnat….za jakoukoliv cenu!

Pozor
10. 9. 2022 08:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Pravda je taká, že tá protiofenzíva v konečnom dôsledku nemôže nič zmeniť, ale je fakt že je a že Rusi boli donútení ustúpiť a uvolniť okolo 400 až 700 km štvorcových čo nie je málo. Ruská kontrarozviedka sa veľmi nevyznamenala, keď si nevšimla zoskupenie takého počtu vojakov a techniky.

Markýza
10. 9. 2022 09:27
Odpovědět  Pozor

Mně to udivilo taky, ale Šojgu je lišák všemi mastmi mazaný…..když na mapu koukám teď, říkám si, jestli je fakt neláká takříkajíc “do kaňonu”. Nechá je, ať se opájejí vítězstvím a postupují….a hrdlo se začne uzavírat…..nevím samozřejmě, jestli to tam jde, ale tak mi to připadá. Ostatně, někde jsem dneska zahlídla, že ukrajinská generalita byla velmi silně proti téhle “ofenzívě”, ale Zelenina si vedl svou. Aby z toho nebyl nakonec vojenský puč.

Lubek
10. 9. 2022 09:44
Odpovědět  Markýza

Prichodí mi to celé divné. Už podľa amatérskych komentárov, že ten prielom do hĺbky línie sa priam ponúka na uzatvorenie obkľúčenia Rusmi sa dá usúdiť, že aj zúčastnení vojaci to musia vidieť. Vojaci na jednej aj druhej strane. Ale je to ako je, preto mi to prichodí divné.

sizok
10. 9. 2022 10:18
Odpovědět  Lubek

Nepodceňujte Rusy.
Vymstí se to ukrajincům.

Pozor
10. 9. 2022 12:44
Odpovědět  sizok

Môže aj na tomto niečo byť, ale za akú cenu? Ak to Rusi urobili úmyselne tak za cenu životov svojich vojakov a hlavne civilov (koľko tam bude nových Búč), a to Rusi sa prezentujú, že im ide hlavne o životy civilov. Ak by to robili úmyselne tak by evakuovali civilistov, skôr si myslím, že to kontrarozviedka poriadne po.rala a budú padať hlavy, jednoducho podcenili ukrošov a ich spozorov.
https://southfront-org.translate.goog/filtration-in-kharkiv-region-afu-starts-army-lawlessness/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=sk&_x_tr_hl=sk&_x_tr_pto=sc

sizok
10. 9. 2022 13:10
Odpovědět  Pozor

Já myslím, že Rusy podceňuješ, příteli. Čas ukáže.

Lev Prch
10. 9. 2022 13:36
Odpovědět  sizok

Každý,kdo Rusko podcenil na to doplatil, fatálně 👍

V Čech
10. 9. 2022 22:41
Odpovědět  Lev Prch

A že jich už bylo….

Lev Prch
10. 9. 2022 16:02
Odpovědět  sizok

Čechům se to díky volbě fyjalovýho slizu už vymstilo 👎👎🤮

10. 9. 2022 17:02
Odpovědět  Lev Prch

JO

Gene
10. 9. 2022 16:00
Odpovědět  Markýza

Markyzo, jen aby to nebyla akce pate kolony. Cela ta jejich valka zacina byt nejak divna, jak by umele prodluzovana.

Aleš
10. 9. 2022 08:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrajinec je v průměru debil, nechat se masakrovat pro zájmy USA, to vyžaduje obrovskou dávku debility. Neznám skutečně nikoho tak hloupého jako je ukrajinec. Žádný národ není takový idiot.
Měli by všechny oligarchy a US a EU poradce nahnat bičem za ostnatý drát a vzít si svou zemi zpět.

oldoo
10. 9. 2022 09:11
Odpovědět  Aleš

Co to meleš,podívej se okolo sebe,kolik je ,podle tebe,idiotů a debilů tady,možná je to u nás ještě horší?

Aleš
10. 9. 2022 09:36
Odpovědět  oldoo

Ty by jsi šel bojovat za režim SPOLU ? Ukrajinci jdou dělat potravu pro děla dobrovolně. Tedy idioti.
Mě by do války za kriminalni režim SPOLU nikdo nedostal.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
pav-el
10. 9. 2022 10:34
Odpovědět  Aleš

Jaké dobrovolně? Povolávák je povinný! Pokud nemáte peníze na vykoupení, tak máte smolíka. Dostanete základní výcvik, výzbroj a alou! Žádný ústup neexistuje, to se jistí zezadu! Ten průlom dopadl tak, jak bylo i západními analitiky předpovězeno. Masakr!!!

sizok
10. 9. 2022 11:55
Odpovědět  pav-el

No, slyšel jsem, že se budou v EU zřizovat cvičné tábory pro ukrajince.
Jak se zdá, tak i u nás. PProč? Aby nachytali ty, kteří se schovali k nám, do Polska atd. Je třeba materiál do mlýnku, na ukraině ho moc nezbylo.

Lev Prch
10. 9. 2022 13:38
Odpovědět  sizok

Cvičit banderonacisty je vlastizrada!Je to otevřená podpora NACISMU!👎🤮😡

Pavel K
10. 9. 2022 12:30
Odpovědět  pav-el

Tak, tak!!
Už jsem to chtěl napsat výše, abychom se jim nesmáli, že jste idioti tuna skoro všichni, jinak by už tu dávno byla mela za to, co nám provádí.

zuza
10. 9. 2022 13:35
Odpovědět  pav-el

keby ma odviedli nasilu a poslali na front na istú smrť, a keby som videla, že mojich kolegov, ktorí sa chceli vzdať alebo odmietli ísť do útoku, postrieľali vlastní od chrbta, tak keď nám v ruke zbraň a mám tak či tak skapať, tak by som aspoň zobrala so sebou čo najviac tých hajzlov, čo ma ženú do útoku a pritom strieľajú od chrbta

Albi
10. 9. 2022 11:18
Odpovědět  Aleš

Nechci sýčkovat, ale “nikdy neříkej nikdy

Albi
10. 9. 2022 13:17
Odpovědět  Albi

pav-el (10:34) to vysvětlil přesně.
Ukrajina, jak jsem četla to ještě vylepšila tím, že “odmítače odmění” sama kulkou, nebude čekat, až to Rusové udělají za ně.

To tak, aby se případně vzdali a vzali čáru do ruského zajetí,.

Lev Prch
10. 9. 2022 09:37
Odpovědět  Aleš

V průměru????? To je debil od pohledu, ten není z opice, ale rovnou z BLBCE 🤮🤮🤮🤮🤮Evoluce tam buď vůbec nedošla, nebo v druhohorách skončila! 😡😡😡

Masunta
10. 9. 2022 12:36
Odpovědět  Lev Prch

????? + BLBCE … psych. Ale to je normální. U psychopatů.

Lev Prch
10. 9. 2022 12:58
Odpovědět  Masunta

Nech si zvýšit dávky Plegomazinu a zapíjej pravidelně flaškou vodky na ex,volotrku!!!!!!!🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Masunta
10. 9. 2022 19:16
Odpovědět  Lev Prch

!!!! … psych… už včera jsi se prozradil o konzumaci Plegomazinu.

10. 9. 2022 21:11
Odpovědět  Masunta

cvak… cvok…

Masunta
10. 9. 2022 22:40

Dobře, že tě sejřím, že stříháš slechama, zrychlíš tep a pohyby, když zahlédneš můj nick. Móc dobře, Milánku náš.

11. 9. 2022 00:59
Odpovědět  Masunta

0

Masunta
11. 9. 2022 14:54

Milánku náš Osvětlující … rup…psych – to je vá hodnota, ta nula, nebo se tak podepisuješ ? Jen řečnická otázka. Ne, že bych odpověď k něčemu potřeboval. Ale je dobře, že tě sejřím na potkání… 🙂

Lev Prch
11. 9. 2022 12:38
Odpovědět  Masunta

Nech si zvýšit dávky Plegomazinu a zapíjej pravidelně flaškou vodky na ex,volotrku!!!!!!!🤮🤮🤮🤮

Masunta
11. 9. 2022 14:55
Odpovědět  Lev Prch

!!!! …. těmi vykřičníky ubezpečuješ právě to SVÉ ego o správnosti SVÝCH názorů (nízká sebedůvěra?) nebo si myslíš, že můžeš na kde koho řvát jako v kuchyni ?

Masunta
11. 9. 2022 07:58

Dobře, že tě sejřím, že stříháš slechama, zrychlíš tep a pohyby, když zahlédneš můj nick. Móc dobře, Milánku náš Oslňující rup …psych.

Lev Prch
11. 9. 2022 12:39
Odpovědět  Masunta

Nech si zvýšit dávky Plegomazinu a zapíjej pravidelně flaškou vodky na ex,volotrku!!!!!!!🤮🤮🤮

Lev Prch
11. 9. 2022 12:38
Odpovědět  Masunta

Nech si zvýšit dávky Plegomazinu a zapíjej pravidelně flaškou vodky na ex,volotrku!!!!!!!🤮🤮🤮🤮🤮

Masunta
11. 9. 2022 14:55
Odpovědět  Lev Prch

!!!! …. psych

Lev Prch
11. 9. 2022 15:55
Odpovědět  Masunta

Nech si zvýšit dávky Plegomazinu a zapíjej pravidelně flaškou vodky na ex,volotrku!!!!!!!🤮🤮🤮🤮

10. 9. 2022 21:11
Odpovědět  Masunta

cvak… cvok…

11. 9. 2022 00:58
Odpovědět  Masunta

cvok cvok cvok

Masunta
11. 9. 2022 10:34

Dobře, že tě sejřím, že stříháš slechama, zrychlíš tep a pohyby, když zahlédneš můj nick. Móc dobře, Milánku náš Oslňující rup …psych.

Lev Prch
11. 9. 2022 12:39
Odpovědět  Masunta

Nech si zvýšit dávky Plegomazinu a zapíjej pravidelně flaškou vodky na ex,volotrku!!!!!!!🤮🤮🤮

Masunta
11. 9. 2022 14:56
Odpovědět  Lev Prch

!!!! … psych.. 🙂

Lev Prch
11. 9. 2022 15:56
Odpovědět  Masunta

Nech si zvýšit dávky Plegomazinu a zapíjej pravidelně flaškou vodky na ex,volotrku!!!!!!!🤮🤮🤮

xundaLev
11. 9. 2022 16:06
Odpovědět  Lev Prch

5 let na Mírově bez vodky chcípáku 😀 Rouru dostaneš

Masunta
12. 9. 2022 09:21
Odpovědět  xundaLev

Myslím, že už tam byl… podle těch projevů, následků. Rozpad hodnot, invalidita…

Misa z Moravy
10. 9. 2022 09:57
Odpovědět  Aleš

Debilové jsou všude, procentuálně podobně zastoupení.

zuza
10. 9. 2022 13:46
Odpovědět  Misa z Moravy

debili sú všade, ale niekde ich o dosť viac… horšie je, keď nefungujú už ani základné ľudské pudy a inštinkty – napr. pud sebazáchovy, materský resp. rodičovský inštinkt, obrana svoej rodiny/kmeňa a obrana svojho teritória …. a mám pocit, že u európanov zlyhávajú…

sizok
11. 9. 2022 18:22
Odpovědět  zuza

93% lidí je naprosto hloupých a člověk je stádní tvor, proto potřebují
někoho, na koho přehodit tyto závazky. Chtějí se jenom pást, nezatěžovat se
věcmi jako instinkt, obrana svého území atd. a proto si volí parlament,
který to má za ně řešit. Pokud se tam sejde taková eskadra hlupáků,
jako je dnes, je zaděláno na problém. Obávám se, že v tomto případě
stádo pouze zvedne hlavu a zabučí. Bohužel.

jiří
10. 9. 2022 08:56
Ohodnotit příspěvek :
     

comment image

Lev Prch
10. 9. 2022 09:38
Odpovědět  jiří

“”” Chci, abych za vlastizradu seděl “”””… takhle je to správně 😝😉

Gales
10. 9. 2022 11:26
Odpovědět  jiří

Pičinec už je.

Pavel K
10. 9. 2022 12:34
Odpovědět  jiří

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
…..ale počkejte soudruzi, my ho potrestáme více. Zbavíme ho svazácké funkce a uděláme z něho FRAJTRA. 🤣🤣🤣🤦‍♂️🤦‍♂️🙋‍♂️

Frankie
10. 9. 2022 09:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Přemýšlím, jestli ti mrtví přijdou Afroameičanové líto.

Markýza
10. 9. 2022 09:28
Odpovědět  Frankie

Proboha! Jak vás mohla napadnout taková vlastizrádná myšlénka? Vy….švábe! A je to Afročeška! Aspoň se naučte to – afročesky!

Lev Prch
10. 9. 2022 09:39
Odpovědět  Frankie

Asi jako Hitlerovi nebo krvavý Madle…. 🤔😁

Masunta
10. 9. 2022 09:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Sami Ukrajinci přiznali 151 tisíc mrtvých (asi 1000 denně jich přibývá). Prý je to nyní 200 tisíc. Rusů prý padlo 50 tisíc. To i oni už myslím přiznali. Ukrajincům se podařilo prorazit na jednom úseku do hloubky až 30 km. Charkov, Izjum – ale už se je při tuhých bojích daří zastavit. Rusové přisouvají síly a specnazy. Rusko použilo na speciální operaci jen 120 tisíc vojáků, což je na tak dlouhou frontu málo, zvláště, když se uváží, že musí mít vojáky i na dobytých územích. Spojenci často bojují proti až pětinásobnému přečíslení. Když se tedy stalo, že Ukrajinci soustředili na kraťoučký úsek 9 tisíc vojáků, je logické, že spojenci museli ustoupit. Z dobrovolníků je zformován ruský 3. armádní sbor, který na Donbas právě doráží. Ukrajina má obrovský počet mrtvých a raněných. Wagnerovci bojují mimořádně statečně. Také například ruská námořní pěchota. Například ukrajinský 22. prapor teritoriální obrany Charkovskej oblasti a jeho „mateřská“ jednotka – 92. samostatná mechanizovaná brigáda přišly o více než 60 % personálu. Ukrajinští vojáci píší, že ukrajinská letadla se neobjevila a ofenzíva nyní vypadá jako past, kterou naplánovali Rusové. Zelenskij prosadil útok ve dvou směrech: Na Cherson a Charkov, a to byla chyba. Nemocnice přeplněné, nedostatek krve na transfúze.

konzerva
10. 9. 2022 09:47
Odpovědět  Masunta

Poměr je 1:35 ponimaješ…

sizok
10. 9. 2022 10:22
Odpovědět  konzerva

Drž hubu, šmejde.

Misa z Moravy
10. 9. 2022 09:59
Odpovědět  Masunta

Uvidíme. Motivace je přeci jen jiná u obránců a útočníků.

Masunta
10. 9. 2022 09:59
Odpovědět  Masunta

Ukrajinci nemají hlavně na bojišti kapacity na opravy, nemají náhradní díly. Proto vozí techniku opravovat do Polska. Problémy s opravou M-777, jsou spojeny s nedostatkem spotřebního materiálu – hydrauliky a tekutého dusíku a titanové části houfnic se také nedají opravit v terénu. Podľa obav GŠ Ukrajiny hrozí, že Ozbrojené sily RF záměrně vyčerpávají části ukrajinské armády, vtahují ukrajinské jednotky do těžších pozičních bojů a likvidují nejpřipravenější jednotky. Putin prý vydal rozkaz Donbas dobít do 15. září. V podmínkách ofenzívy najednou na dvou směrech podľa Zalužného hrozilo, že by Rusko by mohlo přejít do protiofenzívy práve tam, kde Kyjev nasadil do boje poslední síly.
Zalužného obavy sa potvrdili v Chersonu. Už na začátku „ofenzívy“ v oblastiach Vysokopolie a Davydov Brod, Belozerka a Zeljonyj Gaj byli zaznamenány velké ztráty a ukrajinský útěk. Ruské jednotky útočníky ničí s palebnou podporou delostrelectva a letectva. Během průlomu na Suchomu Stavku, kde ukrajinské síly doufaly, že sa opevní, se několik ukrajinských jednotek dostalo do ohnivého pytle.

Masunta
10. 9. 2022 09:59
Odpovědět  Masunta

Ukrajina za měsíc a půl neuskutečnila ani jednu útočnou operaci, které úspěch by znamenal obrat na celé frontové linii. Zajímavé je hlavně to, že ukrajinské ofenzívě nepomohly ani zbytky dronů „Bayraktar“.

sizok
10. 9. 2022 10:20
Odpovědět  Masunta

Jak vidím, tak kopírovat texty umíš.

Lev Prch
10. 9. 2022 12:59
Odpovědět  sizok

Přesně, Ctrl-C a Ctrl-V se naučil,víc mu nebylo dáno, Mardochovi že ZOO👎👎👎👎👎

Masunta
10. 9. 2022 19:20
Odpovědět  Lev Prch

!!! … psych … nezvládáš ani vstřebat, že koukám na Murdocha. Psycholabilita ? Zakrnělý na 6ti letech ? Či taťka bil do hlavinky ? 🙂

10. 9. 2022 21:12
Odpovědět  Masunta

cvak… cvok…

Masunta
11. 9. 2022 07:49

Dobře, že tě sejřím, že stříháš slechama, zrychlíš tep a pohyby, když zahlédneš můj nick. Móc dobře, Milánku náš Oslňující rup …psych.

Lev Prch
11. 9. 2022 12:40
Odpovědět  Masunta

Nech si zvýšit dávky Plegomazinu a zapíjej pravidelně flaškou vodky na ex,volotrku!!!!!!!🤮🤮🤮

Masunta
11. 9. 2022 14:57
Odpovědět  Lev Prch

!!!! .. psych .. 🙂

Lev Prch
11. 9. 2022 15:56
Odpovědět  Masunta

Nech si zvýšit dávky Plegomazinu a zapíjej pravidelně flaškou vodky na ex,volotrku!!!!!!!🤮🤮

xundaLev
11. 9. 2022 16:17
Odpovědět  Lev Prch

kdy máš ty kůpele v Orlický ? 😀

Misa z Moravy
10. 9. 2022 14:06
Odpovědět  Masunta

Až teď.

zuza
10. 9. 2022 13:46
Odpovědět  Masunta

mali zobrať tých 100 tis kimovcov

Gales
10. 9. 2022 10:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Chytří ukrajinci utekli a blbí bojují do posledního vzdechu.Až jim to dojde,tak obrátí kolo dějin a zlikvidují svoje pány i s páníšky.

Aleš
10. 9. 2022 11:48
Odpovědět  Gales

Už aby to bylo a vzali si svou zemi zpět od USA a EU.

Misa z Moravy
10. 9. 2022 14:02
Odpovědět  Aleš

Tak jak to tak vypadá, berou si svou zemi zpět, ovšem od Rusů. Jsem zvědav, jak ti dlouho udrží Cherson či Severodoněck.

sizok
10. 9. 2022 18:56
Odpovědět  Misa z Moravy

Zklamu tě, šmejde, hodně dlouho. Navždy, ukrošmejde.

Masunta
10. 9. 2022 12:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Situce v charkovském úseku fronty dnes ve 12:00:
V noci dostaly ruské jednotky rozkaz stáhnout se ze svých pozic z Izjumu a okolních obcí. Ustoupily na levý břeh řeky Oskol.
Západní půlka Kupjanska je plně pod ukronacisty. Východní část je pod kontrolou Ozbrojených sil RF.
Území jižně od Kupjanska se pravděpodobně v blízké budoucnosti dostanou pod kontrolu Ukrajiny.

Misa z Moravy
10. 9. 2022 13:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Na ruských telegramových kanálech píší, že se Rusové stáhli už i z Kupjansku a Izjumu.
Takhle rychlé zhroucení fronty nečekali ani Ukrajinci.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Masunta
10. 9. 2022 14:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Nejnovější zpráva: Na hranici medzi Ruskem a LLR může nastat humanitární katastrofa. Tisíce ľudí z osvobodených území, kam se nyní vrátili ukronacisti, utíkají do Ruska. Na přechodech se už shromažďují tisíce lidí.
DNES se musí přijmout opatření na prudké zrychlení přechodu hranic, jinak nastane humanitární problém.
Od lidí z Balakleji, Kupjanska, či Izjumu už přicházejí zprávy, že nacisti začínajú lovit a zabíjet „proruské“ obyvatele v regiónu. Na 1000 % tu za několik hodin budeme mít druhou „Buču“.
——————————————————————————————————————
Rusové asi zahájí raketovými útoky z lodí a ponorek i silnější raketové útoky, stejně tak letecké. Rusové mají ještě dvě vojenské kvality, které dosud nepoužili. A to se může změnit.

Misa z Moravy
10. 9. 2022 14:53
Odpovědět  Masunta

Párat se s nimi asi nebudou. Život kolaboranta je riskantní. Rusko se pravděpodobně pokusí vymyslet pomstu za prohru v Charkovské oblasti.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Masunta
10. 9. 2022 15:08
Odpovědět  Misa z Moravy

Rusové tuto americkoruskou válku vojensky zvládnou. A to o odpálení největší jaderné elektrárny v Evropě, tedy Záporožské, je naprostý blábol. Dodává elektřinu velké oblasti a došlo by ke kontaminaci velké oblasti.
Čeští politimpotenti se nyní budou předhánět v tom, jak porážku Ruska předpovídali a dobře tomu agresivnímu Rusku tak. Fiala se bude moci také přetrhnout a sám se chytne do svého protiruského nadšení.

Lev Prch
10. 9. 2022 16:04
Odpovědět  Misa z Moravy

Je čas sundat rukavičky 👍

Masunta
10. 9. 2022 19:22
Odpovědět  Lev Prch

!!! … psych … už se musím divit, že jsi nenapsal rukavyčky.

10. 9. 2022 21:18
Odpovědět  Masunta

cvaky cvak cvok

Masunta
11. 9. 2022 07:50

Dobře, že tě sejřím, že stříháš slechama, zrychlíš tep a pohyby, když zahlédneš můj nick. Móc dobře, Milánku náš Oslňující rup …psych.

Lev Prch
11. 9. 2022 12:48
Odpovědět  Masunta

F73,A52,F22….to je výsledek incestu bratra a sestry, který po léta mezi sebou pěstujete 🤮🤮🤮🤮

Masunta
11. 9. 2022 14:59
Odpovědět  Lev Prch

… psych .. drogy ? Nemám sestru… 🙂

Lev Prch
11. 9. 2022 15:57
Odpovědět  Masunta

F73,A52,F22….to je výsledek incestu bratra a sestry, který po léta mezi sebou pěstujete 🤮🤮🤮🤮

Lev Prch
11. 9. 2022 12:42
Odpovědět  Masunta

F73,A52,F22….to je výsledek incestu bratra a sestry, který po léta mezi sebou pěstujete 🤮🤮🤮🤮

eXHUmic Zakárij
10. 9. 2022 14:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Víte co umí jedno rozvojové UFO vozidlo ? To najednou rudoajmejci zařadí v Uazech i zilech назад formuli a konjec. 😀

10. 9. 2022 17:11
Odpovědět  eXHUmic Zakárij

Těm ufákům se vyhýbej, bukvíku. Mohli by tě sebrat a zařadit do sbírky, bo takový exemplář ještě nemají.

eXHUmic Zakárij
10. 9. 2022 17:42

tak zdrhači jsou v ods i čssd. Ty dylino ze Zahrady.Jaroslav Bašta signatar charty 77,
povoláním archeolog
– čssd uprchlík do Spd-New kandidat president v důchodu.Odbornik životniho prostředí utekl:

Jan Mraček (ODS) opustil veřejné
 funkce a funkce ve strukturách ODS
 v tichosti a dřív, než se jeho vazby
 s obviněným z kauzy
 Dozimetry dostaly na veřejnost.

David
10. 9. 2022 15:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Je všude podezřele dlouho ticho. Situace asi nebude tak růžová…

jirik
10. 9. 2022 15:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Něco pro odlehčení

Petr a svetr – fiktivní rozhovor

.zachytili jsme rozhovor nejmenovaného českého premiéra s nejmenovaným kontaktem v Bruselu.
cca 4 minuty

https://www.youtube.com/watch?v=cO5-TGpcJec

Pat
10. 9. 2022 17:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrajinští hrdinové prý vítězí.
A za dva týdny je opět uvidíme pochodovat spořádaně v útvaru a s rukama nad hlavou.

Gales
10. 9. 2022 17:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrouši postoupili kupředu.Vono držet tisícikilometrovou frontu proti banderistánu není legrace.Takže není nic zvláštního když někde prorazí.Ale radují se a jásají předčasně.Rus jim zase pošle nějakej pozdrav z Moskvy na nějaké zbrani kterou potřebuje vyzkoušet.

10. 9. 2022 21:19

Všímáš si jak na tebe každej se-re, bukvíku?

Frankie
12. 9. 2022 01:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Zatím obě strany se předhánějí v kecech, jak vyhrávají a jaké má nepřítel obrovské ztráty. Otázkou také je, kolik je tam mrtvol ruských vojáků. V každém případě to je hrozné a naši šmejdi tam posílají zbraně, aby těch mrtvých bylo co nejvíce. Pevně věřím nové iniciativě, že spolu s obrovskými masami občanů donutí tuto zločineckou vládu k demisi a pak v nezávislých soudech by mělo dojít ke spravedlivému potrestání všech kolaborantů a zločinců. Začátek je nadmíru dobrý a málokdo čekal takovou účast a jednotu. V 89 roce jsme toho moc až zas tak nemohli ztratit, ale teď jde o svébytnost našeho národa a vlastně o všechno včetně o životy. Věřit těm prolhaný, zaprodaným a všehoschopným šmejdům může jen odchovanec ústavu pro duševní zdraví..